PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ ..



porCeLLaN_doLL
03-06-2008, 18:14
:) Първо ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ !! :)
Хора ако можете да ме посъветвате .. Преди 1 месец се скарах с момчето което много харесвам,зарад една простотия и от оттогава не ми говори,ни ми пище по skype .. много искам да му се извиня ама нямям тази смелост много ме е страх да ми кажи .. ВСИЧКО СВЪРШИ НЕМОЖЕ ДА ИМА НЕЩО МЕЖДУ НАС .. ;( ог една страна много искам да сме както преди .. незнам какво да напрая .. АКО МОЖЕЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ДА СЪБЕРА СИЛА И ДА МУ СЕ ИЗВИНЯ ИЛИ ДА ГО ЗАБРАВЯ ?!?! ;(

Chikiponita
03-06-2008, 18:17
Заради едната гордост или заради страха ли ще го забравиш? Ако държиш на него и си го наранила, извини му се!

w0sh
03-06-2008, 18:18
По смелия начин или като страхливец.
Смел начин: казваш на една творя приятелка да влезе в твоя скайп и да напише извинявай и след това да излезе
Страхлив начин:постпвашкато нормалните хора и поемаш отговорност за действитята си.

Който го е страх от мечки не ходи в гората има една приказка.

porCeLLaN_doLL
03-06-2008, 18:20
Не е гордост а СТРАХ !!! :( :( :( И АЗ НЕ ИСКАМ ДА ГО ЗАБРАВЯМ АМА ТОЙ НЕ МИ ГОВОРИ :( може би всичко е свършило пък аз не искам да го разбирам :(:(:(

JUST_ME_
03-06-2008, 18:30
Ще ти кажа една мисъл, която ме води през живота ми и мисля, че ще помогне:
Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ.

Ако не му се извиниш ще го загубиш така или иначе. Но ако му кажеш имаш шанс нещата да се оправят. Затова намери най-правилния начин и му кажи. УСПЕХ

Naman07
03-06-2008, 18:30
Deistvai !!Ako ti otkaje ,pone nqma da se pritesnqvash zanapred ,dali e 6tql da prieme ili da otkaje da ste zaedno,taka 4e - deistvaaaaaai!Upseh :P :D

porCeLLaN_doLL
03-06-2008, 18:35
Благозаря на Всички!!! Най-много на JUST_ME_ .. Дано да стани ,, щот изцяло се отчаях от живота :cry:

Pliok0019
03-06-2008, 18:37
"По-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си." Действай!

Успех!

MiMcHeToOo
03-06-2008, 18:52
Извини му се, така ще е най-добре. Иначе постъпваш глупаво, незряло..

ThePowerOfLove
03-06-2008, 20:04
Извини му се,щото с времето предполагам ще съжаляваш все повече...Ако той не ти отговори човешки поне съвеста ти ще е чиста,че си пробвала...Пък аз мисля,че и той ще е на твойто мнение да не се карате за глупости. Успех ;)

Presley
03-06-2008, 22:02
Щом се чувстваш виновна эа нещо и имаш желание да се иэвиниш,направи го.Не энам эа каква смелост говориш.Смел бих нарекла човек,който ходи на лов эа мечки примерно :D ,но не и такъв,който се иэвинява эа някоя проститя,която е направил :D

hooliganka89
03-07-2008, 04:50
Ще ти кажа една мисъл, която ме води през живота ми и мисля, че ще помогне:
Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ.

Ако не му се извиниш ще го загубиш така или иначе. Но ако му кажеш имаш шанс нещата да се оправят. Затова намери най-правилния начин и му кажи. УСПЕХ

Е тази мисъл е много хубава.Действай без много да му мислиш,иначе нали знаеш,все ще се питаш "Ами ако..."

porCeLLaN_doLL
03-07-2008, 19:15
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!! :}}~

evelinka1122
03-07-2008, 19:36
Нее не го забравяй в никакъв случай преди да си поговорила с него :) Много пъти съм казвала надеждата умира последна!!! Събери смелост и се извини... няма да сбъркаш! Ако оня е пич няма да има проблеми :) Искам и аз да се извиня ако се повтарям, 8-) не съм чела горните мнения :) УСПЕХ!!! :-)

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 20:26
пробвай нищо не ти пречи поне няма да съжаляваш, че не си опитала! :P

h0t_bAbE
03-15-2008, 20:29
малиии,какви философи си имаме...толко много мисли,в главата не са ми влизали,колкото тука написахте...ама са готини...опитай,все пак...

Rofl4e
03-15-2008, 21:59
Ako naistina ti se iska do sega da si sabrala smelost da mu se izvini6 vs zemen 4ovek bi prostil..!!