PDA

View Full Version : Ще ви падне ли в очите



insomnia79
03-07-2008, 19:19
Predstavete si slednata kartinka: Zabivate se s nekvo moimi4e ,mn vi kefi ,tq se durji otovoreno nahakano bihte trugnali s neq no bez luboF i po specqlni 4uvstva . Ta vie nqmate seriozna frka i est otvarqte temata "sex". Vie ne ste devstven ( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva) oba4e v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas . Ot tova bi li vi padnala v o4ite . Bihte li si kazali "pff :x taq kvo mi se prai na mnou otovorena a dori ne go e praila :( "

I 2ro pri su6tata situaciq bihte li predpo4eli mackata da e devstvena ili ne ? Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)

Taq tema e porodena ot edno obsujdane s frka na kafe i Q posve6tavam spec na neq
:D :D :-) :-) :-) :D :D :-) :-) :-) :grin:

т.7
krem4et0

Bernabeu
03-07-2008, 19:27
амиии какво да кажа?! това че е девствена не е никакав фактор за мен! ако наистина я харесвам това няма значение!!! пък дали е по-хубаво с девствена ще мога да кажа едва в неделя като вляза в сайта!!!

cecko_boy
03-07-2008, 19:29
АХьахьа еми ако разбера , че няма намерение да го прави с мен .. няма какво да правя с нея и ще я зарежа .. иначе , ако иска и е девствена нямам нищо против се пак винаги има 1 ви път

korabokroshenec
03-07-2008, 19:30
еми като ще се прави на оборотна поне да покаже кфо може ... иначе предпочитам не девствена :)

partychild
03-07-2008, 20:06
kfo i prechi da se darji svobodno s tebe i da e devstvena :? !!! i ne e zadaljitelno kato ob6tuva nqkoe momi4e s tebe i si govori po svobodno da pravite seks !

Maja
03-07-2008, 20:18
бахти филма

Pedq_Chovek
03-07-2008, 20:20
На мене няма да ми се случва такава ситуация ожених се :grin:

tqnko1
03-07-2008, 20:22
бахти филма
+ ot zamunda li da go drapna toq film s priqtelkata ti q kaji dego ka4ixte

Xtuning
03-07-2008, 21:35
Зарязвам я на секундата :grin:

amatorium
03-07-2008, 23:16
Nqma da mi povliqe. Nai-loshoto e che posle oshte po-nahakana shte stane. 8)

SpeeD_FreaK
03-07-2008, 23:25
Da si e!#@$e maikata kat she mi se prai na otvorena... ako trqq she q zatvora ama poeche nikoi ama nikoi da ne moje da q otvori dori sichki mom4eta ot foruma da q 4*#%%$at da ne mogat da q otvorat 8) 8) 8)

naze
03-08-2008, 00:57
ae wij sq .... kato ne iska ..... da ne e edinstwena :) tq iztyrwa ...... golemiq kojen :)

marina star
03-08-2008, 03:32
pri 1 takava situaciq za6to izob6to 6te tragva6 s ne?nali e samo za 4ukaneto?

machoka
03-08-2008, 07:05
бате, а ти колко си повърхностен, няма да ти казвма ;)

insomnia79
03-08-2008, 09:27
бате, а ти колко си повърхностен, няма да ти казвма ;)

1.AZ sum momi4eeeee :grin: :grin: :grin:
2.Povurhnostna sum -da! :grin: :grin: :grin:

v3n0ma
03-08-2008, 11:10
ne bih si legnal s nqkoi kum koito nqmam 4uvstva

FunnYboY
03-08-2008, 13:04
Predstavete si slednata kartinka: Zabivate se s nekvo moimi4e ,mn vi kefi ,tq se durji otovoreno nahakano bihte trugnali s neq no bez luboF i po specqlni 4uvstva . Ta vie nqmate seriozna frka i est otvarqte temata "sex". Vie ne ste devstven ( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva) oba4e v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas . Ot tova bi li vi padnala v o4ite . Bihte li si kazali "pff :x taq kvo mi se prai na mnou otovorena a dori ne go e praila :( "

I 2ro pri su6tata situaciq bihte li predpo4eli mackata da e devstvena ili ne ? Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)

Taq tema e porodena ot edno obsujdane s frka na kafe i Q posve6tavam spec na neq
:D :D :-) :-) :-) :D :D :-) :-) :-) :grin:


Ако си по-нахален и знаеш къде и кога да пипаш, няма как да не ти пусне :P !

Sevt
03-08-2008, 13:47
Нещо не схванах въпроса....забивам се с нея без любов и квито и да е чувства, ама няма да правим секс оО Тогава закво сме се " забили " и в какво точно се осъществява " забиването " ?

tan0
03-08-2008, 14:13
ele kade ima takava macka daite q em da e nahakana hem da e chisto nova daite q she i namerim cakata da q polzvame po prednazanchenie pls :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ako ima takava da mi pishe she si q zema :grin: :grin: :grin: :grin:

insomnia79
03-08-2008, 15:33
ele kade ima takava macka daite q em da e nahakana hem da e chisto nova daite q she i namerim cakata da q polzvame po prednazanchenie pls :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ako ima takava da mi pishe she si q zema :grin: :grin: :grin: :grin:

Epa az sebe si sum vizirala v temata :D :D :D ama nadali 6e te ogree :D :D

marrybella
03-08-2008, 15:53
mi na men mi se be6e slu4ilo sy6toto s edni mom4eta bqhme na kafe i az si se darja normalno govorq si s tqh i te bqha 4 mom4eta det toku 6to ni bqha zapoznali edni moi fr-ki i az, i sedim si v kafeto i az si dyrdorq i to po na6e mu im vikam az sam pitka / pitka devstvena , gevrek otvorena/ i te vikat 4esno li we.... i az mi da.. i te bqha super o4udeni i edin izcepi to otdolu kato e otvorena i otgore e taka.. tova malko me obidi.. 6ot ne e zadyljitelno da si ebana za da si se dyrji6 taka. i po teemata.. ami kfo ot tfa 4e maceto e devstveno... ni6ty ne vliqe ... osven ako na teb ne ti se otvarq devtveno momi4e 8)

PepiDesigns
03-08-2008, 21:55
Predstavete si slednata kartinka: Zabivate se s nekvo moimi4e ,mn vi kefi ,tq se durji otovoreno nahakano bihte trugnali s neq no bez luboF i po specqlni 4uvstva . Ta vie nqmate seriozna frka i est otvarqte temata "sex". Vie ne ste devstven ( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva) oba4e v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas . Ot tova bi li vi padnala v o4ite . Bihte li si kazali "pff :x taq kvo mi se prai na mnou otovorena a dori ne go e praila :( "

I 2ro pri su6tata situaciq bihte li predpo4eli mackata da e devstvena ili ne ? Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)

Taq tema e porodena ot edno obsujdane s frka na kafe i Q posve6tavam spec na neq
:D :D :-) :-) :-) :D :D :-) :-) :-) :grin:

Нямам намерение да отговарям на въпроса , защото доста неграмотно е написан поста ти .. но се чете да му се не види , и не мога да не отбележа ОНОВА ЧЕРВЕНОТО което съм го направил .. щот не си права ;) Ти сигурно си минала всичките , че си го знаеш , а ? :D :-D

Айде , лека вечер , и другия път пиши на Кирилица , и малко по ... разбираемо , и мисли .. дори малко :razz: :oops:

50cent
03-09-2008, 04:00
не ко ми е направила момичето пък и аз наи много обичам девствените

ЕЕЕХХХХ колко са неопитини
НАПРАВО МИ СЕ КЪСА СЪРЦЕТО
като от рекламата с ония абе нали се сещате ония там за ко беше абе от рекламата

insomnia79
03-09-2008, 09:34
[quote="insomnia79"]Predstavete si slednata kartinka: Zabivate se s nekvo moimi4e ,mn vi kefi ,tq se durji otovoreno nahakano bihte trugnali s neq no bez luboF i po specqlni 4uvstva . Ta vie nqmate seriozna frka i est otvarqte temata "sex". Vie ne ste devstven ( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva) oba4e v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas . Ot tova bi li vi padnala v o4ite . Bihte li si kazali "pff :x taq kvo mi se prai na mnou otovorena a dori ne go e praila :( "

I 2ro pri su6tata situaciq bihte li predpo4eli mackata da e devstvena ili ne ? Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)

Taq tema e porodena ot edno obsujdane s frka na kafe i Q posve6tavam spec na neq
:D :D :-) :-) :-) :D :D :-) :-) :-) :grin:

A

Нямам намерение да отговарям на въпроса , защото доста неграмотно е написан поста ти .. но се чете да му се не види , и не мога да не отбележа ОНОВА ЧЕРВЕНОТО което съм го направил .. щот не си права ;) Ти сигурно си минала всичките , че си го знаеш , а ? :D :-D

Айде , лека вечер , и другия път пиши на Кирилица , и малко по ... разбираемо , и мисли .. дори малко :razz: :oops:

Ako be6e POMISLIL MALKOO i ti 6te6e da ustanovi6 4e za da pi6a takava tema se pritesnqvam dali daden 4ovek e vuzmojno da me zareje za6toto ne iskam da mu pusna ot koeto nai nelogi4noto ne6to e da kaje6 4e sum minala vsi4ki!
:-x :-x
I 2ro Tova v 4ervenoto sum go napisala za6toto poznavam stra6no mnogo mom4eta i da kajem 1 procent ot tqh ne sa go pravili :( :( Koeto az ne udobrqvam i sum totalno ot4aqna 8-) 8-)

LitTleJ
03-09-2008, 10:39
Аз ша се ядосам чак! Fuck you в лицето и СБОГОМ(е зависи колко ми се прай де)

spyk22
03-09-2008, 10:45
За кво трябва да ми пада в очите просто няма да има причина да съм с нея.

Аз лично не предпочитам да го правя с девствена. Слувало ми се е няколко пъти и само нерви ми костваше :? и никво удоволствие

krem4et0
03-09-2008, 10:50
Мале девствеността до там ли е срамна, че девстените момичета вече падат в очите на останалите "отворени". и аз като девственица се носех с къси поли и дълбоки деколтета, флиртувах, целувах се на 1-ва срреща и прочие. ама секс......да не съм луда, я?

CragHack
06-10-2008, 14:33
v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas...

...Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)

Добре де, какъв секс с девственица, при положение че девственицата няма намерение да го прави с "нас"?

След като няма намерение да го прави с нас - какво значение има дали е девственица или не?

Нещо логиката се губи.

insomnia79
06-10-2008, 16:18
mm da tuka si prav ne sum se izrazila pravilno . :p Opitvah se da vmukna 2 temi v edna . Ednata "dali biha zarqzali momi4eto ako kaje 4e nqma da mu pusne "i drugata dali mom4etata predpo4itat sex s devstvena - tva be6e vupros na edna frka koqto nqma reg.. za tva e izlqzlo taka ..

summer_moon31
06-10-2008, 16:40
Мале девствеността до там ли е срамна, че девстените момичета вече падат в очите на останалите "отворени". и аз като девственица се носех с къси поли и дълбоки деколтета, флиртувах, целувах се на 1-ва срреща и прочие. ама секс......да не съм луда, я?

Bravo na tebe, macka!! :grin: Samo taka :P

SamRothstein
06-10-2008, 16:57
Predstavete si slednata kartinka: Zabivate se s nekvo moimi4e ,mn vi kefi ,tq se durji otovoreno nahakano bihte trugnali s neq no bez luboF i po specqlni 4uvstva . Ta vie nqmate seriozna frka i est otvarqte temata "sex". Vie ne ste devstven ( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva) oba4e v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas . Ot tova bi li vi padnala v o4ite . Bihte li si kazali "pff :x taq kvo mi se prai na mnou otovorena a dori ne go e praila :( "

I 2ro pri su6tata situaciq bihte li predpo4eli mackata da e devstvena ili ne ? Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)
т.7
krem4et0
Пич, ти си повреден. Само защото не иска да спи с всеки цървул ти пада в очите? Интересно съждение...

Колкото до девствеността - все пак мюсюлманите ги очакват 72 девственици в рая, ако умрат за религията си; през Средновековието са принасяли в жертва девственици - явно има разумна причина за тази прастара мъжка любов към неопорочените момичета.

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:21
само се повтаряте с тея теми ама квото е ...

WaKo
06-10-2008, 17:26
Да ми падне в очите не знам, ама със сигурност ще ми стане смешна, защото познавам една такава "отворена" девственица на доста години вече, която ако не я знаеш, че е такава ще кажеш, че доста народ я е минал. Такива ми стават смешни, защото се мислят за голяма работа, а всъщност са пълни дървета.

Dreammy
06-10-2008, 17:41
Мале девствеността до там ли е срамна, че девстените момичета вече падат в очите на останалите "отворени". и аз като девственица се носех с къси поли и дълбоки деколтета, флиртувах, целувах се на 1-ва срреща и прочие. ама секс......да не съм луда, я?


+5475646 че кво му е лошото на това да си девствен...? тц-тц-тц, накъде отива светът :? :? :?

VerryBerry
06-10-2008, 17:44
Не,не би ми паднала в очите :)

insomnia79
06-10-2008, 20:21
Predstavete si slednata kartinka: Zabivate se s nekvo moimi4e ,mn vi kefi ,tq se durji otovoreno nahakano bihte trugnali s neq no bez luboF i po specqlni 4uvstva . Ta vie nqmate seriozna frka i est otvarqte temata "sex". Vie ne ste devstven ( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva) oba4e v razgovor razbirate 4e tqq ne go e pravila i nqma namereniq da go pravi s vas . Ot tova bi li vi padnala v o4ite . Bihte li si kazali "pff :x taq kvo mi se prai na mnou otovorena a dori ne go e praila :( "

I 2ro pri su6tata situaciq bihte li predpo4eli mackata da e devstvena ili ne ? Drugoq4e kazano sexa s devstvenica bi li vi naradval pove4e? 8-)
т.7
krem4et0
Пич, ти си повреден. Само защото не иска да спи с всеки цървул ти пада в очите? Интересно съждение...



Колкото до девствеността - все пак мюсюлманите ги очакват 72 девственици в рая, ако умрат за религията си; през Средновековието са принасяли в жертва девственици - явно има разумна причина за тази прастара мъжка любов към неопорочените момичета.
Mersi za mnenieto no sum momi4e 8-) i napulno podkrepqm gorenapisanoto :) :-)

cS_LaMeRkA
06-10-2008, 20:38
Ха-ХхА-аХа ЗзЗначи... много момичета ако не и повечето... "лисици" правят така... прават се на големата работа... на кой знае кфи богинии са.... провокират момчетата... нарочно към това (секса; това да я пожелаят... а едно момче пожелае ли момиче това е = на секс) и после.... момичето казвам "АМА НЕМОЖЕ... АМА НЕ ИСКАМ.." това са прояви.... на кифлички 8-) който търсят внимание....От дРуга страна... пък... що тя да не си напраи кефа... и да си пофлиртува... и ЕСТЕСТВЕНО че (колкото и кифла=тъпа да е) няма да даде на некаф сулио и плио да я прасне.... :D

RyAn
06-15-2008, 20:49
бахти филма
+1

Yallama
06-15-2008, 21:04
в очите не .. м/у краката по - може да ми падне .. :D :D

GregoryHouse
06-15-2008, 21:26
Изпадал съм в подобна ситуция 2 пъти! Първия път се вързах и викам айде отидохме да се чукаме и повярвай по скапан секс не бях правил...но си викам то тва от първия път...после още няколко пъти го правихме...същото дърво...тя седи и дзяпа никфо движение аз седя и си бича като изнасилвач...по едно време викам Абе аз кфо правя тука. Фанах си дръмките и си заминах...Втория път направо си и отказах...но не ми е паднала в очите...но все пак аз си търся секса,удоволствието като не мога да го получа от такова момиче...сори ама next...въпреки, че винаги има будали като мен тогава....

panther
06-16-2008, 18:57
Едно време мъжете са предпочитали девственици, щото е имало много болести а малко лекарства и е нямало презервативи. Съответно - ако е минала 1000 човека вероятно е болна от нещо и ще ти го лепне и на теб.
Сега почти всичко се лекува, а и презервативи ползват умните момичета, така че няма голяма полза от девственица, освен моралното удоволствие да си първия и да я научиш на разни неща дето ти харесват, ако имаш търпение и ако мацката проявява желание да научи нещо.
Ама тва не значи че мъжете си падат по курви дето се праскат с всеки. Трябва да има умереност във всичко.

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-16-2008, 19:22
( ma to tva e qsno ve4e nqq takiva)
По-глупаво и гадно изказване скоро не бях чела, може би защото от няколко дни не бях влизала във форума. Разбирам вече защо. Ще кажеш, че вече никой не се ражда дествен или, достигнал до определена възраст, на всеки му се иска да наебе всичко живо, що се движи, и сексът става фундаментален въпрос в живота му. :?

Ако наистина си набор '79, направо ме е срам да съм с 2 години по-малка и да те уча тепърва, че някои не се проебават на 14. И не говоря само за свитите момчета, на които трудно им се отдава да общуват с момичета. Говоря за самоосъзнали се, печени момчета, на които просто им е хрумнало, че не искат да хванат първата от улицата и да я изчукат, а искат първият им път да бъде със специален на сърцето им човек, с когото всичките му интимности изглеждат по-смислени - все пак няма млади хора, които да се обичат, а да не се стремят да са възможно най-сплотени и тялом, и духом.
Надявам се идеята, за която говоря, горе-долу да стана ясна...

П.П. В интерес на истината, след месец и половина правя 17, а и аз съм девствена, да се чувствам ли задръстена, изостанала и старомодна?

lwsu
06-16-2008, 19:27
по скоро ще ми се издигне в очите...

&ILoveU2
06-16-2008, 20:31
На мене няма да ми се случва такава ситуация ожених се :grin:
Хах не се знае :D