PDA

View Full Version : Free.bg



Първокласник
03-07-2008, 12:20
Защо като си направим папка във файловия архив във free.bg и влезна в нея и там кача избраните файлове те не се качват в папката(директорията), а са си с останалите файлове (индекса и т.н.).Дано ме разбрахте какво имам предвид.Демек не се качват в избраната папка.Обяснете ми как требе да се направи плс.Та зашо се получава така и как да го оправя.

tqnko1
03-07-2008, 13:05
wow, 6teti prepor14am hit.bg i vij za6to
Вашата парола: *****
Сменете я при първа възможност.

Връзка за администриране:
http://wwwfree.bg/cgi-php/admin/admin.php

Моля не отговаряте на това писмо.
Поздрави: администраторът на free.bg
ako go zabelqza... b1gava istoriq :)

Първокласник
03-07-2008, 13:38
wow, 6teti prepor14am hit.bg i vij za6to
Вашата парола: *****
Сменете я при първа възможност.

Връзка за администриране:
http://wwwfree.bg/cgi-php/admin/admin.php

Моля не отговаряте на това писмо.
Поздрави: администраторът на free.bg
ako go zabelqza... b1gava istoriq :)

Нещо не схващам.Виж са, аз мога просто да влеза в free.bg и там си пиша името на сайта и натискам "Администрирай" и готово ако имаш предвид, за линка, че само от там може да се влезне-не е вярно.Но все пак някой ще ми отговори ли на въпроса?

tqnko1
03-07-2008, 14:45
6ti dam preporaka smeni si "qkiq" hosting :oops:

Първокласник
03-07-2008, 17:50
Е са съм със hit.bg и всичко е бомба (за сега)
Ето ми сайтчето-> Цвък 8) (www.jorkata95.hit.bg)

tqnko1
03-07-2008, 20:46
Е са съм със hit.bg и всичко е бомба (за сега)
Ето ми сайтчето-> Цвък 8) (www.jorkata95.hit.bg)
ima o6ti nqkoi ne6ta da si opravq6 kato na4alo "Добре дошли в www.Jorkata95.free.bg надявам се да се забавлявате дoато сте тук! " trqbva da e hit.bg* :> no nenujni podrobnosti ina4e kato za html si e dobro sait4eto :) daje vidqx 1 snimka "Снимка на седмицата" az predi si q bqx slojil na podpisa :D 8-) brao

Първокласник
03-08-2008, 05:46
Е са съм със hit.bg и всичко е бомба (за сега)
Ето ми сайтчето-> Цвък 8) (www.jorkata95.hit.bg)
ima o6ti nqkoi ne6ta da si opravq6 kato na4alo "Добре дошли в www.Jorkata95.free.bg надявам се да се забавлявате дoато сте тук! " trqbva da e hit.bg* :> no nenujni podrobnosti ina4e kato za html si e dobro sait4eto :) daje vidqx 1 snimka "Снимка на седмицата" az predi si q bqx slojil na podpisa :D 8-) braoА да верно :-D оправих го :) .