PDA

View Full Version : и накрая приятели



pepelq6kaaa
03-07-2008, 16:36
mislite li 4e kogato svar6i edna vrazka i dvamata podarjat dobri priqtelski otno6eniq sled tova tova e taka za6toto naistina e imalo lubov ili izob6to q e nqmalo ili kogato dori edno zdr ne si kazvate togava e imalo lubov ot koqto boli kajete si mnenieto i kak e bilo pri vas '
az sam imala i ot dvete i s takiva s koito otkakto skash ne podarjam absolutno nikakvi otno6eniq no pak naskoro se vidqh s dr biv6 i mn mi se zaradva strahotni fr si ostanahme koeto e dobre :oops:

tan0
03-07-2008, 16:39
tuka v tazi tema e mn otnostitelno i zavisi ot nachina na razdqlata ot vremeto na vraznakata ot prichinata za razdqlata i dr....
prosto ot choveshka gledna tochka e normalno pone edno zdr da kazvash na choveka do koito si se sabujdal do vchera taka da se kaje...

b0nb0nka
03-07-2008, 16:50
Ami zavisi.Ne moje da se kaje konkretno.Zavisi ot horata,ot obstoqtelstvata i pri4inite,poradi koito sa se razdelili i t.n.No spored men,ako prosto vruzkata ne vurvi,no horata si se kefqt edin na drug i si prekarsvat vremeto qko zaedno,e redno da ostanat v dobri otno6eniq i da si se vijdat,no kato priqtel4eta. :D

sexy_momi4e
03-07-2008, 16:51
наистина зависи от много неща,след като аз скъках с бившия(след почти 2 г. заедно)той искаше да си останем приятели,ама след толкова време заедно вече ми беше омръзнал,едвам го търпех,много ми беше досаден...и просто не искам да сме приятели,сещам се какви неща сме правили заедно и ми става някво некомфортно и още повече,че ме харесва...много малко хора познавам,които са си останали фр,но има и такива...

tan0
03-07-2008, 16:53
Ami zavisi.Ne moje da se kaje konkretno.Zavisi ot horata,ot obstoqtelstvata i pri4inite,poradi koito sa se razdelili i t.n.No spored men,ako prosto vruzkata ne vurvi,no horata si se kefqt edin na drug i si prekarsvat vremeto qko zaedno,e redno da ostanat v dobri otno6eniq i da si se vijdat,no kato priqtel4eta. :D


zashto li mislq che mislim mn shodno....!

Opredelno shte badesh madar chovek kato men 8) 8)

vvs_go
03-07-2008, 17:27
ne

tan0
03-07-2008, 17:30
vvs_go zashto kato nikoi ne te natiska ti pak zvanish??? :-x

GameMaster
03-07-2008, 18:34
Ami the best frienda na brat mi e bivshata mu priqtelka....Taka che smqtam che tova e vazmojno sled razdqla da ima priqtelstvo :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-07-2008, 18:47
с момчето в което за 1ви път се влюбих наистина мисля че може да се каже че сме си фрс :) просто винаги с каквото може ми помага :) ии мисля че това е защото наистина имахме силна връзка ако мога да се изразя така :) защото с останалите с които съм нямала такива отно6ения ии изобщо на здравеи здрасти сме :) така че според мен зависи от начина по които сте държали един на друг ... :)

h0t_bAbE
03-07-2008, 19:26
moje da e imal0 istinska liub0v,m0je i nevijdana do sq da e bila,a da sa se razdelili ujasn0,zavisi ot obstoqtelstfata,zavisi ot mn ne6ta

Fallen`Angel
03-07-2008, 20:29
Не мисля, че е възможно, защото винаги от едната страна ще има чувства. Но както винаги изцяло зависи начина на раздяла, отношенията, дали имате общи приятели, компанията ви една ли е..учите ли заедно и т.н. и т.н. Също така зависи и дали е била наистина силна връзката ви, а не просто ей така за 2-3 дена. Лично аз направих така, че отношенията ми с бившата и единствената, която мога да кажа, че съм обичал до сега, да не сме дори и на здравей здрасти :) Просто не искам.. и така ми е по-добре :oops:

CuRly_Doll
03-07-2008, 20:33
И от двата вида съм имала,но мисля,че щом двама души са се обичали няма нищо лошо да си имат приятелството и уважението.За мен по-важно е да имам приятелството на някой бивш,отколкото да се разминаваме все едно никога не сме се виждали преди...просто е супер тъпо

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:39
emi az prodaljavam da si kazvam zdr na vsichki s koito sam hodila tfa che sme skasali en oznachava che trqa sq da se mrazim neka pone sme si fr makar che s 1 momche kato skasahme mn me zabolq i oshte si go obicham no sme fr ili pone taka izglejda sega sam s drugo momche daje utre na 8mi praim mesec no mislq che s nego ako skasame toi nqma da m ikaje nito zdr nito nishto :(

led_i_ogyn
03-07-2008, 20:42
Много зависи от раздялата, от хората, от обстоятелствата...При всвки бивш е различно...

koalka
03-08-2008, 06:49
Приятелство може да има, когато няма чувства и от двете страни.Не е задължително да имате чувства, за да не си казвате "здрасти".Просто можеш да не искаш да поддържаш приятелски отношения по една или друга причина.

Naughty_
03-08-2008, 07:22
ами зависи от хората :) аз примерно имам бивши гаджета с който съм в приятелски отношения :) Обаче имам и такива бивши,с които се правим на непознати :)