PDA

View Full Version : Лъжлива информация за дяловете на харда и папките



Xanibal
03-06-2008, 20:14
Аве не знам какво стана ама харда ми е 250 гб и постоянно пространството на дяловете ми се променя в смисъл като влезна в myPC и ми излиза че примерно дяла ми е 40гб (което е вярно) и на него имам 24 свободни,но като влезна в папките и т.н. не ми излизат сметките, излизаят ми някаде около 2 гб примерно(за дадена папка),и не знам дали е истина защото при следващото цъкане ми пише че е 4 при следващото 6 и след това се връща и е много объркващо,не знам какви са стойностите на папките,дали имам някой червей и т.н.,въпреки че вече сканирах.За това ви питам как да направя така че да ми излизат реалните стойности.
Извинявам се че го описах по тоя тъп начин,но и аз не знам как да го обясня.

tenaglia
03-06-2008, 20:50
pochti nishto nerazbrah za problema no ako problema e che nevijdash kude ti otivat nqkolko gb-ti, windows si zadelq malko mqsto za system restore, za recycle bin, i tn.
taka che ako e takuv problema ne se pritesnqvai :)

Xanibal
03-06-2008, 21:02
с две думи размера на папките ми се променя постоянно и не мога да разбера колко са големи и от там не знам дали имам толкова свободно място колкото пише на целият дял

tenaglia
03-06-2008, 21:14
huh mi neznam ot kakvo moje da e:>
da ne izpolzvash nqkakvi tejki programi, bilo to za video ili grafichna obrabotka?(v momenta kogato proverqvash...)
moeto mnenie e che da ne predpriemash nishto...shtom ot 6gb neproduljava natatuk mi se zatvarq cikula....mojeshe da e po gadNo :oops:

Xanibal
03-06-2008, 21:33
това със 6те гб го казах образно мн съм гледал ,просто се променя постоянно
А тежки програми използвам,на компа си имам много натоварващи програми,но не ги използвах тогава.Май е до настроика нз други предположения ? :?

tenaglia
03-06-2008, 21:47
tova na koq papka e?

Xanibal
03-06-2008, 22:17
Всички :D