PDA

View Full Version : да споделя



naze
03-07-2008, 08:19
emi zna4i .... to kak da go kaja ... da se opla4a ili da spodelq da se pohwalq .... nz koe ot wsi4kite da si izbera

slu4kata e takwa 4e .......... mi godina i 8 meseca s moito angel4e hodim i .... doide w wtornik w ky6ti prawihme sex si4ko si be6e ok powtarq6e mi kolko mn me obi4a i az na neq .... slu6ahme na6te liubimi pesni be6e edin hubaw den .... na sledwa6tiq den tq mi zaqwi 4e ne mojela da me tyrpi powe4e .. nerwel sym se za wsi4ko postoqnno sym sedql na kompiutara (koeto ne e taka .... winagi kogato dodie puskam winampa naglasqm 50/60 pesni i gasq monitora .... a za nerwite na neq ne sym si izkarwal nerwite po4ti nikoga .... ne i na skoro) izkarwa mi pri4ini deto ne moje da gi dokaje ..... i na men mi stana mn kofti gledate me 18 godi6en pyk sa prosylzqwam we4e ne mojeh da izdyrjam .... i postypih po nai dobriq spored men na4in .... kazah i ako naistina twa deto si mi go powtarqla po4ti 2 godini e istina ( a imenno "obi4am te" koeto zwu4e6e tolkowa iskrenno ... ) ... dai mi wtori 6ans da widime dali 6te se promenq taka kato ti iska6 ( 6tot wse pak az q obi4am hiper mnogo i mn trudno 6te prejiweq takawa razdqla ...... ;( ) i tq kaza 4e mi dawa ne6to kato proben mesec da sym se uspokoql i se izcepi ne6to koeto adski me podrazni kaza mi da hodq na lekar .... psihiqtyr ili ne6to takowa >>> OMG ... OMFFFFFFFG
bahti le6a ..... az se 6a6nah i wse pak i obe6tah da naprawq i towa ... 6tot si mahnah obecite podstrigah se kyso ... mn kyso ... 1nomer ... smenih si stila na obli4ane ..... samo zaradi neq ... wzeh da slu6am i 4alga !!!! OMFFFFG .... kakto i da e i sq i twa 6e naprawq i ako i togawa izmisli pak ne6to we4e nz ..... ili 6e pre4ukam nqkoi ili 6e si pri4inq ne6to lo6o na men ... ;( ne 4e e re6enie ama e ne6to ......

mersi 4e me izslu6ahte ako imate syweti ili mnenie pi6ete ..

JUST_ME_
03-07-2008, 08:23
Само недей да си причиняваш нещо! :-x
Иначе, продължавай в същия дух. Смисъл променияй се, ако продължава да ти намира кусури, явно си търси причина да не е с теб :( :( :(

hooliganka89
03-07-2008, 08:24
Еми моето мнение е,че твояата мацка те прави на супер галфон,не се обиждай,но е така.
Ако обичаш някой,няма да го караш да се променя.Нормално е след започването на една връзка,и след като е толкова дълга като вашата,и ти и тя да се промените,без никой да кара другия на сила.

Просто си направил най-лошото нещо.Сигорно си чувал "Да му подадеш пръста,а той да ти отхапе ръката",в цялата история май става въпрос за куче,но не е голяма разликата,ние също сме на този принцип.
Ако дадеш на едно момиче или жена малко повече превилегии,тя ще ти се качи на главата,както е направило твоето момиче,и от сега на тататъка не знам,по-добре не вярвам да стане,но може.

w0sh
03-07-2008, 08:26
Коя е тъз? Ай кажи, нии ще съберем компанията и ще и счупим караката.

Не по темата. Ми брато честито ти си мъж под чехъл. Не очаквай след 1 месец да се държи различно. Просто вече няма защо да те използва след като си е получила всичко.

naze
03-07-2008, 08:29
haha kiriqta e 4e ni6to ne e polu4ila o6te .. nai6 li kwo iztyrwa .... oxoxoxo men tui me uspokoqwa do nqkyde .... 6tot edna jena ... znai6 iska pari .... na men parite ne sa mi problem :) ahha ..... sq kato nqma koi da i kupi gsm4e .... da i kupi dyn4ici i fanelki da widim ko 6e prai :) 6tot az 6e q nakaram si4ko da mi wyrne ;P i kartata i 6e spra ako iskam

w0sh
03-07-2008, 08:31
Хъхъ. покажи кой е шефа.

hooliganka89
03-07-2008, 08:32
haha kiriqta e 4e ni6to ne e polu4ila o6te .. nai6 li kwo iztyrwa .... oxoxoxo men tui me uspokoqwa do nqkyde .... 6tot edna jena ... znai6 iska pari .... na men parite ne sa mi problem :) ahha ..... sq kato nqma koi da i kupi gsm4e .... da i kupi dyn4ici i fanelki da widim ko 6e prai :) 6tot az 6e q nakaram si4ko da mi wyrne ;P i kartata i 6e spra ako iskam

А на колко си години,че расъждаваш така?
И на ресторант ако си я водил,да изплюе какеото е погълнала :shock:

w0sh
03-07-2008, 08:33
haha kiriqta e 4e ni6to ne e polu4ila o6te .. nai6 li kwo iztyrwa .... oxoxoxo men tui me uspokoqwa do nqkyde .... 6tot edna jena ... znai6 iska pari .... na men parite ne sa mi problem :) ahha ..... sq kato nqma koi da i kupi gsm4e .... da i kupi dyn4ici i fanelki da widim ko 6e prai :) 6tot az 6e q nakaram si4ko da mi wyrne ;P i kartata i 6e spra ako iskam

А на колко си години,че расъждаваш така?
И на ресторант ако си я водил,да изплюе какеото е погълнала :shock:

на 18 години е момчето и разсъждава много правилно. Ааамаха за кого се мислят тез.

Pliok0019
03-07-2008, 08:33
haha kiriqta e 4e ni6to ne e polu4ila o6te .. nai6 li kwo iztyrwa .... oxoxoxo men tui me uspokoqwa do nqkyde .... 6tot edna jena ... znai6 iska pari .... na men parite ne sa mi problem :) ahha ..... sq kato nqma koi da i kupi gsm4e .... da i kupi dyn4ici i fanelki da widim ko 6e prai :) 6tot az 6e q nakaram si4ko da mi wyrne ;P i kartata i 6e spra ako iskam
Много е жалко, да вземам подаръците си... За какво са ти женски дънки с нейния номер?

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2008, 08:34
вашата е някаква странна 'любов'. Тя те прави по свой образ и подобие... ти пък от наранена гордост ще й вземеш всичко, което си й дал. :-o


Всъщност... защо си загубил себе си..само и само да бъдеш такъв какъвто тя иска?! Тя не харесва теб, а човекът, в който те е превърнала... Бъди мъж! Имай мнение и своя позиция..., а не да се съобразяваш с всички нейни прищевки...

naze
03-07-2008, 08:34
pi6e na kolko sym ama to tui nqa zna4enie ...... 6toto staa wypros za gsm ot 700 kinta ...... za dynki det ne struat po eftino ot 100 kinta i nqkwi markowi dre6ki deto ne mi wyr6at rabota ama kat tq me li6awa ot liubow . ot towa koeto imam nujda .... i az 6e q li6a ot twa koeto tq ima nujda .. 6toto qwno nqa nujda ot liubow !! ..... a az wsi4ko drugo si imam

Pliok0019
03-07-2008, 08:35
pi6e na kolko sym ama to tui nqa zna4enie ...... 6toto staa wypros za gsm ot 700 kinta ...... za dynki det ne struat po eftino ot 100 kinta i nqkwi markowi dre6ki deto ne mi wyr6at rabota ama kat tq me li6awa ot liubow . ot towa koeto imam nujda .... i az 6e q li6a ot twa koeto tq ima nujda .. 6toto qwno nqa nujda ot liubow !! ..... a az wsi4ko drugo si imam
Да, но през времето което сте били заедно тя ти е давала любов. Вземи само телефона. Дрехите не ти трябват...

naze
03-07-2008, 08:36
dali e dawala liubow ili me e lygala a ? moje6 li da mi otg na tozi wypros ...

w0sh
03-07-2008, 08:37
Я кажи кой си, че ми се кара нова кола. :)
И с мод-а съм съгласен. Просто несъзнателно те превръща в некакъв бот. Само не и се моли, че ще стане страшно.

Pliok0019
03-07-2008, 08:38
dali e dawala liubow ili me e lygala a ? moje6 li da mi otg na tozi wypros ...
Не, за съжаление. Но можеш да я попиташ... Възможно да е била с теб и заради парите... Идея си нямам. Забравих картите си Таро в гаджето ми..

w0sh
03-07-2008, 08:40
dali e dawala liubow ili me e lygala a ? moje6 li da mi otg na tozi wypros ...

Може би в началото?

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2008, 08:40
dali e dawala liubow ili me e lygala a ? moje6 li da mi otg na tozi wypros ...

може и да те е обичала, но впоследствие си станал нейната ходеща касичка с 'такова' между краката.
Казала ти на психиятър да ходиш и ти оп - веднага. Ако те помоли да скочиш от покрива на блока, за да й докажеш любовта си, би ли го направил?! :-o

hooliganka89
03-07-2008, 08:43
Е браво на мацката,изцедила те е като крава.
И като чета какво пишеш "богаташче",и аз да съм на нейно място няма да те изтрая дълго време,с тва самочуствие...

Явно мислиш,че с пари всичко се копува,ама сега виждаш,че не е много така.Все пак успех,дано се осъзнаеш скоро.

_BoSSy_
03-07-2008, 09:29
Моето мнение е ,че много си я разлигавил..телефони,дрехи. .всякакви джунджуриики...Не се изхвърляи с такива подаръци,защото ще започне да гледа само в тях(ако вече не е започнала) без да мисли за теб,а ти това не го искаш.В краина сметка знаеш,че каквото иска една жена го получава (рано или късно).Тя има това което иска (именно хубав телефон,маркови дрешки..) а ти оставаш с гадното и поведение.
Не мисля,че си заслужава да "пребиваш" някои или пък да посягаш на себе си заради някоя материалистка.Ако се оправите ОК- това ще е хубаво,но ако се разделите трябва да си разбереш грешката,да си вземеш поука и да се опиташ да не я повтаряш!
А отностно това да си вземеш нещата обратно..няма да промениш нищо така.Ти си и ги дал от сърце,остави я сама да прецени дали трябва да ти ги върне(все пак това са скъпи неща би трябвало да ти ги даде)...ако реши,че трябва да ги задържи,ще се окаже,че това е момиче без никакво достоинство и никакви морални ценности..
УсПехИ :):)

Nik4o_Spain
03-07-2008, 10:33
Ti jivee6 svoi jivot na teb ti e daden ne e daden na nqkoi da go opravlqva nikoi ne moje da ti kaje kakvo da pravi6 nqkoi den mnogo 6te sajelqva6 za vsi4ko koeto si napravil jivei taka kakto na teb ti haresva i ostavi tova momi4e ... az li4no dori da obi4am da sam ludo vliuben postavqt li mi osloviq nezavisimo kakvi razli4ni ot jivota mi i da mi go promenat kam 4alga pri4eski stilove i kakvo li ne ... NIKOGA pada6 1-vo mnogo nisko i 2-ro jivee6 po pravilata na drug tama 4e se zamisli nqma li da e po dobre da stradat 1 mesec dokato q zabravi6 ili da strada6 posle mnogo po dalgo kogato si bil v tova polojenie izvesno vreme i pak q zagubi6 i se seti6 kakvo si napravil i vapreki tova te e ostavila ... ve4na liubov az li4no ne vqrvam no e 99% 4e nqma da doide predi 25-30 god rano ili kasno si4ko svar6va :?

SoulSteal
03-07-2008, 10:40
Само недей да си причиняваш нещо! :-x
Иначе, продължавай в същия дух. Смисъл променияй се, ако продължава да ти намира кусури, явно си търси причина да не е с теб :( :( :( +1

koalka
03-07-2008, 10:41
Това момиче нито не обича, нито те оценява като човек.Именно причините, които не може да докаже са такива, защото тя си ги измисля, за да търси причина за късането, защото тя няма чувства...Повтаряла ти е обичам те машинално, защото не е нормално на другия ден да ти наговори глупости, сам трябва да се сетиш.Отделно това с пробния месец...супер тъпа история.Ти, естествено, обичаш я и търсиш вината в себе си, а дали е така е друг въпрос.Вината си е единствено в нея и в това, че няма чувства!

naze
03-07-2008, 21:33
a zwu4e6e iskrenno ..... razplakwala me e kato mi go e kazwala tolkowa 4isto be6e i ot syrce ...... bqh siguren 4e ima 4uwstwa ... no naposledak malko utihnaha ne6tata .... i wse pak utre e 8-mi mart ..... (po to4no we4e e 48M na all jeni! ) i az q pokanih da izlezem :) smqtam da si wkaram 4ara w deistwie i da i osigorq edin nezabrawim 8-mi mart ... pyk dori i towa da ne dowede do towa da se syberem otnowo ........ pone 6te sym si spokoen 4e sme se razdelili po nqi priqtniq i to4en na4in .......... no nikak ne iskam da se razdelqme pyk ebal sym mu maikata i na parite i podarycite az kato imam ..... nali za twa imam da gi dawam hi4 ne mi se skatawat pari ...... pyk dori i da ne e za neq kato imam dawam i ne me izkarwaite bogata64e i sys samo4uwstwie .... edno e doistoinstwo drugo e samo4uwstwie !!!!!! eeeeee :(

mersi za mneniqta i sywetite na ostanalite ;D {}

nedkonedko
03-08-2008, 18:28
Никога не подарявай подараци които след време ще си поискаш---> това е пална глупост ! Незнам какав съвет да ти дам ама си мисля че няма надежда между вас,но дано греша :)

MiMcHeToOo
03-08-2008, 21:43
Коя е тъз? Ай кажи, нии ще съберем компанията и ще и счупим караката.

Не по темата. Ми брато честито ти си мъж под чехъл. Не очаквай след 1 месец да се държи различно. Просто вече няма защо да те използва след като си е получила всичко.

Абсолютно прав си за пореден път.. :?

scout4e94
03-09-2008, 14:48
w0sh написа:
Коя е тъз? Ай кажи, нии ще съберем компанията и ще и счупим караката.

Не по темата. Ми брато честито ти си мъж под чехъл. Не очаквай след 1 месец да се държи различно. Просто вече няма защо да те използва след като си е получила всичко.

o4udvam se 4e 4ak sega se zamislq6 nad tova,spored men e trqbvalo da predprieme6 ne6to o6te predi da te prevurne v ''нейната ходеща касичка с 'такова' между краката. ''