PDA

View Full Version : наранявам се



sweet4esf
03-07-2008, 07:08
вчера питах момчето което харесвам дали иска да отида до равотатаму да го вида щото той сега не идва на даскалу щото е със счупен крак и преди като ходех с фр в неговия кв той ми се сърдеше че не съм ходила да го виждам но ето че вчера той просто ми отказа :-k бил зает и можел чак вечерта а той знае че имам час :? след това в скауп ми се развика :? бил искал да ме види но не могъл :( мразел като избухвам и като си вадя погрешни изводи :-k аз му казах да не ме гледа само мен щото и той е същия като мене :? а за избухването наистина преди за най малкото което стане откачах но аз му обещах че няма повече :( така и направих вместо да избухна и пак да се скараме аз направих друго:написах името му на ръката си и то с игла :cry: :cry: и след това си ги наразях по най бруталния нячин :cry: :cry: :cry: помогнете ми моля това момче вече ми е влязло не под кожата а нз каде :? скоро тряя да тръгнем но аз не му вярвам се си мисля че ме ляже за вс :-k а той преди мн ми беше помогнал с бевшия ми че и там правех глупоти :? какво да правя?мирааааааам :cry: :cry: :cry: :-k :-# :smt090 :smt085

JUST_ME_
03-07-2008, 07:14
Ти дан` си някво емо бе. Рязала се, защотото момчето било заето и и казало, че била избухлива... Споко бе мацка. :) И аз имам същия проблем с избухването и на всичкито отгоре и някви паранойки имам и приятея ми ми направи забележка и аз просто се опитвам да ги преодолявам. Това, че ти е направил заблежка, не е повод да се режеш, ако си го правила де. Пък как разбра, че ти се е развикал с скайп :D :D Шегата настрана. Моя съвет е просто да се опиташ да не си толкова импулсивна и да пишеш грамотно чат-пат и разбираемо! :) :) :)

hooliganka89
03-07-2008, 07:31
Мале мале,момиче какво е това писане бе?Нищо не ти се разбира.
Добре,че съм умна и схванах какво си написала,ама пък то е толкова тъпо...
Ти на колко си години?На 12 или 13?И недей си мисли,че като гледаш в сериалите,че си режът вените,това означава непременно и ти да правиш същите малумнщини.


То тва не е фантазия ами направо цял трилър :razz:

JUST_ME_
03-07-2008, 07:33
Мале мале,момиче какво е това писане бе?Нищо не ти се разбира.
Добре,че съм умна и схванах какво си написала,ама пък то е толкова тъпо...
Ти на колко си години?На 12 или 13?И недей си мисли,че като гледаш в сериалите,че си режът вените,това означава непременно и ти да правиш същите малумнщини.


То тва не е фантазия ами направо цял трилър :razz:

За всичко е виновна шибаната ЕМО мода!! :-x :-x :-x

sweet4esf
03-07-2008, 07:44
emi ne ne sum na 12 ili13 :lol: :lol: na 15 sum i ne gledam ot EMOTATA ili nekvi sapunki....takia ne6ta ne gledam....mai samo bebetata gi gledat :lol: ta tova go pravq za nz ve4e koi put...ne mi e za purvi no prosto tova mom4e po nqkuv na4in me kara da go pravq :( nz kakvo mi stava.... :?

JUST_ME_
03-07-2008, 07:46
Мацка, просто спри да се филмариш, да си толкова инмулсивна и се съобразявай със забележките на другите, които в повечето случаи са за добро. :) :)

Pliok0019
03-07-2008, 07:47
Оф..всичко идва от съзнанието ти. Цял живот явно аз имам нещастната съдба да се боря с желаниета на една особена личност да се самоубие заради момче. И при нея не бяха рязания, сълзи, молби, караници...

За мен това е сериозен психологически проблем. Говоря напълно сериозно, защото със собствените си очи съм виждала страшно много такива изблици. Просто се стегни навреме. Проумей, че в живота има хиляди наслади и страдания, но не всичко е всързано с човекът, който обичаш. Няма да постигнеш нищо по този начин. Единствено, можеш да го изгубиш.

Успех и дано всичко това не завърши зле...

hooliganka89
03-07-2008, 07:51
emi ne ne sum na 12 ili13 :lol: :lol: na 15 sum i ne gledam ot EMOTATA ili nekvi sapunki....takia ne6ta ne gledam....mai samo bebetata gi gledat :lol: ta tova go pravq za nz ve4e koi put...ne mi e za purvi no prosto tova mom4e po nqkuv na4in me kara da go pravq :( nz kakvo mi stava.... :?

Не знам кой ти набива такива комплекси,но ти определено старадаш от чуство за малоценност,имаш отчаяна нужда от внимание,но знай че света не се върти около теб.

С тези си действия можеш само да отблъснеш момчето,ако не си забелязала,аз да ти го кажа.По този начин се излагаш пред него.

sweet4esf
03-07-2008, 07:58
nito sa kompleksi nito sam bolna....ili ne6to kato luda :-D bila sum na psiholozi i t.n i mi nqma ni6to....a za tova 4e 6te go otbusna iskrenno se nadqvam taka da stane za6toto znam i yse6tam 4e na nego ne my e pukalo i ne my puka za men... :? nemoje ot 4meseca da sum vlubena v nego toi da znae i da trugne s druga,da me luje 4e nqma gadje i posle kogato tq go skusa da iska da e men i da mi kazva 4e mojebi ve4e "ME4TATA MI" 6te se osu6testvi.... :lol: zatova i go napravix tova i mu kazax 4e sum go napravila...sega samo 6te se opitam da go zabravq makar i dosta trydno :-k ms na vs za suvetite :smt058

Pliok0019
03-07-2008, 08:02
nito sa kompleksi nito sam bolna....ili ne6to kato luda :-D bila sum na psiholozi i t.n i mi nqma ni6to....a za tova 4e 6te go otbusna iskrenno se nadqvam taka da stane za6toto znam i yse6tam 4e na nego ne my e pukalo i ne my puka za men... :? nemoje ot 4meseca da sum vlubena v nego toi da znae i da trugne s druga,da me luje 4e nqma gadje i posle kogato tq go skusa da iska da e men i da mi kazva 4e mojebi ve4e "ME4TATA MI" 6te se osu6testvi.... :lol: zatova i go napravix tova i mu kazax 4e sum go napravila...sega samo 6te se opitam da go zabravq makar i dosta trydno :-k ms na vs za suvetite :smt058
Ако можеш, забрави го.
Казвам "психологически проблем" защото писането на име с нож по ръка не е нормален физиологичен инстинкт.

w0sh
03-07-2008, 08:06
ХАХАХАХА
И как по-точно човек се развиква по скайп. Не ме лъжете знам,че никой не ползва микрофоните.

JUST_ME_
03-07-2008, 08:10
И аз това й казах :-D
Наистина, мацка спри да се филмираш. Проблема ти не е толкова сериозен. :-x :-x

hooliganka89
03-07-2008, 08:18
И аз това й казах :-D
Наистина, мацка спри да се филмираш. Проблема ти не е толкова сериозен. :-x :-x

Ако въобще това може да се нарече проблем.
Тва е много развита фантазия :D

splendour
03-07-2008, 09:41
xxaxaxaxa malko si 6antava na4i :-D a sq seriozno-ne dramatizirai! kat sa reje6 samo 6e go opla6i6

hooliganka89
03-07-2008, 10:21
Macka zabravi go,i si gledai jivota.Izobshto ne e hubavo da padash v ochite mu taka.Uspeh.

sweet_baby_cool
03-07-2008, 10:30
Momi4etata tr da imame samo4uvstvie gore glavata!!!! Pod samu4uvstvie nqmam predvid da se pr na svrah naduvka. No ne mu padai v krakata vse pak kolkoto i da e nai, ne e mr. svqt mn kat nego 6te sre6ne6

koalka
03-07-2008, 10:51
И аз не можах да разбера къде е проблема.Като не е могло да се видите сега, ще се видите някой друг път.Драми за абсолютното нищо.А няма да коментирам каква тъпотия е това с иглата и после си се нарязала.Самонаказваш ли се така?

sweet4esf
03-07-2008, 16:45
az mu kazax kakvo sum napravila :( toi prosto nemoja da povqrva....i az mu kazax 4e daje da re6i i da ne me pogledne ve4e ne me int :? a toi mi otg 4e 6tom 4meseca se zanimava s men zna4i ima nqkva pri4ina i 4e makar i tova nqma da se otkaje ot men :cry: tova si pisaxme v skype..otivam az na daskaly i toi po edno vreme mi pra6ta sms 4e kato mi klipne da slqza vednaga pred vxoda i az napravo :-# :shock: stomaxa mi se preoburna i se raztreperix :( slqzox az doly kato mi klipna i mi xvana racete i mi digna rukavite....kato vidq prosto :x :shock: govorixme si i toi samo mi povtarq6e 4e prosto ne e trqbvalo i zaslujavalo :-k sled tova me celyna i me pregurna acki silno :cry: nz....proto ve4e kakvo da mislq?dali mu puka za men i zatova e do6ul da me vidi kak sum ili prosto ot sujalenie 4e sum se narqzala :cry: :-k vie kakvo mislite?ot sujalenie li me celyna i pregurna i doide da me vidi ili za6toto mu puka za men?? :-k :smt102 :smt087 :smt086 :smt085 :smt090 :smt022

Spider4eto
03-07-2008, 17:04
Момиче земи се стегни щото тва с рязането е много сериозно. Абсолютно нищо не променяш като си нарежеш ръката. Спри се докато е време и се осъзнай, щото имам една приятелка като тебе същата беше влюбена в едно момче което обичаше и той я заеба и тя като тебе първо с игличка написа буквата на ръката, после с бръзнарско ножче и в момента целите и ръце са в какви ли не белези и се рязала над 25 пъти вече. Не си заслъжава заради момче да си причиняваш нещо толкова брутално. Дали той би се срязал заради тебе :-x Ае дано се оправиш :-)

sexita
03-07-2008, 17:49
Същата кат мене...само дет аз се осъзнах малко,щот в началото за всяко малко нещо,зад всяка дума търсех интрига и лъжа...от мравката слон правех...докато не осъзнах,че...просто всичко е наред и трябва да си седна на Д-то и да си се радвам на връзката а не да я изтощавам с измишльотините на болния ми ум :D

MartyParty
03-07-2008, 18:01
Пфф моя само да ми повиши тон с парцалките сам го изяла.Да не говорим за другото....Освен ,че трябва да го постегнеш малко,не виждам друг проблем.

scene_lady
03-08-2008, 10:23
spored men kakvoto i da se slu4va,ako 6te da ima 1000 pri4ini da si sreje6 r1cete,vinagi ima o6te 1000 zaradi koito ne trqbva da go pravi6.nz tfa mom4e qvno mnogo d1rji na teb,sled kato e pregl1tnalo post1pkata ti.oba4e ne zabravqi 4e ti si na 15,sled tfa mom4e 6e ima o6te mnnnnooogo drugi i ako za vseki si reje6 r1cete nz dokade 6te stigne6.a ina4e ti vse otnqkade trqbva da si vzela "ideqta"na tfa s rqzaneto nali taka?!6toto spored emotata tfa premahvalo du6evnata bolka.da we,q se stegni!i se abstrahirai ot takiva gluposti.rqzaneto ne premahva du6evnata bolka,a ti pri4inqva i fizi4eska,ta pone da znae6 4e po-zle ne moje da e #-o taka 4e se stegni i spri s tfa-ni6to ne pe4eli6. :wink:

SoulSteal
03-08-2008, 12:12
И какво стана като се сряза? олекна ти? хубаво олекнало ти е.. ама някво развитие да има с момчето,че аз не виждам?накрая пак се стига до извода че нямаше никаква нужда да се режеш... :? :? :? :? :? :?

Naughty_
03-08-2008, 14:39
валериан мойто момиче...валериан :)

NoCommentGirl
03-09-2008, 08:24
Извинявай миличка ама мисля че гледаш МНООГО филми.Ти да не си от ония психота които се наричат ''емота''?не си струва да се режеш...аз даже се съмнявам дали вобще го правиш де...няма значение

bibo
03-09-2008, 08:29
напиши презимето и фамилията му на другата с ръка с пирон..

gangstata
03-09-2008, 08:35
Ти си няква мазохистка...и сичкото тва заради момче...

Alice Fox
03-09-2008, 10:11
Macka zabravi go,i si gledai jivota.Izobshto ne e hubavo da padash v ochite mu taka.Uspeh.
+1

Karamel4e_to
03-09-2008, 10:23
Оф..всичко идва от съзнанието ти. Цял живот явно аз имам нещастната съдба да се боря с желаниета на една особена личност да се самоубие заради момче. И при нея не бяха рязания, сълзи, молби, караници...

За мен това е сериозен психологически проблем. Говоря напълно сериозно, защото със собствените си очи съм виждала страшно много такива изблици. Просто се стегни навреме. Проумей, че в живота има хиляди наслади и страдания, но не всичко е всързано с човекът, който обичаш. Няма да постигнеш нищо по този начин. Единствено, можеш да го изгубиш.

Успех и дано всичко това не завърши зле...

+1

sweet4esf
03-09-2008, 10:29
ako nqkoi nevqrva 4e sum go napravila da si dade skype i 6te my prata snimki...a za mom4eto sega ve4e razbrax 4e ne e trqbvalo...mn na vs za suvetite :-)