PDA

View Full Version : Скрити мръсници



MaxMaster
03-06-2008, 20:57
Темата е за момичетата, които го обичат по-хард. Въпросът ми е как и кога открихте тази страна на сексуалността си?

Jeuelle
03-06-2008, 20:58
Може би след 10 път някъде ;)
Тогава секса наистина започна да ми се услажда :)

SINDEL
03-06-2008, 20:59
:oops: Аз ли ще съм първа? Хах, добре.. Ами стана малко или много слу4айно. По4на се от разговори по темата, 4атене, ебавки. Първо ми беше просто интересно и любопитно, ей така заради тръпката.. Понеже винаги ме е блазнело като идея, но не съм си мислела, 4е е нещо пове4е от някаква мръсна фантазийка и 4е ще се спека сериозно, ако наистина пробвам. После нещата задълбаха и се оказа, 4е меко казано ме вле4е :)
Но определено в на4алото не съм и подозирала, 4е болката може да ми действа толкова възбуждащо и да ме кара да се 4увствам добре. Бях доста шокирана, когато го разбрах :-D
Може да едитна по-късно, за да се дообяснявам, ама сега ме мързи

ПП: Едитнах :) Стига ви толкова

Felis_Dirus
03-06-2008, 21:03
Ооо, искам и аз, искам и аз!

Ами, ядосах половинката си и получих силен шамар, който ме буквално ме срина на леглото... адски много се възбудих. После започнах да се интересувам се повече от тази тема иии тук е редно да кажа едно голямо благодаря на куенчи, който беше така търпелив да ми обясни много неща.
Но като цяло мисля, че шамарът отключи тези скрити желания..

gergana_sweet
03-06-2008, 21:03
Ами след като го направих по хард тогава разбрах че така ми харесва повече.

rusnache
03-06-2008, 21:06
А какво визирате под по-хард??? Щото то това е малко индивидуално, понеже много хора намират всичко различно от 15 мин мисионерска за по-хард.

Felis_Dirus
03-06-2008, 21:13
Да, русначе, съгласна съм. Да кажа първо - събмисив съм.

Ам, аз като цяло визирам бондиджът, ударите, болката (макар че все още не съм сигурна до каква степен бих могла да издържа), унижението, обожавам мисълта, че съм нечия. Искам да знам, че ме притежават. Заповедите задължително присъстват. Иначе обожавам лекото душене - сякаш държи живота ми в ръцете си. Той е моят Мастър и той решава дори кога да дишам.

Яд ме е само, че още си нямам нашийник, но смятам скоро да се сдобия с такъв. :)

Бях ли достатъчно конкретна?

MaxMaster
03-06-2008, 21:19
Да така е, за всеки е различно, затова нека напише както го възприема.

rusnache
03-06-2008, 21:21
Еми то това не е толкова хард в днешно време, преди 40 години щяха да те вкарат в затвора за това, а преди 300 да те изгорят на клада.

Нали не участват Huge Dildos ( 10см диаметър ), и секви неща от които зверски боли. Иначе връзването за леглото, някой шамар, напляскването по дупето докато стане червено, пък и след това, властването над единия партньор са се нормални неща от секса на хората с опит в него. Айде сега за каишки нема да говоря, щото са ми малко в повече, но пък creampie, fisting ме кефят пък и приятелката ми също.

SINDEL
03-06-2008, 21:23
Еми то това не е толкова хард в днешно време, преди 40 години щяха да те вкарат в затвора за това, а преди 300 да те изгорят на клада.

Нали не участват Huge Dildos ( 10см диаметър ), и секви неща от които зверски боли. Иначе връзването за леглото, някой шамар, напляскването по дупето докато стане червено, пък и след това, властването над единия партньор са се нормални неща от секса на хората с опит в него. Айде сега за каишки нема да говоря, щото са ми малко в повече, но пък creampie, fisting ме кефят пък и приятелката ми също.

Има огромна разлика между 'напляскване' и бой, нали се сещаш..

Felis_Dirus
03-06-2008, 21:32
Еми то това не е толкова хард в днешно време, преди 40 години щяха да те вкарат в затвора за това, а преди 300 да те изгорят на клада.

Нали не участват Huge Dildos ( 10см диаметър ), и секви неща от които зверски боли. Иначе връзването за леглото, някой шамар, напляскването по дупето докато стане червено, пък и след това, властването над единия партньор са се нормални неща от секса на хората с опит в него. Айде сега за каишки нема да говоря, щото са ми малко в повече, но пък creampie, fisting ме кефят пък и приятелката ми също.

Има огромна разлика между 'напляскване' и бой, нали се сещаш..

Именно. Не говорех за напляскване, коте.

sexy&crazy
03-06-2008, 21:36
Да така е, за всеки е различно, затова нека напише както го възприема.

taka e ama az nqma da se vpuskam v podrobnosti kakto ida e otkrih tazi moq strana smisal to stana e taka dokato se celuvah s gadjeto mi i taka stanah po strastna v celuvkite i stignahme do legloto

rusnache
03-06-2008, 21:44
Едва ли и се кефиш на пребиване, ти тече кръв от носа и да имаш рани от ухапвания по тялото, ама рани дето тече кръв от тях.

SINDEL
03-06-2008, 21:44
^
Мислиш ли? :)

rusnache
03-06-2008, 22:02
Eми да мисля, болката има предел, а разбития нос боли ужасно много, повярвай ми. Също и липсващи парчета месо от тялото ти по време на секс те карат да мислиш за тях, а не за секса.

Felis_Dirus
03-07-2008, 10:58
Eми да мисля, болката има предел, а разбития нос боли ужасно много, повярвай ми. Също и липсващи парчета месо от тялото ти по време на секс те карат да мислиш за тях, а не за секса.

Да де, но идеята е, че всеки има някакъв праг на болката, търпимост. Ти изкара нещата в двете крайности - или леко пошляпване, или отстраняване на части от тялото едва ли не, което смятам за малко ограничено.

quench
03-07-2008, 11:44
русначе, съгласен бих бил с теб, ако бяхме животни

при тях болката предизвиква защитна реакция и бягство

т.е. сетивната реакция преминава директно през инстинкта, подсъзнанието и т.н.

при хората много от реакциите се градят на 2 елемента, единият от които е инстинкта - другият е условният рефлекс, който се сформира на базата на СУБЕКТИВНО възприемане на средата и условията й

т.е. можеш да сведеш всичко - например разликата в това че ти обичаш лютоа, а аз не - до предпочитанията в секса - тези неща се определят от субективните предпочитания

да твърдиш обратното е да кажеш, че всяка жена задължително трябва да обича или да мрази аналният секс и т.н.

освен това би било етинско да очкаваш всички около теб да харесват нещата, които и ти - и така да попадат в групите "готини" и "не-готини"; мисля, че това поведение трябва да се преживее някъде към 16-20 годишна възраст :)

това, което казвам за хард секса, не е че трябва да го заобичаш - но трябва да разбереш че там някъде има хора, които, въпреки че се различават дълбоко от теб като характер, начин на мислене и предпочитания, също са пълноценни личности и имат своето достойнство

не е нужно да бъдеш така нападателен

amatorium
03-07-2008, 11:51
[quote="rusnache"]Еми то това не е толкова хард в днешно време, преди 40 години щяха да те вкарат в затвора за това, а преди 300 да те изгорят на клада.

[\quote]

Tuk ne sum suglasen. :-) Edno vreme horata sa bili dosta razkreposteni i brutalni. Vsushtnost tova, koeto povecheto hora neznat e che ima mnogo sexualni momenti v istoriqta. Poslednoto zakrepostqvane e ot epohata na Reigun. Inache predi tova prez viktorianskata epoha sushto e imalo mnogo zabrani za sexa. Edno vreme dori e imalo periodi, v koito devstvenostta se e smqtala za breme i chichovcite na momichetata sa go likvidirali kato zaduljenie. Minaliq vek bashtite puk sa vodili sinuvete si na prostitutki da im premahvat devstvenostta. 8-)

hottie
03-07-2008, 11:52
Ami ne sum probvala da me prebivat i da me vodqt za kai6ka..
Pri nas e po-skoro pliaskane,beleznici,vlastvane verbalno ili fizi4esko(bez da se prekaliava s fizi4eskoto),da me kontrolira i kazva kakvo i kak da pravia ne6tata.
Tova go otkrih pri sega6nia mi priqtel i to4no tozi vid seks mnogo mi dopada. Ne obi4am prekalenata nejnost i romantika, no ne ia izkluvam.

darla
03-07-2008, 12:22
Ami ne sum probvala da me prebivat i da me vodqt za kai6ka..
Pri nas e po-skoro pliaskane,beleznici,vlastvane verbalno ili fizi4esko(bez da se prekaliava s fizi4eskoto),da me kontrolira i kazva kakvo i kak da pravia ne6tata.
Tova go otkrih pri sega6nia mi priqtel i to4no tozi vid seks mnogo mi dopada. Ne obi4am prekalenata nejnost i romantika, no ne ia izkluvam.
и аз така,ама да ме унийажат ж леглото....тжа никога няма да го допусна!

hottie
03-07-2008, 12:24
Ami ne sum probvala da me prebivat i da me vodqt za kai6ka..
Pri nas e po-skoro pliaskane,beleznici,vlastvane verbalno ili fizi4esko(bez da se prekaliava s fizi4eskoto),da me kontrolira i kazva kakvo i kak da pravia ne6tata.
Tova go otkrih pri sega6nia mi priqtel i to4no tozi vid seks mnogo mi dopada. Ne obi4am prekalenata nejnost i romantika, no ne ia izkluvam.
и аз така,ама да ме унийажат ж леглото....тжа никога няма да го допусна!

Da, ot tipa vruzva6 ia za vuje i aide obliji mi obuvkata :lol:

quench
03-07-2008, 12:27
контрол 1:
"ооо, да, да бейби, да лапни го, кучко, да"
контрол 2:
"пипай се докато те чукам, да!!!"
контрол 3:
"разкопчай се и лягай на леглото"

:grin: :grin: :grin:

не успях да се сдържа, просто по дифолт всички са по-ванила от мен 8)

darla
03-07-2008, 12:36
Ami ne sum probvala da me prebivat i da me vodqt za kai6ka..
Pri nas e po-skoro pliaskane,beleznici,vlastvane verbalno ili fizi4esko(bez da se prekaliava s fizi4eskoto),da me kontrolira i kazva kakvo i kak da pravia ne6tata.
Tova go otkrih pri sega6nia mi priqtel i to4no tozi vid seks mnogo mi dopada. Ne obi4am prekalenata nejnost i romantika, no ne ia izkluvam.
и аз така,ама да ме унийажат ж леглото....тжа никога няма да го допусна!

Da, ot tipa vruzva6 ia za vuje i aide obliji mi obuvkata :lol:
няма на4ин! нали още когато си го помисли го връзвам аз него за леглото и му правя такава свирка,4е за втора няма и да помисли,щото няма да има на какво да му я направят...еди все още ме псува на сън,копелето нещастно!

Felis_Dirus
03-07-2008, 12:43
Е, не, моля ви не осирайте темата. Тук си говорим точно за унижение и болка, така че, ако няма какво да споделите, не пробутвайте "извратените" си игрички тип "Кучко, лапни го", както куенчи вече спомена.

SINDEL
03-07-2008, 13:05
:( Няма ме един ден и гледам успели сте да наакате темата :?

hottie
03-07-2008, 13:07
Ami to4no tova triabva6e da se opredeli.Za koe to4no govorim.
Ako stava duma za unijenia i silna bolka, zna4i ne go praktikuvam.

Anna5339
03-07-2008, 13:10
Ммммм мен пък ме е срам да говоря по тази тема. . . .
да мръсница съм и почти нямам угризения,за това,което съм правила. . . . .
И ще продължавам да правя(: 8)

SINDEL
03-07-2008, 13:12
^
4исто любопитство - какво си правила? :)
Ако ще пишеш по темата, поне разкажи нещо по-подробно :)

krem4et0
03-07-2008, 13:44
до преди 5 митуни мислех, че аз съм мръсница, а се оказа, че съм тихо и кротко котенце, което се възбужда само от вида на момчето си, от прегръдката и нежното му прошепване в ухото...

Leksi23
03-07-2008, 14:07
При нас е като борба за надмощие, и двамата искаме да доминираме и става цял бой понякога :lol: . Аз много обичам да го правим грубо, да ме хапе и такива раути :D . Обаче страва страшно когато аз искам да съм отгоре или искам да го вържа и да изявявам съдистичните си наклонности :oops: 8-)

bebe_zaiche
03-07-2008, 19:48
Бях на 14 и за пръв път правих секс. Усетих, че секса не е лош.. Но нещо липсва. Просто не беше това, което търсех. Поговорих с тогавашния ми приятел и той се опита да върже китките ми за крака на леглото и да ме ”изнасили”. Естествено не се получи, защото аз съм по-буйна, а той е хрисима душица. Когато за пръв път изпитах тези желания си мислех, че само аз съм най-перверзната на целия свят.. И даже мислех, че съм психично болна. 2 години се борех с желанията си. Беше много тежко. После, на 16, открих случайно в интернет какво е туй БДСМ и разбрах, че е нещо нормално и че много хора имат такива склонности (кой повече, кой по-малко). В момента имам прекрасна БДСМ връзка и не мога да бъда по-щастлива :)

Karamel4e_to
03-07-2008, 19:49
Бях на 14 и за пръв път правих секс. Усетих, че секса не е лош.. Но нещо липсва. Просто не беше това, което търсех. Поговорих с тогавашния ми приятел и той се опита да върже китките ми за крака на леглото и да ме ”изнасили”. Естествено не се получи, защото аз съм по-буйна, а той е хрисима душица. Когато за пръв път изпитах тези желания си мислех, че само аз съм най-перверзната на целия свят.. И даже мислех, че съм психично болна. 2 години се борех с желанията си. Беше много тежко. После, на 16, открих случайно в интернет какво е туй БДСМ и разбрах, че е нещо нормално и че много хора имат такива склонности (кой повече, кой по-малко). В момента имам прекрасна БДСМ връзка и не мога да бъда по-щастлива :)


a kakvo e BDSM

bebe_zaiche
03-07-2008, 19:50
контрол 1:
"ооо, да, да бейби, да лапни го, кучко, да"
контрол 2:
"пипай се докато те чукам, да!!!"
контрол 3:
"разкопчай се и лягай на леглото"

:grin: :grin: :grin:

не успях да се сдържа, просто по дифолт всички са по-ванила от мен 8)
И аз ли, бате Куенч :)

bebe_zaiche
03-07-2008, 19:52
a kakvo e BDSM

Bondage (връзване)
Domination/Discipline (доминиране/дисциплина)
Sadism (садизъм)
Masochism (мазохизъм)

Т.е. ще го обясня като за ванилки като вас:
БДСМ се нарича туй що перверзните хора вършат - от разхождане на каишка вкъщи до опикаване на партньора и бой до кръвопускане.

hahavteen
03-07-2008, 22:11
Ami o6te sum neorientirana....Kogato me skybe mn silno dokato go pravim svur6vam za sekyndi.Su6to mi haresva da me dy6i ama toi ne smee i me hva6ta suvsem leko ta se nalaga da my stiskam rukata :-D I da me ydria silno mi haresva(taka 4e da imam kruvoizlivi posle) ama ne se sly4va 4esto...Niakoi da me vruzva na kai6ka oba4e,da me bie do kruv,da me kara da pravia ne6ta ot koito me e gnys(tyka setih se za niakoi mnenia na bebe_zaiche).... :? Ne znam ne mislia 4e imam niakakvi takiva "naklonnosti" ili pone ne sa iavno izrazeni no naposleduk dosta se interesyvam ot temata... :-o

Spider4eto
03-07-2008, 22:15
ей тва ми изглежда мн яко http://vbox7.com/play:53b2e995 8)

Vampirella
03-07-2008, 22:38
ей тва ми изглежда мн яко http://vbox7.com/play:53b2e995 8)
о, да

MaxMaster
03-08-2008, 08:53
That's what i'm talking about :) Total and absolute control :-x :)

SINDEL
03-08-2008, 08:57
ей тва ми изглежда мн яко http://vbox7.com/play:53b2e995 8)
о, да

Това е леймърско... Филм4ето не беше съвсем лошо, но трябваше да е по-хард.. :)

VinagiSumAz
03-08-2008, 22:25
мииии чак по кръвопускане не си падам...

shadow4e
03-09-2008, 00:17
Въпросът е да не се прекалява, защотот очнос душене има и смъртни случаи в някакъв май немски сайт бях прочела. Мъжете решили, че съпротивляването на мацката е част от играта, но уви...

Иначе и аз съм като слънчице.

Wowka
03-09-2008, 11:00
Аз разбрах,когато веднъж се скарах с приятеля ми той започна да ми се кара и аз вместо да се почувствам виновна се възбудих :-D След това почнах да го моля за малко повече грубости,но той не иска,даже не иска да захапе лекичко :( И сега,ако може един съвет как да го накарам,че ви бъда много благодарна!!! :oops: :-)

Ice_Queen_
03-09-2008, 11:16
Обожавам когато съм с гръб към него ,да ме чука бясно и да ме е хванал с 2 ръце за връта и да ме стиска супер силно,все едно ще ме задуши всеки момент.... и т.н.

Felis_Dirus
03-11-2008, 14:30
ей тва ми изглежда мн яко http://vbox7.com/play:53b2e995 8)
о, да

Това е леймърско... Филм4ето не беше съвсем лошо, но трябваше да е по-хард.. :)

Това е красиво, но не е нищо особено, даже бих казала леко скучновато. Аз имам няколко красиви клипчета, но не бих ги пуснала, защото не са подходящи за аудиторията, в крайна сметка форумът не е за БДСМ. :)

amatorium
03-11-2008, 15:52
контрол 1:
"ооо, да, да бейби, да лапни го, кучко, да"
контрол 2:
"пипай се докато те чукам, да!!!"
контрол 3:
"разкопчай се и лягай на леглото"

:grin: :grin: :grin:

не успях да се сдържа, просто по дифолт всички са по-ванила от мен 8)

Tova e zashtoto ako pochnem da si spodelqme istinskite neshta shte stane foruma 18+ 8)

eblio
03-11-2008, 17:29
ей тва ми изглежда мн яко ... 8)
о, да

Това е леймърско... Филм4ето не беше съвсем лошо, но трябваше да е по-хард.. :)

Това е красиво, но не е нищо особено, даже бих казала леко скучновато. Аз имам няколко красиви клипчета, но не бих ги пуснала, защото не са подходящи за аудиторията, в крайна сметка форумът не е за БДСМ. :)

Освен да пренесем нещата в правилния форум? :)

CfEtii
03-11-2008, 18:06
Леки пошляпвания,ухапвания,но с граница.Не да ме пребие или отхапе част от кожата :?
Ам аз честно казано я открих чрез филмите :D Гледам какичките и батковците,и установявам,че това ме кефи :D ии такам :) когато се зацелувам и усещам че кисските са страстни,тва ми харесфа и така......стига толко :-D