PDA

View Full Version : Помощ!Един доста сериозен проблем!!!



beyond_all_hope
03-06-2008, 20:05
Първо,здравейте.От доста време насам следя форумите,и смятам,че е крайно време и аз да се консултирам със "специалистите" ;)
Та,имам следния проблем,колкото и банално и клиширано да звучи...
Влюбен съм в едно момиче (моя съученичка) от доста време насам.Сигурен съм в думите си,защото и преди съм харесвал момичета,но това е нещо далеч по-сериозно...От около 2 години я познавам,но допреди около половин година гледах на нея просто като на приятелка.От тогава,нещата дооста се промениха.Постоянно мисля за нея,независимо какво правя.Това няма значение.Доста хора ми казват,че тя не е кой-знае-какво,че заслужавам някоя по-добра и т.н.,но аз не мисля така.Просто тя е толкова красива,а каква усмивка има...Ех...
Значи,разкрих и чувствата си и и обясних за какво става на въпрос.Нейната реакция беше,така,доста красноречива,но мисля,че ме разбра :) Тя ми каза,че и тя много ме харесва и даже и тя е имала подобна идея (няколко пъти ме е целувала,и то баш нали целувка,а не...),но просто на този етап не искала сериозна връзка.Тя си няма гадже,и не си е имала преди това,ако това е от значение.И предполагам,че аз съм първият,направил и подобно признание.Истината е,че пак искам да поговоря с нея,но не знам какво да и кажа.А просто сърцето ми се къса и от 2 месеца сигурно стомаха ми е на топка,нито мога да спя като хората,нито нищо.Не съм обяснил нещата по много философски начин,нито пък и много подробно,но мисля,че е достатъчно ясно.
П.С. На св. Валентин и подарих букет рози,и тя много се зарадва и ме целуна,но...нищо повече!

bibo
03-06-2008, 20:13
според мен ако продължаваш в същия дух ще имаш резултат скоро време..просто на момичетата има харесва да бъдат ухажвани...аз ако бях на твое място щях даговоря с някоя нейна приятелка за нея и тя най-добре ще те насочи в правилната посока..

beyond_all_hope
03-06-2008, 20:16
Еми те всички нейни приятелки знаят за кво става на въпрос,защото тя им е казала за нашия разговор...2 от тях са и казали,че е луда,че е отказала,ма тя си знае нейното и...
Аз съм доста объркан,и имам чувството,че и тя не знае какво иска!

gangstata
03-06-2008, 20:17
Ммм ако си по-близо до нея...разговаряте,виждате се и т.н. може и с времето да се съгласи да сте заедно...а при положение,че и те харесва...

bibo
03-06-2008, 20:23
Еми те всички нейни приятелки знаят за кво става на въпрос,защото тя им е казала за нашия разговор...2 от тях са и казали,че е луда,че е отказала,ма тя си знае нейното и...
Аз съм доста объркан,и имам чувството,че и тя не знае какво иска!

...не иска да е с теб..хм
Абе ако питаш мен,за всяко нещо си има причина..
Ама при теб ми е много трудно да ти кажа каква е тя..
Ама щом момичето досега не е имала гадже е възможно да съществува страх от обвързване или нз..

rusnache
03-06-2008, 20:23
Брат има един израз " П*****е необичат П***и " и е верен, не е нужно да разказваш намеренията си, просто разпали желание в нея, заинтригувай я по някакъв начин, приложи творчество, покажи, че имаш някакво желание, но не и че може да те има по всяко време, все пак няма да и е интересно тогава.

Не говори повече на тази тема с нея, по-скоро земи я разходи някаде, подари и нещо ( розите са много глупав избор, на цената на 5 рози ще вземеш 15 лалета, колкото е по-голям букета, толкова по-готин е, карамфилите са за погребение ), остави нещо недоизказано в теб, да има интерес тя, женското желание да знаят всичко е способно да ги вкара и в затвора.

Просто прави неща които и допадат, в краен вариант ако си толкова бездарен, хвани нейна приятелка и й кажи да ти изпее интересите на мацката.

Но от сега да си знаеш, след 3 години няма да я помниш, след 10 ще си спомняш с умиление, след 20 ще я подминаваш без дори да знаеш, че е тя. Има толкова много пъти да късаш, да си мислиш, че се влюбваш, да се влюбваш, че напрао не е истина. А ако не го направиш всичко това, си голем балък, ако от сега за цел живот напред останете заедно, на 25 няма да правите секс по-често от 2 пъти месечно, през другото време ще е с друг, просто ще сте си писнали.

fr3e_s7yle
03-06-2008, 20:41
Явно момичето няма опит .. и тя незнае к'фо да прави .. според мен тря си по внимателен с нея .. помагай и ф уроците .. ако ти си по слабия нека тя ти помага :D търси си поводи да говорите :)

MiMcHeToOo
03-06-2008, 20:46
Брат има един израз " П*****е необичат П***и " и е верен, не е нужно да разказваш намеренията си, просто разпали желание в нея, заинтригувай я по някакъв начин, приложи творчество, покажи, че имаш някакво желание, но не и че може да те има по всяко време, все пак няма да и е интересно тогава.

Не говори повече на тази тема с нея, по-скоро земи я разходи някаде, подари и нещо ( розите са много глупав избор, на цената на 5 рози ще вземеш 15 лалета, колкото е по-голям букета, толкова по-готин е, карамфилите са за погребение ), остави нещо недоизказано в теб, да има интерес тя, женското желание да знаят всичко е способно да ги вкара и в затвора.

Просто прави неща които и допадат, в краен вариант ако си толкова бездарен, хвани нейна приятелка и й кажи да ти изпее интересите на мацката.

Но от сега да си знаеш, след 3 години няма да я помниш, след 10 ще си спомняш с умиление, след 20 ще я подминаваш без дори да знаеш, че е тя. Има толкова много пъти да късаш, да си мислиш, че се влюбваш, да се влюбваш, че напрао не е истина. А ако не го направиш всичко това, си голем балък, ако от сега за цел живот напред останете заедно, на 25 няма да правите секс по-често от 2 пъти месечно, през другото време ще е с друг, просто ще сте си писнали.

+1

Pink`4e
03-06-2008, 21:16
Хем не е излизала с никой досега,хем пък позволява да я целуваш в първата среща. Хммм значи няма за кво да се притесняваш толкова. Само не се отказвай, на скоро време тя ще се съгласи.според мене де..Само не й обръщай толкова много внимание, че можа да й писне :) Постъпвай разумно :)

w0sh
03-06-2008, 21:31
Ръгай чушки в боба.

Pliok0019
03-06-2008, 21:36
Ръгай чушки в боба.
Добре, че си роматичен :D

Sevt
03-06-2008, 21:38
Еееех тея техни усмивки, на които не можем да устоим...
Както и да е...еми действай си...всмисъл действително на момичетата им харесва да бъдат ухажвани, тук и там някое малко подаръче, мил жест и тн....пък токувиж и присветнало, че иска сериозен приятел ;) Не знам какво повече да ти дам като съвет, те нещата ще си се развият от само себе си, успех :)

Presley
03-06-2008, 21:38
Харесва те,целува те,ама не иска да се обвърэва.И какво?Или продължавате така и се эадоволяваш с това.Или просто я эаряэваш.Трудно ще ти е,щом си толкова хрътнал,но е по-добре.Аэ иэобщо не бих се эанимавала с такъв човек. :D

hooliganka89
03-07-2008, 05:02
Момичето те иска на 99%,но просто се прави на интересна.
Мисля,че в най-скоро време ще сте заедно,тва е.

beyond_all_hope
03-07-2008, 18:52
Благодаря много за отзивите,особено на rusnache за изчерпателния отговор...Реших да те послушам,и за утре съм и приготвил един букет :)
Но,не знам какво да и кажа...Сега,има някои неща които не могат да се обяснят с думи,или поне аз не намирам подходящи думи...Вие какво бихте ме посъветвали да и кажа?

rusnache
03-07-2008, 19:00
Човек, първо не преигравай с букета, семпъл е много по-добре. Лалетата са 1 кинта на борсата, земи 25 броя жълто-червени, сложи ги в една червена хартия и готово.

Не е нужно да и правиш признания, даже не трябва, просто я позабавлявай. Говори на теми които са й интересни, прави така, че тя да се чувства добре. Сега не познавам мацката, за да знам какво точно да правиш, но не ползвай клиширани начини, прояви творчество, оригиналност, но не се размеквай. Важното е тя да разбере, че теб ти е приятно с нея, че си готов на некви работи за нея, но на не особенно огромни, че иначе ставаш като изтривалка.