PDA

View Full Version : Ще ставам монах Д'ге ........



big_dunker
03-06-2008, 17:30
Вече няма свесни момичета ...... ако е хубава значи е супер надута м.....а която гледа само да източи момчето/мъжа се едно Бил Гейтц ........ а пък не толкова хубавите момичета са пълни дебили .......дали едно дали др ........... се 8=== :booooomb: ......

tuzaro
03-06-2008, 17:32
бати темата, научи се да пишеш!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-06-2008, 17:34
в манастира само монаси :) поне ще има на кой да те подпре :D

gangstata
03-06-2008, 17:55
и аз ко да направя д'ге... може и да срешнеш някое момиче,което шш ти премени мнението...

Abigoria
03-06-2008, 17:57
Не треа ли да си девствен, да влизаш в манастир? :?

tuzaro
03-06-2008, 17:58
Не треа ли да си девствен, да влизаш в манастир? :?Що си мислиш, че не е??

Alabalaportokala
03-06-2008, 18:08
Дегизирай се като монахиня и иди в женски манастир. Там ще намажеш 8-)

charlies_angel
03-06-2008, 18:18
абе...що тряа като е хубава да е надута ...а ако не е толкова хубава да е дебил...тва че ти си попадал само на такива..не значи че няма други

qst
03-06-2008, 18:58
napravilo mi e vpe4atlenie 4e ima nqkolko tipa momi4eta-edni sa xubavi no mn kaprizni i naduti,drugi pyk sa xubavi no neznaqt kvo iskat i se dyrjat kato palni 6matki,3ti sa xubavi i naprao se predlagat na mom4eto koeto sa si xaresali ili tka nare4enite kurvi deto na 1vata ve4er si lqgat s mom4eto,dr pyk sa netolkova krasivi i raz4itat pove4e na akala si(6toto nqma na kvo dr) i malko sa xubavite i umni momi4eta ili ako ima ve4e 6te sa naraneni i 6te gi e strax ot ne6to seriozno

Liar
03-06-2008, 19:38
Говорите така щот не сте срещнали мен :P 8-)

tuzaro
03-06-2008, 19:40
Говорите така щот не сте срещнали мен :P 8-)епа дай да се разберем да се видим??

everything_ends
03-06-2008, 19:45
Деба общите знаменатели и тъпите изводи!Туй,че макароните с кис мляко не ти харесват,не значи,че и със сирене няма бе :D

Liar
03-06-2008, 20:05
Говорите така щот не сте срещнали мен :P 8-)епа дай да се разберем да се видим??
Кога и къде?

tuzaro
03-06-2008, 20:11
Говорите така щот не сте срещнали мен :P 8-)епа дай да се разберем да се видим??
Кога и къде?Aко си от Пловдив, пиши ЛС да се уговорим 8-)

JUST_ME_
03-06-2008, 20:26
хахахаха ей ся едно момче ми обяснява точно това и че единствената яка съм аз и аз го питах що и той вика:

mi ddz...umna,krasiva,zabavna,slu6a hip-hop...aaa i moa sporq s teb za futbol koet ve4e si e unikalno

:razz: :razz: :razz:
big_dunker,май си ме пропуснал...+ още към 60% от момичетата :D :D

rusnache
03-06-2008, 20:27
За тея дето си легат с некой на първата вечер ще се молите след 3-4 години, ама нема греда.

А по принцип, колкото по-яка е една жена, толкова по-самотна е, колкото повече пари иам толкова по-лигава е. Просто трябва да откриеш мацката дето е твой тип, който нема ние как да знаеме какъв е. И не се отчайвай, мани ги тея сериозни връзки на 15 години, има време, сега е времето за пиене, купони, свалки, секс и тн и тн, па като станеш на 23+ си тарси нещо по-сериозно.

Просто е апсурд да се лишиш от живота си на 15, като станеш на 20 ще ме разбереш, жалко, че тогава шанса да спиш с някоя ще е доста по-малък.

Iv4eTy
03-06-2008, 20:30
Ако седиш само пред компютъра, нормално да мислиш че всички са еднакви... Вярно е че доста от момичетата са такива каквито казваш, но неможеш да слагаш всички под общ знаменател.Това че ти неможеш да си намериш свястно момиче си е твой проблем....

mickelangelo
03-07-2008, 14:51
прословутото Д'Ге ... Плевенчани :D

BlueFace
03-07-2008, 15:11
прословутото Д'Ге ... Плевенчани :D
OOOOOO много гаден диалект е плевенския!!!Ама иначе са маняци 8-)

Liar
03-07-2008, 17:10
Говорите така щот не сте срещнали мен :P 8-)епа дай да се разберем да се видим??
Кога и къде?Aко си от Пловдив, пиши ЛС да се уговорим 8-)
От Пловдив съм =p
По темата-ще се съглася с мнението на big_dunker,но не изцяло.Само с частта,че трябва да търсиш твоя си тип момиче.Преди всичко обаче,трябва да си наясно какъв е той.Има някви,които се интересуват само от купони и такива работи,гледат си живота и имат съвсем кратки връзки.Но ако момиче прави като тях-случайни свалки,бива обявавана за курва o_O.
Или някой хванал си някоя по-стетиснителна-що не ми пуска, кога ще я чакам да стане "готова"...Еми като е с такъв характер много ясно че няма да пусне на първия месец...Еми като ги виждате такива защо тръгвате с тях,щом не е това,което търсите а?щот е хубава например?
А тия съвети от типа "живей си живота,като пораснеш,тогава си намери нещо сериозно"...Не знам защо има такива дет си мислят че ще си живеят така и после ще си намерят някоя сгодна женица,която не я e минал половината град.И най-важното-дали ще ги иска?
Иии защо да е лошо на 15 години да имаш сериозни отношениеята към човека до себе си?Нали като пораснете търсите точно това,значи е по-хубаво отколкото да продължавате с "онзи" начин на живот след "узряването"?
Това че има нещо по-сериозно от свалка за една вечер между двама души не означава че си пропиляват младите години.Пак могат да ходят по купони и да се забавляват заедно и т.н .=p.