PDA

View Full Version : Пиърсинг на езика



juchoche
03-06-2008, 19:58
Одавна искам да си направя Пиарсинг на езика но се съм се възпирала пържо майка ми не ми дава,,но искам да попитам тъи като езикът ми е доста къс има ли значение това и са ми казвали че примерно когато спиш можеш да се задушиш ако е много подут... :( :( икаде е нй удачно да го пробия.. в смисъл при лекар или в студео и още едно въпросче ако ми омразне и ако махна обецата дупчицата зараствали защото при учите не зараства....:-) :-) мИси на всички :-) :-)

CocainCocktail
03-06-2008, 20:47
Ами и мойто мамче не ми позволяваше,но реших и отидох и се пробих.После разрбра нямаше кавги защото този път отидох при специалист в студио(по добре отиди там отколкото при козметичка или лекър).
Не съм чувала за случай на задушаване наистина пъвите седмици чувстваш езика си катоо "козунак" :grin: :razz: ,но всичко минава,ако полагаш грижи и имаш добра хигиена.
А за това,че езикът ти е къс може да имаш проблеми с говора понеже пиърса ще е напред (но не винаги е така).
Отиди и се побий за да видиш иначе няма как,добре е вашите да знаят ,но ако си ината просто го правиш.

повече информация можеш да намериш в www.piercing-bg.com

N0_feAR
03-07-2008, 20:27
Не мисля, че дължината на езика ти е некъв хипер определящ фактор....най-много да фъфлиш повечко. Относно това къде да се пробиеш...задължително при професионалист пиърсър, не при лекар или козметички. Тва със задушаването ...хм , не съм чувала за такива случаи. Ако решиш да си махнеш обицата след време, естествено е че ще зарастне, щот т'ва е мускул и даже ще се учудиш от бързината с която дупката ти ши са запуши....с три думи - нема да има проблеми ;)
И да, наистина за повече информацийка влез в piercing-bg.com (сори за рекламата)

Sladyranna
03-16-2008, 04:19
Ууу..ми сега ще ти кажа какво мисля аз -
Наистина има случаи от задушаване точно поради тази причина, което е супер опасно!
Ако махнеш обичката дупката зараства най-много след 2-3 часа, ако не и по-малко... Също така е опасно,защото обицата, която ще ти стой през цялото време в устата (няма значение златна,сребърна,др вид метал) ще разнася във слюнката ти токсични (не си спомням дали точно така се казваше) киселини и те ще ти отиват в стомаха което не е полезно! Още едно нещо - има хора, които са се хранили с обица и докато дъфчат храната си разраняват дупката и дори може да ти пробие някоя вена!
Не знам дали се храните с тези обици или не...но ако е не е доста неприятно на всяко хранене да ги сваляте и след това пак обратно..
Ти си преценяваш :)
Моето мнение е, че тези обеци стоят грозно.

ELiTyYy
03-16-2008, 12:38
и майка ми беше против..ама отидох и се пробих.. сега си е супер оби4ката..
колкото до задушаване до като спиш..не съм 4увала..ама май няма такова нещо...