PDA

View Full Version : Кой от двамата?Какво правя plss много съм объркана



w0w
03-06-2008, 16:49
zdraveite na vsi4ki :-$ Molq vi za spe6en savet mn sam obarkana i nz kakvo da pravq.Zna4i imam 1 priqtel s koito se poznavame ot 1 god ve4e i sme mn dobri fr,govorim si po skupe spodelqme si znam pove4e za nego ot kolkoto za nai dobrata mi fr,toi hode6e s edno momi4e,iska6e mi saveti i t.n.,no skasaha malko predi koleda,togava toi zapo4na vseki den da izliza s men i dr fr.Na koleda go karah da tancuva s men neprekasnato,za6toto ima6e edin deto ne me ostavq6e,zvane6e mi govorili sme si po 2 4asa po tel,po skupe sas 4asove,izpra6ta6e me,na rd na 1 moq fr toi be6e pak tancuvahme,izprati me ptogava bnqhme podpiinali i daje me hvana za raka i me gu6na dokato me izpra6ta6e,i taka na ng,toi be6e v biv6ata mu az kam 2 mu zvannah i toi doide,tancuvahme.Sled vreme az haresah 1 mom4e i mu razkazah a toi se zdobri s biv6ata si,obajda6e mi se da me pita za saveti dali da se saberat i az mu kazvah menieto si.Ot togava zapo4nahme da izlizame po rqdko i 1 ve4er se zasqkohme v 1 kafe no toi be6e skasal s momi4eto i mu be6e mn kofti,parvona4alno go uspokoqvah,a posle se skarahme....ne si govorehme 1 mesec,s tozi deto go haresah ne stana ni6to,a vapreki 4e ne si govorehme 1 mesec mom4eto kaza na moqta nai fr 4e go e vidql s dr.Mina vreme i se sdobrihme,az tragnah s 1 mn svesno mom4e,koeto mn me obi4a i pravi vs za men,No vsi4ki misleha 4e s moqt fr ne sme prosot priqteli i 4e hodim,a nie ne hodehme,no vs ni bazikaha 4e me haresval poneje me izpra6tal,zvanql,no ne e taka i sega takmo namerihg mom4e koeto da e svestno i idva gollemiq problem.Mislq 4e zapo4vam da haresvam stra6no mn uj moq samo priqtel,zapo4nahme da se maitapim 4e imame taina vrazka poneje si4ki misleha 4e hodim,az go maitapq i toi men,zvani mi bazika se i nz kakvo da mislq.Kam gadjeto mi nqmam 4uvstva vse o6te,no nz dali da go ostavq,a ako posle razbera 4e imam,a ako s fr ne stane ni6to i toi samo se maitapi a ne me haresva,kakvo 6te si pomislqt vsi4ki?Kazvah 4e sme samo fr i sega hop i go haresvam plsss daite mi savet,spored vas haresva li em ?molq vi pomagaite :-#
ima i dr,predi izlizah s nego i mi be6e hilqdi pati po zabavno vapreki 4e ne hodehme stava6e kupon,sega imam gadje no umiram ot taotiq....plss SAVET MOQLVI ;(

sweet_f4e88
03-06-2008, 17:12
WoW!!! Това си е направо като сапунен сериал...според мен послушай сърцето си и направи това, което най - много искаш, за да не съжаляваш след това, че не си опитала...пък каквото ще да става! :)

Alabalaportokala
03-06-2008, 17:13
Нямаш чувства към настоящото си гадже зарежи го, защото не е гаранция че ще се появят, дотогава той ще се привърже още повече към тебе и ще го боли като го оставиш. Затова бягай и търси любовта от първоначалния френд. Просто е...

gangstata
03-06-2008, 17:16
Mмм ти тряа да решиш кой да избереш..и казваш ,че към гаджето си чувства нямаш..,а защо си с него тогава...?!

w0w
03-06-2008, 17:24
gangstata :Mмм ти тряа да решиш кой да избереш..и казваш ,че към гаджето си чувства нямаш..,а защо си с него тогава...?!

em s nego sam za6toto ina4e ostavam sama,dr fr sa po dvoiki,az ostavam sama a ne iskma da go izpolzvam,no ne sam sig 4e 6te stane ne4o s fr,pak i vs 6te me mislqt za .... oh nz kakvo da pravq;(

gangstata
03-06-2008, 17:52
и шш се мъчиш заради мнението на хората.., а какво ли би му било на него ако разбере,че нямаш чувства към него...а светни се с кой искаш да си... щото така пре*бваш себе си и гаджето си...ай стреми се към щастие...