PDA

View Full Version : Какво иска от мен и изобщо иска ли нещо?



sladkata_pisankaaa
03-07-2008, 13:39
Здравейте! Ходих два пъти с едно момче, ама когато ходихме първият път не му дадох да ме целува,, защото бях лапетия :D . Вторият път ме натисна на един ъгъл и тогава вече нямаше бягане :razz: . Вече не ходим. Той обаче има огромно самочувствие и малко гаден и несъобразителен, ама е готин. Вчера една приятелка ми каза: "Хайде, признай, че го харесваш... То си личи". И аз писах на чина й : "Да". После тя му е казала и му е показала накакъв СМС, в който аз съм писала преди, че го харесвам, че е сладък и т.н. И после почнаха бъзиците от негова страна. Почна да се надува. Пред приятелите си особено. И аз от срам :oops: го отбягвам, ама като ме сбара един път и вика на един негов приятел:"Ела, ела да видиш гълъбицата".(подигравателно). Пред приятели се надува ама иначе като ме дръпне настрани някъде и ме заговаря и е по-различно. После ми вика "Защо не ми го каза в очите ами го казваш на приятелки? Ако ми го беше казала..." и млъкна. Понякога, когато го виждам си търси повод да се доближи до мене и често играе този номер: казва "Ела да ти кажа нещо". Притиска се до мене, съчинява поредната простотия и си тръгва. И така когато му скимне.
Въпроса ми е вие, момчетата как предпочитате:да ви казваме в очите или да сме по-потайни ние, момичетата?
Към всички: според вас той харесва ли ме или само се заиграва смен когато му скимне и се надува пред приятелите си, не иска да си признае, че ме харесва. Според мен е така. Благодаря, че ми отделихте време! :-D

tan0
03-07-2008, 13:47
emi kakvo vi prechi da kazvate sichko v ochite ne vsichki momcheta sa kato Svetlina,alena....razbirash li me?
inache toi te haresva ako ne te nqmashe da ti obrashta vnimanie i da te darpa prosto si pogovorete i se draj kat zrqla jena

hooliganka89
03-07-2008, 14:09
Toq e nqkav super hlapak,to i ti ne ostavash po-nazad ot nego(pishesh na china :shock: ).
Mislq,che te haresva ama akala mu e v gaza navrqn,i ne znae kak da se darji s momichetata.Otdavna sam gi minala tezi "premejdiq v lubovta".

comics
03-07-2008, 16:24
Toq e nqkav super hlapak,to i ti ne ostavash po-nazad ot nego(pishesh na china :shock: ).
Mislq,che te haresva ama akala mu e v gaza navrqn,i ne znae kak da se darji s momichetata.Otdavna sam gi minala tezi "premejdiq v lubovta".
Ей мн си г0ляма значи тцтцтц ама и голям0 надуване, че си голяма му удряш....... :D

tan0
03-07-2008, 16:40
Toq e nqkav super hlapak,to i ti ne ostavash po-nazad ot nego(pishesh na china :shock: ).
Mislq,che te haresva ama akala mu e v gaza navrqn,i ne znae kak da se darji s momichetata.Otdavna sam gi minala tezi "premejdiq v lubovta".
Ей мн си г0ляма значи тцтцтц ама и голям0 надуване, че си голяма му удряш....... :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sexita
03-07-2008, 17:57
Тва ми напомня за тайното ми дневниче в което си писах точно такива глупости,когато бях на 12-13 и после кат си хванах гадже...
Хаха...не знам какво да ти кажа...малка си,тепърва ще се учиш,иначе е хубаво да се отракаш и да почнеш да мачкаш от сега мъжете,за да не те мачкат те... ;)

Co0kIe
03-07-2008, 20:23
После тя му е казала и му е показала накакъв СМС, в който аз съм писала преди, че го харесвам, че е сладък и т.н.

:shock: :shock: И това наричаш приятелка?! Ако наистина ти беше фр нямаше да изтича да му каже за чувствата ти

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:43
Toq e nqkav super hlapak,to i ti ne ostavash po-nazad ot nego(pishesh na china :shock: ).
Mislq,che te haresva ama akala mu e v gaza navrqn,i ne znae kak da se darji s momichetata.Otdavna sam gi minala tezi "premejdiq v lubovta".

na sashtoto mnenie sam

Sarabi
03-07-2008, 21:00
Да се подиграваш на някой, който те харесва, е все едно да се подиграваш със себе си.
Не бих се занимавала с тъп отворен пе****с, който да се прави на важен пред приятели. Ако твоя не започне да се държи нормално и пред други хора - заебавай. Какво ще се занимаваш с детски историии простотии :-o .

A3_CbM_MoMu4e
03-07-2008, 21:27
това е то ученическа любов (свалки, бъзици, подигравки дори)колкото и да е смешно е така :-D

w0sh
03-07-2008, 21:31
това е то ученическа любов (свалки, бъзици, подигравки дори)колкото и да е смешно е така :-D

Аз го наричам любов за дебили.