PDA

View Full Version : Как да й привлека вниманието?



offf_of !
03-06-2008, 21:15
Хора много харесвам едно момиче от моя випуск и усещам че и тя ме харесва просто от погледите си личи но някак си си падам по сериозен не съм някакъв идиот/гъзар дето привлече вниманието на момичетата с разни лиготии. Тя е доста срамежлива и .. незнам вече от доста време си я караме така дайте идеи моля ви се !

Благодаря предварително

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Presley
03-06-2008, 21:34
А с това момиче имате ли някакви отношения?Нямам предвид интимни,любовни и тн,а просто приятелски,дори такива на поэнати.Или просто си се гледате и се наслаждавате един на друг от раэтояние?Ако е така,по-добре пробвай да не продължавате така,эащото надали нещо ще стане.Тя щом е срамежлива,може би се притеснява да те эаговори.Направи го ти.Ако не се поэнавате лично,эапоэнайте се.Може да не я шокираш с куп въпроси и информация эа себе си,но направи крачка към опоэнаване.Кажете си това,онова.Покани я да иэлеэете.Няма лошо,щом явно интересът ви е вэаимен.И така.давай смело и не губи време. :D

w0sh
03-06-2008, 21:41
Ръгай чушки в боба.

JUST_ME_
03-06-2008, 21:43
Просто я покане на среща. Какво толкова...аман от срамежливи момчета!!! И после защо яките мацки били заети? Еми как защо, като яките пичове срамежливи... айдеее момчета, стягайте се, защото накрая ние ще почнем да ви зарибяваме :D

offf_of !
03-06-2008, 21:53
Пффф не мога не става ...... какво изведнъж да отида до нея и да я поканя на среща а-у .. просто тя е с друга компания и някак си като съм с приятели не мога да го направя това .. нито скайп нито нищо мога да и намеря .. :(((

w0sh
03-06-2008, 21:54
Еми като си путьо. Даеба днешните мъже не са мъже....

offf_of !
03-06-2008, 22:03
Бате може да не се справям с жените но ако те хвана едно на едно некъде просто няма да разбереш какво става... хах путьо съм бил.. деба смешното зациклило форумно гейче ..кой друг може да има 2к поста в тоя сайт , get a life nerd

w0sh
03-06-2008, 22:04
Бате може да не се справям с жените но ако те хвана едно на едно некъде просто няма да разбереш какво става... хах путьо съм бил.. деба смешното зациклило форумно гейче ..кой друг може да има 2к поста в тоя сайт , get a life nerd
Хахаха.
Добре видяхме, кой е шефа и търси отговор на проблемите си.
Братле моля те не си избивай комплксите тука.

hooliganka89
03-07-2008, 04:35
Освен да отидеш да се запознаете офисиално,и да я поканиш на среща,друг вариант не виждам.

evelinka1122
03-07-2008, 04:47
Намери и скайпа!

hooliganka89
03-07-2008, 04:51
Намери и скайпа!

Хех рано пиле,рано пее :D И рано го колят :D

JUST_ME_
03-07-2008, 06:23
Оле престанете с тоя скайп! Това не е мяско за сваляне на момичета. Там всеки може да бъде какъвти си пожелае.... бахти срама дет го имате, че опирате до скайп да си сваляте мацките. :x :-x Престраши се брато. Престраши се ако наистина я харесваш. :D

w0sh
03-07-2008, 07:12
Оле престанете с тоя скайп! Това не е мяско за сваляне на момичета. Там всеки може да бъде какъвти си пожелае.... бахти срама дет го имате, че опирате до скайп да си сваляте мацките. :x :-x Престраши се брато. Престраши се ако наистина я харесваш. :D
Разгеле някой да го проумее.

JUST_ME_
03-07-2008, 07:19
Оле престанете с тоя скайп! Това не е мяско за сваляне на момичета. Там всеки може да бъде какъвти си пожелае.... бахти срама дет го имате, че опирате до скайп да си сваляте мацките. :x :-x Престраши се брато. Престраши се ако наистина я харесваш. :D
Разгеле някой да го проумее.
8) 8) 8) 8)
Внимавай, само да не започнем да се смеем,
защото го умеем Вуду.
Нападаме ефира за да ви разсеем,
каквото ни се полага да вземе.
:-)

w0sh
03-07-2008, 07:24
Таз песен е прекалено популярна, и това Вуду не знам какво прави там.
То уош от доста време не го слушам много много ама все пак.
Рапер бате е хрбежна.

JUST_ME_
03-07-2008, 07:35
Еми да, аз все пак да отбележа, че сме от едно просо :D
Хопец брат, хопец :-) :-)

w0sh
03-07-2008, 08:07
Аз съм много далеч като ориентация от хип хоп-а
Уош ДРС и компания са ми музиката за трева. Иначе съм си само на жица и минимал парти-та

Basketball
03-07-2008, 09:03
Оле престанете с тоя скайп! Това не е мяско за сваляне на момичета. Там всеки може да бъде какъвти си пожелае.... бахти срама дет го имате, че опирате до скайп да си сваляте мацките. :x :-x Престраши се брато. Престраши се ако наистина я харесваш. :D
Подкрепям :)

Alabalaportokala
03-07-2008, 09:45
За да успееш да я свалиш трябрва да си създадеш условия за сваляне , да и привлечеш по някакъв начин вниманието. Дали ще изиграеш опера на Верди или някоя циркова клоунада си е лично твой проблем. След като смяташ че изпитва нещо към тебе действай , не се страхувай няма от какво. Ако пуши цигари поискай и огънче. Ако имаш готин гсм попитай я дали би искала да се цъкнете. Казваш че сте от 1 випуск => учите в едно и също даскало. Толкова ли е трудно да идеш до нейната учебна стая и да я заговориш. Ехх даскало даскало :D , аз лично така правех - отивам до учебната стая и или ще оставя някое цветенце на чина и или някоя провокираща бележка. Разбери и името и като минаваш някой път покрай нея я поздрави по име все едно се познавате. Ако попита дали се познавате веднага и казваш следното: " не но мисля че е време да го направим" Абе въобще вариации колкото щеш стига срама да преодолееш. Скайп може да и поискаш след като официално сте запознали и сте завързали някакво бегло приятелство. Но да знаеш че момичето има симпатии към тебе и ей така да го оставиш без да измислиш нещо не знам какъв човек трябва да си. Събери смелост бе фен !! :D Момичетата обичат да ги свалят, побъркват се от кеф. Айде успехи

eclipseee
03-07-2008, 09:59
Престраши се, че само с погледи нищо няма да стане накрая. Запознайте се, ако не се все още. След тфа скайп, телефон нещо нещо, излизания с общи приятели, после без тях :-D
Щом е срамежлива, чака теб, така че давай смело!

offf_of !
03-07-2008, 16:10
За да успееш да я свалиш трябрва да си създадеш условия за сваляне , да и привлечеш по някакъв начин вниманието. Дали ще изиграеш опера на Верди или някоя циркова клоунада си е лично твой проблем. След като смяташ че изпитва нещо към тебе действай , не се страхувай няма от какво. Ако пуши цигари поискай и огънче. Ако имаш готин гсм попитай я дали би искала да се цъкнете. Казваш че сте от 1 випуск => учите в едно и също даскало. Толкова ли е трудно да идеш до нейната учебна стая и да я заговориш. Ехх даскало даскало :D , аз лично така правех - отивам до учебната стая и или ще оставя някое цветенце на чина и или някоя провокираща бележка. Разбери и името и като минаваш някой път покрай нея я поздрави по име все едно се познавате. Ако попита дали се познавате веднага и казваш следното: " не но мисля че е време да го направим" Абе въобще вариации колкото щеш стига срама да преодолееш. Скайп може да и поискаш след като официално сте запознали и сте завързали някакво бегло приятелство. Но да знаеш че момичето има симпатии към тебе и ей така да го оставиш без да измислиш нещо не знам какъв човек трябва да си. Събери смелост бе фен !! :D Момичетата обичат да ги свалят, побъркват се от кеф. Айде успехи

Thx :)

tan0
03-07-2008, 16:36
abe vajnoto e da butash s K*ra i tva e...! :D
inache seriozno nameri nesho obeshto m/u vas o6ta tema na raz pitai q za neshto i.... 8)

skatemore
03-07-2008, 16:42
Хора много харесвам едно момиче от моя випуск и усещам че и тя ме харесва просто от погледите си личи но някак си си падам по сериозен не съм някакъв идиот/гъзар дето привлече вниманието на момичетата с разни лиготии. Тя е доста срамежлива и .. незнам вече от доста време си я караме така дайте идеи моля ви се !

Благодаря предварително

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

направи се на маимуна пред нея ако си на 13 де
иначе и намери телефона от некаде и така :)