PDA

View Full Version : Той ме възприема само като приятелка, а аз искам нещо повече



juchoche
03-06-2008, 19:19
зДарвейте вСички Незнам Дали ИМа тАкавА тема...И все пАк с еднО момчЕ се ПОЗнаВаме От МНого ВреМЕ,ТОй е най добрият приятел на най дората ми приятелка тя ни запозна харесвам го ,но той казал (на приятелката ми) ,че ме възприема само като приятелка...това беше много одавна преди някаде 3-4 месеца и сега почнах ме да се зарибяваме ,кажете савет по какъв начин да подходя за да разбере че имам сериозни намеренич към него :( :-) МерсИ на вСички :-) :-) :-)

т.7 и т.1
krem4et0

Thuglife
03-06-2008, 19:25
Ами първо не му се хварляй на врата и не му показвай много , че го харесваш :) дръж се непринудено и трябва поне няколко срещи да има заигравка така ще останеш по дълго в мислите му :)

bibo
03-06-2008, 19:43
Напий го,закарай го у вас и го изчукай долно...После можеш да му кажеш че ти е казал че те обича и че оправдания от сорта на "Бях пиян" не минават...Така правите вий женските.. :-x

juchoche
03-06-2008, 19:51
BibO hahaha az AKO ISKAH SAMO DA GO IZ4KAM TFA E NAI LESNATA RABOTA :D :D :D pak i ako go napiq mn zeme ne go digne :D :D :D Komentara ti ne e na mqsto :?

rusnache
03-06-2008, 19:54
Еми не прави глупости, а просто покажи, че го харесваш и искаш да си с него. Ако и той го изпитва окей, ама имайки предвид, че сте 15-6 годишни, че сте силно зависими от мението на приятели и тн и тн, по-скоро кажи на някой да му понаговори некви работи за тебе и да го накара да се самоизпее. По-лесно ще е на тази възраст.

bibo
03-06-2008, 19:57
абе явно просто не те харесва..

sexy&crazy
03-06-2008, 21:46
oh i az iam sashtiq pr e malko po razli4en mom4eto bilo kazalo 4e mn momi4eta go haresvali a toi tqh ne i taka i sq i az ko a ti kaja az prosto 6e kaj na nqkoq fr da go pita kfo misli za men i taka

padnal_angel
03-06-2008, 22:30
e ako te priema samo kato fr kak taka ste zapochnali da se zaribiavate ili az sum v greshka neshto?

vaniLL
03-07-2008, 09:50
pfff postyt ti e tolkova obyrkan ... i btw si obyrkala razdela ;)

amatorium
03-07-2008, 11:57
зДарвейте вСички Незнам Дали ИМа тАкавА тема...И все пАк с еднО момчЕ се ПОЗнаВаме От МНого ВреМЕ,ТОй е най добрият приятел на най дората ми приятелка тя ни запозна харесвам го ,но той казал (на приятелката ми) ,че ме възприема само като приятелка...това беше много одавна преди някаде 3-4 месеца и сега почнах ме да се зарибяваме ,кажете савет по какъв начин да подходя за да разбере че имам сериозни намеренич към него :( :-) МерсИ на вСички :-) :-) :-)

Ami bih ti preporuchal da se zaigravash s nego i da mu vkrvash po nqkoi sexualen jest ili galene i draznenie. Vij kak shte reagira. Ponqkoga horata, koito sa priateli dori da hranqt chuvtva biha gi pokazali dosta po-trudno; ponqkoga takiva nqma i naistina se vuzpriemat samo kato priateli; ponqkoga obache e vuzmojno da zapochnesh da mislish sexualno kum nqkoi, koito si vuzpriemal samo kato priatel. Smeni nasokata kato se otdalechish malko ot spodelqneto s nego i durjanieto kato priatel s po-sexualno i leko potaino durjanie, koeto da provokira v nego instinkta za privlichane. O:)