PDA

View Full Version : Не го харесвам!



SaLzI4Ka
03-07-2008, 18:59
Zna4iii... 6te karam napravo! :D ima edno mom4e koeto me haresva , no az nego ne , haresvam nai-dobriq mu priqtel {kakto i toi men} . Kak da otblasna ili da kaja na drugoto mom4e 4e ne go haresvam . Pls pomognete :( Blagodarq predvaritelno!
Редактирано от ramaiana
Заглавието трябва да е написано на кирилица

MiMcHeToOo
03-07-2008, 19:02
Не бъди груба от това боли!

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:03
Ne iskam da sam grupa toi mi e sa6tevremenno dobar priqtel , no... :?

BlueFace
03-07-2008, 19:04
Опитай да не използваш израза "искам да останем само приятели".Няма как да стане защото това момче те харесва и не може изведнъж да спре.От личен опит знам какво е чувството като ти кажат така... :(

evelinka1122
03-07-2008, 19:05
Ами кажи му направо! А пък и момчето което искаш да отблъснеш не знае ли че се харесвате с най-добрия му приятел.Щом са толкова добри фр. би трябвало да знае тия работи...

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:06
ne neznae i tova e gadnoto te sa nai-db frd i ako razbere moje bi nqma da ostanat takiva ... :(

BlueFace
03-07-2008, 19:11
Аааа не не не.Ако си развалят приятелството заради едно момиче.... :lol: :lol: .Не си заслужава...Пък и не вярвам да не знае ,че и той те харесва.Аз и моя bst fr също харесвахме едно и също момиче обаче нищо не се промени...Просто решихме ,че приятелството е по-важно..Но както и да е аз се влиубих в друго момиче и сега правя всичко възможно да я спечеля. :) Пък и няма за какво да се сърдят се пак има мн други момичета на земята... :)

evelinka1122
03-07-2008, 19:13
Ох... кофти... само те двамата да не си развалят приятелството като научи... няма ли начин момчето в което си влюбена да му каже ?! По-добре той,защото ако научи от теб,момчето което искаш да отблъснеш много ще се ядоса че най-добрия му приятел на му е казал истината, така по може да си запазят приятелството! Ако е избухлив може и бой да стане, била съм свидетел та такива сценки

BlueFace
03-07-2008, 19:15
Ох... кофти... само те двамата да не си развалят приятелството като научи... няма ли начин момчето в което си влюбена да му каже ?! По-добре той,защото ако научи от теб,момчето което искаш да отблъснеш много ще се ядоса че най-добрия му приятел на му е казал истината, така по може да си запазят приятелството! Ако е избухлив може и бой да стане, била съм свидетел та такива сценки
И това заради едно момиче.... :?
П.П. Нищо лично момичета.Ама мисля че и вие ще се съгласите ,че не си заслужава. :)

BlueFace
03-07-2008, 19:15
А и на колко години сте??

Co0kIe
03-07-2008, 19:16
Тоя проблем няма решение!
1. Ако му кажеш направо има шанс да се провали приятелството ви
2. Ако не му кажеш ще стане същото, защото той ще се досети че не го харесваш
3. Най-големия проблем е че харесваш най-добрия му фр и ако разбере ще бъде съсипан
4. Ако обаче не му кажете че се харесвате ще се разсърди и на двамата че не сте честни с него

И както казах по-рано:Според мен проблема няма ясно решение или поне аз не намирам такова :(

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:21
15 и 16 . Ами това е от скоро ... а момчето което харесвам не иска да се карат и не иска да му казваме , но ми каза аз да решавам ако искам да му кажем щял да му каже. Предпочитам аз да му кажа но нз как ...

BlueFace
03-07-2008, 19:24
Не се бавете...Кажете му веднага!!!Ще го заболи повече,ако изчаквате... :?

evelinka1122
03-07-2008, 19:25
Ох... кофти... само те двамата да не си развалят приятелството като научи... няма ли начин момчето в което си влюбена да му каже ?! По-добре той,защото ако научи от теб,момчето което искаш да отблъснеш много ще се ядоса че най-добрия му приятел на му е казал истината, така по може да си запазят приятелството! Ако е избухлив може и бой да стане, била съм свидетел та такива сценки
И това заради едно момиче.... :?
П.П. Нищо лично момичета.Ама мисля че и вие ще се съгласите ,че не си заслужава. :) Еууу да бе верно :D Има и такъв вариант... :oops: съгласна съм определено... :)

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:25
Не се бавете...Кажете му веднага!!!Ще го заболи повече,ако изчаквате... :?

da de ama kaji kak da mu kajem :D

BlueFace
03-07-2008, 19:33
Не се бавете...Кажете му веднага!!!Ще го заболи повече,ако изчаквате... :?

da de ama kaji kak da mu kajem :D
Ми начи...Отиваш викаш го и му казваш:
"Значи (както се казва) тряя да ти кажа нещу.Не може да има нищо между нас.Но и харесвам(името на бст фр му).Надявам се да няма лоши чувства ..и т.н."
Ей ти вариант!
И evelinka1122 мс за споделеното мнение :) :D

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:35
Не се бавете...Кажете му веднага!!!Ще го заболи повече,ако изчаквате... :?

da de ama kaji kak da mu kajem :D
Ми начи...Отиваш викаш го и му казваш:
"Значи (както се казва) тряя да ти кажа нещу.Не може да има нищо между нас.Но и харесвам(името на бст фр му).Надявам се да няма лоши чувства ..и т.н."
Ей ти вариант!
И evelinka1122 мс за споделеното мнение :) :D

10x :D no mislq da iz4akam drugi po mili idei ako nqma takiva davam po twoita :D ms

BlueFace
03-07-2008, 19:38
Е ся ти изкара идеята ми някаква груба....
Аз разбирам да бях написал:
"Викаш го и му казваш:Начи пич не ме кефиш така ,че можеш да се издухаш.А и бтв харесвам най-добрия ти фр и ако имаш проблем можеш да си го навреш отзад..."
В сравнение с тая идея предната бе6е мн мила :D :D

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:41
Дам :grin: определно .... ти как би се почувствал ако използвам първата ти идея ?

BlueFace
03-07-2008, 19:44
Права си не е много мила първата идея,ама пак става.
Еми както и да ме отрежат пак ще се чувствам много гадно...Защото все пак съм изпитвал силни чувства към момичето...Не е приятно да те режат... :(

SaLzI4Ka
03-07-2008, 19:46
Права си не е много мила първата идея,ама пак става.
Еми както и да ме отрежат пак ще се чувствам много гадно...Защото все пак съм изпитвал силни чувства към момичето...Не е приятно да те режат... :(

ami aide vliubi se v men az 6te izprobvam bezbolezneni na4ini da te razkaram :D 6te kaje6 koi stava :D

BlueFace
03-07-2008, 19:50
Права си не е много мила първата идея,ама пак става.
Еми както и да ме отрежат пак ще се чувствам много гадно...Защото все пак съм изпитвал силни чувства към момичето...Не е приятно да те режат... :(

ami aide vliubi se v men az 6te izprobvam bezbolezneni na4ini da te razkaram :D 6te kaje6 koi stava :D
:D :D Еми аз съм влюбен в едно момиче ама ако искаш мога да се престоря на влюбен и ти да си пробваш начините :D :D

BlueFace
03-07-2008, 19:51
Няма безболезнен начин :( :( Де да имаше :(

SaLzI4Ka
03-07-2008, 20:00
Права си не е много мила първата идея,ама пак става.
Еми както и да ме отрежат пак ще се чувствам много гадно...Защото все пак съм изпитвал силни чувства към момичето...Не е приятно да те режат... :(

ami aide vliubi se v men az 6te izprobvam bezbolezneni na4ini da te razkaram :D 6te kaje6 koi stava :D
:D :D Еми аз съм влюбен в едно момиче ама ако искаш мога да се престоря на влюбен и ти да си пробваш начините :D :D

COOL :D :D :D

BlueFace
03-07-2008, 20:04
8-)

SaLzI4Ka
03-07-2008, 20:05
E na hora kato teb se vika frd , da se jertva6 za dobroto na sveta .Da po4vam li ? :grin: 8-)

BlueFace
03-07-2008, 20:07
Да!Ама ако искаш си дай скайп ,че да не прайм спам теми тука. 8-)

CuRly_Doll
03-07-2008, 20:24
Емм няя начин да не го нараниш това момче,просто няя.Просто му обясни без заобиколки,че между вас не може да има нищи му кажи,че с бест френда му се харесвате.Кви мили идеи искаш???Се ще го заболи,неизбежно е!Пък ако те са истински приятели не мисля,че ше се скарат заради едно момиче...

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:40
emi namekni mu go no ne mu go kazvai direkttno she go naranish

Spiderm@n
03-07-2008, 20:48
Ох, по лично мнение, май не трябва да заставаш между тях. Ако те могат да се разберат, ок. Не можеш да му го кажеш направо, ако не му кажеш, ще му е много гадно, но ще му мине след време, в крайна сметка, не е възможно, всеки който харесвам да ме харесва. Ако направо тръгнеш с приятеля му, има шансове да се почувства, все едно сте му забили нож в гърба, и ако са наистина добри приятели, може ти да се окажеш губещата. За сравнение, всичките ми приятели, когато почват нова връзка има едно условие: "Може да няма друга като тебе, но ти между мене и приятелите ми няма да застанеш, по скоро ще спра да контактувам с теб, от колкото с тях." Идеята ми е, че те вероятно ще се сдобрят, но накрая да не се окаже, че нито един от тях не иска да общува с тебе, заради стореното. Мисля, че те трябва да се разберът по мъжки.