PDA

View Full Version : Псуването



lilit_666
03-07-2008, 17:37
Какво мислите за момичетата, които използват уличен жаргон (псуват)(не вас ест) и това прави ли ги по-секси в мъжките очи???

amatorium
03-07-2008, 17:39
Spored men e mnogo prostashko i grozno. :-)

vaniLL
03-07-2008, 17:41
dammm , groznoe otstrani , no ponqkoga ne se zdyrjam :oops: :oops: :oops:

Karamel4e_to
03-07-2008, 17:43
emi az psuvam da si priznaq no ne postoqnno a kogato se iznervq ili qdosam .
no sega chuvam mn dori i malki momicheta na po 12-13 da si govorqt na putko i da psuvat za nai malkoto :idea: a tova dali gi pravi sexy v majkite ochi spored men ne no vse pak ne sam momche neka te kajat

Lorelei
03-07-2008, 17:43
Pylna prostashtina i selqniq e tova.A da e po-seksi...Boje moi... :?

Liar
03-07-2008, 17:44
Spored men e mnogo prostashko i grozno. :-)
Съгласна съм.Никога не псувам =p

tqnko1
03-07-2008, 17:45
boli ma kura :D

Kras4eto_lp
03-07-2008, 17:47
Еми грозно е да ама понякога просто ми излиза от устата като се ядосам :-D

DevilWish
03-07-2008, 17:51
Opredeleno ne e krasivo ot ustata na momi4e ,oba4e i az 4esto psuvam - ama samo ako sym qdosana za ne6to

vaniLL
03-07-2008, 17:54
vsi psuvat , neka da ne se praim na golemi dami ...necenzornoto si ni e v kryvta ... "az nikoga ne psuvam " da be da ...

amatorium
03-07-2008, 18:00
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)

vanPersieFan11
03-07-2008, 18:02
Еми грозно е да ама понякога просто ми излиза от устата като се ядосам :-D

:D

vaniLL
03-07-2008, 18:04
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???

Lorelei
03-07-2008, 18:06
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???

Mnogo qsno,che e po-grozno,kogato jena psuva.V prirodata na jenata e zalojeno da e izsikano,vyzpitano i nejno sydanie,ne da se izlaga kato kifladjiika.Ujasna e gledkata i na piqno i na psuvashto momiche...

vaniLL
03-07-2008, 18:07
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???

Mnogo qsno,che e po-grozno,kogato jena psuva.V prirodata na jenata e zalojeno da e izsikano,vyzpitano i nejno sydanie,ne da se izlaga kato kifladjiika.Ujasna e gledkata i na piqno i na psuvashto momiche...


ne tyrsi konfrontacii
ujasno ne ujasno i ti si biola piqna i ti si psuvala ;)

Kras4eto_lp
03-07-2008, 18:08
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???
Защото Земята се върти :D Така е възприето че мъжете са си прасета и си псуват...то не е само с псуването така. :(

Lorelei
03-07-2008, 18:11
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???

Mnogo qsno,che e po-grozno,kogato jena psuva.V prirodata na jenata e zalojeno da e izsikano,vyzpitano i nejno sydanie,ne da se izlaga kato kifladjiika.Ujasna e gledkata i na piqno i na psuvashto momiche...


ne tyrsi konfrontacii
ujasno ne ujasno i ti si biola piqna i ti si psuvala ;)

Da,vednyj pred 3ima choveka i na 15,a i ne sym se izlagala po zavedeniq pred horata,taka che...
A za psuvaneto,da,no veche sym namnenie che e otvratitelno,izobshto ne po-malko ot tova da videsh nqkoi da se izpliue na ulicata,da se urigne i t.n.

sexita
03-07-2008, 18:12
И на мен не ми харесва...говоря всякакви простотии ама да ръся глупости за майката на някой си и да си избивам комплекси...неее...нямам нужда.
Даже ако нещо се ядосам на компа или друго само викам-"Мамка му..." и тва е...не се довършвам щот звучи тъпо :?

lilit_666
03-07-2008, 18:14
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???
И аз това се питам...
Аз псувам когато се изнервя, ама и самия ми речник е мн цветущ-когато говоря нямам задръжки.Старая се най-образно да представя нещата.Прави ми и впечатление, че момчетата се дразнят на прекалено изискания жаргон-така ли е(някак държи на дистанция)
TOВА ГРОЗНО ЛИ Е ???

vaniLL
03-07-2008, 18:17
Vsichki psuvame ponqkoga. Sluchva se. No kato cqlo ima takiva, koito psuvat kato karucari. Mnogo e grozno tova. :-)


i kakvo , nahce myjete moje da psuvat i ne e grozno , a za jenite e grozni ? zashto ???

Mnogo qsno,che e po-grozno,kogato jena psuva.V prirodata na jenata e zalojeno da e izsikano,vyzpitano i nejno sydanie,ne da se izlaga kato kifladjiika.Ujasna e gledkata i na piqno i na psuvashto momiche...


ne tyrsi konfrontacii
ujasno ne ujasno i ti si biola piqna i ti si psuvala ;)

Da,vednyj pred 3ima choveka i na 15,a i ne sym se izlagala po zavedeniq pred horata,taka che...
A za psuvaneto,da,no veche sym namnenie che e otvratitelno,izobshto ne po-malko ot tova da videsh nqkoi da se izpliue na ulicata,da se urigne i t.n.

dobre , che e 1 , ama nqma da sporim , neshta , koito ne ni otyrvat , ne gi pomnim , nali ...

brei , golqma madama stana , kak shte komunikirash s nas nz ... deto psuvame ... tctctc

shte trqbva da se zaobikolish s novi , izviseni , bezgreshni lichnosti , koito shte ti otogovarqt na iziskvaniqta i na predstavite za sveta .
slez na zemqta

Lorelei
03-07-2008, 18:18
И на мен не ми харесва...говоря всякакви простотии ама да ръся глупости за майката на някой си и да си избивам комплекси...неее...нямам нужда.
Даже ако нещо се ядосам на компа или друго само викам-"Мамка му..." и тва е...не се довършвам щот звучи тъпо :?

Ei ei,"mamka mu" ne se broi :D Xa-xa.Tui mi e redovnoto,no ne mislq,che e psuvnq. :P

sexita
03-07-2008, 18:22
И на мен не ми харесва...говоря всякакви простотии ама да ръся глупости за майката на някой си и да си избивам комплекси...неее...нямам нужда.
Даже ако нещо се ядосам на компа или друго само викам-"Мамка му..." и тва е...не се довършвам щот звучи тъпо :?

Ei ei,"mamka mu" ne se broi :D Xa-xa.Tui mi e redovnoto,no ne mislq,che e psuvnq. :P
Ми не е псувня...просто си изкарвам яда с тва безмислено словосъчетание :D

LeVski_fen
03-07-2008, 18:29
Ми значи не ме кефят особенно момичета дето говорят цинизми но определено много повече се дразна от момиче,което говори с селски диалект :-x

comics
03-07-2008, 18:30
Жена да псува- отвратително!!!

tqnko1
03-07-2008, 18:32
Жена да псува- отвратително!!!
moje i da e perverzno :D

besnicataa
03-07-2008, 18:38
Еми грозно е да ама понякога просто ми излиза от устата като се ядосам :-D

devil_feel_f
03-07-2008, 18:52
Жена да псува- отвратително!!!

Да.А мъж като псува все едно птичка пее,така ли???Жените и мъжете са равни - живеем в 21 век, където мъжете и жените са равни.Така че щом един мъж може да псува, защо не и една жена?Просто хората със старото самосъзнание го имат за грозно и т.н.Вярно е, че е много грозно и просташко, но щом мъжът може да псува и жената да го търпи, то тя също може да псува и той да я търпи.

vaniLL
03-07-2008, 18:55
Жена да псува- отвратително!!!

Да.А мъж като псува все едно птичка пее,така ли???Жените и мъжете са равни - живеем в 21 век, където мъжете и жените са равни.Така че щом един мъж може да псува, защо не и една жена?Просто хората със старото самосъзнание го имат за грозно и т.н.Вярно е, че е много грозно и просташко, но щом мъжът може да псува и жената да го търпи, то тя също може да псува и той да я търпи.

ataka :smt006

Karamel4e_to
03-07-2008, 18:56
Жена да псува- отвратително!!!

Да.А мъж като псува все едно птичка пее,така ли???Жените и мъжете са равни - живеем в 21 век, където мъжете и жените са равни.Така че щом един мъж може да псува, защо не и една жена?Просто хората със старото самосъзнание го имат за грозно и т.н.Вярно е, че е много грозно и просташко, но щом мъжът може да псува и жената да го търпи, то тя също може да псува и той да я търпи.

emi da no jenite sme po nejni sazdaniq e ne e krasivo 1 momiche da psuva kato karucar a majete te sa po grubi i po priemlivo

swords1010
03-07-2008, 19:17
Най малко изглеждат секси. Това - момиче да върви по улицата и да псува с пълно гърло като каруцар е невероятно просташко. :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2008, 19:28
по принцип не псувам.., а преди дори не харесвах момичетата, които псуват и се държат вулгарно... но с времето установих, че едните са крайно арогантни и не знаят кога и пред кого да си държат езика зад зъбите...., а другите са просто по-разкрепостени и не влагат лоши мисли в думите си. :) Една от най-добрите ми приятелки е лудата каруцарка... може да засрами всеки мъж... обаче си е просто такава.. :) ама тя си пада и по подобни на нея типове :-D И въобще не се стреми да направи 'добро' впечатление на някой... тя е такава каквато си е. ;)

insomnia79
03-07-2008, 19:28
АЗ kato se qdosam ne moga da se sdurja i mi olekva :grin: :grin: ustanovih 4e sled Brutalna psuvnq pred hora ili ne i mi minava qda . DAJE vednuj se izcepih na dvora pred daskalo sled kato me uceliha po glavata s topka ama kak go izkre6tqh edin bog znae :D :D :D :grin: .... iii :oops: :oops: posle mi mina 8-) 8-)

Strifonov
03-07-2008, 19:35
на мен не ми допада момичето да псува.много е грозно особено момиче да псува.Ужаст :( :)

Wrathchild
03-07-2008, 19:36
Жена да псува- отвратително!!!

Да.А мъж като псува все едно птичка пее,така ли???Жените и мъжете са равни - живеем в 21 век, където мъжете и жените са равни.Така че щом един мъж може да псува, защо не и една жена?Просто хората със старото самосъзнание го имат за грозно и т.н.Вярно е, че е много грозно и просташко, но щом мъжът може да псува и жената да го търпи, то тя също може да псува и той да я търпи.Когато ти отидеш да биеш плочи по строежите и мъжа ти ражда, тогава говори, че сме напълно равни. Равни сме като цяло, но в различните области НЕ СМЕ!
И жена да псува е грозно. И да, аз като се ядосам съм като каруцар. Което не го прави по-хубаво и по-възпитано.

bebe_zaiche
03-07-2008, 19:39
Зависи от подбора на псувните. Има много патки дето не могат да псуват, но не спират да се опитват - ето това е дразнещо. Но хората, посветени в изкуството да ругаят и псуват, та чак камък да разплачат.. Тях няма как да не ги уважавам. Нямате си представа колко талант се иска (пък и труд) за да измисляш хубави псувни и то бързо.

Pedq_Chovek
03-07-2008, 19:50
Не мога да трая момиче, което псува.. а е имало и такива които са ми говорили и на "братле" ](*,)

Karamel4e_to
03-07-2008, 19:51
Не мога да трая момиче, което псува.. а е имало и такива които са ми говорили и на "братле" ](*,) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hottie
03-07-2008, 19:56
Не мога да трая момиче, което псува.. а е имало и такива които са ми говорили и на "братле" ](*,)

Ooo жалки и смешни са ми тези момичета - братле,копеле,пу*ко...!!
Отврятително е едно момиче/жена да псува! И мен ми се случва малко като се ядосвам, но не навлизам в крайности и е само пред мноооого близки когато просто не мога да се сдържа.

st1ka
03-07-2008, 19:56
Ами понякога като се ядосам яко яко се изпускам,но по принцип гледам да не говоря така,още по-малко пък с някви такива обръщения като п*тко и т.н. Супер просташко е !!!

LustForSk8ing
03-07-2008, 20:00
наистина е грозно...кат го гледаш от страни..ама аз не се усещам и в 90% от разговорите си псувам!

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:02
Ами понякога като се ядосам яко яко се изпускам,но по принцип гледам да не говоря така,още по-малко пък с някви такива обръщения като п*тко и т.н. Супер просташко е !!!

+1

SINDEL
03-08-2008, 08:34
Сигурно не е красиво, определено не бих казала, 4е е секси, оба4е аз псувам. И то бая. Хората около мен са ми свикнали и не им прави впе4атление, така 4е нямаме проблеми нито аз, нито те.
Единствено внимавам какво говоря, ако съм на някакво по-официално събитие, където такива приказки са недопустими :-D

MakeMeLaugh
03-08-2008, 12:53
Алееее отвратително е.
Отблъсква ме и ме кара да почвам да псувам псуващото момиче ;д

feelthless4o
03-08-2008, 12:55
Не

aanitogb
03-08-2008, 18:22
tapi putki sa kvo da mislq

deathproof
03-08-2008, 18:49
Да кажеш едно "мамка му" като се ядосаш не е проблем, напротив придава емоция и показва чувство. Ако си ядосан без да изпуснеш нещо такова сякаш не си се ядосал. Но тези момичета, които си говорят на кучко, курво и т.н. .... ми не само, че е грозно, но е проява на лош вкус. А колкото до мъжете и дали има разлика при псуващо момче и псуващо момиче....ами ако пича е на място ще се постарае да си мери приказките в компания на момиче.

LitTleJ
03-09-2008, 10:47
Але те по принцип и момчетата не трябва да псуват ама... 8-) 8-) 8-)
Аз съм момче и изобщо ме си поплювам, по някога дори ме е срам от себе си като съм сам в нас, такива псувни праскам че чак си се чуда на акъла как съм измислил. 8-)

krem4et0
03-09-2008, 10:53
Напоследък(последните 1-2 години) се улавям, че честичко използвам гадни думички пред гаджето си. Просто като съм ядосана е ми се изпръзва по някое ЦЕНЗУРА, но иначе не мисля, че е много секси. Пред друг не го правя, ама все пак мъжа е този, пред когото показвам цялата си ярост, яд, умора или нервност.

MishitoOo
03-09-2008, 11:02
Да кажеш едно "мамка му" като се ядосаш не е проблем, напротив придава емоция и показва чувство. Ако си ядосан без да изпуснеш нещо такова сякаш не си се ядосал. Но тези момичета, които си говорят на кучко, курво и т.н. .... ми не само, че е грозно, но е проява на лош вкус. А колкото до мъжете и дали има разлика при псуващо момче и псуващо момиче....ами ако пича е на място ще се постарае да си мери приказките в компания на момиче.

+1 :)

Saymon90
03-09-2008, 11:05
Не понасям момичета, които говорят като каруцарки... предпочитам ги нежни и женствени :oops:

max_baby
03-10-2008, 13:56
ako nqkoi se kefi na psuva6o moli4e traa da e golqm selqnin.da si momi4e i da psuva6 kato karucar e super grozno i mn tupo [-(

ЛаСт!К
03-10-2008, 17:01
Opredeleno ne e krasivo ot ustata na momi4e ,oba4e i az 4esto psuvam - ama samo ako sym qdosana za ne6to

Аре да не разграничаваме момчета-момичета,щото мноо се нерва!кФот важи за едните,важи за другите,няма разделяне!И кФо ся момичетата да сме примернички ли?Ние не се харесваме такива!А псувам...умерено 8)

Nooby
03-10-2008, 18:22
зависи как псува момичето.. в повечето случаи е отвратително да слушаш..да не говорим за секси

baby_girl_vn
03-10-2008, 19:36
момичетата които псуват са точно онзи тип момичета оприличаващи се на "малки кучки"естествено без да се замислят в значението на това словосъчетание...
П.С:що ми се струва че тази тема не е за тук?! :? :?

pet_14
03-10-2008, 20:37
Тва пък момиче да псува е по-зле и от незнам...разбирам 1-2-3 пъти на базик,или пък когато е ядосана да си изпусне нервите като каже някоя друга дума,ама пък всяка нейна 2ра дума да е псувня...Не не не това за мен не е момиче,а уличница :) .Така де има си граници

sLaDkA_GrEsHkA
03-10-2008, 20:42
ами и аз смятам че е грозно но когато съм бясна го правя.... :oops:

kofata
03-28-2008, 14:36
за мен не е грозно в смисъл зависи кво говори де...

UnForgiving
03-28-2008, 17:01
Да кажеш едно "мамка му" като се ядосаш не е проблем, напротив придава емоция и показва чувство. Ако си ядосан без да изпуснеш нещо такова сякаш не си се ядосал. Но тези момичета, които си говорят на кучко, курво и т.н. .... ми не само, че е грозно, но е проява на лош вкус. А колкото до мъжете и дали има разлика при псуващо момче и псуващо момиче....ами ако пича е на място ще се постарае да си мери приказките в компания на момиче.


Ми аз с повечето си приятелки си говоря на кучко, курво и т.н. и не виждам нищо чак толкова просташко, напротив кефи ме. А за псуването по принцип също псувам ама всички около мен са така (без значение момчета или момичета) включително нашите вкъщи и вече изобщо не ми прави впечатление.

So unbelievable love..
03-28-2008, 17:57
Да кажеш едно "мамка му" като се ядосаш не е проблем, напротив придава емоция и показва чувство. Ако си ядосан без да изпуснеш нещо такова сякаш не си се ядосал. Но тези момичета, които си говорят на кучко, курво и т.н. .... ми не само, че е грозно, но е проява на лош вкус. А колкото до мъжете и дали има разлика при псуващо момче и псуващо момиче....ами ако пича е на място ще се постарае да си мери приказките в компания на момиче.

+1 :)

+1

Viche
03-29-2008, 23:19
еми от време на време може и да пуска по некоя псувня,защото на мен ми харесват по разкрепостени и широкоскроени момичета,ама все пак това не значи да псува като някой хамалин :P

kirkolevka_love
04-04-2008, 16:17
Псувам си като ми се псува!Особено като ме ядоса някое момче!И за да псуваме ние момичетата вие момчетата сте виновни!

soulja_girl4e
04-04-2008, 16:23
mi :oops: az ot vreme na vreme... i to malki psuvni... primerno "deba" i "mainata ti" :oops: ama samo tova e i to rqdko... :oops:

alex_devv
04-04-2008, 17:42
не. това ги прави прости селянки в мойте очи

Miroslav__
04-05-2008, 12:47
Spored men e mnogo prostashko i grozno. :-)

+10000 :)