PDA

View Full Version : Хм, съвет, как мислите?



Spiderm@n
03-06-2008, 21:42
Еми, историята е следната. Преди време една от колежките ме запозна с едно момиче, и доста излизахме, не че сега не го правим. Проблема е в това, че с течение на времето се появиха някои чувства към съответното момиче, и те тия чувста не ми давт мира (до толкова, че да не мога да спя). Искам да съм с нея но, не знам. Преди се случваше доста често да ме викат да излизаме, напоследък не толкова но въпреки това се случва. Казвала ми е, че би ми поверила и живота си, обаче подобни неща са ми го казвали доста хора, за които мога да гарантирам, че не изпитват нищо към мен, оказа се че хората ми имат доверия, и аз незнам защо. Преди време ме викаше да бъда с нея, когато си прави пиърсинг на зърното, обаче това не се състоя, в крайна сметка си направи, но не ме извика. Как смятате, май не ви казвам особено много, но то това е общо взето. Какво да правя, трябва да и покажа по някакъв начин, че е по-специална за мене, или трябва да и го кажа, но не искам да си развалим отношенията, не искам да спра да я виждам, дори да не иска по-близки взаимоотношения с мен (явно съм мазухист, да искам да се виждам с момиче, което харесвам и което знае че го харесвам, но не отговаря на чувствата ми). Още нещо, приятелите забелязаха, че не ми е безразлична (при първата им среща с тях, даже не я познаваха). Моля помогнете, ше се побъркам.

w0sh
03-06-2008, 21:44
Доста се смях на пиърсинг на зърното.

Spiderm@n
03-06-2008, 21:45
Смей се, факт е.

Presley
03-06-2008, 21:48
Говоренето му е мамата.Каэваш й и готово.Лесно е.Дано да откликне.А ,ако не стане както ти искаш,аэ лично не виждам проблеми да си продължите да се виждате и да подържате добри отношения.Но эа съжаление не всички мислят като мен.

w0sh
03-06-2008, 21:49
Смей се, факт е.

Ама има ли верижка от 1-то зърно до другото?
Как подялолите кърмят?

Spiderm@n
03-06-2008, 21:51
Има пиърсинг само на едното, другото нататък и за верижката го е мислила вече. Лесно, свалят пиърсинга :).

Presley
03-06-2008, 21:51
Смей се, факт е.

Ама има ли верижка от 1-то зърно до другото?
Как подялолите кърмят?
Вече малко жени кърмят.
Има бебешки млека на прах и се въэполэват от това. :D

hooliganka89
03-07-2008, 04:55
В крайна сметка тя знае ли,че ти я харесваш?А ако да от къде?Ти ли й каза,или тя сама се досети?

MiMcHeToOo
03-07-2008, 06:13
Ми, че то ако не си безразличен към нея тя е забелязала.. Май сте големи хора, така че не мисля, че един разговор би попречил на приятелството ви ;)

Spiderm@n
03-07-2008, 09:03
Аз не съм и казвал, ако го бях направил май нямаше да има нужда да пиша тема :):):). Ами незнам дали са и казали, тя общува и с хората, които го забелязаха т'ва ми състояние, но не знам. Еми ще се говори явно, при първа възможност (от т'ва по-разтегливо понятие май няма :)).

Co0kIe
03-07-2008, 20:31
Нямам идея кво да направиш - чрез форум трудно може да се каже, нито я познавам,нито някой др я познава! То си е до характер, до човек... Ако сте толкова близки не би било проблем да направиш по-сериозна крачка :)

П.П. Тва със зърното ме разби :D :D

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:47
a imali li ste nqkfi intimni otnosheniq s neq

Spiderm@n
03-07-2008, 20:49
Мне.

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:52
emi moje da opitash da izlezet dvamata na kafe ili neshto takova i da se opitash 1vo da q pregarnesh ako i tq te pregarne posle probvai za celuvka i taka :) :) a moje i da pogovorish s neq no spored men 1vo probvai s deistviq :P

Spiderm@n
03-17-2008, 13:54
Ох, добре, как ще разтълкувате това. Пишехме си с нея в Skype, нещо проблеми имаше, а аз се опитвах да помогна, тя на мене, щото мойто настроение беше малко скофтено (зарад нея, шото...да...ясно ви е, чудех се как да изпълня препоръките Ви), и по някое време каза че трябва да си ляга, че трябва да става рано (то си беше 23:30 некъде), каза че ще си говорим утре. Е те тука идва проблема, нито утре (т'ва беше миналата седмица), нито цяла седмица, не дойде като се събирахме в четвъртък, дори не отговори на SMS-a (обикновено го прави, а аз съм на M-tel, така че и през интернет може), нищо. Днес се видяхме, почти като невидим, не отговори нито веднъж като и кажа нещо. Вие как бихте дешифрирали туй поведение, и някакви препоръки да дадете, ако може :).

Unno
03-17-2008, 14:08
Тая на недостъпна ли се прави ?? :( ( Извинявам се братле но.. )

Лично моето мнение, не тичай след нея за известно време да видиш дали изобщо ще я светнат ангелите че вече не се интересуваш от нея и да започне да си блъска главата ( ако все пак и тя има нещичко към теб ) . Надявам се ме разбра :) .

Spiderm@n
03-17-2008, 14:50
Хм, май мислим еднакво, поне с тебе. Ем да видим, аз така и направих, в началото почти не помръднах, като дойде, после продължихме да си се ебаваме помежду си, както преди това. Хм, да видим :).
Все пак приемам и други мнения де, интересно ми е :).

pepita87
03-17-2008, 14:54
Смей се, факт е.

Ама има ли верижка от 1-то зърно до другото?
Как подялолите кърмят?
Abf...ostroumieto e golqma rabota....FAKT!

pepita87
03-17-2008, 14:56
a imali li ste nqkfi intimni otnosheniq s neq


4oveka pi6e,4e priqtelstvoto im ne e preminavalo granica!!!

tan0
03-17-2008, 16:27
Смей се, факт е.

Ама има ли верижка от 1-то зърно до другото?
Как подялолите кърмят?

tova e vaprosat :razz: :razz: :razz:

Spiderm@n
03-18-2008, 14:22
Ай стига с тоя пиърсинг, ееееееее :):):).
Днеска ми писа SMS, учудващо, дали ще се събираме в четвъртък с приятели, да дойде и тя :).

Spiderm@n
03-18-2008, 19:32
Е, как мислите, ще се събираме ли :):):)
В смисъл, очертава се да се събираме, ама да и кажа ли, или да и кажа, че няма, а после че сме се събрали, приблизително това ми го причини и имам представа какъв ефект имаше :).

Spiderm@n
03-19-2008, 14:48
Айде дайте съвет де, тука вече triple posting правя :):):).

tan0
03-19-2008, 14:51
абе кажи и че ще се сабирате и там като се видите може да се осамотите малко и да поговорите ;)

Spiderm@n
05-15-2008, 20:54
Ох, да зема да я ревайвна тъз темица :)
Значи, тогава не дойде, поради тази проичина малко се поскарахме и така до сега, не че не си говорим, ама не е като преди :).
Мисля си дали не е време да се разберем и да и кажа всичко. Утре е концерта на Kiss (утре е след 7 минути, ма нейсе), мислите ли че е подходящо да и го кажа. Аз няма да холдя на концерта, ма ако видите един двуметров с бира в ръце около стадиона 99.(9)% съм аз :).

Spiderm@n
05-17-2008, 05:35
Айде кажете нещо де, егати, думите с ченгел трябва да ви вадим.

Erica
05-17-2008, 05:50
Ti ot 7 mart do sega,oshte li ne si q svalil devoikata :?

Spiderm@n
05-17-2008, 15:17
Аз от 7-ми март до сега съм я видял 3 пъти.

Spiderm@n
05-20-2008, 12:09
Ох, не ми е ясно само едно, що човек кат ви помоли за помощ, или тотален ignor, или му задавате някакви тъпи върпоси от сорта за пиърсинга и "Ti ot 7 mart do sega,oshte li ne si q svalil devoikata", ми не съм кат си мълачхте кат пукали зае*ах нещата както бяха и те станаха каквито са сега.

slun4ice_90
05-20-2008, 15:08
Доверява ти се,защото си й допаднал като човек.Защото може би и я разбираш,подкрепяш я.И тя това го цени.Наистина вземете се разберете кой,кого харесва.И дано,стане така,че да сте щастливи. :-P :) Успех.И аз това,съм се питала защо хора,които не ме познават добре,ми се доверяват и споделят?И една позната ми,каза,защото съм много добра и ги изслушвам и разбирам.Надявам се,да е така.

midle
05-21-2008, 13:24
Shte ti dam edno predlojenie ot men :)
To zavisi veche do kyde ste s neq , no ako si siguren che ima neshto kym tebe i ti se pravi na nedostypna i ne ti govori tova e nai udobniqt moment da i se nahvyrlish! Prosto ne se strahuvai a napraovo q grabni i celivai :-D :D Kogato i kadeto da e tova vajnoto e che ti pravish pyrvata krachka i si po smel ot neq , a te jenite otcenqvat tova ;) Bydi smel nqma kakvo da gubish :)

Tozi variant e ako si siguren che se interesuva ot tebe , i garantira mnogo golqm shans za uspeh ;)

P.S. Tuka ima samo latinica , ne mi se karaite :P

Spiderm@n
05-24-2008, 16:01
Ок, ще работим по въпроса явно :):P.

Spiderm@n
05-29-2008, 22:35
Хах, познайте, още нищо, не съм я и виждал, всъщност мернах я преди няколко дни, но все едно не се познаваме.
Уф, преди няколко седмици, беше дошла пак при нас и когато дойдох наблизо тя се размаха да ми привлече вниманието, погледнах я и все едно не е там, май малко гадно постъпих. После играхме карти, по скоро я учехме, и си говорихме, малко, не както преди, но нищо.
Мисля че един от колегите би я информирал ако кажа нещо, дали да се възползвам. Или може би трябва да я викна някъде на саме и да се раберем веднъж за винаги, не мога да кажа какво мисли вече за мене, заради тоз застой в общуването ни. Някакви предложение, мерси предварително :).

gazar
05-30-2008, 04:09
Доста се смях на пиърсинг на зърното.
+200000

Spiderm@n
05-30-2008, 13:32
Доста се смях на пиърсинг на зърното.
+200000Айде пак с глупостите.

Lekov
05-30-2008, 13:58
Доста се смях на пиърсинг на зърното.
+200000Айде пак с глупостите.
Стига с тиа глупости ве то па бива вашто ама вие прекалявате :-x :-x :-x :-x

П.С.: Колкото до жъпроса ти аз смятам че е по добре на четири очи да и кажеш какво чувстваш . Според мен не би било приатно некой друг да и каже това което може би тя очаква от теб така че действай и успех братле

:) :) :) :)

Spiderm@n
05-30-2008, 15:19
Хах, друга ми беше мисълта за другия човек :). Както и да е, ще работим по въпроса, за цялото това време има-няма 5 минути на 4 очи с нея (аман от навлеци), кат бонус, има-няма 5 минути да сме се виждали в последния месец, но нищо, ще се оправим, някак си :).

Все пак съм отворен за още мнения (по въпроса) :).

Al3ksandra
05-30-2008, 18:40
Taka..дойде и моя ред да си кажа мнението... Ако таз мацка я искаш не само за " ч*кай-пали" ( отново ме извинете за израза ) :D , трябва да поговориш с нея хубаво.. Трябва да направиш нещо готино за нея.. ;) Нещо от рода подари й роза и то червена и няма нужда да говориш ;) защото всяка жена знае че това означава че я обичаш :) е поне ще й стане прятно и ще си увеличиш шансовете доста над 50% :P:P:P и задължително по някакъв начин говорете.. Виждам че сте големи хора, значи ярвам че ще се разберете, пък ако просто те харесва като човек , останете си пртиятели. ;) Това е моя съвет & Успех батка ;)

Spiderm@n
05-30-2008, 20:45
Хех, за " ч*кай-пали" мислиш ли, че щях да и се точа от началото на Декември, и щях да изпиша толкоз нещо тук ;):).
Хм, идеята не е лоша, тя е "фенка" на килиите обаче ;):).

И все още съм отворен за съвети, в смисъл, сега и без туй са изпити, та и да искам едва ли ще мога да я видя, то и аз и тя ни се намират разни количества от тез (за изпитите говоря) :):):).