PDA

View Full Version : Има ли българи в Швеция ???



qvor
03-07-2008, 16:53
Казваите сега има ли някои де живее в Швеция :(

LipSoFAnAnGel
03-07-2008, 17:27
ти :D :D

qvor
03-07-2008, 18:37
drug ?

RoyTheReaper
03-07-2008, 19:06
Откога издирвам българин в Швеция... как е там?

qvor
03-08-2008, 16:21
Ми да ти кажа на мен не ми харесва ако искаш да говорим скаипа ми е dai_mi_vesloto

hooliganka89
03-18-2008, 08:30
Казваите сега има ли някои де живее в Швеция :(

Az sam v Germaniq,no skoro moje da se mestq v Sveicariq,no ne znam v koi grad ama znam,che shte e v nemsko govorqshtata chast.
A ti v koq chast na Shveicariq si?

jinzo
03-18-2008, 09:21
Казваите сега има ли някои де живее в Швеция :(

Az sam v Germaniq,no skoro moje da se mestq v Sveicariq,no ne znam v koi grad ama znam,che shte e v nemsko govorqshtata chast.
A ti v koq chast na Shveicariq si?

mejdu shveciq i shveicariq ima razlika LOL :D

hooliganka89
03-29-2008, 07:13
Казваите сега има ли някои де живее в Швеция :(

Az sam v Germaniq,no skoro moje da se mestq v Sveicariq,no ne znam v koi grad ama znam,che shte e v nemsko govorqshtata chast.
A ti v koq chast na Shveicariq si?

mejdu shveciq i shveicariq ima razlika LOL :D


Offf obarkala sam se i vse pak ne sam napisala SHVECIQ,a sam napisala SVEICARIQ,ako ti secheshe pipeto shte da zacepish,che stava duma za SHVEICARIQ,to blizko do akala nali temata e za tam.

koppss
04-02-2008, 15:38
миналата зимна ваканция бях в швеция малмю такава красива държава не бях видял бил съм в Турция,Дания и Италия но Не съм видял такава държава като Швеция когато трябваше да дойдем в бг направи мисе плачеше дане напускам Швеция живот и здраве може това лято да съм там И за по нататък планирам да напусна бг и да отида в Швеция...

alex_devv
04-02-2008, 15:49
аз

MODEL
04-03-2008, 07:52
Казваите сега има ли някои де живее в Швеция :(
Има, майка ми е там вече 6 месеца. Много е доволна. Грижат се, обучават те, пари ти дават докато си намериш работа и накрая , но не на последно място-уреждат жилища! Ако си ученик-плащат ти образованието,..абе много яко!

qvor
04-18-2008, 20:19
Има, майка ми е там вече 6 месеца. Много е доволна. Грижат се, обучават те, пари ти дават докато си намериш работа и накрая , но не на последно място-уреждат жилища! Ако си ученик-плащат ти образованието,..абе много яко!


Zdravei a v koi grad e ? ti smqtash li da otivash kam shvecia ?

nelieta
06-24-2008, 23:38
И аз издирвам българин в Швеция
но уви зов в пустиня :?

Бях при македонци, сърби , но нашите са се покрили не общуват маи с наш.
Ако някои иска да се свърже с мен ще се радвам , аз съм омъжена аз швед и живея в скона .
qvor обръщам се конкретно към теб кажи на маика си да се свърже с мен получавам известия на имеила си от чата .

Mariya Bokova
07-26-2008, 20:39
Ima Bulgari v Schveciq razbira se. Primerno v Oslo (Norvegiq ) sme okolo hilqda broiki. A, predi dve godini sreshtnah nqkolko Bulgaria koito jiveeha v Sverige (Shveciq)

Pozdr ot svetlo Oslo
Mariya