PDA

View Full Version : music idol



olive_oil
03-06-2008, 17:58
Видяхте ли гаврата със сляпото момиче??? Тя отпадна, тоя дето пя на марая кери песен накрая се класира за по-нагоре!!! Направо съм бясна. Вие какво мислите?

milalqlqlq
03-06-2008, 18:06
naistina beshe mnogo tupo da postupqt po tozi gaden nachin...momcheto izobshto ne zaslujavashe da ostane..ta to ne moje da govori na balgarski a e tragnal da pee...za men tova ne e realno... :o

laydi_Kroft
03-06-2008, 18:10
и мене супер много ме е яд. вече няма да гледам тоя скапан мюзик айдъл. кво като момичето е сляпо? тя сигурно пее най-добре от всички! а тоя на какво основание го оставиха немога да разбера.... много ме е яд!!!!

olive_oil
03-06-2008, 18:16
абе тоя изобщо неможе да пее!!! Песен на Марая Кери ще ми пее, при положение, че тя е жената, чийто глас обхваща най-много октави в света. Тъпнари!!!

air_J
03-06-2008, 18:24
Сляпата пя ужасно, затова решиха да толерират друг "различен". Нищо кой знае какво не е станало, Миленчо ме забавлява страшно много, а и на него и на шута от Айтос ще се крепи занапред предаването. Останат ли само някакви пишман звезди - пиши го умрЕла работа! 8)

radito
03-06-2008, 18:38
Офф тоя.... :?

olive_oil
03-06-2008, 18:43
Сляпата пя ужасно, затова решиха да толерират друг "различен". Нищо кой знае какво не е станало, Миленчо ме забавлява страшно много, а и на него и на шута от Айтос ще се крепи занапред предаването. Останат ли само някакви пишман звезди - пиши го умрЕла работа! 8) приемам и товята алтернатива, освен че е пяла ужасно. Имаше си глас момичето. А това ти ли си на снимката?

GeorgiaLove
03-06-2008, 18:44
Сега 'що се изказвате неподготвени ... Момчето е ясно защо го оставиха-за да има шоу. А сляпото момиче го изгониха защото беше много много неритмична, вие само го гледате ли това шоу, не слушате ли ? И веднага набедиха журито, че ако била излязла с къса пола щяла да мине... Все искат да не бъдат третирани като по-специални и с тях да се отнасят като с всеки друг човек, а като действително се отнесат така с тях - протестират...

jeni93
03-06-2008, 18:55
spored men slqpoto momi4e pee6e mnogo po dobre.dokato na tozi kadeto pee6e pesnite na M.Carey nemoje6e da mu se razbere kakvo pee.na mene vaob6te ne mi haresa.

everything_ends
03-06-2008, 19:28
Хъх ве онея се ташакат с мангала,който пее на "Английски" А за сляпото момиче съм съгласна....Много хубаво си пее момичета ма на...То тва да не е моделайдъл бе баси...

air_J
03-06-2008, 21:49
Сляпата пя ужасно, затова решиха да толерират друг "различен". Нищо кой знае какво не е станало, Миленчо ме забавлява страшно много, а и на него и на шута от Айтос ще се крепи занапред предаването. Останат ли само някакви пишман звезди - пиши го умрЕла работа! 8) приемам и товята алтернатива, освен че е пяла ужасно. Имаше си глас момичето. А това ти ли си на снимката?
За жалост - не. Аз изглеждам по-младолик. :oops:

psychopath
03-06-2008, 22:10
Едва ли момичето би искало да бъде поощрявано и съжалявано заради дефекта...

olive_oil
03-07-2008, 08:16
Сляпата пя ужасно, затова решиха да толерират друг "различен". Нищо кой знае какво не е станало, Миленчо ме забавлява страшно много, а и на него и на шута от Айтос ще се крепи занапред предаването. Останат ли само някакви пишман звезди - пиши го умрЕла работа! 8) приемам и товята алтернатива, освен че е пяла ужасно. Имаше си глас момичето. А това ти ли си на снимката?
За жалост - не. Аз изглеждам по-младолик. :oops: сори че спамя темата, ама ти тренираш ли :)

air_J
03-07-2008, 11:46
Хъх ве онея се ташакат с мангала,който пее на "Английски" А за сляпото момиче съм съгласна....Много хубаво си пее момичета ма на...То тва да не е моделайдъл бе баси...
Безкрайно груба грешка! Пее ПО АМЕРИКАНСКИ!!!!!!!!!!!!!
П.С.> Да, тренирам, при това вече доста годинки. :oops: