PDA

View Full Version : Отново въпрос за проклетия пиърсинг на езика..



monityY
03-07-2008, 18:09
Начи кажете места в София,където взимат по евтино за перфорация,и искам да питам отново скапания тъп въпрос който мн ви дразни .. Боли ли много..?Знам че не може да не боли но мн ли е силна болката,сравнете я с нещо друго за да имам представа горе долу..И след като ми пробият езика ще ми се развали ли говора и ще мога ли да ям? За целуване не питам,се ми е тая,но за говора и яденето е важно,щото тфа ше го праа скишно от наще и ако ми се развали говора и почна да влача думите наще ше разберът..И другия въпрос..Като ми сложат обицата мога ли да я махам когато искам веднага за да не я видят наще и да си я слагам само като излизам..Ако да кажете като се махне душчицата на езика мн ли се вижда...Т.е ще успеят ли да видят че има дупчица ..Абе изобщо ми обяснете за страничните ефекти и всичко там..Ако може.. :oops:

dan4ety
03-07-2008, 18:19
Ами аз нямам, но са ми обяснявали, че болката се трае. А, и както са казали хората "Трай бабо за хубост" ;) За говора и яденето - при всеки е различно, то трябва да си знаеш. Сестрата на една приятелка е яла както обикновено си яде и е говорила както обикновено си говори. Има я от около 3 месеца и родителите й още не знаят за обецата :D А пък до колкото знам, не можеш още като ти я сложат да можеш да я махаш когато ти скимне. По принцип доколкото знам, не е хубаво да се слага и маха когато ти падне, защото дупката зараства. Все пак отделяш слюнка, а тя по принцип помага за зарастването на рани, пък обецата все пак е в устата ти (това, че слюнката помага за по-бързото зарастване на една дупка го знам от една книга "Тракаща анатомия" или нещо от сорта. Много е забавна :D ). Пък за места, където можеш да се пробиеш - незнам. Това е от моята скромна, некомпетентна личност. Нека по-компетентните да кажат :)

Kras4eto_lp
03-07-2008, 18:19
Ох аз не съм много наясно ама все пак колкото знам ще кажа. Пъврите няколко дни ще ти е кофти, с говора ще свикнеш, но няма да можеш да ядеш. Ще си на течности и меки храни. Обецата не е хубаво много да се маха в началото защото зараства за една нощ. Яж сладолед за да не ти е много подут езика...за странични ефекти не знам. Но не си дупчи езика в някое просто студио дето изобщо не разбират :)

Ag
03-07-2008, 18:26
НЕ БОЛИ!Ако толкова я искаш не боли.То по-евтино и по-скапано ще те пробият.В София отиди в Трип Хаус или Мания.Аз имах проблем с яденето първите 2-3 дена само.Никви проблеми с говора.Ако наистина я искаш-слагай и да не ти пука от болката.

kuklichka_bg
03-07-2008, 18:30
i az iskammmmmmmmmmmmmmmm :? no 4ak lqtoto kat se vijdam po malko s nashte 4e sq brd :lol:

monityY
03-07-2008, 19:03
Оф и как да кажа на наще.. "Ами не мога да ям твърди храни,дайте нещо меко" и ако не я махам ще трябва почти да не си отварям устата като говоря.. Абе ше разберът и с мен е свършено! :o

monkata93
03-07-2008, 19:08
Няма как да не разберат ваште :( Приятелят ми има обица на езика и като говори се вижда много ясно...не може да я скриеш за да не я видят родителите ти :(

N0_feAR
03-07-2008, 20:13
за студи не мога да кажа щот не съм от София, но съм чувала добри отзиви за Трип Хаус. А относно болката - пиърсинга на езика го праят с упойка, спокич не е болка за умиране, няма да ти падне езика ;) за говора....възможно е малко да пофъфляш в началото но имам познати при които нямаше никаква разлика в говора, всичко си е до организъм, а за храната - същата раута. Имам приятели които си ръфаха пица на същия ден, а има и такива които цяла седмица караха на супички и сокчета. Абе пиърсъра в студиото щи обясни всичко, което те интересува, ни дей да го мислиш толкова. Цените варират около 35-40 лв

BrokenInnocence
03-09-2008, 00:09
Мммм... аз съм от тея дето ядат още в деня на пробиването... малко е трудничко в началото, ама се свиква. Пробивали са ме два пъти без упойка и не боля... но пък зависи от това ти колко понасяш болка. Тоя номер с махането и слагането на обецата, когато ти хрумне няма да стане, защото зараства бързо... много бързо. А ако не си отваряш устата мн като говориш и не се прозяваш без да си слагаш ръката пред устата не е задължително да я видят.