PDA

View Full Version : Не си мислете, че турците и циганите са една и съща нация!!!



Страници : [1] 2

thecopstopped
03-07-2008, 07:25
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)

bebence_ff
03-07-2008, 07:30
kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad :-x :-x

FiXX02
03-07-2008, 08:01
moje da ne haresvame ciganite no pri po dobro polojenie na stranata i po dobyr standart te ne biha boli problem za nas i 6te sviknem. dokato turcite vinagi 6te ni bydat nepriqtni :-x za6toto edin istinski bylgarin ne moje da se primiri s fakta 4e nqkoga sa ni terorizirali. turcite sami si oslojnqvat polojenieto kato se byrkat navsqkyde. kato tolkova ni mrazqt i ne im haresva v BULGARIQ nikoi ne gi zadyrja da stoqt tuk!!!

kakadu
03-07-2008, 08:07
Точно обикновеното турско население надали ни е тероризирало. От това, което знам не са били в много по-добро положение от българското.

MixXx
03-07-2008, 08:09
не съм съгласен с теб bebSs$, :? съглсасен съм с всички останали, имам приятели турци,но говорят добре български и се държат добре, щото са ги възпитали,а не от селата дето ми идват разни турски цигани+селяни,и като се развикат по центъра на турски,как да не ти дойде да го наругаеш и да го убиеш :neutral:

и щом турци и цигани,в БЪЛГАРИЯ крещят "мама ви българска" и пребиват хора,смятай за к'во си говорим...

vamp
03-07-2008, 10:59
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)

Самия факт,че го казваш говори,че си мелез и се броиш повече към тях отколкото към нас.Вие не сте като нас,в някои отношения сте по-добри,но като раса винаги ще бъдете по-долу.Причината да сме такива боклуци сега,ние българите,сте вие турците.От вас видяхме корупцията,лъжите,страха и лицемерието.Станахме продажници като вас.В много от нас има най-долните черти от вас,но помнете,че има истински горди българи,за които вие не струвате пукната пара,вашата музика,дрехите ви,морала ви(вие нямате такъв),ако не е религията ви,която ви възпитава да бъдете фанатици и корави воини нищо не сте.
Ние "Християните" както ти ни нарече,в никакъв случай не сме по-слаби от вас!Запомни го!
А всъщност вие турците сте много близко до циганите,не заради цвета ви,има и бели турци,а заради държанието ви и долната ви раса.
Вие не сте хора...Има и тъмни българи,но те не могат да приличат на вас по каквото и да било,защото са горди и силни българи!

InitialD
03-07-2008, 15:44
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)

Това сега някаква про-турска пропаганда ли е!?!?
Това с цел да не закачаме горките турчолета ли е?!!?
Щом като циганите и турците не са еднакви тогава защо в цяло столипиново твърдят циганите че са турци ?!!?
Хахахха ае сега да те видим понеже много ти знае устата! :lol:

sherry
03-08-2008, 16:14
Престанете, тъпо е.
Цигани, турци, все тая! Един човек трябва да бъде оценяван или съден заради това какво представлява като съвкупност от качества или нравствени недъзи, а не като народност.

Всеки избира пътя си, всеки може да бъде добър и да живее достойно. Има ужасно много убийци, изнасилвачи, простаци, които са цигани и турци, но има и много такива, които са българи! И всички са под общ знаменател за мен, защото не са достойни и почтени хора! Но има други, които живеят честно, трудят се и искат само да бъдат щастливи.
Те са добри и не заслужават омразата на другите, само защото са от етнос, към който хората са предубедени.

Всяко стадо има червни овце. Лесно е да слагаме под общ знаменател и да лепим етикети, трудно е да разберем, че понякога грешим в преценката си.

machoka
03-08-2008, 17:08
Ти се обиждаш от това, което ти казват, а сама наричаш всички цигани - боклуци?!

Еми за това следващият път като ти кажат 'туркиня тъпа, приятелят ти е резняк' - ще сведеш мирно глава и ще си припомниш какво ти е отношението към ромите.

gorska
03-08-2008, 19:59
Аз пък съм съгласна с авторката. Турците са едни прекрасни хорица, изключително амбициозни, такива на които 5 века робство не им стига, ами искат и още...
:? :? :?
Много ясно, че знаем, че турци и цигани не са едно и също. За толкова тъпи ли ни смяташ?! :o
И все пак нали знаеш, че циганите са народ, който си няма собствена държава и теротория.. Те са като племе, което живее по целия свят. Тоест, скъпа, има турски цигани, точно както има и български цигани.
Тук не става въпрос за дискриминация. Кажи ми например защо няма дискриминация с негрите в днешни дни?! Заради хора като Мартин Лутър Кинг. Защото това е нация, която се труди, такава, която има цели и се бори, за да ги постигне.
А какво правят циганите по въпроса - крадат, просят, раждат по 10-тина деца,за които много добре знаят, че нямат как да изхранят и после ги изоставят по домовете за сираци - в най-добрия случай; или просто на улицата.
Никой не би имал нещо против момче/ момиче, което да се облича с чисти дрехи, да учи, да иска да си намери работа и така да намери щастието и признателността в живота.
Колкото вас турците - живейте си в собствената държава, толкова ли не ви стига?! Когато дойда на власт ще ви изселя така да знаете... Макар да съм твърде расистка по този въпрос си имам най-лични основания. Ти знаеш ли, че може би твоя дядо или някой от дядовците на умните ти приятели /или прадядовци, де да ви знам на колко сте години/ е щял да заколи... както и да е няма значение.

P4ela
03-08-2008, 22:19
Аз не харесвам особено турците и циганите (като цяло, понеже има доста изключения), но един от малкото типове хора, които мразя, са тъпите "патриоти", които си мислят, че като викат "на сапун" защитават България.. Как може да има толкова заблудени хора.. :-o

XceSS
03-08-2008, 23:34
Оффф добре бе между възпитан и работлив турчин с амбиции в живота и българин алкохолик, който бие жена си и децата си кой е по-добър?Сигурно българина, защото е българин така ли ? Пфф точно заради е такива хора, който причисляват всички под общ знаменател и ги мразят, България няма скоро да се оправи.Византия като ни е владяла, кво дайте и гърците да мразим.Само се замислете ако и в другите държави мислеха като нас..

InitialD
03-09-2008, 00:43
Аз пък съм съгласна с авторката. Турците са едни прекрасни хорица, изключително амбициозни, такива на които 5 века робство не им стига, ами искат и още...
:? :? :?
Много ясно, че знаем, че турци и цигани не са едно и също. За толкова тъпи ли ни смяташ?! :o
И все пак нали знаеш, че циганите са народ, който си няма собствена държава и теротория.. Те са като племе, което живее по целия свят. Тоест, скъпа, има турски цигани, точно както има и български цигани.
Тук не става въпрос за дискриминация. Кажи ми например защо няма дискриминация с негрите в днешни дни?! Заради хора като Мартин Лутър Кинг. Защото това е нация, която се труди, такава, която има цели и се бори, за да ги постигне.
А какво правят циганите по въпроса - крадат, просят, раждат по 10-тина деца,за които много добре знаят, че нямат как да изхранят и после ги изоставят по домовете за сираци - в най-добрия случай; или просто на улицата.
Никой не би имал нещо против момче/ момиче, което да се облича с чисти дрехи, да учи, да иска да си намери работа и така да намери щастието и признателността в живота.
Колкото вас турците - живейте си в собствената държава, толкова ли не ви стига?! Когато дойда на власт ще ви изселя така да знаете... Макар да съм твърде расистка по този въпрос си имам най-лични основания. Ти знаеш ли, че може би твоя дядо или някой от дядовците на умните ти приятели /или прадядовци, де да ви знам на колко сте години/ е щял да заколи... както и да е няма значение.

Ами да ти кажа негрите още не са се оправили напълно ... даже и тези в САЩ!Много от тях все още ги мързи та ги боли и карат на помощи .. това ти го казвам за негрите в САЩ!Е не са толкова зле колкото циганите и не го твърдя .. но хора всякакви!
А тези в Африка .. лелел те колко хляб има още да изядат преди да се оправят ... засега само Намибия е добре .. защото не е видяла геноцид на племенна основа пък и е била Немска колония до 1вата световна .. даже жените там все още като традиционни носии носят роклите носени от белите германки в началото на 20 век!

vamp
03-09-2008, 17:42
На всички български продажници,които защитавате турците ще ви кажа нещо кратко,точно и ясно:Почитайте своя народ,а ако сърцето ви е толкова голямо а душата ви толкова свободна,почитайте и всички останали,НО СЛЕД СВОИТЕ!!!

gorska
03-10-2008, 08:51
Аз пък съм съгласна с авторката. Турците са едни прекрасни хорица, изключително амбициозни, такива на които 5 века робство не им стига, ами искат и още...
:? :? :?
Много ясно, че знаем, че турци и цигани не са едно и също. За толкова тъпи ли ни смяташ?! :o
И все пак нали знаеш, че циганите са народ, който си няма собствена държава и теротория.. Те са като племе, което живее по целия свят. Тоест, скъпа, има турски цигани, точно както има и български цигани.
Тук не става въпрос за дискриминация. Кажи ми например защо няма дискриминация с негрите в днешни дни?! Заради хора като Мартин Лутър Кинг. Защото това е нация, която се труди, такава, която има цели и се бори, за да ги постигне.
А какво правят циганите по въпроса - крадат, просят, раждат по 10-тина деца,за които много добре знаят, че нямат как да изхранят и после ги изоставят по домовете за сираци - в най-добрия случай; или просто на улицата.
Никой не би имал нещо против момче/ момиче, което да се облича с чисти дрехи, да учи, да иска да си намери работа и така да намери щастието и признателността в живота.
Колкото вас турците - живейте си в собствената държава, толкова ли не ви стига?! Когато дойда на власт ще ви изселя така да знаете... Макар да съм твърде расистка по този въпрос си имам най-лични основания. Ти знаеш ли, че може би твоя дядо или някой от дядовците на умните ти приятели /или прадядовци, де да ви знам на колко сте години/ е щял да заколи... както и да е няма значение.

Ами да ти кажа негрите още не са се оправили напълно ... даже и тези в САЩ!Много от тях все още ги мързи та ги боли и карат на помощи .. това ти го казвам за негрите в САЩ!Е не са толкова зле колкото циганите и не го твърдя .. но хора всякакви!
А тези в Африка .. лелел те колко хляб има още да изядат преди да се оправят ... засега само Намибия е добре .. защото не е видяла геноцид на племенна основа пък и е била Немска колония до 1вата световна .. даже жените там все още като традиционни носии носят роклите носени от белите германки в началото на 20 век!

Поне правят или са направили нещо по въпроса. Колко известни и заслужили хора има сред тях в САЩ, докато на циганите най-големия герой е Бат Сали... :?
А в Африка качеството на живот е много ниско... и според мен може да се оправи само с добро желание за помощ от другите държави... защото никой на този свят не заслужава да умре само защото го е ухапал комар!

thecopstopped
03-11-2008, 07:30
Леле, леле обеждавам все повече колко омраза и тъпотия има в страната. Какво ми викате цигани и турци заедно. Те се различават многооооооооооо!!!

FTFOI
03-11-2008, 10:26
Колко сте ми толерантни всичките. :)

По темата - не.

WinHater
03-12-2008, 10:12
всички хора са едни и същи.. произлизаме от 1 място, просто в процеса на еволюцията сме се разделили и пръснали по цялата земя, всички са равни... искате да ми кажете че няма миризливи и лъжливи българи.. има разбира се.. както има алчни така и добри турци и цигани,просто наслоената нетърпимост в наща родина кара повече хора от тези 2 етноса да гледат със злоба и недоверие към нас както ние към тях.независимо от цвета на кожата или религията всички са равни... и при турци ,цигани и българи има добри и лоши хора.. :) мир и любов

BlueMushroom
03-14-2008, 11:13
uvajavam horata koito se postignali (ili se stremqt) da postignat neshto v jivota bez znachenie ot koi etnos sa.no vij nqkoi ciganin koito rajda po 10 deca i jivee v dolnoprobna koliba i jivee chrez pomoshtite na nqkoi opredeleno porajda samo loshi chuvstva u men..v kraina smetka kakto nie bulgarite mojem da se stremim da uspeem taka i drugite etnosi mogat a tova che ne go pravqt govori samo losho za tqh...az ne moga da buda tolerantna kam nqkoi koito ne pravi nishto s jivota si i chaka vsichko na togovo..

Coki
03-14-2008, 15:24
Поради редицата нарушения в темата, ще припомня, че при подклаждане на етническа нетърпимост, ще последват предвидените в правилата наказания за това - бан!

Спазвайте правилата!

Благодаря!

ThunderGoddess
03-16-2008, 13:20
Ахахах и циганите и турците на **!
България ви **!
Чистя и свята република! :evil:
*****за всичко черно ! za tvoe svedenie turcite s a beli hora, a daje i turkinite sa smqtani z anai krasivite jeni v cql svqt !!!
Вярно е. Което доказва, че вие пак не правите разлика между турци и цигани. Туркините са хубави. Сега ... не обичам квалификациите от рода на - най-хубавите в целия свят и т.н. Във всяка раса си има грозни и красиви индивиди.

idealnata_t
03-24-2008, 13:55
аз съм мн против вси4ки които обиждат турците и след като ги попита6 за6то те отгожарят АМИ НИЕ СМЕ БИЛИ ПОД ТУРСКО РОБСТВО ок! но помсилете ако българия бе6е на мястото на турция няма6е ли да постъпи по съ6тия на4ин няма6е ли да се възползва от този 6анс....а по темата- турците и циганите са два доста разли4ни народа ако мога да наре4а циганите народ де :д ...

lsd43
03-24-2008, 15:26
Тези две нации нямат нищо общо ,циганите са дошли от Индия,а турците в момента се съставляват повече от кюрди отколкото чисти турци.

Stamera
04-06-2008, 09:59
едва ли турците и циганите са една нация... циганите са се преселили от Индия, защото тогава глада ги е напънал и са плъзнали към Европа гадовете...

loreta
04-06-2008, 13:41
Според мен от цигани до турци разликата е от тук до луната ,нямат нищо общо аз поне живея в цигански квартал и ги гледам всеки ден,а и имам много приятели турци в България и в Истанбул-те са страхотни хора и ако някой го притеснява цветът на кожата трябва да знаете,че има много турци който са по бели и от българите и плюс това голяма част от думите който използваме всеки ден произлизат от турскят език примерно:джоб,джам,чатал,би ч и много други.Също има и много кюрди не ги бъркайте с турците те по приличат на цигани.

dajdostih
04-08-2008, 08:20
Обръщам се към авторката.
1 Пише се христиЯнство
2 На циганите им викат Цигани, защото не са турци и обратно, схващаш ли
3 Няма причина за омраза на основание Владичество (определено не е робство), защото по същата причина трябва да се мразим и със гърците, а негрите да мразят америкаците, а целият свят да мрази Германия. Няма място за подобни глупости в днешня свят.
Всяка преценка трябва да индивидуална, ако един човек е боклук за мен няма значение какъв е -българин, циганин, турчин, арменец и тн., той е боклук това е. Също и обратното.

Анадънму :)

DisciplineAndOrder
04-09-2008, 18:13
един дол дренки са...

смърт :)

RaI4etO
04-13-2008, 18:01
нямам нищо против турците пове4ето от тях според мен са хубави хора(все пак лични впечатления)
с циганите нещата са други не съм расистка ама те направо ме дразнят до краен предел
и нищо хубаво не съм видяла от тах колкото неща са ми крадени то те са от цигани
незнам..изказах си мнението си

Duvessa
04-14-2008, 19:42
Напоследък турците започнаха доста да ме дразнят. Разбира се, тези от тях, които не проявяват разбиране. След като ние сме ги приели в страната си, след като ги виждаме като равни на нас, а те не ни уважават дори да говорят на официалния език в държавата. По някой път имам чувство, че се намирам не в България, а в „Булгаристан”. Доста често в училище чувам турска реч... събрали се няколко човека, говорят си на турски, като не се съобразяват, че навсякъде около тях има българи, на които им е неприятно да слушат. Официалният език на република България е именно българския език и всички живеещи на територията са задължени да го изучават и използват. Нека щом са сами да си говорят както искат, ама пред нас не мисля че е редно. Нямат уважение към държавата и народа ни, а искат такова от нас. Иначе това за турците в страната ни, не желая да лепвам етикети на целия етнос че са такива и онакива. Както казаха- във всички етноси има престъпници, глупаци и т.н.

AJDEN_1981
04-18-2008, 13:53
A ZNAETE LI,4E V ISTORIATA E NAPISANO,4E BULGARITE SA OT CIGANSKI KOREN :)
A SEGA DA VIDIM,KOI KVO LALA A?
ZA TUI PO GOLIAMA 4AST OT NASELENIETO NA BULGARIA E ROMSKO.

lsd43
04-19-2008, 21:37
A ZNAETE LI,4E V ISTORIATA E NAPISANO,4E BULGARITE SA OT CIGANSKI KOREN :)
A SEGA DA VIDIM,KOI KVO LALA A?
ZA TUI PO GOLIAMA 4AST OT NASELENIETO NA BULGARIA E ROMSKO.

А знаеш че в "историята" пише че ти си тъп(а).Циганите с индийски произход,а българите съм чел ,че дошли откъм Иран,има и дуга теория че са се преселили от Кавказ,всъшност теориите за произхода на българите са много,но в нито една от тях дори не се намеква че имаме нещо общо с циганите!

NH3
04-19-2008, 22:03
Престанете, тъпо е.
Цигани, турци, все тая! Един човек трябва да бъде оценяван или съден заради това какво представлява като съвкупност от качества или нравствени недъзи, а не като народност.

Всеки избира пътя си, всеки може да бъде добър и да живее достойно. Има ужасно много убийци, изнасилвачи, простаци, които са цигани и турци, но има и много такива, които са българи! И всички са под общ знаменател за мен, защото не са достойни и почтени хора! Но има други, които живеят честно, трудят се и искат само да бъдат щастливи.
Те са добри и не заслужават омразата на другите, само защото са от етнос, към който хората са предубедени.

Всяко стадо има червни овце. Лесно е да слагаме под общ знаменател и да лепим етикети, трудно е да разберем, че понякога грешим в преценката си.


не си права и ще си промениш мнението като циганите и турците станат повече от нас в собствената ни държава и почнат да бия и изнасилват децата ти да крадат от дома ти и т.н

п.с за циганите и турците - ГЕНОЦИД

tqnko1
04-20-2008, 00:53
НЕ са 1 нация!

InitialD
04-20-2008, 15:49
A ZNAETE LI,4E V ISTORIATA E NAPISANO,4E BULGARITE SA OT CIGANSKI KOREN :)
A SEGA DA VIDIM,KOI KVO LALA A?
ZA TUI PO GOLIAMA 4AST OT NASELENIETO NA BULGARIA E ROMSKO.

А знаеш че в "историята" пише че ти си тъп(а).Циганите с индийски произход,а българите съм чел ,че дошли откъм Иран,има и дуга теория че са се преселили от Кавказ,всъшност теориите за произхода на българите са много,но в нито една от тях дори не се намеква че имаме нещо общо с циганите!

Така е .. дошли сме от Иран и района на Кавказ!

А това тъпо турско копеле чак си е направило труда да ми напише лично съобщение че виж понеже защитавам Българщината съм бил "нацист" и ми казва че не е селянин!!! Хахахах сигурно прасето му в двора мисли по-добре от него!!!

DjBaloon
04-20-2008, 17:18
За мене са една!
Толкова си приличат просто...

fake
04-22-2008, 09:20
не ми пука.
хиляди пъти съм го казвала - не мога да мразя човек заради това, че е турчин или циганин...и ако някой ми направи нещо лошо, ще отмъщавам на него лично, а не на цялата му раса, каквато и да е тя.

ThunderGoddess
04-22-2008, 11:17
Напоследък турците започнаха доста да ме дразнят. Разбира се, тези от тях, които не проявяват разбиране. След като ние сме ги приели в страната си, след като ги виждаме като равни на нас, а те не ни уважават дори да говорят на официалния език в държавата. По някой път имам чувство, че се намирам не в България, а в „Булгаристан”. Доста често в училище чувам турска реч... събрали се няколко човека, говорят си на турски, като не се съобразяват, че навсякъде около тях има българи, на които им е неприятно да слушат. Официалният език на република България е именно българския език и всички живеещи на територията са задължени да го изучават и използват. Нека щом са сами да си говорят както искат, ама пред нас не мисля че е редно. Нямат уважение към държавата и народа ни, а искат такова от нас. Иначе това за турците в страната ни, не желая да лепвам етикети на целия етнос че са такива и онакива. Както казаха- във всички етноси има престъпници, глупаци и т.н.
Официалния език на страната не е единствен. Това, че в България офицален език е българският, означава, че всички институции за длъжни да говорят и да пишат на него. Много неща може да те дразнят, но не сме фашистка страна и в неофициалното общуване ако искат могат и на латински да си говорят и нямаш право да им кажеш нищо или да се чувстваш недоволен/а. Демокрация, какво да правиш. Те също като теб са родени в тази държава, израстнали са в нея и живеят в нея, така че не виждам къде ти е проблема. Имай предивд, че има български турци, които плюят на границата на Турция и смятат България за незаменима и я обичат повече, отколкото голяма част от българите в момента. Това, че в неофициална обстановка говорят на друг език не означава, че проявяват неуважение. Неуважение е ако отказват да научат официалния език и ти натрапват на теб да научиш техния. Но не е така, нали?

Duvessa
04-25-2008, 06:36
Официалния език на страната не е единствен. Това, че в България офицален език е българският, означава, че всички институции за длъжни да говорят и да пишат на него. Много неща може да те дразнят, но не сме фашистка страна и в неофициалното общуване ако искат могат и на латински да си говорят и нямаш право да им кажеш нищо или да се чувстваш недоволен/а. Демокрация, какво да правиш. Те също като теб са родени в тази държава, израстнали са в нея и живеят в нея, така че не виждам къде ти е проблема. Имай предивд, че има български турци, които плюят на границата на Турция и смятат България за незаменима и я обичат повече, отколкото голяма част от българите в момента. Това, че в неофициална обстановка говорят на друг език не означава, че проявяват неуважение. Неуважение е ако отказват да научат официалния език и ти натрапват на теб да научиш техния. Но не е така, нали?

За мен това си остава проява на неуважение.. Просто ми е неприятно, защото живея в България, а чувам постоянно друг език. Поне на обществени места могат да говорят на български, не виждам къде е проблемът, знаят го толкова добре, колкото и турския- а ако им липсва родния език могат да си го говорят вкъщи или просто да се върнат в Турция, като не им харесва. Не са длъжни в неофициалното общуване- да, това не означава, че не могат да проявят малко разбиране, понеже на околните примерно, не им е приятно.
Да не говорим, че и постоянно им се увеличават правата заради по-високопоставени турци (ДПС). От няколко години по националната телевизия се излъчват новини на турски език, което също е неприемливо и то не само за мен. Като българка ми е противно да търпя това засилващо се турско влияние...
Или и на теб ще ти е много хубаво, когато след години чуваш по улиците предимно този език, обърнеш на някоя програма- пак, навсякъде турски, а всъщност живееш в България?

special_girl_SS
05-04-2008, 14:28
Леле, леле обеждавам все повече колко омраза и тъпотия има в страната. Какво ми викате цигани и турци заедно. Те се различават многооооооооооо!!!

Да знаем, че се различават!
Извинявай на колко години си?!
Искам да изясня нещо, за турци ли говорим или за помаци?
Не те знам каква си-туркиня ли си или помакиня (а ако си българка направо ще се застрелям!) но бих отбелязала, че в тази страна има расизъм най-вече от страна на малцинствата. И докато некви кретени разправят "всички сме равни", то турци/помаци и цигани са далеч по-толерирани и облагодетелствани. А също така относно турците/помаците - те целенасочено се опитват да ни претопят, за разлика от мангалите, които са просто нечистоплътни, гнусни и ни бият от време на време....

OtherDimension
05-07-2008, 11:09
Престанете, тъпо е.
Цигани, турци, все тая! Един човек трябва да бъде оценяван или съден заради това какво представлява като съвкупност от качества или нравствени недъзи, а не като народност.

Всеки избира пътя си, всеки може да бъде добър и да живее достойно. Има ужасно много убийци, изнасилвачи, простаци, които са цигани и турци, но има и много такива, които са българи! И всички са под общ знаменател за мен, защото не са достойни и почтени хора! Но има други, които живеят честно, трудят се и искат само да бъдат щастливи.
Те са добри и не заслужават омразата на другите, само защото са от етнос, към който хората са предубедени.

Всяко стадо има червни овце. Лесно е да слагаме под общ знаменател и да лепим етикети, трудно е да разберем, че понякога грешим в преценката си.
да ти се доповръща от тия шаблони вече...
турците ни наричат роби, а аз ще ги признавам
да го духа целият им етнос :x

likejolie
05-10-2008, 10:21
Всичко е мн индивидуално.Всяко стадо си има мърша.В някой стада има и някоя друга овца дето става.Не съдете хората по това каква раса са,а по това какви са делата им. :-o

ThunderGoddess
05-11-2008, 20:02
Леле, леле обеждавам все повече колко омраза и тъпотия има в страната. Какво ми викате цигани и турци заедно. Те се различават многооооооооооо!!!

Да знаем, че се различават!
Извинявай на колко години си?!
Искам да изясня нещо, за турци ли говорим или за помаци?
Не те знам каква си-туркиня ли си или помакиня (а ако си българка направо ще се застрелям!) но бих отбелязала, че в тази страна има расизъм най-вече от страна на малцинствата. И докато некви кретени разправят "всички сме равни", то турци/помаци и цигани са далеч по-толерирани и облагодетелствани. А също така относно турците/помаците - те целенасочено се опитват да ни претопят, за разлика от мангалите, които са просто нечистоплътни, гнусни и ни бият от време на време....
Ти наред ли си? Как мислиш? Като всяка мангалка ражда по десет деца, дали не искат да ни претопят. Извинявай, ама турците раждат поне по-малко.

SlYn4iCe
05-21-2008, 12:19
Всеки човек е строго индивидуален !!! Не можете да кажете, че всички турци са такива и онакива... Техния народ е държал нашия под робство 5 века. И какво ? - Минало, политици с разни си техни убеждения и борба за територия. Какво са виновни сегашните турци. Циганите сега ще ни завземат държавата ... Абе няма смисъл да пиша повече, защото нищо няма да се промени :)

05-21-2008, 14:54
ТУРЦИТЕ СА МЮСЮЛМАНИ,А ЦИГАНИТЕ ГЯУРИ!

Viche
06-03-2008, 09:36
не може турците да се приемат като цяло,има и добри има и лоши,а колкото до това със робството трябва да си много ограничен за да преценяваш хора по това че преди 120 години са ни държали под робство,защото сегашните хора които живеят в Турция нямат никва връзка с тези отпреди 200 години нали се сещаш...за турците мога да само да кажа че са дружелюбни хора но са много тъпи,точно 3 пъти съм ходил в Турция и там около най-много 25% от младите хора знаят англйиски и като казвам "знаят" в смисъл да можем да проведем един смислен разговор...дано не съм обидил някой

kristo
06-06-2008, 17:39
Абе кой зададе толкова глупаво тази темата за коментар? Вие изобщо наясно ли сте какво значи "нация"? Така като гледам определено не! Само абсолютно незнаещ човек може да нарече циганите "нация". Защото те са просто едно племе на нивото на племената от първобитната епоха. А турците определено са по-напреднали от тях. Макар че и те са всичко друго, само не и нация. Турците са общност от племена най-вече от тюркски, но и от семитски и ирански произход, които с течение на времето стават общност, наречена "турци". Във всеки случай голяма част от сегашните турци не са никакви турци, най-вече българските. Не сте ли забелязвали, че може би половината от тях са си чисти бели българи! Е да, бивши българи, понеже вече нямат българско самосъзнание, а са с турско самосъзнание. Нещо като македонците, които също се смятат за "нация", а са толкова нация, колкото аз съм снежният човек-Йети. И които са си 100% българи мнозинството от тях 8) .

mitternacht
06-19-2008, 11:12
Разбира се, че са различни.Циганите са каста от Индия, пък турците са някакви мешани племена, които сами не знаят хора ли са.

Но ползата и от двете раси е една-НИКАКВА.

HaRMoNy
06-19-2008, 16:32
Всички сме хора на една планета: някой с едни разбирания, други с - други. Зависи от манталитета на хората.
Всяко стадо си има мърша. :)

xaxa
06-24-2008, 19:18
kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad :-x :-x
sega6nite turci kakva vina imat ot predi 2-7 veka ?

kristo
06-25-2008, 11:24
Какво общо имат с религията, още повече с вярата турците и циганите в случая?! Не разбирам какво търси тема, която първо е с изцяло сгрешено заглавие, понеже нито турците, още по-малко циганите са нация, точно в в раздел "Религия".

akinom
06-27-2008, 11:44
Лично аз смятам, че авторката до някъде е права. 1- турците с циганите нямат нищо общо, ocвен че са смятани от повечето хора за едно с тях... Друго вярно казано, a и факт, e че туркините наистина са много хубави жени...А аз искам да вмъкна, че в България повечето цигани се представят за мюсулмани и поради тази причина ние българите (pove4eto ot nas) се заблуждаваме и ненавиждаме турците :)

FENKATAA
06-28-2008, 13:07
Абе нито подкрепям авторката, нито я виня зя думите `и . Така значи между циганите и турците има разлика. Циганите ги мразя, защото имат един техен как да го нарека цигански манталитет. Повечето от тях са невежи ,прости и са крадливо племе може би от 100 циганина един ще има средно образование, а за вишо да не говорим освен това са и мързеливи тези неща ги правят абсолютно непотребни за обществото . Kато прибавиш, че замърсяват (не че няма и българи които го правят ) но все пак те живеят в кочина и как да не ги мразиш, но цигани има и в други страни с една дума може да е каже ,че те се смятат за утайката на населението . Турците са по различни от циганите не са мързеливи напротив трудолюбиви са, но има едно но има голяма разлика от турците в Турция и турците в България . Българските турци колкото и грубо да звучи са мелези те не са турци нито пък българи дразни ме факта , че се мислят за турци дразни ме фактът ,че по БНТ дават турски новини :x ,който живее в България е ДЛЪЖЕН да знае български език длъжен е ако толкова му харесва турския да отива в Турция и хора, които ми казват аз съм турчин нямат място в България щом си турчин мястото ти е в южната ни съседка защото БЪЛГАРИЯ драги съфорумци е за българите Турция за турците това е истината . Що се отнася за историята може да са минали векове , но онези пет века винаги ще се помнят винаги толкова хора са загинали не може да бъде забравено и тези векове винаги ще се свързват със турците , макар че сме били под Османско не под Турско робство и може мъничко да се поспори , защото между Османско и Турско робство има малка разлика малка но я има . Изводът ми е ,че циганите се различават от бълг. турци , защото са утайката на обществото , но бълг. турци се различават от турците. Да един българин мрази циганите и турците по еднакво силен начин , но по различни причини затова между бълг. турчин и циганин има разлика :) Това си е лично мое мнение

CrazyWitch
07-04-2008, 01:13
Това сега някаква про-турска пропаганда ли е!?!?
Това с цел да не закачаме горките турчолета ли е?!!?
Щом като циганите и турците не са еднакви тогава защо в цяло столипиново твърдят циганите че са турци ?!!?
Хахахха ае сега да те видим понеже много ти знае устата! :lol:

А когато в чужбина твърдят, че са българи?

Съгласна съм с Бебс, че турчин и циганин са две различни неща. Имам приятели турци имам и познати турци. Намирам разликата. Едните могат да говорят български и говорят за българия като "ние тук", а не "вие тук", а другите са фанатици турци.
А това че са на клали 5 века няма нищо общо, защото верно и аз до колкото знам и са ме информирали в учебника по история турското население в българия е било на същото дередже кат нас. Дори се учудвам когато разбрах, че са били и в добри отношения. Сега българи и турци се лаят, защото политиката ни е такава. Да живее Ахмет(или Д хаха) Доган бухахах.

kristo
07-04-2008, 14:34
Добре, съгласен съм че по-голямата част от турците и 99% от циганите са напаст за България, но пак никой не щя да ми обясни какво общо има тази тема с религията?

Nam3less
07-05-2008, 00:14
Турците ще останат тук завинаги, и циганите също. От отдавна живеят тук, и щем не щем, имат си имоти и са над милион. А и ЕС и Турция няма да позволят за жалост по-агресивна политика срещу тях. А пък и обикновеното турско население е приятелски-настроени и миролюбиво. Ко са виновни техните предци пък. Е циганите са друга работа обаче.

xaxa
07-05-2008, 01:26
Турците ще останат тук завинаги, и циганите също. От отдавна живеят тук, и щем не щем, имат си имоти и са над милион. А и ЕС и Турция няма да позволят за жалост по-агресивна политика срещу тях. А пък и обикновеното турско население е приятелски-настроени и миролюбиво. Ко са виновни техните предци пък. Е циганите са друга работа обаче.
g/d s1m s1glasen s teb! ama redno e kato doidat izborite tiq turci ot tuka da gi maxame tai za po 2 dena i da si xodqt u rodnoto mqsto 4e sa go zabravili a v1tre6ni turisti (bez koji4ki) da ne idvat! 8-)

alex4ii
07-05-2008, 17:25
Аз против турците нямам нищо против ама много ме нерви кат земат да говорят на турски на публи4ни места!Даже съм ставала свидетел на слу4ай когато турци се подиграват на БЪЛГАРИ на турски !!!!!А сещате ли се слу4ая когато група тур4ета пребиха БЪЛГАР4Е--->нари4али го 'ГЯУР" :o срамота бе хора да сме дискриминирани в собствената си ДЪРЖАВА :? НЕ ТОВА НЯМА ДА ГО БЪДЕ!!!!!!! :smt066

smal_girl
07-05-2008, 17:27
az sam imala priqtelki tyrkini oba4e ot tehnite "priqtelstva" do gu6a mi e do6lo imam 4ustvoto 4e te mn ni mrazqt i postoqnno ni obijdat na tyrski tq balgariq ve4e se prevarna v tyrska darajava 6toto v momenta tyrcite ni opravlqvat. a dokolkoto do ciganite za tqh nqmam dumi prosto

пЛюш!нкаАа~
07-06-2008, 12:09
Имах съученичка "ромка" ,която се движеше с мен и другите момичета от класа.Нямах нищо против нея,докъто не рабрах,че всъщнотс ми мисли лошото...и аз нямам нищо против роми и турци,просто не ги харесвам да общувам с тях...

kristo
07-06-2008, 12:24
Имах съученичка "ромка" ,която се движеше с мен и другите момичета от класа.Нямах нищо против нея,докъто не рабрах,че всъщнотс ми мисли лошото...и аз нямам нищо против роми и турци,просто не ги харесвам да общувам с тях...
Само една поправка- няма такова животно, като "ромите". Те са си цигани. Ром е алкохолна напитка, а не етническо понятие. Те може утре да искат ромеи или римляни да ги наричаме, значи ли това, че трябва да го направим?! Според мен твърдо НЕ. Циганина си е циганин и това е. Не, че ги мразя и им мисля злото, просто не вършат нищо полезно за тази държава и живеят на гърба на нас българите и в такъв случай не са ни нужни- нямат място тук. Но все пак тези, които работят, вършат черната работа, която не е за нас българите определено от тези цигани има полза. Сега няма аз, дето съм с висше образование да ида да мия улиците, а ще идат циганите разбира се, които са учили най-много до осми клас, това е. Иначе има единици свестни и долу-горе с акъла си цигани, аз лично навремето съм имал такъв съученик. Не беше лошо момче, дори за някой неща съм се разбирал нелошо с него. И все пак с ученето като цяло беше скаран и го мързеше за повечето неща. Поне в спорта беше много добър, това го признавам. Та лично затова ставаше, дори мисля, че в момента е футболист и му правя евала, щото наистина е добър в това отношение. Просто всеки да си знае мястото в тази държава, кой за каквото е учил и винаги българите трябва да сме с предимство, няма начин просто, те ще се съобразяват, понеже това е нашата държава.

lsd43
07-06-2008, 21:03
Мнението ми за циганите и турците е...,че са грешка на природата...,а и не помня кой го беше казал- където има турчин има проблем. 8)

lsd43
07-06-2008, 21:05
Имах съученичка "ромка" ,която се движеше с мен и другите момичета от класа.Нямах нищо против нея,докъто не рабрах,че всъщнотс ми мисли лошото...и аз нямам нищо против роми и турци,просто не ги харесвам да общувам с тях...

Сега Ромът е много хубава напитка и не бива грозните ,мръсни цигани да се именуват с името на това питие 8-) .

xaxa
07-06-2008, 23:08
Аз против турците нямам нищо против ама много ме нерви кат земат да говорят на турски на публи4ни места!Даже съм ставала свидетел на слу4ай когато турци се подиграват на БЪЛГАРИ на турски !!!!!
tuka e ejadnevie vse pak Shumen The Gread Turskish city :>Абе това не трябва ли да се забрани все пак??? :?
ima si zakoni v daskalo da se govori SAMO NA BYLGARSKI EZIK no tova ne pre4i na "turcite" da si podskazvat na razvalen turski prez 4asovete i da si lafqt kato cqlo.. prosto tfa e golqma nap1st ina4e ni6to protiv porsto nese use6tat!

Nam3less
07-07-2008, 11:48
Нацията не определя дали някой, бил той турчин или българин е добър или лош. Аман от расизъм, това беше миналият век. Нито някой може да изгони турците, да не говорим че в бъдеще няма да има граница с Турция.
Кво са виновни сегашните турци, че предците им са владеели България и са купили имоти тука. Всеки си гледа интересите.
Както е написано в горното мнение, аман от атакаджий и скинари.

kristo
07-07-2008, 12:24
Нацията не определя дали някой, бил той турчин или българин е добър или лош. Аман от расизъм, това беше миналият век. Нито някой може да изгони турците, да не говорим че в бъдеще няма да има граница с Турция.
Кво са виновни сегашните турци, че предците им са владеели България и са купили имоти тука. Всеки си гледа интересите.
Както е написано в горното мнение, аман от атакаджий и скинари.
Виновни са, че живеят тук в България, ядат от хляба на България, а се чувстват турци по-голямата част от тях. Е за мен тези хора нямат място в България. Всеки, който живее в България или е българин, или да се маха от тука.
Аз не съм съгласен хора, които псуват България да живеят тук и да се ползват с привилегиите, с които трябва да се ползва един българин. Защото България е първо страна на българите, после на всички останали.
А управлението на България трябва да бъде само в ръцете на етнически чисти българи. Не може боклуците от турската етническа партия ДПС да ни управляват. И повечето турци са тъпи и прости, не ми ги хвалете. Не, че няма умни и свестни и между тях, но са доста по-малко от тези първите, които изброих.

Nam3less
07-07-2008, 12:55
Нацията не определя дали някой, бил той турчин или българин е добър или лош. Аман от расизъм, това беше миналият век. Нито някой може да изгони турците, да не говорим че в бъдеще няма да има граница с Турция.
Кво са виновни сегашните турци, че предците им са владеели България и са купили имоти тука. Всеки си гледа интересите.
Както е написано в горното мнение, аман от атакаджий и скинари.
Виновни са, че живеят тук в България, ядат от хляба на България, а се чувстват турци по-голямата част от тях. Е за мен тези хора нямат място в България. Всеки, който живее в България или е българин, или да се маха от тука.
Аз не съм съгласен хора, които псуват България да живеят тук и да се ползват с привилегиите, с които трябва да се ползва един българин. Защото България е първо страна на българите, после на всички останали.
А управлението на България трябва да бъде само в ръцете на етнически чисти българи. Не може боклуците от турската етническа партия ДПС да ни управляват. И повечето турци са тъпи и прости, не ми ги хвалете. Не, че няма умни и свестни и между тях, но са доста по-малко от тези първите, които изброих.И кво в чужбина ако разсъждаваха като тебе щеше ли да има чужденци в някоя страна изобщо?

kristo
07-07-2008, 17:36
Нацията не определя дали някой, бил той турчин или българин е добър или лош. Аман от расизъм, това беше миналият век. Нито някой може да изгони турците, да не говорим че в бъдеще няма да има граница с Турция.
Кво са виновни сегашните турци, че предците им са владеели България и са купили имоти тука. Всеки си гледа интересите.
Както е написано в горното мнение, аман от атакаджий и скинари.
Виновни са, че живеят тук в България, ядат от хляба на България, а се чувстват турци по-голямата част от тях. Е за мен тези хора нямат място в България. Всеки, който живее в България или е българин, или да се маха от тука.
Аз не съм съгласен хора, които псуват България да живеят тук и да се ползват с привилегиите, с които трябва да се ползва един българин. Защото България е първо страна на българите, после на всички останали.
А управлението на България трябва да бъде само в ръцете на етнически чисти българи. Не може боклуците от турската етническа партия ДПС да ни управляват. И повечето турци са тъпи и прости, не ми ги хвалете. Не, че няма умни и свестни и между тях, но са доста по-малко от тези първите, които изброих.И кво в чужбина ако разсъждаваха като тебе щеше ли да има чужденци в някоя страна изобщо?
Ама да ти кажа изобщо не ми пука как разсъждават в чужбина. Тука е България и изобщо не ми дреме за тъпия запад или още по-малко за Сащ, който мразя тотално.
В България трябва да живеят само хора, които се чувстват българи и работят за тази държава. Не мислиш ли и ти така?
И честно казано, макари да не съм изцяло против демокрацията, смятам че прекалено демократичното мислене ни докара до това дередже, та в България турците и циганите да са с предимство пред нас българите. Просто трябва да си знаят мястото, че тук е България и етническите българи сме с предимство. Ако не им харесва, да си отиват, техен проблем. Ако живеят според законите, които българите сме създали, ок, нямам нищо против. Който работи за България/освен за себе си, защото няма такъв, който да не работи за себе си/ е добре дошъл тук. Но мързеливи хора, които само чакат помощи и привилегии са вредни за България. И тука да ги хрантутят нашите родители, а те да реват, че живота им не бил лесен. Че на кой му е лесен живота в България?! И във всеки случай на българите ни е по-трудно от на турците и особено от на циганите, които масово продължават да не работят и карат само на помощи :-x.

akinom
07-09-2008, 10:58
1 dol drenki li ???? :lol: ta nali bebs obqsnqva 4e tyrcite si imat durjava, svoi roden ezik, religiq, a KORANA.. da ste 4uvali za neg0?? kolkoto do ciganite, te samo oburkvat bulgarskoto naselenie 4e sa tyrci, bili vqrva6ti a sa samo edno tupo mangalsko pleme koeto men li4no mnogo me drazni, no kakto i da e... da ima i tyrski cigani, bulgarski cigani.. vsqkakvi.. g0lqmo raznoobrazie, a za pomacite te sa otdelen vupros, tyk stava duma za TURCI ne za pomaci :D:D haxhxa ina4e te sa do6li tyk v Bulgariq po koi znae kakvi pri4ini, no razbirase nie bulgarite vse namirame nqkakuv nedug i zapo4vame s na6ata zloba da obvinqvame na lqvo i na dqsno za6toto se slagat pod edin znamenatel turci i cigani tyk.. a vmest0 da opoznaem 4oveka.. nie gre6im totalno, e az ne :D za6tot0 imam poznati i nqkoi mnogo dobri priqteli tyrci :]

nailana
07-12-2008, 21:39
На всички български продажници,които защитавате турците ще ви кажа нещо кратко,точно и ясно:Почитайте своя народ,а ако сърцето ви е толкова голямо а душата ви толкова свободна,почитайте и всички останали,НО СЛЕД СВОИТЕ!!!

Продажници ли??!!За какъв народ говориш?!За това ,че сега турците и циганите са с приоритет пред българите.И това,защото ние го позволяваме.А случаят с Челопечене,ами всичките съдебни дела,които показваха по новините,и сега са потулени и прикътани...ами тези 5 МИЛИАРДА ИЗЛИШЪК ОТ БЮДЖЕТА???!!!!
А за турците и циганите...влез в къщата на някой циганин,и ще се погнусиш;но влез в къщата на някое турско семейство,и виж за каква чистота и спретнатост става дума.Мебелите блестят от чистота,уютно е,и са гостоприемни(нямам предвид всички турци,но все пак религията им го изповядва) Въпреки да ме отвращават някой от обичайте,догмите и "моралните" им канони,не бих ги сравнявала с тъпите цигани.И имайки предвид всичко това не би трябвало да заемат властта.Като сме Република България би следвало да ни управляват българи.Но съдейки по това,което виждам,не си мислете,че някой ще изгони циганите и турците от тук.Не искам и да си представям какво ще представлява просяшката ни държавица след време....но когато аз вече няма да съм тук,Слава Богу.
И прав е като казва XceSS: Оффф добре бе между възпитан и работлив турчин с амбиции в живота и българин алкохолик, който бие жена си и децата си кой е по-добър?Сигурно българина, защото е българин така ли ?
Да се оправят скинарите и патриотите...жалка работа.

kristo
07-12-2008, 22:35
На всички български продажници,които защитавате турците ще ви кажа нещо кратко,точно и ясно:Почитайте своя народ,а ако сърцето ви е толкова голямо а душата ви толкова свободна,почитайте и всички останали,НО СЛЕД СВОИТЕ!!!

Продажници ли??!!За какъв народ говориш?!За това ,че сега турците и циганите са с приоритет пред българите.И това,защото ние го позволяваме.А случаят с Челопечене,ами всичките съдебни дела,които показваха по новините,и сега са потулени и прикътани...ами тези 5 МИЛИАРДА ИЗЛИШЪК ОТ БЮДЖЕТА???!!!!
А за турците и циганите...влез в къщата на някой циганин,и ще се погнусиш;но влез в къщата на някое турско семейство,и виж за каква чистота и спретнатост става дума.Мебелите блестят от чистота,уютно е,и са гостоприемни(нямам предвид всички турци,но все пак религията им го изповядва) Въпреки да ме отвращават някой от обичайте,догмите и "моралните" им канони,не бих ги сравнявала с тъпите цигани.И имайки предвид всичко това не би трябвало да заемат властта.Като сме Република България би следвало да ни управляват българи.Но съдейки по това,което виждам,не си мислете,че някой ще изгони циганите и турците от тук.Не искам и да си представям какво ще представлява просяшката ни държавица след време....но когато аз вече няма да съм тук,Слава Богу.
И прав е като казва XceSS: Оффф добре бе между възпитан и работлив турчин с амбиции в живота и българин алкохолик, който бие жена си и децата си кой е по-добър?Сигурно българина, защото е българин така ли ?
Да се оправят скинарите и патриотите...жалка работа.
Българина си е българин с всичките му добри и лоши качества. А това си е нашата държава, в която ние определяме правилата/или поне трябва да е така, а не е за съжаление/, с които малцинствата трябва да се съобразяват. Не съм против турците, защото както казах от личните си наблюдения знам, че сред тях има доста свестни хора, но по-голямата част определено не са стока.
Но не мога да разбера защо си мислиш, че българина непременно е алкохолик и мързелив, а турчина е работлив и не пие? Ей това ме учудва. А дори да бях алкохолик, това нямаше да ми пречи да съм българин и български националист, горд с родината си и Християнската си вяра. И се радвам от цялото си сърце, че не съм турчин или циганин най-вече, но и всякакъв друг, а съм точно блгарин. Защото се гордея, че съм такъв. И нещо против патриотите ли имаш и ако да какво точно, че не схващам? Може би да обичаш родината си според теб е срамно и лошо, така ли? Може би да се гордееш с гена си, кръвта си и родовото си наследство, пак е лошо? А какво е доброто според теб тогава?

Nam3less
07-13-2008, 01:38
Важен е човекът, а не националността му. Виновни са политиците за положението с циганите и турците. А тия малцинства явно добре защитават правата си, за разлика от българите.

kristo
07-13-2008, 11:10
Важен е човекът, а не националността му. Виновни са политиците за положението с циганите и турците. А тия малцинства явно добре защитават правата си, за разлика от българите.
Да, когато става въпрос за чисто човешки взаимоотношения е важен човека, а не националността му. Но когата става дума за България и нейното управление националността е много важна. Тоест, не е нормално България да бъде управлявана от хора, които са етнически турци, етнически евреи, етнически испанци и не знам си какви, а етническите българи да са малцинство в управлението на собствената ни страна. Щото това никъде го няма по света. България трябва да се управлява само от българи, понеже само те могат да милеят истински за родината си. Изключение може да се прави само за хора, които наистина са доказали с делата си, че милеят за България и биха направили положителни неща за нея. Иначе има българи и с небългарска жилка, които се чувстват изцяло българи, но те определено не са част от управлението на страната ни. И все пак, България трябва да се управлява само от българи и както казах изключение може да се прави само за хора с изключителни заслуги за българския народ и България. Но такива са единици.

nailana
07-13-2008, 13:04
На всички български продажници,които защитавате турците ще ви кажа нещо кратко,точно и ясно:Почитайте своя народ,а ако сърцето ви е толкова голямо а душата ви толкова свободна,почитайте и всички останали,НО СЛЕД СВОИТЕ!!!

Продажници ли??!!За какъв народ говориш?!За това ,че сега турците и циганите са с приоритет пред българите.И това,защото ние го позволяваме.А случаят с Челопечене,ами всичките съдебни дела,които показваха по новините,и сега са потулени и прикътани...ами тези 5 МИЛИАРДА ИЗЛИШЪК ОТ БЮДЖЕТА???!!!!
А за турците и циганите...влез в къщата на някой циганин,и ще се погнусиш;но влез в къщата на някое турско семейство,и виж за каква чистота и спретнатост става дума.Мебелите блестят от чистота,уютно е,и са гостоприемни(нямам предвид всички турци,но все пак религията им го изповядва) Въпреки да ме отвращават някой от обичайте,догмите и "моралните" им канони,не бих ги сравнявала с тъпите цигани.И имайки предвид всичко това не би трябвало да заемат властта.Като сме Република България би следвало да ни управляват българи.Но съдейки по това,което виждам,не си мислете,че някой ще изгони циганите и турците от тук.Не искам и да си представям какво ще представлява просяшката ни държавица след време....но когато аз вече няма да съм тук,Слава Богу.
И прав е като казва XceSS: Оффф добре бе между възпитан и работлив турчин с амбиции в живота и българин алкохолик, който бие жена си и децата си кой е по-добър?Сигурно българина, защото е българин така ли ?
Да се оправят скинарите и патриотите...жалка работа.
Българина си е българин с всичките му добри и лоши качества. А това си е нашата държава, в която ние определяме правилата/или поне трябва да е така, а не е за съжаление/, с които малцинствата трябва да се съобразяват. Не съм против турците, защото както казах от личните си наблюдения знам, че сред тях има доста свестни хора, но по-голямата част определено не са стока.
Но не мога да разбера защо си мислиш, че българина непременно е алкохолик и мързелив, а турчина е работлив и не пие? Ей това ме учудва. А дори да бях алкохолик, това нямаше да ми пречи да съм българин и български националист, горд с родината си и Християнската си вяра. И се радвам от цялото си сърце, че не съм турчин или циганин най-вече, но и всякакъв друг, а съм точно блгарин. Защото се гордея, че съм такъв. И нещо против патриотите ли имаш и ако да какво точно, че не схващам? Може би да обичаш родината си според теб е срамно и лошо, така ли? Може би да се гордееш с гена си, кръвта си и родовото си наследство, пак е лошо? А какво е доброто според теб тогава?

Просто сравнявам българските "стандарти на живот" със западните...

Няма нищо лошо в това,да се гордееш с гена си,кръвта си и т.н.Но аз не се...има ли нещо лошо в това?Все пак това е личен избор на кой да е.

nailana
07-13-2008, 13:25
kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad :-x :-x


Ние българите сами сме си виновни за това пет вековно робство.По това време в България са идвали много чужденци,които пишат - как братята са се били с братя,синове са се клали с бащите си,бащите са изнасилвали съпругите и дъщерите си...Била е пълна анархия и безредие.И тъй като незнам ти колко книги си прочела,но от това което аз знам - има едно нещо,което се нарича 'Божие наказание'- когато един народ започне да се избива помежду си,тогава друг народ (възползва се)идва и го поробва...(и малко или много - както е и сега при нас),за да по този начин да се научат на порядък и дисциплинираност.И по време на това владичество,много иностранни хора,емигранти и пътници са прекосявали и 'гостували' в страната,и са оставали изумени от системата на управление,режима,дисципли ната и изрядността,която никога не е съществувала по времето на Шишман.

krisiiiiito
07-13-2008, 17:10
да били сме под турско робство и не малко време - 5 века ... е всичко е минало и ние сме свободни .. аз лично оценявам човека според самия него независимо дали е българин турчин или циганин ... но все пак винаги си имам едно на ум

Dreammy
07-16-2008, 11:06
spored men ne mojem da gi slagame vsichkite pod obsht znamenatel.hora vsqkakvi ot vsichki nacii-dobri,loshi,alchni,shtedri,bogati,bedni...za dobro ili losho-vsqkakvi. :)

FroggY
09-27-2008, 14:59
Вижте тук : http://gpaeklub.hit.bg/klip.html аз сам направо потресена не се препоръчва на малки деца
Света е пълен с расизъм, понякога и с право

Kman
09-27-2008, 17:18
Циганите не са нация,те нямат народ,нямат държава а само катуни и се местят постоянно като се издържат от детски надбавки,кражби,женитби и разни други далавери....зган общо взето,но аз съм срещал и мн пекани цигани,така че никой човек неможе да бъде преценяван преди да бъде опознат.

hgfh
09-27-2008, 19:17
е различни нации са ама и двата народа са долни ..
разбира се има и изключения но като цяло не ги харесвам .. :o

darking
09-27-2008, 19:21
За разбирачите - циганите са си баш, ама баш, индийци. ;)

CaSsIe
10-09-2008, 14:40
Не са една и съща нация, ама са една и съща сган!!!!! Не обяснявай колко са по различни турците от шибаните мангали! Смърт и за турците и за циганите! Те не са хора!!!! И най - лошото е че турци ни управляват. 5 века сме били под турско робство и сме си запазили българското, а сега отново заради турци и цигани сме на път да го загубим!

Lady_of_Darkness
10-09-2008, 21:29
Абе хора за какви нации говорите, не били хора!? :?
Всички сме хора... нали имат две ръце, два крака, глава на раменете си. Друг е въпроса, че я изпозват. Кожата е само обливка!
Тази тема стана адски расистка.
Не че аз не съм до някаква степен. :-o Опитвам се да не мисля по този начин, защото е прекалено наивен, безсмислен- празни приказки. (ние бг сме мн добри в това)
Турци живеещи на наша територия няма, всички са си чисти, натурални българи!
Едно време асъл` турците насилно са карали нашето население да приема тяхната религия.Мн ясно,че като ти кажат или я приемаш или коля сем. ти пред теб щеш нещеш ще я приемеш. :( Странното е, че след освобождението тези хора продължават да си държат на религията (то като се свикне веднъж и.. ) постепенно в поколения започват да се мислят за турци, помаци незнам си какви.
Днес вече с златата с големите пачки "ние сме турци".. Като сте такива турци еевала знайте си езика, традициите заминавайте си там.
Нужни са някакви строги правила както за циганите така и за "промитете мозъци".

-Забрана да дърдорят на езика си на обществени места ама абсолютна забрана като я нарушии някой да няма желание да се повтаря.
-Да се спрът тези помощи (това за циганите).Те като знаят,че може и на готово за кво да се зорят.Не може те да не плащат вода и още хил. сметки, а едно бг сем. да се чуди как да свърже двата края и един км. бележка сметки на мец., и с доход 440 лв. при двама род.А като нямат накъде или ще се преобщят или "ще си оберът крушите".


Мн ме дразни в последно време това, че българина бяга от малкото спокойно градче в по-големи интересните вместо да разраства малкото.Струва ми се голяма грешка в полза на малцинствата- имат просторанство да развиват чумата си.

ПП1:Жалкото е, че това за което говоря няма да се случи скоро, защото ни оправляват комунисти, бивш цар и същите онези турци.Ааа кои са тяхните избиратели по-горе споменатите, българските гласове се разплъскват, а и мн мн мн малко гласуват (друга грешка)
ПП2:Ако изобщо някой ми прочете поста да пише какво мисли?

DevilWish
10-10-2008, 16:11
Тема ,която винаги съм дискутирала много . . . Този път се надявам ,че никой няма да ми цитира поста /моля се за това/ ако не е съгласен с него.
Първо искам да кажа ,че не всички българи са света вода не напита и са много добри и мили.Има и между българите боклуци и между циганите и между турците и изобщо всички останали националности.
Лично аз имам 'удоволствието' да познавам лица от 3те 'раси' ;)
Най-напред да кажа ,че самата аз съм чиста българка.Ааа да и за всички хейтъри - приятелят ми е турчин =)
Та. . . познавам и цигани /тук в Белгия се запознах с доста цигани идващи от България/ и мога да кажа ,че на някой от тях определено може да се разчита.И познавам такива ,които работят нон-стоп да си вадят парите и имам предвит не някаква долна или нелегална работа ,а съвсем нормална.Така че 'циганин' изобщо не бива да се слага за всичи роми като нарицателно!
Турците - повече страшно възпитани хора . . а бе и за тях мога добри неща да кажа.
Естествено зная и такива турци ,които са ОтВрАтИтЕлНи меко казано ,и такива цигани ,НО и такива българи ;)
Мисълта ми беше ,че не всички хора са еднакви и във всяко стадо има мърша =)
Айде със здраве ;)

ThePowerOfLove
10-10-2008, 21:35
Много ясно, че има разлика между турци и цигани.. Познавам 1-2 мн точни турци... а иначе цигани не познавам :-D

mistake
10-16-2008, 14:43
Не си мисля че са една и съща нация , но са ми еднакво противни...

BlackRevenger
11-10-2008, 11:12
ЪЪъъъЪЪ не са една и съща нация ...
Според историята:
циганите биват изгонени от Испания и Турския султан ги прибира в своята държава като служители . След освобождението тези "ЦИГАНИ" остават по наще земи и зариди тва сега пак са си тук

Fortuna
11-10-2008, 20:58
http://www.clip4e.com/playfscr.php?id=turcite_i_ciganite_v_bylgariq Molq vi izgledaite tova klip4e i togava mi kajete 4e turcite i ciganite sa hora .Tuk ne govorim za harakteri a za na4in na mislene.Adski mnogo se draznq kogato se razhojdam po ulicata i slu6am turska re4 za6toto vse pak jiveem v B1lgariq.A za ciganite : dumata 'ciganin" ozna4ava mr1sna sgan..Pove4e nqma kakvo da dobavq P.S izvinete za latinica

UFOs
11-16-2008, 13:48
Хората,писали в тази тема (тези,които не правят разлика м/у турци и цигани) са напълно неграмотни! :smt018
Първо турците са много печени и добри хора.Това,което е станало преди доста време,сега нас не ни засяга.Това е история!Защо някои хора продължават да живеят в миналото?:?Циганите незнам какви хора са и каква народност,но със сигурност не може да оприличаваш турчин с циганин!Това като един човек е мургав циганин ли е?Толкова неграмотни и повърхности хора има...а някой от вас ако беше по-тъмен нямаше да мисли така нали? :x

crueltypsiho
11-17-2008, 23:15
не съм съгласен с теб bebSs$, :? съглсасен съм с всички останали, имам приятели турци,но говорят добре български и се държат добре, щото са ги възпитали,а не от селата дето ми идват разни турски цигани+селяни,и като се развикат по центъра на турски,как да не ти дойде да го наругаеш и да го убиеш :neutral:

и щом турци и цигани,в БЪЛГАРИЯ крещят "мама ви българска" и пребиват хора,смятай за к'во си говорим... Абсолютно!!!!! :x

akinom
11-19-2008, 15:16
Хората,писали в тази тема (тези,които не правят разлика м/у турци и цигани) са напълно неграмотни! :smt018
Първо турците са много печени и добри хора.Това,което е станало преди доста време,сега нас не ни засяга.Това е история!Защо някои хора продължават да живеят в миналото?:?Циганите незнам какви хора са и каква народност,но със сигурност не може да оприличаваш турчин с циганин!Това като един човек е мургав циганин ли е?Толкова неграмотни и повърхности хора има...а някой от вас ако беше по-тъмен нямаше да мисли така нали? :x

Аз пък тук ще кажа АБСОЛЮТНО!

AdmiralJohn
11-19-2008, 22:43
Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)
Ми...не!Жалки сте всички и много ме дразните! :-x :-x

Luvcraft
11-20-2008, 10:58
Хората,писали в тази тема (тези,които не правят разлика м/у турци и цигани) са напълно неграмотни! :smt018
Първо турците са много печени и добри хора.Това,което е станало преди доста време,сега нас не ни засяга.Това е история!Защо някои хора продължават да живеят в миналото?:?Циганите незнам какви хора са и каква народност,но със сигурност не може да оприличаваш турчин с циганин!Това като един човек е мургав циганин ли е?Толкова неграмотни и повърхности хора има...а някой от вас ако беше по-тъмен нямаше да мисли така нали? :x

И аз мислех така преди да видя това http://gpaeklub.hit.bg/klip.html

molika
12-12-2008, 17:35
Аз не мисля че двете общности имат други прилики освен това че са по мургави но това е страшно отнусително.Аз съм на мнение че нямат нищо общо по между си.

xbLaHx
12-14-2008, 09:06
kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad :-x :-x
+

fc
12-15-2008, 15:58
Цигани и Турци. За мен разликата е от къде идват. Но не намирам разлика в това което причиняват на България. На сапун всичките. Никога няма да забравим, никога няма да простим на Турция!!! Познавам точни турци, но това не променя нещата, след като знам какво са причинявали техните деди на нашите деди.

Gyzka
12-19-2008, 11:16
Циганите не са нация. Псета са. Ако можеш да наречеш уличното превъзходно порода, тогава можеш да кажеш, че "ромите" са нация.
Още по-глупаво е да се каже че циганите са турци. Това, че се наричат турци и имената им са такива не е критерий. Отидете в Турция, погледайте народ, който е на светлинни години от българите и тогава, ако ви останат сили, ги сравнете с циганите. :?

Jumbie483
12-19-2008, 11:31
Гледайте този клип:
http://www.youtube.com/watch?v=R28MYiOcGpI&feature=channel_page
аз лично напълно заставам зад думите на тази българка...
а вие сами преценете права ли е, или не ?! :smt026

Gyzka
12-19-2008, 11:34
Хората,писали в тази тема (тези,които не правят разлика м/у турци и цигани) са напълно неграмотни! :smt018
Първо турците са много печени и добри хора.Това,което е станало преди доста време,сега нас не ни засяга.Това е история!Защо някои хора продължават да живеят в миналото?:?Циганите незнам какви хора са и каква народност,но със сигурност не може да оприличаваш турчин с циганин!Това като един човек е мургав циганин ли е?Толкова неграмотни и повърхности хора има...а някой от вас ако беше по-тъмен нямаше да мисли така нали? :x
Историята не ни засяга ли? Това са 5 века, човеко и още не можем да се отърсим от навика да робуваме на когото и да е(визирам правителството). Наща демокрация тук си е доста изкривена.
Докато сме били в робство всички около нас са се развивали. Защо мислиш, че милата ни държавица е толкова назад? Че заплатата на един нормален държавен случител далеч не припокрива разходите му? Че 4000 лв звучат много, а дори и тази сума е недостатъчна на едно 4-членно семейство? И най-вече...защо мислиш, че след като Европейския ни спря помощите нашето общество нищо не направи по въпроса? Нито един депутат не подаде оставка? Подобни факти са довели до революция във Франция едно време. Но ние пет века сме били роби и все още действаме (не действаме по-точно) като такива.
И... ти наясно ли си какво означава фразата "живееш в миналото"? Ще ти дам пример. "ей, комунизма беше хубаво нещо" казал пенсионера (който е живял по време на комунизма).
Още един ще ти дам "Ех, бях красива и стройна, когато бях на твоите години". Това е да "живееш в миналото" Ама няма как да живееш в минало, за което само си чел по книжките и учебниците за 5ти клас.

DimovB
12-19-2008, 12:57
циганите всъщност са индийци

Jumbie483
12-19-2008, 13:32
^ разликата между циганите и индийците е МНОГО голяма, нищо, че всички казват, че циганите произлизат от Индия.

akinom
12-21-2008, 17:46
Можете да общувате с турци, без дори да заподозрете че говорите с такива и пак да ги уважавате. Толкова са тъпи повечето от вас , че.... всичко опира до човека, не до това от каква националност е.

dreme_mi_kopelle
01-24-2009, 06:29
Dovechera i az sa vklucha a kolkoto do Bebsss ne im sa vrazvay tolkova pozdravi i badi vse taka gotina.

dreme_mi_kopelle
01-24-2009, 06:33
Гледайте този клип:
http://www.youtube.com/watch?v=R28MYiOcGpI&feature=channel_page
аз лично напълно заставам зад думите на тази българка...
а вие сами преценете права ли е, или не ?! :smt026 Е довечера и по това ще пиша две страници от темата ще заема и вече който иска това да си мисли.

dreme_mi_kopelle
01-24-2009, 06:46
Нацията не определя дали някой, бил той турчин или българин е добър или лош. Аман от расизъм, това беше миналият век. Нито някой може да изгони турците, да не говорим че в бъдеще няма да има граница с Турция.
Кво са виновни сегашните турци, че предците им са владеели България и са купили имоти тука. Всеки си гледа интересите.
Както е написано в горното мнение, аман от атакаджий и скинари.
Виновни са, че живеят тук в България, ядат от хляба на България, а се чувстват турци по-голямата част от тях. Е за мен тези хора нямат място в България. Всеки, който живее в България или е българин, или да се маха от тука.
Аз не съм съгласен хора, които псуват България да живеят тук и да се ползват с привилегиите, с които трябва да се ползва един българин. Защото България е първо страна на българите, после на всички останали.
А управлението на България трябва да бъде само в ръцете на етнически чисти българи. Не може боклуците от турската етническа партия ДПС да ни управляват. И повечето турци са тъпи и прости, не ми ги хвалете. Не, че няма умни и свестни и между тях, но са доста по-малко от тези първите, които изброих.Смотан значи да разбирам така,Англичаните които си купиха имоти в българия ако не се имат за бг да се омитат и те ли цитирам те "Всеки, който живее в България или е българин, или да се маха от тука." ще трябва и посланниците на другите държави или да се мислят за Българи или да се омитат. =D> да те аплодирам. :D :D :D

SiegHeil
01-24-2009, 06:54
Смотан значи да разбирам така,Англичаните които си купиха имоти в българия ако не се имат за бг да се омитат и те ли
Че това хубаво ли е ? оО

А неймлесс, прави разлика между расизъм и расиализъм...и почети малко по темата...черен не е равно на бял, и тва е факт, колкото и да го въртите нема да стане...

girl_in_black
01-24-2009, 12:19
Кво чоплите тема от преди близо година не мога да разбера

In_And_Out_of_Love
01-24-2009, 16:33
Смотан значи да разбирам така,Англичаните които си купиха имоти в българия ако не се имат за бг да се омитат и те ли
Че това хубаво ли е ? оО

А неймлесс, прави разлика между расизъм и расиализъм...и почети малко по темата...черен не е равно на бял, и тва е факт, колкото и да го въртите нема да стане...

Хахахааа.. :D Закво тогава Обама-Niggata стана президент на Света?!?! :)
Големи расисти има ейиии... :|

anichkaaaaa
01-24-2009, 19:48
Смотан значи да разбирам така,Англичаните които си купиха имоти в българия ако не се имат за бг да се омитат и те ли
Че това хубаво ли е ? оО

А неймлесс, прави разлика между расизъм и расиализъм...и почети малко по темата...черен не е равно на бял, и тва е факт, колкото и да го въртите нема да стане...

Хахахааа.. :D Закво тогава Обама-Niggata стана президент на Света?!?! :)
Големи расисти има ейиии... :| :D :D :D

wentura
01-28-2009, 13:24
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)

ТИ КАЗВАШ , ЧЕ ИМАШ "МНОГО ДАЛЕЧНИ, ТАКИВА ПО НАЦИОНАЛНОСТ РОДНИНИ(ТУРЦИ)". ФАКТИЧЕСКИ СИ ПОМАКИНЯ.. :) НЕ СЕ СРАМУВАЙ ДА СИ ПРИЗНАЕШ НЕ СИ ВИНОВНА, ЧЕ ПРЕДИ СА ГИ НАСИЛСТВАЛИ ДА СМЕНЯТ РЕЛИГИИ И ИМЕНА И Т.Н. :)

P.S.

АЗ ЛИЧНО СЪМ !ЗА! НАЦИОНАЛИЗМА И малко РАСИЗЪМ.само малко

aqweR
01-28-2009, 16:56
Racism will never die... It will never die.. It will only multiply.

Да... Нямаше да мразя турците, ако не бяха преселили бившия ми квартал...

нямаше да мразя туците, ако можех да си поръчам хляб на български от магазина, в който съм хотил от 5 годишен...

нямаше да мразя турците, ако можех да питам за правилната посока като съм на екскурзия надолу от кърджали...

нямаше да мразя турците, ако не идваха с рейсове от турция, за да гласуват(поне да можеха да прочетата нещо на български)

нямаше да мразя турците, ако доган си стоеше в затвора - където му е мястото...

нямаше да мразя турците, ако не се събираха на групички да ме бият, когато стане проблем с един от тях...

нямаше да мразя турците, ако не бяха вкарали сегашния "фешън" в България....

мога да продължавам да изброявам... но не виждам смисъл...

sexydevil
01-29-2009, 10:41
Точно обикновеното турско население надали ни е тероризирало. От това, което знам не са били в много по-добро положение от българското. съгласен :lol: и аз мн мразя такива расисти :lol: циганите са индийци фсъшнуст (проверете в нета ако не вярвате) :razz: има някой много тъпи и гнусни цигани и турци , но има и такива българи ...

Mastta
02-10-2009, 14:08
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)

Това сега някаква про-турска пропаганда ли е!?!?
Това с цел да не закачаме горките турчолета ли е?!!?
Щом като циганите и турците не са еднакви тогава защо в цяло столипиново твърдят циганите че са турци ?!!?
Хахахха ае сега да те видим понеже много ти знае устата! :lol:

Защото мислят, че като са турци ще печелят по голяма уважение и по малко обиди!!!

Mastta
02-10-2009, 14:11
А има ли значение дали си циганин турчин българин или нещо друго... Вайно е само едно КАКЪВ ЧОВЕК СИ !!! Например като видиш един тъп турчин защо си мизлиш, че всички са такива? Относно това, че България е била 5 века под робство - Каква вина има населението, че господарите им са прилагали насилие?

Mastta
02-10-2009, 14:16
Racism will never die... It will never die.. It will only multiply.

Да... Нямаше да мразя турците, ако не бяха преселили бившия ми квартал...

нямаше да мразя туците, ако можех да си поръчам хляб на български от магазина, в който съм хотил от 5 годишен...

нямаше да мразя турците, ако можех да питам за правилната посока като съм на екскурзия надолу от кърджали...

нямаше да мразя турците, ако не идваха с рейсове от турция, за да гласуват(поне да можеха да прочетата нещо на български)

нямаше да мразя турците, ако доган си стоеше в затвора - където му е мястото...

нямаше да мразя турците, ако не се събираха на групички да ме бият, когато стане проблем с един от тях...

нямаше да мразя турците, ако не бяха вкарали сегашния "фешън" в България....

мога да продължавам да изброявам... но не виждам смисъл...

Тука те подкрепям, НО има и турци които са много добри хора и само за това, че сънародниците им са такива не требва да ги нагрубяваме !!!

SiegHeil
02-10-2009, 14:16
Смотан значи да разбирам така,Англичаните които си купиха имоти в българия ако не се имат за бг да се омитат и те ли
Че това хубаво ли е ? оО

А неймлесс, прави разлика между расизъм и расиализъм...и почети малко по темата...черен не е равно на бял, и тва е факт, колкото и да го въртите нема да стане...

Хахахааа.. :D Закво тогава Обама-Niggata стана президент на Света?!?! :)
Големи расисти има ейиии... :|
Точно щото е черен, затова стана...а като не разбираш кво искам да кажа не се обаждай и ти...чети 2 пъти и тогава пиши :>

Mastta
02-10-2009, 14:19
А за това, което са ни причинили турците си спомняме много добре, но защо забравихме толкова бързо КАКВО СМЕ ИМ ПРЕЧИНЯВАЛИ НИЕ? (карали сме ги да си смянят имената, насилвали сме ги, не сме им давали права и много подобни) НЕ Е ВАЖНО ДА ЗНАЕШ ТОВА КАКВО СА НИ НАПРАВИЛИ А И ТОВА КАКВО СМЕ НАПРАВИЛИ НИЕ !!!

Kman
02-12-2009, 19:55
карали сме ги да си смянят имената

Ако искаш да станеш Американски гражданин ще ти се наложи да си смениш името...



НЕ Е ВАЖНО ДА ЗНАЕШ ТОВА КАКВО СА НИ НАПРАВИЛИ А И ТОВА КАКВО СМЕ НАПРАВИЛИ НИЕ !!!

ами значи сме квит тогава? (think)

zuzimuzi
03-02-2009, 16:41
Az sam istinska turkinq. I vijdate li tova debelo dupe? Da vi sera na vsi4ki v ustata, balgari dolni!

gsh
03-02-2009, 17:58
СМЪРТ БЕ 8-)

Fjordr
03-02-2009, 18:27
Obvious troll is obvious.

SiegHeil
03-02-2009, 18:35
Az sam istinska turkinq. I vijdate li tova debelo dupe? Da vi sera na vsi4ki v ustata, balgari dolni!
Току що доказа че заглавието на темата е вярно 8-)

ReZoN
03-04-2009, 13:51
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)

Ми да различават се ... циганите ме дразнят и не ги мразя толкова , а турците ги мразя , защото са сган , която ни е превърнала в нищожни роби за 5 века :)
Разберете писна ми ... 3-ти март е и по улиците виждам повече Турци , отколкото българи :-x

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Kman
03-04-2009, 15:23
над кое!?

ReZoN
03-04-2009, 18:27
Az sam istinska turkinq. I vijdate li tova debelo dupe? Da vi sera na vsi4ki v ustata, balgari dolni!

едно смешно доказателство за умствената ограниченост на Турчоците в България ..
Аз искам да те питам нещо .. Добре ти като ни мразиш , защо си научила езика ни ма ?

Kman
03-05-2009, 11:21
...за да може да ни псува и да я разбираме :lol:

Master_88
04-04-2009, 00:20
Аз не мисля че двете общности имат други прилики освен това че са по мургави но това е страшно отнусително.Аз съм на мнение че нямат нищо общо по между си.

Има някои цигани, които се представят за турци, с цел да се прикрият и един вид да са "по-малката беда". Един приятел имаше в класа си такъв индивид. Въпроса е как да ги различаваме. Аз все си мисля, че турците са бели, а не мургави, но не съм сигурен.

Имам едно питане към потребителите, които защитават малцинствата. Какво ще стане ако си харесате например някое момиче, допадате си и всичко между вас е наред, обаче тя е циганка а вие сте българин? Дали с гордост ще казвате навсякъде "ами ходим от еди колко си време с нея, много се харесваме, но тя е циганка. Дали след време, когато започнете хубава работа или пък по някаква случайност и добър късмет се издигнете до по-висшите слоеве на обществото, няма да ви бъде срам да кажете, че приятелката ви е циганка (или дори да не го казвате то да си се разбере)? Или пък се ожените след време и кажат "За кой се ожени Димитър.. - емииии за едно свестно добро момиче - циганка.
Не, не плащам данък обществено мнение, но това е факт, който не може да се прикрива и да остане незабелязан.
Наречете ме расист или пък реализирайте всякакви нападки по мой адрес, но мен лично би ме било срам да кажа пред моите роднини, че си имам приятелка-циганка.

Liar
04-04-2009, 17:25
Ти какво си мислиш,че за останалата част от населението е гордост да си с българин/българка?

Master_88
04-04-2009, 20:07
Не знам дали е гордост да си с българка, но определено не е гордост да си с циганка или туркиня.

Whooly
04-05-2009, 09:14
Хора, моля ви правете разлика между турчин и мюсюлманин....Аз съм мюсюлманин но не съм турчин. Какво значи това - турци са хората които са от Турция (логично, както хората от Германия са германци); мюсюлманите са хората изповядващи Исляма и почитащи техния Господ- Аллах. Мюсюлманите живеещи в България се казват българо-мохамедани, за това моля ви правете разлика... Аз съм мюсюлманин но всичките ми роднини са от България, затова нямам нищо общо с Турция и обичам много повече България отколкото Турция! Сега в България има хора, които са родени в Турция и те са турци, а не ние които сме родени тук! И това че изповядваме Исляма незначи че ние сме завладели България!!! И това че навремето турците завладели България, не значи че ние сме го искали... Моля ви, не бъдете такива расисти, не си мислете че сме по-тъпи от вас, по-грозни, по-черни - глупаво е.... Дано има хора които да ме разберат :)

П.П. а по самата тема дали има разлика между цигани и мюсюлмани - разликата е огромна

chemist9009
04-12-2009, 11:09
Оффф кат почнете с тези етноними турци,цигани,българи,армен и,евреи и там още нз кви....първо искам да кажа че за разделението на населението са виновни хората които са измислили законите защото именно от там идва разделението..Ако беше като във Франция,САЩ и Турция където няма такъв принцип на разделение щеше да бъде по добре...второ относно произхода на самите турци да ви кажа,че т.нар. БГ-Турци са си българи колкото и да отричат това защото никой БГ-турчин не може да си намери корените в Турция..просто той си е българин на който дедите му са приели исляма...и според мен БГ-турците не са виновни за жестокостите които са извършвани по време на робството...Но някои политици просто няма за какво да се хванат и постоянно припомнят робството и геноцидите...

SiegHeil
04-12-2009, 20:37
..Ако беше като във Франция,САЩ и Турция където няма такъв принцип на разделение щеше да бъде по добре...
Ех де да беше като във Франция и САЩ...разни араби щяха да ни палят колите и да чупят магазините, 1 от 3ма престъпници щеше да е черен, нищо че само 1/10 от населението са черни..но защо не ме толкова толерантни, защо ?! :cry:

Liar
04-12-2009, 21:31
Не съм запозната какво е положението там,обаче щом повечето престъпници са тъмнокожи,не значи ли това,че не им се предлага работа и възможности поради етнически предрасъдъци?

SiegHeil
04-13-2009, 09:08
В САЩ те съдят ако нямаш поне 1 назначен негър на работа ^^ 8-)

Amentis
04-13-2009, 15:17
Да, турците и циганите са напълно различни етноси, държат се по различен начин, петнят българия и света по различен начин но са все един и същи кофти пенещ се сапун. Това, че псуваме турците не ни прави патриоти. Хайде да взривим най-близката джамия. :booooomb: И между другото, колко от вас погледнаха в Уикипедиа за да отговорят на въпроса "Кога е основана българската държава" когато са се регистрирали? :smt116 И до тези които пишат на латиница: уж сте много горди българи(някои от вас де), айде малко уважение към онея двамата пича Киро и Мето, толкова много труд са хвърлили да ви измислят азбука, редно е да я поизползвате малко. Аз уважавам всички хора, независимо от етноса. Просто турците и циганите не ги броя за хора. Защо ли? Някой каза всяко стадо си има черни офце. Само че горе споменатите стада имат по 2-3 бели на всеки амнайсехиляди черни.

Whooly
04-15-2009, 16:36
Оффф кат почнете с тези етноними турци,цигани,българи,армен и,евреи и там още нз кви....първо искам да кажа че за разделението на населението са виновни хората които са измислили законите защото именно от там идва разделението..Ако беше като във Франция,САЩ и Турция където няма такъв принцип на разделение щеше да бъде по добре...второ относно произхода на самите турци да ви кажа,че т.нар. БГ-Турци са си българи колкото и да отричат това защото никой БГ-турчин не може да си намери корените в Турция..просто той си е българин на който дедите му са приели исляма...и според мен БГ-турците не са виновни за жестокостите които са извършвани по време на робството...Но някои политици просто няма за какво да се хванат и постоянно припомнят робството и геноцидите...
ЕВАЛА ! \:D/

Kman
04-16-2009, 10:19
Българите ги смятат за хора не второ,а последно качество в другите европейски страни,пък и не само там.

fire_magic
04-17-2009, 18:38
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)
"Несъм точно туркиня"
Има мн такива в моя град и си имат наименование "помаци".И като си имате толкова прекрасна държава и хора ходете си там долно племе помашко, нахално, мързеливо..>.>.>

fire_magic
04-17-2009, 18:47
A ZNAETE LI,4E V ISTORIATA E NAPISANO,4E BULGARITE SA OT CIGANSKI KOREN :)
A SEGA DA VIDIM,KOI KVO LALA A?
ZA TUI PO GOLIAMA 4AST OT NASELENIETO NA BULGARIA E ROMSKO.

ти си живо доказателство че в вашите помашки вени тече предателската кръв,менили си сте вярата за по 1 нива говеда такива...после пак и хубусници се изкарали майкави да еба миризлива смърт сган тъпа...

CrazyWitch
04-18-2009, 19:22
Циганите не са нация!
Това нещо го разберете. [/b]

CrazyWitch
04-18-2009, 19:25
A ZNAETE LI,4E V ISTORIATA E NAPISANO,4E BULGARITE SA OT CIGANSKI KOREN :)
A SEGA DA VIDIM,KOI KVO LALA A?
ZA TUI PO GOLIAMA 4AST OT NASELENIETO NA BULGARIA E ROMSKO.

ти си живо доказателство че в вашите помашки вени тече предателската кръв,менили си сте вярата за по 1 нива говеда такива...после пак и хубусници се изкарали майкави да е** миризлива смърт сган тъпа...

Не ставайте с глупаците глупци! :) Бала съм ги. В коя история бе мили? Македонската или турската е записано това нещо. Сигурно и румънците са цигани, защото имат много цигани в страната си.

kasidy
04-18-2009, 19:38
Ако беше като във Франция,САЩ и Турция където няма такъв принцип на разделение щеше да бъде по добре...

Абе и там си има разделения ... на негрите, белите и тн - навсякъде има разделения, нормално е!

Една приятелка скоро ходи в Турция с класа си - екскурзия. Като се върна се опита да ме убеди, че турците са много по-различни от циганите. Най-малкото са по-прилични и няма да ти подсвиркват толкова открито на улицата : Бате кво яко парче си, ебати ци*ите :D Може да са различни, не знам , но на мен и двата "вида" са ми неприятни ... като манталитет, начин на живеене и всичко останало.

Отношението ми няма нищо общо с робството и тн глупости. Ако хората се оповаваха на това, половината държави в света трябваше да са във вечна война.

Колкото до другите религии ( мюсюлмани , евреи и така нататък ) нямам нищо против. Но и не контактувам често с такива хора. Просто различни среди 8-)

Amentis
04-22-2009, 13:17
За манталитета:тук не говорим за манталитет а за мангалитет. А аз лично нямам нищо против турците от Турция-те там жабите си знаят гьола, докато тея наще помаци по селата.... ако има разлика между тея по българските села и тея в Турция искрено се извинявам на истинските турци и ги призовавам за помощ с помаците които всъщност ги срамят. Като стана въпрос за срамене-някой да е забелязал мнението на чужденците(англичани,франц узи,т.н.) за българите? Ако не сте нека ви цитирам едно изречение,постоянно присъстващо в YouTube:"Die stupid bulgarian gypsies"-смятат,че цяла България сме манговци. При тези простотии как да не намразя циганите? А тези "БГ турци" са същите-не ми говорете, че са различно племе. На същия късен стадий на дееволюция са си.

Kman
04-22-2009, 14:57
Отказвам вече да пиша в тази тема,защото хората толкова много са се съсредоточили върху чуждите недостатъци,а не обръщат внимание на своите!

akinom
05-14-2009, 10:54
18.05.09 16:00h. NTV ... да видим как ще се промени мнението ви за турците..

MiChKoO
05-18-2009, 12:47
Tyrcite sa si tyrci kato si imat darjava da si xodqt tam kfo tarsqt tyka ? kato im e tolkoz hybava darjavica da si xvashtata bagajcheto i da si tragvat ! :-x

akinom
05-19-2009, 07:13
Tyrcite sa si tyrci kato si imat darjava da si xodqt tam kfo tarsqt tyka ? kato im e tolkoz hybava darjavica da si xvashtata bagajcheto i da si tragvat ! :-x

Много си прост!

RaI4etO
05-19-2009, 07:29
Tyrcite sa si tyrci kato si imat darjava da si xodqt tam kfo tarsqt tyka ? kato im e tolkoz hybava darjavica da si xvashtata bagajcheto i da si tragvat ! :-x

Много си прост!
Не е лъжа,че е прост/а! :?

Ilikeliljon
05-19-2009, 08:56
Стига РАСИЗЪМ!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Момичето, което е писало явно не му е станало приятно от обидите, но пък е отишло в другата крайност да обижда тези, които са така да го кажа най-долу в обществото по бедност. Всички сме хора, сперете с тия турски манталитети, цигански и така нататък. И ние българите си имаме манталитет. Циганите ходят крадат железа, ние крадем на по-едро, всеки гледа да излъже държавата когато и както може, но това е гордост за нас!!! Нашия манталитет е Бай Ганьо, де да беше Хитър Петър (много положителен герой). Така че няма за какво да се обиждаме. Оставете историята всеки я преправя, както си иска, за да разбереш каква е трябва изключително много да внимаваш и да проучиш дори авторите на самите учебници дали са обективни (било то румънци, турци, гърци, сърби, македонци или българи). Преди 89 в учебниците пише, че прабългарите били едно мъничко племе, което се претопило в огромния рояк на славяните (връзка с братския СССР), но сега се знае, че не е било така. Така че вместо да се разбираме се обиждаме. Циганите също като българите си имат лоши черти, но си имат и хубави. Така е и с турците. :) :) :) Така че make love,not war (ама не като хипитата :D :D )

Naman07
05-19-2009, 10:00
Манталитетът "Бай Ганьо" се получи още при смяната на властта. Хората са били като стадо, което никога не е било пускано извън оградата по време на комунизма. И като се смени, вместо да почнат да си пасят тревичка като нормално стадо, те се качиха на елхата. 80% от селяните се преместиха в градовете и се писаха граждани. С ръка на сърцето мога да заявя, че старите граждани, тези, които като погледнеш лъха от тях интелигентност, възпитание, морал, етика...няма ги вече или са единици.
Сега не сме нищо повече от подивяло стадо. Ще се оправим, но ще отнеме доста време.

А по темата, турците като цяло са лош народ, и това историята неведнъж е показвала (не само спрямо нас, българите). Циганите са интересчии, където е по-голяма паницата, там ще сърбат. Разбира се не слагам всички под един чадър, има си изключения.

Ilikeliljon
05-19-2009, 10:08
Историята показва едностранно нещата за съжаление. Знам за геноцида извършен от турците върху арменците (дори Вазов е писал за това), но както бях писал в една тема, нищо не е само черно, нито само бяло. Винаги е имало и черно и бяло. Не всички турци по време на османското робство са били лоши към българите. В нашата история пише така, че където и да се обърнеш само лоши турци. Ами обикновените турци, бедните турци, нима те са били също толкова жестоки като башибозука, спахиите и другите, не ми се вярва, но нямам много литература по въпроса, за да мога да подкрепя напълно това. Винаги е имало хубави работи. Да не забравяме, че е имало разни градчета със статут на пазещи старопланинските проходи Котел, Калофер и други (неслучайно от там идват повечето революционери). Така че нищо не е само черно или само бяло, има и от двете. Никой от нас не познава циганите и вижда само едната им страна. Интереса им, кражбите, усукването и маменето на държавата, но не вижда свободолюбивия им дух, красотата им, темпераментността и така нататък. :) :)

Naman07
05-19-2009, 10:20
Историята показва едностранно нещата за съжаление. Знам за геноцида извършен от турците върху арменците (дори Вазов е писал за това), но както бях писал в една тема, нищо не е само черно, нито само бяло. Винаги е имало и черно и бяло. Не всички турци по време на османското робство са били лоши към българите. В нашата история пише така, че където и да се обърнеш само лоши турци. Ами обикновените турци, бедните турци, нима те са били също толкова жестоки като башибозука, спахиите и другите, не ми се вярва, но нямам много литература по въпроса, за да мога да подкрепя напълно това. Винаги е имало хубави работи. Да не забравяме, че е имало разни градчета със статут на пазещи старопланинските проходи Котел, Калофер и други (неслучайно от там идват повечето революционери). Така че нищо не е само черно или само бяло, има и от двете. Никой от нас не познава циганите и вижда само едната им страна. Интереса им, кражбите, усукването и маменето на държавата, но не вижда свободолюбивия им дух, красотата им, темпераментността и така нататък. :) :)

Разбира се не слагам всички под един чадър, има си изключения.
Но като цяло, Турция, не е страна с розово минало. Не случайно е най-напъващата страна да влиза в ЕС, и в същото време е най-отхвърляната. И за това си има причини. Но, както и да е.

alkoxolizmo_0
05-28-2009, 13:02
за мен няма значение турчин ли е циганин ли е
и от двата вида се отвръщавам и като цяло всеки страда от тях въпреки, че не го забелязвате.. :x

totenlicht
06-03-2009, 18:40
Аз ще ви кажа от човек до човек има голяма разлика,и имам познати и приятели турци ,които се държат много добре.Но масата неможем да преглътнем ,че 5 века сме робували и продължаваме и някви са ще продължават да ни диктуват правилата....просто не

padnaloblak
06-03-2009, 19:21
kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad :-x :-x

тея дето са ни поробили са умрели вече не можеш да виниш някой зАради действията на друг .. все едно няма българи убийци и изнасилвачи .. айде моля ви се :-x

когато ние българите станем безгрешни тогава ще виним другите ... циганите били нечистоплътрни ... аз познавам българи дето не се къпят по месец бе ... циганите ни тормозели нз си кво .. ако се извикаш на циганин ей мангал да та еба в тъпия .. естествено че ще се съберат и ще те пребият .. някой от вас хейтърите да се е обръщал нормално към циганин ??? не вярвам ... но естествено по-лесно е да убиждаме другите... голяма част от българите са прости дървени философи които не възприемат че характера на човек не зависи от цвета на кожата му ...

Ilikeliljon
06-03-2009, 20:16
kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad :-x :-x

тея дето са ни поробили са умрели вече не можеш да виниш някой зАради действията на друг .. все едно няма българи убийци и изнасилвачи .. айде моля ви се :-x

когато ние българите станем безгрешни тогава ще виним другите ... циганите били нечистоплътрни ... аз познавам българи дето не се къпят по месец бе ... циганите ни тормозели нз си кво .. ако се извикаш на циганин ей мангал да та е** в тъпия .. естествено че ще се съберат и ще те пребият .. някой от вас хейтърите да се е обръщал нормално към циганин ??? не вярвам ... но естествено по-лесно е да убиждаме другите... голяма част от българите са прости дървени философи които не възприемат че характера на човек не зависи от цвета на кожата му ...

Съгласен безусловно с това мнение. Много точно ги каза нещата. И много се бъркат тук нещата. Стига с тази робска психика, ние пет века сме били под ваше робство дрън-дрън, ами и два века сме били под гръцкото, ама за гърците никой не скача. Тези турци не са онези, които са ни клали и ако бъдем честни, тези, които са клали са били татари и други подобни племена. Най-свирепите са башибозуците, а и ето и нещо друго, елитния корпус на турзите еничарите са били християни. Така че българи също са клали българи и така нататък

mustaineforpresident
06-04-2009, 18:50
точно с мангали и турци съм имал много проблеми още от ей такъв фърфалак и ги мразя. Да, има и свестни, но се броят на пръстите ми. И пак тая тъпа министърка вика били хора, имали права. ***т се постоянно, живеят в мизерия и правят още отрочета, въпреки бедността си и в крайна сметка сега пъплят навсякъде, крадат и бият (личен опит)

Sevgincho
06-05-2009, 09:02
Мисля , че грешно разбрахте Бебс и тя малко грешно се изказа ... и на мен ми става неудобно да ни сравняват с ромите , защото всички знаем че крадат раждат много деца и т.н. има и изключения де . Чувал съм че втори най-богат в България е бил циганин (незнам колко е вярно ..) .. Ние българските турци сме много по - различни от турците от Турция .. говорим не чист турски език ( с много български думи) , а и сме си родени тука това значи , че сме български граждани .. И никой няма правото да ни "изсели" " да ни гони" от нашата СОБСТВЕНА държава .. Казвате , че ние сме наричали "гяури" и т.н. и това Ви обижда , но и аз на всяко училище ( също така и на моето даскало ) виждам надписи " Турци вън " " Мрете турци " , като продължаваме така никъде няма да стигнем .. А и за 500 години робство да кажа нещо - Всеки народ си има в миналото такива робства или властвания , добре дай да мразим всички народи , които са ни завладяли Византия ( римляните - сегашните италиянци) или Гърция ... Чувал съм да се казва заради робството ни под Османската империя и била причина България да изостане и да неможе да се развие , ще Ви дам пример Германия , която изгуби Първа и Втора Световна война , а е една от най - развитите държави в Европа и в Света .. Изводът е , че няма значение какви сме турци , роми или каквото и да е там всички да станем прави като слушаме химн на България , трябва да сме единни .. има една ВЕЛИКА държава и тя е БЪЛГАРИЯ ... !!!


предполагам , че ме разбирате .. незнам колко ще помогне това коментарче за взаимоотношения ни ..
:)

Naman07
06-05-2009, 09:17
Ами, темата изобщо не е за тук. А иначе, докато има турски "българи", които скандират, че България е турска, и че името България е избрано от турците, ще има и българи, които ще пишат подобни неща по стените (не казвам, че е правилно, но каквото повикало, такова се обадило). Тази вражда м/у българи и турци винаги ще я има при невежите хора, а както знаем, те са много :lol: . Не позволявайте такова нещо като цвета на кожата, да замъгли здравия разум. А и всичко идва от възпитанието и как са те отгледали родителите ти (е, не винаги, но в повечето случай "какъвто бащата, такъв и сина"). Със здраве.

Sevgincho
06-05-2009, 10:01
Прав си , семейството както те възпита :)

padnaloblak
06-05-2009, 12:59
за последното не съм съгласен ... не е семейството виновно ... майка ми и баща ми а жалкото е че и сестра ми мразят циганите. аз обаче съм твърдо против всякакъв расизъм!!!!!

ЗА РАСИСТИТЕ ЗАТВОР И ТВА Е!!!! ДРУГО НЯМА ДА ГИ ОПРАЙ!!!

Ilikeliljon
06-05-2009, 20:55
Някой модератор да ми изтрие двете мнение, че нета се бъгна и три пъти са се пратили :) :) Благодаря

Ilikeliljon
06-05-2009, 21:05
за последното не съм съгласен ... не е семейството виновно ... майка ми и баща ми а жалкото е че и сестра ми мразят циганите. аз обаче съм твърдо против всякакъв расизъм!!!!!

ЗА РАСИСТИТЕ ЗАТВОР И ТВА Е!!!! ДРУГО НЯМА ДА ГИ ОПРАЙ!!!

Не чак затвор, но трябва да се разбираме. И моето семейство в тази насока са расисти, главно към циганите, не толкова към турците, но аз с времето успях да излезна от този расизъм. :) :)

Ilikeliljon
06-05-2009, 21:08
за последното не съм съгласен ... не е семейството виновно ... майка ми и баща ми а жалкото е че и сестра ми мразят циганите. аз обаче съм твърдо против всякакъв расизъм!!!!!

ЗА РАСИСТИТЕ ЗАТВОР И ТВА Е!!!! ДРУГО НЯМА ДА ГИ ОПРАЙ!!!

Не чак затвор, но трябва да се разбираме. И моето семейство в тази насока са расисти, главно към циганите, не толкова към турците, но аз с времето успях да излезна от този расизъм. :) :)

lovec
07-20-2009, 15:09
расизъмм... хах в кои век живеем че да правим деление... и цигани и турци и булгари.. жсичко е едно.. ако става въпрос има много по долни българи и от турците и циганите ако ако ги няма тях булгария ще остане съвсем една шепа ... а и те са си чисти българи шом живеят в бг и са с бг гражданства не ги прави по малко българи от нас

Nam3less3
07-21-2009, 03:54
расизъмм... хах в кои век живеем че да правим деление... и цигани и турци и булгари.. жсичко е едно.. ако става въпрос има много по долни българи и от турците и циганите ако ако ги няма тях булгария ще остане съвсем една шепа ... а и те са си чисти българи шом живеят в бг и са с бг гражданства не ги прави по малко българи от нас90% от тях напълно обективно заслужават да изчезнат от тази държава.

Nakadah
07-21-2009, 04:34
за какво ми е да мисля
та те са

sentry
07-21-2009, 11:35
с тия партии като ДПС и АТАКА + медиите в България, ако си турчин или ром, веднага си за затвора. :-x
1) ДПС - тази партия върши мръсни работи и от там всички турци в България са лоши :-o
2) АТАКА - използват българската история за да печелят политическо предимство :booooomb:
3) медиите - ако българин изнасили българка, не е проблем, но ако турчин изнасили българка, трябва да го обесят :shock:

извод: който гледа много ТВ и лесно се повлиява от чуждото мнение, мрази турците и ромите.

Scarecrow
07-28-2009, 23:56
Офф стига вече с тези бесмислени и глупави теми.Пълни глупости са се изсипали тук като започнем от авторката.Просто помислете преди да пуснете тема.Страхотна аргументация имаш :Турците са готини, имат държава, а циганите са боклуци. И ти си толкова ограничена колкото тези, които си чула по улиците.

Scarecrow
07-28-2009, 23:57
Офф стига вече с тези бесмислени и глупави теми.Пълни глупости са се изсипали тук като започнем от авторката.Просто помислете преди да пуснете тема.Страхотна аргументация имаш :Турците са готини, имат държава, а циганите са боклуци. И ти си толкова ограничена колкото тези, които си чула по улиците.Кой има полза от такава тема? Турците могат да бъдат цигани,а могат и да не бъдат.Основната разлика е в това, че : Турците са нация,но циганите не са! Най-общото определение за нация е социално-икономическа, културно-политическа и духовна общност от хора обединени под едно и също правителство.

Nakadah
07-29-2009, 05:17
преди доста време съм писал тука
но,

ТУРЦИТЕ СА МАНГАЛИ И ТРЯБВА ДА СТАНАТ НА САПУН!!!!
САМО ТАКА СА ПОЛЕЗНИ !!!

ItalianMafia
07-29-2009, 05:24
ТУРЦИТЕ СА МАНГАЛИ И ТРЯБВА ДА СТАНАТ НА САПУН!!!!
САМО ТАКА СА ПОЛЕЗНИ !!!
Абсолютно съгласна съм !!

EcTeTa
08-01-2009, 04:39
Айде нали съм душа човек ще ви обясня и един път за винаги може да се сложи край на "споровете" , а те бяха с доста плитки и семпли изкази освен някои които наистина използваха аргументи.Четох само няколко коментара от цялта тема , но със заключенията ще ви просветя.В България няма човек който да излезе и да каже , че е сто процентов турчин дори и да има ест. ще каже нещо което не е правоверно...Първо да проследим историята турците или така наречените кореняк турци пръкнали се от някаде като номадски племена имат доста различни отличителни белези от сегашния вид на "истинските" турци , защото турчина му в естествения вид е с много тъмна кожа , тъмни кафяви до черни като въглен очи , и тъмни гарванови коси , имат огромна прилика с арабите , а и общи корени до колко знам.А причината за видоизмяната им е , че през последните векове султаните са имали толкова много жени в харемите си , че надали съм и насмагали да се видят с всяка за година при това през турското робство е имало толкова разврат и похищения на европейки колкото друга нация не е виждала ест. европейките са за предпочитане пред тяхните кадъни които както знаем не са от най-красивите друг фактор, помохамеданчването при което след няколко поколения инак христяните забравят за корена си и се преписват баш турци в момента турската нация една от най-изменените през вековете само погледнете тея турски сериали които всяка телевизия ни натрапва там турските моми са със светли коси сини очи и блед цвят на кожата които са черти на една европейка.Второ след 78 всички турци се изселват от България за да не попаднат под сувернитета на българската конституция , единствено остават така наречените българи мохамедани който не са нищо повече от потурчени през вековете българии и с политическите им внушения повярвали , че са наистина турци.Ако наистина има естесвени турци в България , а вероятно няма знаите , че броя им е незначителен.А турската раса е толкова размита , че реалнните турски родове са изключително малко

ZipFail
08-01-2009, 11:41
Първо да проследим историята турците или така наречените кореняк турци пръкнали се от някаде като номадски племена имат доста различни отличителни белези от сегашния вид на "истинските" турци , защото турчина му в естествения вид е с много тъмна кожа , тъмни кафяви до черни като въглен очи , и тъмни гарванови коси , имат огромна прилика с арабите , а и общи корени до колко знам.
Стига ми да ти прочта поста да тука..пълни глупости пишеш !

girl_in_black
08-02-2009, 19:04
ТУРЦИТЕ СА МАНГАЛИ И ТРЯБВА ДА СТАНАТ НА САПУН!!!!
САМО ТАКА СА ПОЛЕЗНИ !!!
Абсолютно съгласна съм !!
Аз пък мисля, че малоумници като вас даже и на сапун не са полезни...

backiss
08-03-2009, 11:37
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)


НЕЕ съм съгласен с тебе сладурче
за съм чист българин обичам БЪЛГАРИЯ
но знам че и другите винаги имат право на мнение
разликата м/у турците и циганите не е в писането или нещо такова
те са от различни по произход
турците идват от близкия изток докато циганите идват от идния
те имат иднийски произход.
не бих казал че циганите са боклуци. да има много хора които са неграмотни и просто са жалки но има и хора които тежат на мястото си
както е и при турците или там няма лоши хора и всичко е прекрасно не е така
както и при нас българите
"всяко стадо си има своята черна овца"

ri41
08-20-2009, 17:35
за мене е едно и също, аз добро от турчин или циганин не съм видяла

umri
08-21-2009, 16:29
Не съм чел темата, но мога да кажа, че турците и циганите са различни нации и нямат нищо общо помежду си.

Малко история..

През 17-18 век както знаете Османската империя не е разположена само на Балканския полуостров, но и в Азия и Африка. Когато империята е водила войни на запад (в Европа) са използвали циганите, които идват от Индия за да им носят принадлежностите по време на война и да помагат на армията. И както се досещате тези цигани, като дойдат от Индия просто остават в нашите земи. Когато ойната, която в момента Османската империя е водила свърши тези цигани не са се връщали в родината си, а са се разпръсвали по Балканския полуостров и главно в нашите земи и тези на нашите съседи.

Общо взето турците са виновни и за големия брой цигани в момента в България и дори в Турция.

akinom
08-21-2009, 17:54
O, kak iskam typite cigani da se izbiqt, da se mahnat ot tazi strana i da ni ostavqt na mira nai- setne.. te samo vredqt i nes pirat da se razmnojavat, trqbva da se vzemat merki za tazi napast, no e jalko 4e samo takiva bezvlastni hora kato men me4taqt i se nadqvat tova nqkoi den da stane, a kak mi se iska da opravq tazi darjava.. no vsichko e taka podkupnok, 4e dori i da se kandidatirash, godini predi tova se znae koi 6te spe4eli.. tctc, dano da gi mahnat tezi izrodi, nai- nakraq. A turcite pokazaha kakvi sa i 6to za hora sa s prekrasnite si filmi i pesni.. ne sam na ni4iq strana, nai- malkoto za6toto neznam cqlata istoriq, no neka prosto priemem, 4e - vinagi ciganite 6te sa6testvuvat tuk, te sa tolkova hitri... a turcite ne ni prechat.

LoveRetroMusic
09-02-2009, 12:39
Циганин, турчин все тая и двата вида ги мразя. :smt071

bulgarian1878
09-04-2009, 18:25
Е аз пък ще ви кажа нещо друго.

Когато са поробвали България, турците не са били толкова много, че да успеят да го направят, затова са ползвали помощта на ХИЛЯДИ МАНГАЛСКИ ТИКВИ. Изнасилвали са, биели са, убивали са и са крадяли и турците, и циганите. Затова исторически погладнето ТУРЦИ и ЦИГАНИ за мен сте една ПОМИЯ. Ти не си била точно туркиня, бла-бла, ама като ходжата викне за война ще скочиш и ти, нали рязан клитор?

Може да бъда аругантен и да се държа невъзпитано, но като ви чуя, видя, сетя и помисля за вас се сещам за едно и също нещо: турците НЕ СА цигани, циганите НЕ СА турци. Но сте боклуци!

akinom
09-16-2009, 19:26
Е аз пък ще ви кажа нещо друго.

Когато са поробвали България, турците не са били толкова много, че да успеят да го направят, затова са ползвали помощта на ХИЛЯДИ МАНГАЛСКИ ТИКВИ. Изнасилвали са, биели са, убивали са и са крадяли и турците, и циганите. Затова исторически погладнето ТУРЦИ и ЦИГАНИ за мен сте една ПОМИЯ. Ти не си била точно туркиня, бла-бла, ама като ходжата викне за война ще скочиш и ти, нали рязан клитор?

Може да бъда аругантен и да се държа невъзпитано, но като ви чуя, видя, сетя и помисля за вас се сещам за едно и също нещо: турците НЕ СА цигани, циганите НЕ СА турци. Но сте боклуци!

OMG.. moje da bada aruganten :D:D:D:D .. bravo, posramvassh ni oshte poveche, idilot 6iban! :booooomb:

REPRESSED
09-26-2009, 12:13
Циганин, турчин все тая и двата вида ги мразя. :smt071
И аз така.

pathetic
09-26-2009, 13:13
Ами аз не съм точно туркиня....
Нищо не мисля, честно казано.
И си ми е много добре така.

И това е тема във Философия и религия?
13 стр?! опомнете се бе, хора.

In_And_Out_of_Love
09-26-2009, 16:11
Ами аз не съм точно туркиня....
Нищо не мисля, честно казано.
И си ми е много добре така.

И това е тема във Философия и религия?
13 стр?! опомнете се бе, хора.

Прав си pathetic... Уж всички говорят как живеем в едно модерно ебзкласово общество, а всъщност каде са тези модерни хора, които обичат всички хора без значение от цвета на кожата им или религията им... Вие ли сте тези хора!
Спрете да дърпате народа ни надолу и се дръжте като европейци, НЕ БЪДЕТЕ РАСИСТИ!!!

REPRESSED
09-26-2009, 16:32
Ами аз не съм точно туркиня....
Нищо не мисля, честно казано.
И си ми е много добре така.

И това е тема във Философия и религия?
13 стр?! опомнете се бе, хора.

Прав си pathetic... Уж всички говорят как живеем в едно модерно ебзкласово общество, а всъщност каде са тези модерни хора, които обичат всички хора без значение от цвета на кожата им или религията им... Вие ли сте тези хора!
Спрете да дърпате народа ни надолу и се дръжте като европейци, НЕ БЪДЕТЕ РАСИСТИ!!!
Ако всичко беше спокойно едва ли щеше думата расисти да се използва толкова често.Аз лично не се определям като расист, макар и да са ме наричали така доста пъти.
Та, не мисля че днес имаме особен избор.Помня в едно предаване на 'Отечествен фронт' как циганите в едно село Мечка разбират къщите на българите, крадат, заплашват и прочие.Тогава той завърши предаването със следното изречение 'Явно в тази страна или ставаш расист или просто емигрираш'.Еми съжелявам ама при подобни изпълнения на същества от 'тъмен произход' ти ако си затваряш очите и си казваш 'важното е че на мен всичко ми е наред' ... ти трябва да си по-долу и от егоист.Не мога да понасям цигани точно заради това - крадат, убиват, множат се като зайци, нагли, не работят, не учат, вземат си помощи...И ние българите какво правим през това време? 'Не бъдете расисти'?!Окей, пак ще говорим след време.

bulgarian1878
09-26-2009, 17:25
Ами аз не съм точно туркиня....
Нищо не мисля, честно казано.
И си ми е много добре така.

И това е тема във Философия и религия?
13 стр?! опомнете се бе, хора.

Прав си pathetic... Уж всички говорят как живеем в едно модерно ебзкласово общество, а всъщност каде са тези модерни хора, които обичат всички хора без значение от цвета на кожата им или религията им... Вие ли сте тези хора!
Спрете да дърпате народа ни надолу и се дръжте като европейци, НЕ БЪДЕТЕ РАСИСТИ!!!

А ти научи какво означава думата "расизъм" и тогава говори, че само с поста си лъхаш на четено-недочетено. В тоя форум вече много станахте "толерантните" малоумници, които пропагандират да не сме расисти. За съжаление прекалено много индивиди от чистите българи са толкова промити от тоя либерализъм, че хора изглеждащи като нормални българи ми говорят колко било яко да си имаш приятели турци и цигани, как били хора и прочее.

А относно дали ние, които дискриминираме /да, научи понятието дискриминация и расизъм, пак да ти повторя/, дърпаме България надолу - от ясно по-ясно е, че тоя свят благодарение на расизъм и дискриминация е оцелял до сега, иначе отдавна щеше всичките милиарди живущи да бъдат роби на има-няма 100,000-200,000 души.

Айде като ви е пирятно се ебете с негри, спрете обаче да ни повтаряте на нас, здравомислещите, че трябва и ние да го правим. Гледайте си в паницата, докато не ви узрее достатъчно мозъка, че аз както се шегувам постоянно и се забавлявам на тъпотиите ви, някой път чак ме изкарване извън нерви с глупости /за някои и цял живот не стига да се осъзнаят/.

Naman07
09-26-2009, 18:34
^Не е важен цвета на кожата, важно е сърцето и душата на човек. Общите ти усилия за показ на интелект и чувство за хумор са буквално безплодни, честно. Въздържай се да даваш толкова категорично и едва ли не абсолютно определение на правилно и неправилно. Всеки има лично мнение, което може да се различава от твоето, защо скачаш като ощипана ученичка? Дори и това, което четеш да ти се струва смешно, не си ти човека, който да размахва пръст.

Предполагам не само на мен ми е писнало да чета 'поучителни' постове, целящи да 'отворят очите ми', a всъщност са купчина изпражнения, пълни с негативизъм. Сам каза - гледай си в твоята паница и недей бъркай в чуждата.

п.п. лично аз не съм видял нищо добро от циганин или турчин.

In_And_Out_of_Love
09-26-2009, 22:18
Ами аз не съм точно туркиня....
Нищо не мисля, честно казано.
И си ми е много добре така.

И това е тема във Философия и религия?
13 стр?! опомнете се бе, хора.

Прав си pathetic... Уж всички говорят как живеем в едно модерно ебзкласово общество, а всъщност каде са тези модерни хора, които обичат всички хора без значение от цвета на кожата им или религията им... Вие ли сте тези хора!
Спрете да дърпате народа ни надолу и се дръжте като европейци, НЕ БЪДЕТЕ РАСИСТИ!!!

А ти научи какво означава думата "расизъм" и тогава говори, че само с поста си лъхаш на четено-недочетено. В тоя форум вече много станахте "толерантните" малоумници, които пропагандират да не сме расисти. За съжаление прекалено много индивиди от чистите българи са толкова промити от тоя либерализъм, че хора изглеждащи като нормални българи ми говорят колко било яко да си имаш приятели турци и цигани, как били хора и прочее.

А относно дали ние, които дискриминираме /да, научи понятието дискриминация и расизъм, пак да ти повторя/, дърпаме България надолу - от ясно по-ясно е, че тоя свят благодарение на расизъм и дискриминация е оцелял до сега, иначе отдавна щеше всичките милиарди живущи да бъдат роби на има-няма 100,000-200,000 души.

Айде като ви е пирятно се ебете с негри, спрете обаче да ни повтаряте на нас, здравомислещите, че трябва и ние да го правим. Гледайте си в паницата, докато не ви узрее достатъчно мозъка, че аз както се шегувам постоянно и се забавлявам на тъпотиите ви, някой път чак ме изкарване извън нерви с глупости /за някои и цял живот не стига да се осъзнаят/.

ОMG.. :X Спри се, че ме плашиш направо!
Смяташ, че турците и циганите не са хора?! Нямам думи просто...
Може би се смяташ за по-умен от турците, или за по-силен, или за по-красив??????
Нищо не разбираш от либерализъм мой човек!!!
Никога подобни мнения като твоето не могат да предизвикат у мен чувство на гняв както правят моите мнения с теб. Напротив дори като ти чета поста и ми става мъчно за всички тия хора, които са натоварени с комплексите, които ти и още много хора за съжаление им
създавате.
Всички са еднакво достойни да се наречат хора независимо от цвета на кожата им!!!
Хора като теб причиняват страдания както на собствената си психика натоварвайки я с гняв и желание за мъст, така и на целия свят! Докато има такива хора света ще остане все така препълнен със злоба, егоизъм и ненавист.
Трябва много добре да разбереш, че единственото нещо което правиш е да причиняваш зло на цялото човечество.

п.п.
Имам приятел турчин от моя клас!
Супер голям пич е и по нищо не се различава от мен или от другите ми съученици. Напротив превъзхожда много от учениците в цялото даскало както по интелектуални възможности, така и по физически...

Още ли си мислиш, че си нещо повече от един турчин или чернокож? :)

Djanet
09-27-2009, 07:11
Винаги е било адски глупаво да се делят хората по цвета на кожата им! Има толкова прекрасни хора, които не са българи, а турци, примерно, че като ги видите как се държат, ако не ви кажат как се казват дори няма да разберете, че са турци! Вие какво си мислите, че българите са по-умни от турците ли? Хах! Самото това държание показва, че не са. Или поне не всички. Не си мислете, че турците не са образовани и т.н, 'щото ако не бяха, Турция нямаше да е толкова напреднала! Аз съм туркиня и го казвам с гордост! Като бях по-малка много се срамувах, но това отмина вече. Разбрах, че не е важно от какъв произход си, а що за човек си! Аз имам много приятелки българки, които са прекрасни. Даже, повечето от класа ми забравят, че съм туркиня, на ммоменти. Но ... не знам, според мен е глупаво. Вярно българите били под османско робство, но това е било преди векове! Каква вина имат сегашните турци? Да сте получавали намек от тях в днешно време за подобно нещо? Или за деление, както при вас го има?

Имаше една картинка, жалко че сега не мога да я намеря..беше с три сърца, човешки. И трите бяха еднакви, а разликата беше, че отдолу пише - black, white and yellow.

pathetic
09-27-2009, 07:25
Жалко, че ви мътят мозъците с тия лайна и вие ги купувате.
намерете нещо да правите, не да карате най-често обсъжданата тема да процъфтява отново и отново.
някак си не е редно просто.

ама вие си знаете де.

bulgarian1878
09-28-2009, 15:53
Ще започна разнищването на глупавия пост част по част, че иначе ще се загубя из глупостите ти.


ОMG.. :X Спри се, че ме плашиш направо! Тук доста от пишещите ме плашат, но уви - не съм ги подтикнал да се спра. Така, че не ми казвай какво да правя точно ти.


Смяташ, че турците и циганите не са хора?! Нямам думи просто...Не са, естествено. За първите - турците - всъщност не съм прав, хора са, имат и умствен капацитет /макар, че не ми се иска да го призная, истината е истина и аз поне си я казвам/, но за вторите може да се спори много, особено с недочетени като теб. Ако започнеш да изучаваш биология в по-усилени количества и разбереш структурата на човешкото тяло, тогава ще разбереш, че в циганския и негърския ген съществува и животинско, а човек е само този, който е на 100% такъв. Математиката го доказва. Е, не казвам, че са животни, тъй като имат и човешко, някакви мелези са. И не спори за нещо, за което само ти се иска да си прав.


Може би се смяташ за по-умен от турцитеВсъщност, имам познати туркини, които са доста по-глупави от мен, доказали се, че са и по-глупави от един стар познайник, който честно казано се блъска във всеки стълб, защото е прост като галош. И в същото време имам колега турчин, който е доста свястно момче и наистина мозъкът му чатка. Така, че нещата са много далечни едно от друго. Никъде не съм написал, че се мисля за по-умен от турците. Явно обаче се опитваш по стар лапешки начин да ме затапеш "да не се мислиш"... Хо-хо, нито се мисля, нито съм. ;)


или за по-силенE, не съм по-силен от някои, от други може и да съм. Но недей ми говори за сила, защото ако визираш боя - силата не играе много важна роля. Образовай се и по тази част. Моля.


или за по-красивВ предния пост на тридесет и три места съм споменал, че съм по-красив. Явно заради това и си направи този невероятно логичен извод. Хехе... Ама верно ме плашите тук. xD


Нищо не разбираш от либерализъм мой човек!!! Първо - не съм твърдял обратното /пък не ми и трябва, не съм либерален, че да разбирам от педерастии/, второ - когато стана твой човек ми говори на "мой човек". ;)


Никога подобни мнения като твоето не могат да предизвикат у мен чувство на гняв Ама ти да не си мислиш, че целта ми е да те ядосвам? :D Просто правя някакъв опит да ви променя заблудените тикви, но уви - не се получава.


както правят моите мнения с теб. Така е. Изнервяаш ме много и всяка вечер си избивам комплексите на случайни хора... :( Постовете ти ме водят до нервни сривове. Сега сериозно - чак ме разсмиваш, след тежкия ден, който имах. ; )


Напротив дори като ти чета поста и ми става мъчно за всички тия хора, които са натоварени с комплексите, които ти и още много хора за съжаление им създавате Че на кого създавам комплекси бе? Ти нали знаеш, че комплексите се създават с причина. Ако някой се срамува от нещо - причината е у него.


Всички са еднакво достойни да се наречат хора независимо от цвета на кожата им!!! По-горе ти обясних нещо. Науката казва обратното. Друг е въпросът, че има по-свястни черни и по-свястни турци от един куп бели боклуци.


Хора като теб причиняват страдания както на собствената си психика натоварвайки я с гняв и желание за мъст, така и на целия свят! Хора като мен не си причиняват нищо, защото са ангажирани със съвсем друга дейност от тази да си причиняват нещо си. Не съм "иймо" или там както се четат тия глупости. А относно натоварването на целия свят, определено не ние /под ние имам в предвид хора като мен, да поясня, че току-виж не си разбрал :lol: / го натоварваме. Не знам за теб, но едва ли ти си този, който помага на всеки срещнат при създаден проблем в дневна обстановка. И едва ли си ти този, който отстъпва място в градския транспорт на - ДА ПОВТОРЯ - циганка с дете. Защото аз го правя. Затова не ми говори глупости.


Докато има такива хора света ще остане все така препълнен със злоба, егоизъм и ненавист. А докато има такива закостенели мозъци като твоя, много хора няма да разберат, че точно ние искаме да премахнем злобата и се борим за мир.


Трябва много добре да разбереш, че единственото нещо което правиш е да причиняваш зло на цялото човечество. Да. Аз съм вредител и всяка вечер обикалям къща по къща да нося зло на хората, вместо да си спя спокойно, да си изпълня дневните ангажименти и пак да спя спокойно. И така един цикъл от неопределено време... Хехе...


Имам приятел турчин от моя клас! Браво на теб. Аз пък имам колега турчин. И?


Супер голям пич е и по нищо не се различава от мен или от другите ми съученици Е, моя пък се различава. Доста по-интелигентен е от куп други колеги.


Напротив превъзхожда много от учениците в цялото даскало както по интелектуални възможности, така и по физически... А, именно. ; ) И?


Още ли си мислиш, че си нещо повече от един турчин или чернокож? И тъй като вече го написах, но някак си ми се иска през останалото ми малко свободно време да ти обясня отново нещото, което явно не си разбрал /пък и то е нормално... ^^/ - не се мисля за нищо повече от никого другиго, особено от хора, а турците ща-неща - са хора. А от чернокожите - да, нормално е да се мисля за нещо повече. Все пак има йерархия. И следващия път като се опиташ да ме затапваш или там както се наричат глупостите ви не се опитвай с тези изтъркани лафове "за нещо повече ли се мислиш". В тоя свят има ред и дисциплина /поне би трябвало да има/ и йерархия също така.

А сега да отговоря на долната туркиня /която назовава туркиня и щом не се срамува от това сега да не каже "ЩО МЕ ОБИЖДАШ?!"/:


Да сте получавали намек от тях в днешно време за подобно нещо?Да, получавал съм намеци и то не веднъж, от турци и от цигани. Лично турци са ме заплашвали и са ме обиждали на "шибан българин" и на "майка ти българска". Така, че не ми ги разправяй тия неща за мира. От вас има много печени хора, бил съм и на маса с турчин, който накрая си изпратих с ръкостискане, но човекът си личи. Тебе не те знам каква си и що си, но не се опитвай да защитаваш цял народ, който в миналото е направил толкова злини на моя народ /който също в сегашно време е направо убит, но.../. Или да го кажа по друг начин: дори и да забравя миалото, в днешно време отново вредите на страната ни по доста подобен начин, както преди петстотин години.


Имаше една картинка, жалко че сега не мога да я намеря..беше с три сърца, човешки. И трите бяха еднакви, а разликата беше, че отдолу пише - black, white and yellow.А като започнат по някакъв начин да се опитват да разнежват хората и да им показват колко е яко - ми става много радостно. Всички са щастливи, живеят заедно и в един момент някой им се качва на главата.

In_And_Out_of_Love
09-28-2009, 19:58
Ще започна разнищването на глупавия пост част по част, че иначе ще се загубя из глупостите ти.


ОMG.. :X Спри се, че ме плашиш направо! Тук доста от пишещите ме плашат, но уви - не съм ги подтикнал да се спра. Така, че не ми казвай какво да правя точно ти.


Смяташ, че турците и циганите не са хора?! Нямам думи просто...Не са, естествено. За първите - турците - всъщност не съм прав, хора са, имат и умствен капацитет /макар, че не ми се иска да го призная, истината е истина и аз поне си я казвам/, но за вторите може да се спори много, особено с недочетени като теб. Ако започнеш да изучаваш биология в по-усилени количества и разбереш структурата на човешкото тяло, тогава ще разбереш, че в циганския и негърския ген съществува и животинско, а човек е само този, който е на 100% такъв. Математиката го доказва. Е, не казвам, че са животни, тъй като имат и човешко, някакви мелези са. И не спори за нещо, за което само ти се иска да си прав.


Може би се смяташ за по-умен от турцитеВсъщност, имам познати туркини, които са доста по-глупави от мен, доказали се, че са и по-глупави от един стар познайник, който честно казано се блъска във всеки стълб, защото е прост като галош. И в същото време имам колега турчин, който е доста свястно момче и наистина мозъкът му чатка. Така, че нещата са много далечни едно от друго. Никъде не съм написал, че се мисля за по-умен от турците. Явно обаче се опитваш по стар лапешки начин да ме затапеш "да не се мислиш"... Хо-хо, нито се мисля, нито съм. ;)


или за по-силенE, не съм по-силен от някои, от други може и да съм. Но недей ми говори за сила, защото ако визираш боя - силата не играе много важна роля. Образовай се и по тази част. Моля.


или за по-красивВ предния пост на тридесет и три места съм споменал, че съм по-красив. Явно заради това и си направи този невероятно логичен извод. Хехе... Ама верно ме плашите тук. xD


Нищо не разбираш от либерализъм мой човек!!! Първо - не съм твърдял обратното /пък не ми и трябва, не съм либерален, че да разбирам от педерастии/, второ - когато стана твой човек ми говори на "мой човек". ;)


Никога подобни мнения като твоето не могат да предизвикат у мен чувство на гняв Ама ти да не си мислиш, че целта ми е да те ядосвам? :D Просто правя някакъв опит да ви променя заблудените тикви, но уви - не се получава.


както правят моите мнения с теб. Така е. Изнервяаш ме много и всяка вечер си избивам комплексите на случайни хора... :( Постовете ти ме водят до нервни сривове. Сега сериозно - чак ме разсмиваш, след тежкия ден, който имах. ; )


Напротив дори като ти чета поста и ми става мъчно за всички тия хора, които са натоварени с комплексите, които ти и още много хора за съжаление им създавате Че на кого създавам комплекси бе? Ти нали знаеш, че комплексите се създават с причина. Ако някой се срамува от нещо - причината е у него.


Всички са еднакво достойни да се наречат хора независимо от цвета на кожата им!!! По-горе ти обясних нещо. Науката казва обратното. Друг е въпросът, че има по-свястни черни и по-свястни турци от един куп бели боклуци.


Хора като теб причиняват страдания както на собствената си психика натоварвайки я с гняв и желание за мъст, така и на целия свят! Хора като мен не си причиняват нищо, защото са ангажирани със съвсем друга дейност от тази да си причиняват нещо си. Не съм "иймо" или там както се четат тия глупости. А относно натоварването на целия свят, определено не ние /под ние имам в предвид хора като мен, да поясня, че току-виж не си разбрал :lol: / го натоварваме. Не знам за теб, но едва ли ти си този, който помага на всеки срещнат при създаден проблем в дневна обстановка. И едва ли си ти този, който отстъпва място в градския транспорт на - ДА ПОВТОРЯ - циганка с дете. Защото аз го правя. Затова не ми говори глупости.


Докато има такива хора света ще остане все така препълнен със злоба, егоизъм и ненавист. А докато има такива закостенели мозъци като твоя, много хора няма да разберат, че точно ние искаме да премахнем злобата и се борим за мир.


Трябва много добре да разбереш, че единственото нещо което правиш е да причиняваш зло на цялото човечество. Да. Аз съм вредител и всяка вечер обикалям къща по къща да нося зло на хората, вместо да си спя спокойно, да си изпълня дневните ангажименти и пак да спя спокойно. И така един цикъл от неопределено време... Хехе...


Имам приятел турчин от моя клас! Браво на теб. Аз пък имам колега турчин. И?


Супер голям пич е и по нищо не се различава от мен или от другите ми съученици Е, моя пък се различава. Доста по-интелигентен е от куп други колеги.


Напротив превъзхожда много от учениците в цялото даскало както по интелектуални възможности, така и по физически... А, именно. ; ) И?


Още ли си мислиш, че си нещо повече от един турчин или чернокож? И тъй като вече го написах, но някак си ми се иска през останалото ми малко свободно време да ти обясня отново нещото, което явно не си разбрал /пък и то е нормално... ^^/ - не се мисля за нищо повече от никого другиго, особено от хора, а турците ща-неща - са хора. А от чернокожите - да, нормално е да се мисля за нещо повече. Все пак има йерархия. И следващия път като се опиташ да ме затапваш или там както се наричат глупостите ви не се опитвай с тези изтъркани лафове "за нещо повече ли се мислиш". В тоя свят има ред и дисциплина /поне би трябвало да има/ и йерархия също така.

А сега да отговоря на долната туркиня /която назовава туркиня и щом не се срамува от това сега да не каже "ЩО МЕ ОБИЖДАШ?!"/:


Да сте получавали намек от тях в днешно време за подобно нещо?Да, получавал съм намеци и то не веднъж, от турци и от цигани. Лично турци са ме заплашвали и са ме обиждали на "шибан българин" и на "майка ти българска". Така, че не ми ги разправяй тия неща за мира. От вас има много печени хора, бил съм и на маса с турчин, който накрая си изпратих с ръкостискане, но човекът си личи. Тебе не те знам каква си и що си, но не се опитвай да защитаваш цял народ, който в миналото е направил толкова злини на моя народ /който също в сегашно време е направо убит, но.../. Или да го кажа по друг начин: дори и да забравя миалото, в днешно време отново вредите на страната ни по доста подобен начин, както преди петстотин години.


Имаше една картинка, жалко че сега не мога да я намеря..беше с три сърца, човешки. И трите бяха еднакви, а разликата беше, че отдолу пише - black, white and yellow.А като започнат по някакъв начин да се опитват да разнежват хората и да им показват колко е яко - ми става много радостно. Всички са щастливи, живеят заедно и в един момент някой им се качва на главата.

:X По-умния отстъпва...
Спирам спора! Приеми го както искаш за мен няма значение, но просто ме е жал за теб човече... :(
НИКОГА няма да успея да ти докажа, че аз съм прав, но аз го знам със сигурност, защото когато един човек знае истината, той просто я знае и не му е нужно да го доказва по някакъв начин.
В целия този спор аз просто се опитах да те накарам да се замислиш и да погледнеш на нещата от друга позиция. Аз доста често го правя и повярвай ми наистина е полезно.

п.п.
Науката не е тази, която ще казва кой е човек и кой не!!!
Както казах вече: По умния отстъпва!
Айде със здраве и наистина от все сърце ти пожелавам един ден да осъзнаеш всичко на ново и да достигнеш до чистата истина!
Сега ако си достатачно разумен и умен изобщо няма да се опиташ да спориш, но за съжаление ми се струва, че не си :S
Извинявай ако съм те подценил! :)

ZipFail
09-28-2009, 20:09
Всичко в природата е в баланс...негрите са по-силни, по-бързи и се множат по повече..просто не е нормално да превъзхождат другите раси по всички параметри, нали ?
Негрите са силни, азиатците са умни, белите са по малко и от двете...всяка раса си има определени заложби и умения...тва не значи, че едните са по-висши от другите, а че просто са различни, и в тва няма нищо лошо...
Естествено не всички китайци са ниски, и не всички негри са тъпи - става въпрос за мнозинството :)

xHARDCANDYx
09-28-2009, 20:21
Спрете доганизацията !!!

bulgarian1878
09-29-2009, 10:22
Не науката ще казва кой е човек, а ти. Поне така разбрах от смисления ти пост. А това, че ме смяташ за някакъв си и прочее, не ме обижда, всъщност не си ме и засегнал, така че не е нужно да се извиняваш за "подценяването". Първо - не ме познаваш и едва ли ще ме опознаеш, второ не знаеш на какво ниво съм стигнал САМ със съобствени усилия, не знаеш какво съм постигнал и т.н., а когато достигнеш това мое ниво, което има вероятност дори да надминеш, но съдейки по капацитета - едва ли, та тогава се извинявай. До тогава абсурд да ме засегнеш или да се обидя от някого си във форума.

А относно ZipFail, прав си, негрите наистина са доста по-силни от бялата раса, доказали са се. И не само те, а самата наука го е доказала. И е вярно друго - не всички китайци са ниски, не всички негри тъпи, не всички бели умни. Но не си прав, че няма по-висши раси. Както при животните, така и при хората има нисши, по-нисши, по-висши и т.н. Просто при животните ДНК-то няма памет, която да ги развива и природата им оределя нивото на йерархия, а при човечеството ДНК-то има памет, което в течение на времето развива човечеството и стигайки до тук в днешни дни са се пръкнали доста грешно развити индивиди, които отричат природните дадености. И в същото време ми говорят, че аз натоварвам човечеството и природата, макар, че просто я оставям да си върши работа. ^^

А относно по-умният отстъпва - аз не съм твърдял, че съм умен, ще си споря, щото мога. Ти като нямаш капацитет за спор е друг въпрос. В такъв случай не знам кой е по-умния... :P

In_And_Out_of_Love
09-29-2009, 13:50
Не науката ще казва кой е човек, а ти. Поне така разбрах от смисления ти пост. А това, че ме смяташ за някакъв си и прочее, не ме обижда, всъщност не си ме и засегнал, така че не е нужно да се извиняваш за "подценяването". Първо - не ме познаваш и едва ли ще ме опознаеш, второ не знаеш на какво ниво съм стигнал САМ със съобствени усилия, не знаеш какво съм постигнал и т.н., а когато достигнеш това мое ниво, което има вероятност дори да надминеш, но съдейки по капацитета - едва ли, та тогава се извинявай. До тогава абсурд да ме засегнеш или да се обидя от някого си във форума.

А относно ZipFail, прав си, негрите наистина са доста по-силни от бялата раса, доказали са се. И не само те, а самата наука го е доказала. И е вярно друго - не всички китайци са ниски, не всички негри тъпи, не всички бели умни. Но не си прав, че няма по-висши раси. Както при животните, така и при хората има нисши, по-нисши, по-висши и т.н. Просто при животните ДНК-то няма памет, която да ги развива и природата им оределя нивото на йерархия, а при човечеството ДНК-то има памет, което в течение на времето развива човечеството и стигайки до тук в днешни дни са се пръкнали доста грешно развити индивиди, които отричат природните дадености. И в същото време ми говорят, че аз натоварвам човечеството и природата, макар, че просто я оставям да си върши работа. ^^

А относно по-умният отстъпва - аз не съм твърдял, че съм умен, ще си споря, щото мога. Ти като нямаш капацитет за спор е друг въпрос. В такъв случай не знам кой е по-умния... :P

Ясно! Щом не те познавам затова не трябва да те оценявам, а ти, който ме познаваш от 5 годишен... ти имаш право да ме оценяваш и да определяш на к'во ниво съм! ;)
Схванах ти мисълта.
Недей да си противоречиш другия пъп поне.

amk933
09-29-2009, 18:20
Някой може ли кратко ясно и точно да ми кажа кои са страните в спора и за какво се карате с двуметрови постове, за да не чета 14-те страници от началото. Основният въпрос е ясен, доводите какви са? :)

Иначе то е ясно, че етнически не са, друг е въпроса, че и по манталитет не си приличат, освен по това, че и двете се промиват мозъчно повече от лесно...

Rebirthing
09-29-2009, 19:05
Циганин който не е учил, мозъка го има за едно голямо нищо, не е възпитан и не работи и не допринася за развитието на обществото е просто поредния боклук който очаква държавата да го издържа с помощи!Такива цигани мразя!Ако обаче не е образован, защото е нямал възможност пък е имал желание и все пак се опитва да си намери работа и да се справи по някакъв начин, такива даже ги уважавам!Цигани които крадът, убиват, изнасилват, пренасят болести и създават проблеми на държавата и обществото мразя искрено от дъното на душата си :D!Цигани които имат възпитание и образование ги уважавам, въпреки че това са доста редки случаи!Абсолютно същото е мненито ми за турците както и за всеки друг народ, раса на този свят!

pathetic
09-29-2009, 19:46
Няма ли кой да я изтрие тая проклета тема, за бога, за дявола и за хората?!

вие сте бездарни боклуци и сипете пошлите си мисли и ги занимавате с изтъркани глупости.

религия и философия са нещо повече от ТУРЦИ И ЦИГАНИ.



вземете се в ръце, отрепки.

не ви обиждам.
опитвам се да ви покажа.
ама всички ме мислят за интернет особа.
аре стига бе.
хора сте.... нали?

Naman07
09-29-2009, 19:48
Модератор в този раздел не съм виждал никога :lol: .

@Жалък, полека с езика :-D .

pathetic
09-29-2009, 19:50
какъв език, бе човече?

измислили са ви цинизма.
и за какво?
аз не обиждам никого.
не ви карам да страдате. не ви убивам.
просто това е безмилостно опорочаване на всичко.

ще престана.

Naman07
09-29-2009, 20:01
И твоето горно мнение е излишно, защо да го толерирам? Дай да вземем да се наливаме до утре... Темата ще си стой тук още дълго време, харесва ни или не. Просто я игнорирай следващия път.
Направо да ти писне от нагли мнения.

pathetic
09-29-2009, 20:02
да бе, ПиснА ми живота.
направо.

Naman07
09-29-2009, 20:06
Давай, аз ще взема ножчетата :lol: или с хапчета предпочиташ?

pathetic
09-29-2009, 20:08
леле.

...

добре.
НАМАН.
Пхаха.
добре, добре.



------

07
ясно?

ZipFail
09-29-2009, 20:25
Да не си друсал нещо тая вечер ?

pathetic
09-29-2009, 20:25
всичко.

In_And_Out_of_Love
09-30-2009, 13:15
Pathetic НЯМАШ право да се ядосваш на другите за тяхните мнения и да ги съдиш! Можеш единствено да изказваш мнението си по въпроса и да даваш съвети...
Ако продължаваш да се държиш така и да не зачиташ мнението на другите, и да се мислиш винаги за най-компетентния и най-знаещия ще създадеш у другите съфорумци впечатление, че си идиот, защото само идиотите си мислят, че знаят всичко и, че те винаги са прави. Като гледам ти точно т'ва правиш щом си тръгнал да наричаш всички останали "бездарни боклуци"...
Все пак си мисля, че моят съвет към теб няма да има какъвто и да е ефект, понеже ме мислиш за бездарен боклук, но се надявам поне да се опиташ да схванеш какво ти говоря! :)

pathetic
10-01-2009, 17:40
добре. ето. аз съм идиот.

..
днес една циганка ми даде цигара.

кажете нещо в своя защита.

Dimana99
10-01-2009, 17:54
http://kakvomislish.com/za-ciganite-v-bulgaria.htm

bloodymirror
10-02-2009, 17:55
Глупости.. въобще не са една нация!

Linns
10-03-2009, 06:38
Не ми дреме.. България е за българите !

Naman07
10-03-2009, 09:45
България е парче земя, без никога да бъде ничие. Както всяка друга измислена територия.

bulgarian1878
10-03-2009, 16:59
Затова ли са се борили едно време бе, кретен такъв?

Ей, ама бана ще си изям заради педерасти като тебе! Направо като ви чета глупавите пости и изригвам от яд колко прости същества има на тоя земя!

iiirish
10-06-2009, 08:39
Не знам от какви нации са, но и едните и другите са пълна измет :o Не съм от либералните хора, които мислят, че има място за всички на тая земя :D

bulgarian1878
10-06-2009, 09:47
И защо да няма място за всички на земята? Тя не е само наша. Просто всеки трябва да си знае мястото, иначе място има за всички ни.

Naman07
10-06-2009, 11:04
Затова ли са се борили едно време бе, кретен такъв?

Ей, ама бана ще си изям заради педерасти като тебе! Направо като ви чета глупавите пости и изригвам от яд колко прости същества има на тоя земя!
Надявам се някога да разбереш, че ТИ или който и да е, не притежавате нищо, освен себе си. България и всички други парчета земя, са създадени чрез болка, страх, налагане на воля. И именно това казах по-горе, уважавам хора като Ботев, Дебелянов, Левски и прочие, но съвсем не за това, че са загинали за парче земя. Ако става въпрос за хората вътре, е за това вече си струва. Те са загинали не защото турчин е стъпил на 'българска земя', а защото "турчин беснее над бащино огнище". И се въздържай от обиди, нито ще засегнеш някой, нито ще постигнеш нещо по-различно от това, да си скъсяваш нервите, които са ти доста ценни. Със здраве :P .

bulgarian1878
10-07-2009, 19:15
Напълно наясно съм защо Левски и Ботев за загинали и съм напълно наясно, че при тях целта не е да си върнат земята, а да върнат свободата на народа си. Не ми обяснявй тия неща на мен, осъзнавам го. Осъзнавам много добре и че с обиди няма да постигна нищо, както и не съм тръгнал да обиждам с особена цел.

А относно земята за която са умирали - не са умрели единствено Ботев и Левски. /което НЕ означава, че отричам делата им, напротив!/ Има много хора, които са загинали заради народа си, има и много, които са загинали заради народа си и земята. Защото земята тук е плодородна на много места, имаме си гори и красота, имаме си море и красота /вече дори и това ни опропастиха, но говорим принципно/, имаме си и реки. И преди да ми кажеш "всички държави имат планини, много от тях и морета, а за реки - също така" ще ти кажа и друго: много са малко държавите имащи от почти всичко, както е нашата Родина.

Naman07
10-08-2009, 19:35
Благодаря за калпавото ти забърсване. Самият факт, че човек умира за нещо, което не е негово е достатъчно глупаво за мен, може би граничи с детската глупост дори. Не съм тръгнал да ти обяснявам нищо, достатъчно голям си предполагам и си имаш глава на раменете, така и ти не ми разяснявай каква земя е България. Но както и да е, остани си със здраве.

bebii
10-08-2009, 22:04
Мм аз преди година някаде се движех с турци.Две седмици някъде съм се движила с тях и прекратих всякакви отношения.Без да те убиждам мен изобщо не ми харесват.То всеки е различен, и мангаленца има добри .. рядко .. но има.Та тези турци .. нито като характер са добри,без никакви обноски, абе нищо хубаво. :?

akinom
10-09-2009, 17:23
Мм аз преди година някаде се движех с турци.Две седмици някъде съм се движила с тях и прекратих всякакви отношения.Без да те убиждам мен изобщо не ми харесват.То всеки е различен, и мангаленца има добри .. рядко .. но има.Та тези турци .. нито като характер са добри,без никакви обноски, абе нищо хубаво. :?

да бе, а какви просташки филми създават.. :booooomb: много си тъпааааааааааааааа и отделена от цивилизацията, ти дори не знаеш какво значи турчин? я. ми обясни, много те моля.. :booooomb:

Naman07
10-09-2009, 17:56
^Мургав, потен, космат, говори високо, въпреки, че всеки чува нормално... Много са ревностни и нахални, обичат да бъркат в чуждата паница.

akinom
10-10-2009, 18:18
ot samoto nachalo ne haresvam brak s 4ujdenec.. ami za zabranena lubov?

Elicka e tolkova smotanichka i ne se osaznava i samo vazdisha, nishto ne moje da pravi, z anishto ne q biwa.. qvore, kris.. qvore.. kris ahh... che dramatichno

a dori sami se ironizirame bylgarite, kato sme napravili takiva predavaniq .. carete na komediqta i pr. no tozi film kaybolan yillar (izgubeni godini) dudaktan kalbe ( melodiqta na sarceto) i salzi nad bosfora- elveda derken bqha nezamenimiiiiiiiiii i liubimi na tolkova mn hora v Bg.. sega injito e na moda1,5 miliona bylgari go gledat.. taka 4e tvoeto mnenie ne e ot golqmo zna4eni :) No stana prekaleno filmirano tuk ;D i da mi otgovorish.. az nqma da vlizam tuk poveche, za poreden pat mi e adski sku4no .. vse edno i sa6to pi6ete i to .. naprazno?! BB

akinom
10-10-2009, 18:20
^Мургав, потен, космат, говори високо, въпреки, че всеки чува нормално... Много са ревностни и нахални, обичат да бъркат в чуждата паница.

i sega.. kakvo? opisvash mi bai ganio?nhmm

a2aaaa
10-11-2009, 13:04
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)


Разбира се, че турци и цигани са различни понятия. Това всеки го знае. Но това, което си написала за турците - имат държава, език и др. - с няколко неща не съм съгласен:

1/ Турците НЯМАТ азбука и НИКОГА не са имали - те пишат на латиница.
[i]"Съвременната турска азбука (T

Naman07
10-11-2009, 14:39
^Мургав, потен, космат, говори високо, въпреки, че всеки чува нормално... Много са ревностни и нахални, обичат да бъркат в чуждата паница.

i sega.. kakvo? opisvash mi bai ganio?nhmm
Описвам ти всеки лигав, дишащ турчин на българска земя (другите в Турция не се различават много, но поне си се потят по-далече от нас). Самия им манталитет е такъв, да се бъркат където не им е работа или по-точно да се налагат. Да не говорим, че религията им е агресивна и постоянно търсят оправдание в нея за глупавите си действия. Тук все пак не говорим за случай-три, а за 70 процентното българско мнение (че и повече), че турците са долни хора. Това не се е получило просто ей така.

NamelessRomantic
10-11-2009, 20:34
Глупаци...Кои сте вие,лапета,да говорите че сте били 5 века под робство?Нито вие,нито бащите и майките ви сте били живи тогава!По вашата логика понеже някога Хитлер е избивал евреите,днес те трябва да презират и избиват всеки срещнат германец.Каква е тази ваша мания да слагате всички против общ знаменател?Питам!Писна ми от тези теми и от този изкривен морал.Аз също съм против циганите,понеже са безполезни като личности и като общество и се падат само един вид тежест над българия (точно така,с малка буква),
но турците.Какво са ви направили на вас лично те?Когато в онези примитивни от днешна гледна точка времена сме били под робство,това е било нормално.Така са се решавали конфликтите - война.Както те са ни поробили,така е можело и ние да ги поробим.Свиквайте с мисълта.
Най-малкото - тези,които днес плюете и срещу които мрънкате и обиждате дори не са били планирали по онова време.Те не са виновни.
Глупаци.

П.П. Българин съм и само българска кръв тече в мен.

bilqnavod
10-13-2009, 10:24
Аз имам много колежки туркини в университета. Може те ли да ми обясните тогава защо се движат на групички, винаги слухтят и най лошото винаги си говорят на турски дори в нашо присъствие, което е крайно неприятно, защото повечето случаи говорят за останалите, подиграват им се, обсъждат ги и без да можем да рзберем. Кажете ми това не е ли подло, а? Лошотията в тях е откърмена от детска възраст. Те ни мразят идват да учат в нашите университети, правят си каквото поискат, заяждат се и винаги си мислят, че са прави, щото разбирате ли те знаели 2 езика - турски и български. И после да ми рзправяте- защо имало етническо напрежение!!!!
:smt013 :smt097 :smt067 :smt065 :-x :evil:

TuAF
10-13-2009, 16:11
Глупаци...Кои сте вие,лапета,да говорите че сте били 5 века под робство?Нито вие,нито бащите и майките ви сте били живи тогава!По вашата логика понеже някога Хитлер е избивал евреите,днес те трябва да презират и избиват всеки срещнат германец.Каква е тази ваша мания да слагате всички против общ знаменател?Питам!Писна ми от тези теми и от този изкривен морал.Аз също съм против циганите,понеже са безполезни като личности и като общество и се падат само един вид тежест над българия (точно така,с малка буква),
но турците.Какво са ви направили на вас лично те?Когато в онези примитивни от днешна гледна точка времена сме били под робство,това е било нормално.Така са се решавали конфликтите - война.Както те са ни поробили,така е можело и ние да ги поробим.Свиквайте с мисълта.
Най-малкото - тези,които днес плюете и срещу които мрънкате и обиждате дори не са били планирали по онова време.Те не са виновни.
Глупаци.

П.П. Българин съм и само българска кръв тече в мен.

Мисля, че няма какво да се добавя! Прав си.
.. Обаче само гледай сега как ще те нападнат 8-)

akinom
10-13-2009, 18:18
Аз имам много колежки туркини в университета. Може те ли да ми обясните тогава защо се движат на групички, винаги слухтят и най лошото винаги си говорят на турски дори в нашо присъствие, което е крайно неприятно, защото повечето случаи говорят за останалите, подиграват им се, обсъждат ги и без да можем да рзберем. Кажете ми това не е ли подло, а? Лошотията в тях е откърмена от детска възраст. Те ни мразят идват да учат в нашите университети, правят си каквото поискат, заяждат се и винаги си мислят, че са прави, щото разбирате ли те знаели 2 езика - турски и български. И после да ми рзправяте- защо имало етническо напрежение!!!!
:smt013 :smt097 :smt067 :smt065 :-x :evil:

има разлика между турци и турци, които изповядват религията си.. много е глупаво да слагаш всички под общ знаменател! :)

bilqnavod
10-14-2009, 18:00
Аз имам много колежки туркини в университета. Може те ли да ми обясните тогава защо се движат на групички, винаги слухтят и най лошото винаги си говорят на турски дори в нашо присъствие, което е крайно неприятно, защото повечето случаи говорят за останалите, подиграват им се, обсъждат ги и без да можем да рзберем. Кажете ми това не е ли подло, а? Лошотията в тях е откърмена от детска възраст. Те ни мразят идват да учат в нашите университети, правят си каквото поискат, заяждат се и винаги си мислят, че са прави, щото разбирате ли те знаели 2 езика - турски и български. И после да ми рзправяте- защо имало етническо напрежение!!!!
:smt013 :smt097 :smt067 :smt065 :-x :evil:

има разлика между турци и турци, които изповядват религията си.. много е глупаво да слагаш всички под общ знаменател! :)
Това е мое мнение!!!

NamelessRomantic
10-15-2009, 21:28
Аз имам много колежки туркини в университета. Може те ли да ми обясните тогава защо се движат на групички, винаги слухтят и най лошото винаги си говорят на турски дори в нашо присъствие, което е крайно неприятно, защото повечето случаи говорят за останалите, подиграват им се, обсъждат ги и без да можем да рзберем. Кажете ми това не е ли подло, а? Лошотията в тях е откърмена от детска възраст. Те ни мразят идват да учат в нашите университети, правят си каквото поискат, заяждат се и винаги си мислят, че са прави, щото разбирате ли те знаели 2 езика - турски и български. И после да ми рзправяте- защо имало етническо напрежение!!!!
:smt013 :smt097 :smt067 :smt065 :-x :evil:

Това което казваш важи само за отделни индивиди.Ако онези туркини са к**ви,това не прави всички турци по света такива.Още повече че те осъзнават,че ако кажат нещо във лицето на теб или колегите ти,ще бъдат жестоко нападнати.Поправи ме ако греша за конкретните личности,но в днешната българия един лек коментар по нечие облекло/държание/материално положение дори е достатъчен за да предизвика спор,започващ във университета и завършващ в полицията/болницата/моргата.Прав ли съм?

bilqnavod
10-16-2009, 14:55
[quote=bilqnavod]Аз имам много колежки туркини в университета. Може те ли да ми обясните тогава защо се движат на групички, винаги слухтят и най лошото винаги си говорят на турски дори в нашо присъствие, което е крайно неприятно, защото повечето случаи говорят за останалите, подиграват им се, обсъждат ги и без да можем да рзберем. Кажете ми това не е ли подло, а? Лошотията в тях е откърмена от детска възраст. Те ни мразят идват да учат в нашите университети, правят си каквото поискат, заяждат се и винаги си мислят, че са прави, щото разбирате ли те знаели 2 езика - турски и български. И после да ми рзправяте- защо имало етническо напрежение!!!!
:smt013 :smt097 :smt067 :smt065 :-x :evil:

Това което казваш важи само за отделни индивиди.Ако онези туркини са к**ви,това не прави всички турци по света такива.Още повече че те осъзнават,че ако кажат нещо във лицето на теб или колегите ти,ще бъдат жестоко нападнати.Поправи ме ако греша за конкретните личности,но в днешната българия един лек коментар по нечие облекло/държание/материално положение дори е достатъчен за да предизвика спор,започващ във университета и завършващ в полицията/болницата/моргата.Прав ли съм?[/qu

Прав си но исках да споделя моето мнение всеки има право на такова, нали?
Искам да кажа че когато всеки ден се сблъскваш с тях се получава така, че дори и добре да си настроен почваш да се дразниш.
И ако има нещо да ми кажат нека да ми го кажат в очите, защото аз лично не съм се заяждала с тях.
Просто исках да го споделя тук

Tajnomomiche
11-05-2009, 01:07
Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
Негорамоност, хора неграмотност има много в България :o . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци ;-)
Има разлика истинските турци 1- во са с бяла кожа . Повечето хора смятат че няма разлика между турци и цигани понеже има доста потурчени цигани приели мюсюлманството.

clever
11-19-2009, 14:28
Аз не си мисля;че циганите и турците са една и съща нация.. Това чче някои турци се държат като цигяни и обратното е отделен въпрос. 8-)

iiirish
11-24-2009, 09:02
Аз имам много колежки туркини в университета. Може те ли да ми обясните тогава защо се движат на групички, винаги слухтят и най лошото винаги си говорят на турски дори в нашо присъствие, което е крайно неприятно, защото повечето случаи говорят за останалите, подиграват им се, обсъждат ги и без да можем да рзберем. Кажете ми това не е ли подло, а? Лошотията в тях е откърмена от детска възраст. Те ни мразят идват да учат в нашите университети, правят си каквото поискат, заяждат се и винаги си мислят, че са прави, щото разбирате ли те знаели 2 езика - турски и български. И после да ми рзправяте- защо имало етническо напрежение!!!!
:smt013 :smt097 :smt067 :smt065 :-x :evil:

Съгласна съм! Омразата към нас просто е възпитана в тях с поколенията. Не смятам, че са безполезни, защото всеки има място отредено му на земята, но мисля, че нямат място тук при нас. Както при "голямата екскурзия", както я наричат. Ревали хората за своята Майка Турция, ревали, а като им показали пътя и го обърнаха на обич към България, та чак душите им тука останали :-x Признавам си много ги мразя!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x И какво значение има, че през робството не сме били планирани?! Това беше крайна глупаво изказване! В крайна сметка всеки с българско самозъснание няма да ги иска тук. Не за друго, не че са ни изнасилвали, били, и убивали толкова години, а че сега са още тук. Че се бутат във власта, че искат да завземат всичко! Че са лакоми за права и власт! Как може по цял ден по националните телевизии да дават само турски сериали :-x :-x :-x Като ги видя и направо ми иде да строша телевизора!!!! Кой го позволява това? Кой им дава толкова власт? Управлявали са ни 5 века, и сега ни управляват! Какви българи сме ние? Особено оня по-горе дето писал че бил чист българин с българска кръв?! Айде бе! Помияри!!

gret4ety
01-20-2010, 20:13
НЕ Как може да сте толкова тъпи не е истина. Циганите не са нация Циганите са хора които нямат държава. Има Български цигани, Испански цигани, Румънски цигани, даже и Турски цигани. А относно турците това са си много приятни хора :-x

Cerveza
01-20-2010, 23:16
смърт и за двата етноса, сера ви на морала.

sExYbEbS
01-24-2010, 08:56
Аз лично не обичам турците :o За бога мразя вичко турско в БГ като започнем от турските новиви, турските сериали ! Заради тези мангали ние сме били пет века под турско робство ... а преди това в средновековието ние сме били силна държава. Не,само заради това ги мразя . Мразя ги затова че потурчват всичко в БГ! Но освен на тези турци се дразня и на българите които умират да гледат и адски много следят "Перла" например ... егати аз само като чуя имената на актьорите им и сменям канала. :x наречете ме расист ако искате ... :lol:

Wrathchild
01-24-2010, 09:41
Аз само да ти кажа, че явно не си много наясно с историята. Точно когато са ни завзели турците сме били всичко друго, но не и силна държава.
Иначе и аз не ги харесвам турците...

gret4ety
01-24-2010, 09:51
Аз лично не обичам турците :o За бога мразя вичко турско в БГ като започнем от турските новиви, турските сериали ! Заради тези мангали ние сме били пет века под турско робство ... а преди това в средновековието ние сме били силна държава. Не,само заради това ги мразя . Мразя ги затова че потурчват всичко в БГ! Но освен на тези турци се дразня и на българите които умират да гледат и адски много следят "Перла" например ... егати аз само като чуя имената на актьорите им и сменям канала. :x наречете ме расист ако искате ... :lol:

ХахАХХАхаахааа като баба ми " Пеет века сме били под турско робство" И кфо точно тия турци които сега живеят в БГ са ни държали под робство така ли. Ти познаваш ли изобщо турци че да говориш против тях... :-x :-x

sExYbEbS
01-24-2010, 15:18
Аз лично не обичам турците :o За бога мразя вичко турско в БГ като започнем от турските новиви, турските сериали ! Заради тези мангали ние сме били пет века под турско робство ... а преди това в средновековието ние сме били силна държава. Не,само заради това ги мразя . Мразя ги затова че потурчват всичко в БГ! Но освен на тези турци се дразня и на българите които умират да гледат и адски много следят "Перла" например ... егати аз само като чуя имената на актьорите им и сменям канала. :x наречете ме расист ако искате ... :lol:

ХахАХХАхаахааа като баба ми " Пеет века сме били под турско робство" И кфо точно тия турци които сега живеят в БГ са ни държали под робство така ли. Ти познаваш ли изобщо турци че да говориш против тях... :-x :-x Да,имала съм съученички туркини , така че много добре знам що за стока са ... говорят си на турски ,а се намират в едно БЪЛГАРСКО училище!На улицата постоянно ги чувам ... а ние сме в България за бога :shock: пЛюС това ! Те в момента пак искат да ни поробят ... за тва дпс все е във власта ,за това дават турски новини по една БЪЛГАРСКА телевизия ... а уж националният език е български.Защо още малко не сложат и цигански новини :-x :-x :-x . Милион пъти съм го казала и пак ще го кажа : Щом искат да си говорят на турски да гледат турски новини и телевизи нека си ходят в шибаната турция :o

UltrasLife
01-24-2010, 15:55
В моя клас имаше циганка и 2 туркини и след една година тормоз от моя страна се преместиха в друг клас.Благодаря на Господ Бог за този подарък 8-)

sExYbEbS
01-25-2010, 08:39
Аз само да ти кажа, че явно не си много наясно с историята. Точно когато са ни завзели турците сме били всичко друго, но не и силна държава.
Иначе и аз не ги харесвам турците...
Съжалявам , моя грешка. Да, точно когато са ни завземали турците сме били разпокъсана държава,но преди това сме имали и много силни периоди - златен век , когато сме били при цар Асен ... това имах предвид :)

onestar
01-25-2010, 18:20
В моя клас имаше циганка и 2 туркини и след една година тормоз от моя страна се преместиха в друг клас.Благодаря на Господ Бог за този подарък 8-)
Голяма гордост. :?

П.С. - Цялата тема ми мирише на расизъм. :-o

gret4ety
01-25-2010, 19:08
В моя клас имаше циганка и 2 туркини и след една година тормоз от моя страна се преместиха в друг клас.Благодаря на Господ Бог за този подарък 8-)
Голяма гордост. :?

П.С. - Цялата тема ми мирише на расизъм. :-o

Най точно казано =;

П.С СексиБебс да се връща в първи клас... Златния век далеч не е при цар Асен :razz:

sExYbEbS
01-25-2010, 20:05
В моя клас имаше циганка и 2 туркини и след една година тормоз от моя страна се преместиха в друг клас.Благодаря на Господ Бог за този подарък 8-)
Голяма гордост. :?

П.С. - Цялата тема ми мирише на расизъм. :-o

Най точно казано =;

П.С СексиБебс да се връща в първи клас... Златния век далеч не е при цар Асен :razz: офф ,ти проста ли си ?!!Начии невиждаш ли ,че има запетая ?!Нямах изобщо предвид , че златният век е бил при цар асен :-x :lol: а посто изброявах кога държавата ни е била най-силна 8-) а това са най-вече тези два периода - когато сме били при цар асен , и когато при цар симеон -златният век .... съжалявам отдавна не се бях палила така но с този пост ме подразни :-x

gret4ety
01-25-2010, 21:44
В моя клас имаше циганка и 2 туркини и след една година тормоз от моя страна се преместиха в друг клас.Благодаря на Господ Бог за този подарък 8-)
Голяма гордост. :?

П.С. - Цялата тема ми мирише на расизъм. :-o

Най точно казано =;

П.С СексиБебс да се връща в първи клас... Златния век далеч не е при цар Асен :razz: офф ,ти проста ли си ?!!Начии невиждаш ли ,че има запетая ?!Нямах изобщо предвид , че златният век е бил при цар асен :-x :lol: а посто изброявах кога държавата ни е била най-силна 8-) а това са най-вече тези два периода - когато сме били при цар асен , и когато при цар симеон -златният век .... съжалявам отдавна не се бях палила така но с този пост ме подразни :-x

нали тфа ми е целта бе сладур :-)

gandalfepi4
01-27-2010, 17:24
мале кви сте злобари повечето :shock:

аре стига с тези глупости да не си мислите, че ние самите не сме правили ебасии гадостите? или пък, че това за робството не е малко преувеличено на моменти?

аз съм учил в даскало където точно на такива неща се акцентира първо после пък, че съм ходил в Турция и още по-после пък, че знам за един мангал дето е некъв луд гений и не щото така се е родил а щото много е учил(което не е много често срещано сред БГ учениците :-o )

стига с тия гадости хлапето му е гадно що го солите без а я познавате дори?

с такова поведение обиждате и нея и себе си и държавата си щото се държите като некви гадни нацистчета :x


срам ме е да се нарека българин ейзаради такива злобарчета без капка мироглед и култура

Shia
01-27-2010, 18:11
Аз очаквам да ни сложат задължителен ТУСКИ език в учебната програма,защото трябва да уважаваме и другата голяма част от нацията ни,да се запознаваме с обичаите им,чай партита,религия,за да добием ясна представа за тях.
...
....
.....