PDA

View Full Version : Проблем с едни чепици :)



white_shark
03-07-2008, 16:43
Привет на всички за първи път :)
Времето до баловете е изключително кратко и вече голяма част от хората са си накупили всичко необходимо само не и аз.По стара традиция чакам последния момент да се вдигна да правя нещо,но тоя път имам проблем.Интересува ме къде мога да намеря някакви обувки за пораснали мъже :oops: Става дума 48-49 номерация някъде.Не смея да си взема костюм и да стане мога да си намеря подходящи обувки като за него.Искам да взема първо тях и според това официални ли са или нещо по-спортно да съобразя облеклото си.По принцип съм от Бургас,но няма значение в коя точка на страната ще ме пратите-вдигам се с колата и отивам,че работата е сериозна.
Очаквам да ми помогнете :)

Wind_of_change
03-07-2008, 17:44
Да,познато ми е.Аз съм само на 14 а нося 47.Баща ми-49.Ми кво да ти кажа търсенето му е маиката.Друг вариант нема.А и се радваи ние сме мъже мани ги тея путьовци дет са с детски краченца да ходят си купуват обувки у магазина срещу родилния дом :P

Bolt_f
03-07-2008, 17:47
predi vyv Varna imashe edin magazin Gigant, no chestno kazano davam mnogo stara informaciq... a i nqmam nikakva ideq kyde beshe veche. No moje da se pointeresuvash za imeto.