PDA

View Full Version : Запознанство



Gogo0
03-06-2008, 23:50
Ужасно много харесвам едно момиче,но незнам какво да правя как да се запозная с нея,
защото се притеснявам много понеже тя не винаги е сама и незнам как да действам.Бих искал да Ви помоля да споделите някакъв начин за това как в каква ситуация и по какъв начин да се запозная с нея за да не е толкова конфузно..

Nik4o_Spain
03-07-2008, 00:17
Prosto go napravi preodolei strahovete si za vsi4ko ne samo kam tova momi4e :? gledai na jivota ot realnata mu strana po krasivo e 8)

Vladoka
03-07-2008, 04:02
Еми ако пък имате общи познати накарай тях да те запознаят ;) ако ли не пък трябва да преодолееш страха и да идеш да я заговориш :) запознаваш се и това е ;)

gree_girl
03-07-2008, 10:00
Ами когато е сама я спри и се запознай...илии първо си попишете по скайп-намери и го и тогава действай на живо 8)

rusnache
03-07-2008, 10:31
Брат очаровай я с нещо бе. Важното е грам да не ти пука, щото иначе така ще се спечеш, че ще искам да снимам с камера ситуацията.

Просто отиди и и кажи " Сигурно не е лесно да си най-красивото момиче на света ", докато се кикоти директно протегни ръка и кажи името си. От нататък е важно да я заинтригуваш с нещо, иначе си обречен.

Не прилагай тактиката ако е над 17 години, че след това са малко надути и много искат да са като големите каки и не обръщат внимание на такива реплики. По-скоро на " вилата ми в Бояна " ще закълве повече.

SoulSteal
03-07-2008, 10:39
Еми ако пък имате общи познати накарай тях да те запознаят ;) ако ли не пък трябва да преодолееш страха и да идеш да я заговориш :) запознаваш се и това е ;)+1

tItEufFf
03-07-2008, 16:14
Отиваш при нея и казва: "Здрасти, аз съм ... " И се усмихваш .. Така ще разбере, че я харесваш

b0nb0nka
03-07-2008, 16:19
Абе иэобщо не се притеснявай.няма от какво.Да не ти пука хич.Просто отиваш и и каэваш "Эдравей.Как се каэваш,аэ съм...приятно ми е " и вадиш една уникално голямааа усмивка.Така се эапоэна с мен бившето ми гадже.Първоначално го погднах странно като го направи,но после ми стана много сладко.Иэобщо не го мисли толкова,а действай :)

Apostola
03-07-2008, 16:31
ако не я виждаш само в дасакалото подари и една роза утре и така ще я заговориш ще се запознаеш с нея и......... ако ли не в понеделник ще и подариш едно цвете кажи и честит празник на патерица и така. Да не ти пука от нищо

после да кажеш какво е станало

tan0
03-07-2008, 16:31
Отиваш при нея и казва: "Здрасти, аз съм ... " И се усмихваш .. Така ще разбере, че я харесваш :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

MartyParty
03-07-2008, 18:48
wazaaaa

AFT
03-07-2008, 18:52
Тъпо е да използваш някви заучени фрази, просто кажи "Здрасти, аз съм еди-кой-си..." (както казаха по-горе). :)

rusnache
03-07-2008, 19:03
" Здрасти, аз съм Гошо, приятно ми е " е може би най-голямата глупост която може да кажеш на една жена когато я харесваш и искаш контакт с нея.

Проявявайте поне малко творчество, купи 65 лалета, скрий ги зад ъгъла, хвани я за ръка и й кажи " Ела искам да ти покажа нещо ", заведия и й и кажи "ето това е за теб". Требва инвестиция, ама с прадня боя не става.

h0t_bAbE
03-07-2008, 19:20
" Здрасти, аз съм Гошо, приятно ми е " е може би най-голямата глупост която може да кажеш на една жена когато я харесваш и искаш контакт с нея.

Проявявайте поне малко творчество, купи 65 лалета, скрий ги зад ъгъла, хвани я за ръка и й кажи " Ела искам да ти покажа нещо ", заведия и й и кажи "ето това е за теб". Требва инвестиция, ама с прадня боя не става.
e to,4e e kat0 f detskata da hodi6 da kae6 "zdr,az sam Georgi Ivanov Ivanov" E,ama pa tfa tf0it0..ulq se malky...ti nai6 kak az 6 reagiram aky nekkaf ... 1. me hvane za r1kata...mi...kf0,kf0...6 si nosi belze yt manikiura mi dojivot.....2.zad ъgЪla ?!?! ti 4uva6 li se ?!?!d0kat0 stignat do zad ЪgЪla tq ve4e 6e e upi6tqla vsi4k0,i ve4e nqma da ima nujda mom4eto da i se haresa-tq ve4e 6e si e izgradila nepokolebimo zaklu4enie 4e "t0a e nekkaf psixopat,bate"a pa i sled taq replika,sig t0i 6 hfane da i fЪrli 1 pogled,savsem nesaznateln0,i tq 6e se 6a6ne na maX...za6t0 pr0st0 ne q bЪzne6 ne6t0,i pomejd0dryg0t0 ne se zapoznaete,za r0mantika i investicii ima vreme ,ai uspeh :-)

Co0kIe
03-07-2008, 19:57
Според мен няма нужда от заучени реплики - да си го кажем направо, ще се притесниш и ще забравиш всичко! Просто изчакай подходящия момент и кажи нещо ЗАБАВНО - момичетата харесват момчета които умеят да ги разсмиват така че ще е печеливш ход (в повечето случаи освен ако не е някаква пълна превземка). И още един съвет: не започвай запознанството с комплимент, само ще я притесниш - все пак не се познавате!