PDA

View Full Version : Всички ли сте такива????



м0мИчЕ 0т АдА
03-06-2008, 21:00
Taка аз сега да ви запитам нещо.. Абе чета тука теми навсякаде всеки като ще обижда някой и този някой все е: с самочувствие до небето,без покритие;или пък е комплексар.. :x незнам .. неможете ли да измислите нещо друго..или незнам как така на бързо ги определяте..виждате едно момиче,което е хубаво и показва някакво самочувствие и явно вие не сте като него..и то тя веднага е надута и по горе спометатите категории.. вие не се стараете да опознавате хората а им лепвате един и същ етикет..Не казвам че всички го правят,но по прочетените мнения-бяха много хора..едно и също..а и не само тук..на мен постоянно ми се говорят такива неща за други хора..Е кажете сега.. >>>

Seducti0n
03-06-2008, 21:26
В доста дълбоки води навлизаш, повдигайки тази тема, но ще се опитам да аргументирам позицията си по този въпрос.И така представи си едно младо и красиво момиче, изящно тяло, атрактивна визия, приятен глас.Всичко до тук е окей.Но в един момент, ти повеждаш разговор и малко по-малко придобиваш представа що за съдържание се крие зад тази ослепителна опаковка.Откриваш една празнота, един блуждаещ поглед, едно съзнание което е насочено към последните модни тенценции, сладките мачовци във фитнеса и т.н.Не казвам, че в пообни мисли има нещо лошо, напротив, идеята е те да не заемат изцяло съзнанието ти.
Тези момичета, нямат свои собствен стил и начин на живот.Те се опитват да копират този на известните личности, като не си дават сметка, колко смешни изглеждащ в дадени ситуации.Те нямат свое самочувствие, че могат и че имат нещо, а го придобиват на база коментарите по сайтове за запонанства и т.н.Тези момичета, осъзнават, че зад тоновете грим и огромни очила не могат да скрият липсата на душевност, интелект.Осланят се изцяло на външността си, а нравствените ценности, остават в сянка, на заден план.И именно тук се ражда комплекса за малоценост, който много хора признават, че притежават.Когато една нафукана мадама, усети конкуренция тя застава на нокти и полага неистови усилия за да се докаже...В такъв момент става надувка, когато иска да бъде нещо, по-различно.Хората винаги искат да бъдат по-добри, когато обстоятелствата ги поставят в конкурентна среда.Именно тогава си даваме сметка, какво представляваме, а падането от високо, наистина боли...!

моля?
03-06-2008, 21:54
С първото мнение не съм съгласна,не ми харесва как е формулирано.С второто съм,не напълно.
Защото,за съжаление, наистина има момиченца като по-горе описаните,които като ти заприказват и ти става лошо.Но по-лошото е,че доста от тях не си дават сметка,че зад многото грим и "красота" не се крие нищо.Или ако си дават изобщо не им пука,защото са сложили външния вид на 1-во място.И знаят,че той се цени много повече,за разлика от интелекта.И пак за съжаление са прави.Защото има такива индивиди(от личен опит знам),на които двама-трима им казали,че са хубави и хоп-айде отиде вече.Не можете да ги намерите...на земята от самочувстие.А най-лошото е,когато такива момичета ти се пишат за "приятелки",а всъщност почти всичко,което казват е с цел да ти покажат,че са над теб(флиртуват с гаджето ти,постоянно изтъкват кой им е казал колко са красиви и т.н. и ттттттт......ннннн).Как да не нареждаш някаква такава дрисла ми кажете?
А да не говорим още колко много примери могат да бъдат дадени...Както и да е

psychopath
03-06-2008, 22:39
умри неграмотна ..... *цензура* :)

пийс

Bolt_f
03-07-2008, 01:50
умри неграмотна ..... *цензура* :)

пийс колко си груб! ще те сдъвча! :D :D

MiMcHeToOo
03-07-2008, 07:02
Различни хора, има всякакви и едва ли тук всички са такива ;)