PDA

View Full Version : Колко е нормално?



Insatiable
03-07-2008, 12:03
Колко сексуални партньора е нормално (според вас) да имате на 16-17 годишна възраст? Интересно ми е просто... :)

Lunatic-
03-07-2008, 12:06
колкото ти е кеф

hottie
03-07-2008, 12:14
Kolkoto tolkova :)

hooliganka89
03-07-2008, 12:15
Mi spored moite razbiraniq,na 17 godini kam 3-ma partiora.

hottie
03-07-2008, 12:20
Брой сексуални партньори

Хората в сексуално активна възраст, в световен мащаб, имат средно 10.5 сексуални партньори.


Повече от една четвърт от участниците в проучването (27%) са имали само един партньор през целия си сексуален живот, докато 21% са правили секс с повече от 10 човека.


Мъжете имат значително повече партньори от жените - 12.4 срещу 7.2 души.


С най-много партньори могат да се похвалят китайците (19.3), бразилците (15.2), японците (12.7) и датчаните (12.5).


Последни в класацията се подреждат жителите на Виетнам (2.5), Хонг Конг (3.5), Индия (3.7) и Малайзия (4.2).


http://www.durex.com/bg/images/GSS/Graphs/ques_11.gif

tqnko1
03-07-2008, 13:12
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

v3n0ma
03-07-2008, 13:24
zavisi ot 4oveka

krem4et0
03-07-2008, 13:36
На 16-17 не трябва да си имал сеуксуални партньори, камоли повече от 1.........

mother
03-07-2008, 13:39
На 16-17 не трябва да си имал сеуксуални партньори, камоли повече от 1.........


Не трябва??!?!! Моля те, осъзнай се какво говориш. Думата "трябва" тук е неуместна..

hottie
03-07-2008, 13:41
:shock:

krem4et0
03-07-2008, 13:41
О, напълно съзнателно и уместно я използвах. Не е никаква грешка. Като им гледам културата(сексуална и обща) преди да стенете на 18 не трябва да се докосвате до половите органи на срещуположния пол....и не само заради закостеняло разбиране го казвам. Просто тук всеки ден се доказва колко грешно е да се прави секс без да си достатъчно подготвен, информиран и зрял.

aciko
03-07-2008, 13:46
На 16-17 не трябва да си имал сеуксуални партньори, камоли повече от 1.........


Не трябва??!?!! Моля те, осъзнай се какво говориш. Думата "трябва" тук е неуместна..
Май и ти си от тези,които са ги цепнали на 14 годинки.
И според мен,не трябва да се прави секс,поне до 17-18 години,защото днещната младеж,си няма хал хабер от секса,и не са запознати и с половината от въпросите свързани с него.
И като гледам какви теми пускат тук,се чудя,дали изобщо са разбрали какво правят по време на секс!

krem4et0
03-07-2008, 13:51
Аз или mother?

aciko
03-07-2008, 13:52
Аз или mother?
mother,разбира се!

mother
03-07-2008, 13:57
На 16-17 не трябва да си имал сеуксуални партньори, камоли повече от 1.........


Не трябва??!?!! Моля те, осъзнай се какво говориш. Думата "трябва" тук е неуместна..
Май и ти си от тези,които са ги цепнали на 14 годинки.
И според мен,не трябва да се прави секс,поне до 17-18 години,защото днещната младеж,си няма хал хабер от секса,и не са запознати и с половината от въпросите свързани с него.
И като гледам какви теми пускат тук,се чудя,дали изобщо са разбрали какво правят по време на секс!


Мъжко съм, държа да отбележа. Да, вярно е че повечето са неопитни и праят глупости за които после съжаляват, но ще ме прощаваш ама думата "трябва"......
Точно от такива крайни мнения се стига до глупостите, защотото всяко забранено нещо е най-сладко както знаеш :)

vamp
03-07-2008, 13:58
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)

krem4et0
03-07-2008, 13:59
Абе сладко несладко-да си стискат краката и толкова. на 16 за мен са си деца.

FikSi91
03-07-2008, 14:02
На 16-17 не трябва да си имал сеуксуални партньори, камоли повече от 1.........


Не трябва??!?!! Моля те, осъзнай се какво говориш. Думата "трябва" тук е неуместна..
Май и ти си от тези,които са ги цепнали на 14 годинки.
И според мен,не трябва да се прави секс,поне до 17-18 години,защото днещната младеж,си няма хал хабер от секса,и не са запознати и с половината от въпросите свързани с него.
И като гледам какви теми пускат тук,се чудя,дали изобщо са разбрали какво правят по време на секс!

hhahaha pi4 ti ne sadi po toq forum za dne6nata mlade6 tuka moje6 da nameri6 i takiva deto ot 10 sa po4nali da gi ebat ;)
a spored men na zavisi dali e mom4e ili momi4e po temata za mom4e kolko mu e kef a za momi4e 17 predpolagam 2 3 partniora e normalno :)

FikSi91
03-07-2008, 14:03
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)

e malko kusni4ko ma i az ina4e ti go prepora4vam :P

aciko
03-07-2008, 14:05
Аз не съдя само от форума.
Нали ги гледам и на живо,какви са руспий.
Правят секс и после се вайкат и се чудят какво да правят като стане нещо (говора за 12-13 годишните)

FikSi91
03-07-2008, 14:10
em togava gi gledai i im se smeii :razz: tva pone i az sum go vijdal i e mnogo zabavna gledka 8) :razz:

hottie
03-07-2008, 14:18
Da, vqrno e 4e sa stra6no neinformirano, ama ne bih postaviala granici! E razbira se na 13,14 i za men sa si deca, no 4ak puk da sloja granica 18 godini mi se vijda prekaleno!
Jivotut e edin,horata se vliubvat i razliubvat,gre6ki pravim vsi4ki no sme hora i samo moje da se nau4im ot tqh(gre6kite) !

krem4et0
03-07-2008, 14:24
не, че на 18 са много големи де......Нали ги виждам всек ден-тъпи, неграмотни, незаинтересовани от каквото и да е. Само дрога и секс им е в главата.....

hottie
03-07-2008, 14:29
Не съм съгласна. Може би си в такава среда. А дори и да им е секса в главата какво от това? Защо да не мисли за секс?Това не е нищо лошо !!

tqnko1
03-07-2008, 14:30
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

krem4et0
03-07-2008, 14:30
На 16 не трябва само това да ти е в главата. Има по-важни неща, които можеш да направиш само на 16. например да завършиш 9-ти клас и да си почнал 10-ти.
Не мога да приема, че е нормално момиче(да не говорим за момче, което е в пъти по-незряло) да има повече от 1 сексуален пъртньор до къвм 17-18.

hottie
03-07-2008, 14:37
На 16 не трябва само това да ти е в главата. Има по-важни неща, които можеш да направиш само на 16. например да завършиш 9-ти клас и да си почнал 10-ти.
Не мога да приема, че е нормално момиче(да не говорим за момче, което е в пъти по-незряло) да има повече от 1 сексуален пъртньор до къвм 17-18.

Аз говорих по-скоро за младежите на 18. Иначе за 16 - 17 не знам.. зависи от мнооого неща.Според мен.

FikSi91
03-07-2008, 14:42
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

hottie
03-07-2008, 14:43
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

няма ли някоя готина мацка във фитнеса?

Felis_Dirus
03-07-2008, 14:49
Всичките сте зле с тъпите си разбирания. Кремче, знаеш, че те харесвам уважавам много (къдли инсайд..), но тук няма правила. Напълно съгласна съм относно това, че трябва да си добре осведомен, да си отговорен и най-вече да имаш акъл, но пълнолетието не ти гарантира тези неща. Има глупаци на по 30 години.. така че не винаги възрастта е определяща. Аз на 15 години (когато започнах да водя полов живот) знаех повече от половината хлапета тук взети заедно и не, защото съм гений, а защото се интересувах. Защото една нежелана бременност или болест могат да ти сринат живота.

Скоро ще направя 19, имала съм 6 партньора и никакви проблеми досега.

А по темата - никой не ти поставя граници. Прави секс, колкото желаеш и с колкото желаеш, но бъди умна.

mother
03-07-2008, 14:50
На 16 не трябва само това да ти е в главата. Има по-важни неща, които можеш да направиш само на 16. например да завършиш 9-ти клас и да си почнал 10-ти.
Не мога да приема, че е нормално момиче(да не говорим за момче, което е в пъти по-незряло) да има повече от 1 сексуален пъртньор до къвм 17-18.

Кой е рекъл че на 16 трябва само секс да ти е в главата, но и не е вярно че не трябва да присъства в живота ти въобще. Стига с тия крайности, един тинейджър може да си гледа и училището, а може и секс да прави, едното не пречи на другото.
И истината е че, в днешно време средата е такава, че тия дето игнорират тая част от живота в тия години, биват подтиснати и комплексирани от сънаборниците си и се превръщат в сдухани момченца тип ала Харипотъровци.

hottie
03-07-2008, 14:54
напълно съм съгласна с мненията на mother и Felis_Dirus

tqnko1
03-07-2008, 14:57
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

няма ли някоя готина мацка във фитнеса?
mislq 4e nqma qka macka i ako ima edva li 6te mi varje, po princip si izlizam no nesam nqkav kur*ar da xodq da svalqm sqka ... i pro4ie :) moje i da ne rasajdavam mnogo dobre no tfa e :o

mother
03-07-2008, 15:00
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

няма ли някоя готина мацка във фитнеса?
mislq 4e nqma qka macka i ako ima edva li 6te mi varje, po princip si izlizam no nesam nqkav "мъжки полов орган"*ar da xodq da svalqm sqka ... i pro4ie :) moje i da ne rasajdavam mnogo dobre no tfa e :o

Те момичетата се свалят с горната глава, не с долната. Така че не е нужно да си полов атлет, важно е да ти сече пипето :)

hottie
03-07-2008, 15:04
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

няма ли някоя готина мацка във фитнеса?
mislq 4e nqma qka macka i ako ima edva li 6te mi varje, po princip si izlizam no nesam nqkav "мъжки полов орган"*ar da xodq da svalqm sqka ... i pro4ie :) moje i da ne rasajdavam mnogo dobre no tfa e :o

Ами така като те гледам( и от др. снимки) проблеми с физиката нямаш, а и ми изглеждаш много симпатичен и умен така че стига да искаш можеш. Но явно не си намерил "момичеТО" което наистина да ти харесва. Няма за какво да се бърза. Моя приятел е наистина много хубав и сладък и умен..абе супер е и много мацки са му се лепвали, ама той не е искал която и да е ! Аз го развалих :-D

FikSi91
03-07-2008, 15:06
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

няма ли някоя готина мацка във фитнеса?
mislq 4e nqma qka macka i ako ima edva li 6te mi varje, po princip si izlizam no nesam nqkav "мъжки полов орган"*ar da xodq da svalqm sqka ... i pro4ie :) moje i da ne rasajdavam mnogo dobre no tfa e :o

Ами така като те гледам( и от др. снимки) проблеми с физиката нямаш, а и ми изглеждаш много симпатичен и умен така че стига да искаш можеш. Но явно не си намерил "момичеТО" което наистина да ти харесва. Няма за какво да се бърза. Моя приятел е наистина много хубав и сладък и умен..абе супер е и много мацки са му се лепвали, ама той не е искал която и да е ! Аз го развалих :-D

hahaha abe aide sa taka 6te kaje6 hahaha te 4e sa mu se lepnali ne ozna4ava 4e toi im e otkazal hahaha a ti kvo zn po vaprosa si e druga rabota :-D
a pi4 ina4e sum za polzvai si malko i gornata glava ne samo da blaska6 v fitnesa i 6te stane rabotata na dali si tolkova glupavi4ak ;)

hottie
03-07-2008, 15:10
az sam na 16 i 364 dena i sam nqmal do sega i 1

Спри фитнеса и почвай мацките :)
na fitnes xodq 4etri dena v sedmicata i nevijdam kakvo mi pre4i tova da xvana nqkoq macka.. drug e problema 4e nqma ot de da q fana i da spra fitnea se taq 8-)

mi po4ni da izliza6 nqkade be pi4 ne ot fitnesa v vas i ot vas v fitnesa ;)
nevqrvam nqkoq da doide na vratata ti da ti po4uka i da ti kaje 4e te obi4a i iska da e s teb :D

няма ли някоя готина мацка във фитнеса?
mislq 4e nqma qka macka i ako ima edva li 6te mi varje, po princip si izlizam no nesam nqkav "мъжки полов орган"*ar da xodq da svalqm sqka ... i pro4ie :) moje i da ne rasajdavam mnogo dobre no tfa e :o

Ами така като те гледам( и от др. снимки) проблеми с физиката нямаш, а и ми изглеждаш много симпатичен и умен така че стига да искаш можеш. Но явно не си намерил "момичеТО" което наистина да ти харесва. Няма за какво да се бърза. Моя приятел е наистина много хубав и сладък и умен..абе супер е и много мацки са му се лепвали, ама той не е искал която и да е ! Аз го развалих :-D

hahaha abe aide sa taka 6te kaje6 hahaha te 4e sa mu se lepnali ne ozna4ava 4e toi im e otkazal hahaha a ti kvo zn po vaprosa si e druga rabota :-D
a pi4 ina4e sum za polzvai si malko i gornata glava ne samo da blaska6 v fitnesa i 6te stane rabotata na dali si tolkova glupavi4ak ;)

Всичко знам! С моя човек няма нещо,което да не сме си казвали и за бивши и за свалки ! Все пак той знае колко партньора съм имала и напротив, ако искаше да излъже щеше и той да каже, че има толкова.
А и 30 партньорки да беше имал нямаше да ми пука особено :grin:

FikSi91
03-07-2008, 15:11
Всичко знам! С моя човек няма нещо,което да не сме си казвали и за бивши и за свалки ! Все пак той знае колко партньора съм имала и напротив, ако искаше да излъже щеше и той да каже, че има толкова.
А и 30 партньорки да беше имал нямаше да ми пука особено :grin:


hahahah e az ne sum govorel za minaloto a sega kolko ima ;) hihihi 8)

hottie
03-07-2008, 15:13
Всичко знам! С моя човек няма нещо,което да не сме си казвали и за бивши и за свалки ! Все пак той знае колко партньора съм имала и напротив, ако искаше да излъже щеше и той да каже, че има толкова.
А и 30 партньорки да беше имал нямаше да ми пука особено :grin:


hahahah e az ne sum govorel za minaloto a sega kolko ima ;) hihihi 8)

ооо това не ме притеснява. Той толкова ме обича, че и на приятелите си не отделя много време. Викам му излизайййй забавлявай се и не ще :)

FikSi91
03-07-2008, 15:16
hahahaha e posle povqrvai mu priqtelite mu nqma sa mnogo o4erovani kato se razdelite imam nqkolko takiva priqteli deto samo gi 4akam da se razdelqt s gadjetata si da gi vidq kvo 6te pravqt 6oto se nqmat vreme ;) Hahahahah

a pak ina4e nz qvno mnogo si go omagiosala q spodeli kvo tolkova si mu pravila :P

hottie
03-07-2008, 15:24
hahahaha e posle povqrvai mu priqtelite mu nqma sa mnogo o4erovani kato se razdelite imam nqkolko takiva priqteli deto samo gi 4akam da se razdelqt s gadjetata si da gi vidq kvo 6te pravqt 6oto se nqmat vreme ;) Hahahahah

a pak ina4e nz qvno mnogo si go omagiosala q spodeli kvo tolkova si mu pravila :P

е не ги е отебал съвсем. ритат футбол или идват у нас почти всяка седмица. Имам предвид, че не му се ходи на дискотека с тях или на кръчма. Ама като дойдат да гледат мач им оставям биричката и излизам по женски :-D

FikSi91
03-07-2008, 15:29
a ti na kolko si ako ne e taina :-D

rame
03-07-2008, 15:37
На 16 не трябва само това да ти е в главата. Има по-важни неща, които можеш да направиш само на 16. например да завършиш 9-ти клас и да си почнал 10-ти.
Не мога да приема, че е нормално момиче(да не говорим за момче, което е в пъти по-незряло) да има повече от 1 сексуален пъртньор до къвм 17-18.

Кой е рекъл че на 16 трябва само секс да ти е в главата, но и не е вярно че не трябва да присъства в живота ти въобще. Стига с тия крайности, един тинейджър може да си гледа и училището, а може и секс да прави, едното не пречи на другото.
И истината е че, в днешно време средата е такава, че тия дето игнорират тая част от живота в тия години, биват подтиснати и комплексирани от сънаборниците си и се превръщат в сдухани момченца тип ала Харипотъровци.Прав си.Важното е да си запознат с рисковете -(болести,предавани по полов път,нежелана бременност и как да се предпазиш),за да започнеш да водиш полов живот....възрастта не е толкова важна,защото една моя пр на 19 няма елементарна сексуална култура. :? Наскоро почна да прави секс ,но е крайно неинформирана,въпреки възрастта и.... :-o Иначе съм против ранния секс-13,14,но например 16 е добра възраст за започване...стига да си добре информиран и с подходящ партньор:P А колко парньора е нормално да имаш на 17-колкото толкова......но определено над 5-10 не говори мн добре за теб ! :)

Xtuning
03-07-2008, 15:46
Ами мда съгласен съм че човек треа да почне активен полов живот на 17-18 ... но днес имам приятели които от по на 14-5 почват ..

Аз лично до 17-тата си годишнина имах само 1 ... Вече съм на 18 и 1/2 .... и съм имал 5 .. нз според мен е нормално ...