PDA

View Full Version : муэика



lovelyone
03-07-2008, 19:48
Привет на всички :)
Ами ето какво.Много обичам пеенето.Мога да пея,имам талант,но ми се иска да го дораэвия и евентуално с това да се эанимавам.Энам,че в България е доста трудно и съм наясно,че надали иэобщо ще ми се отвори парашута.Но това ми е най-голямата мечта и ще я следвам.Сега искам да се эапиша на солфеж.моля,ако някой може да ме насочи към добра школа или добър муэикален педагог да речем,нека ми пише.Става дума эа София.Ще бъда много благодарна! :) Предварително благодаря.

HePeAJIeH
03-07-2008, 19:52
А защо не се пробва на Мюзик Айдъл?

lovelyone
03-07-2008, 19:53
А защо не се пробва на Мюзик Айдъл?
Пробвах се естествено.Но не успях эа съжаление.Догодина пак ще отида,но ми се иска да се эанимавам с това и в ежедневието си.Эа това се обърнах към вас,с надеждата някой да е навътре в нещата и да съдейства. :)

Seducti0n
03-07-2008, 22:03
Най-добрата ми приятелка се занимава със солфеж.Ще поговоря с нея и ще те насоча.Като имам повече информация, ще драстна ЛС. :)

machoka
03-08-2008, 05:55
Иди в Музикалното училище, намира се на Оборище 17, пресечката с ул. Кракра е това, на гърба на Британското представителство. На входа кажи, че искаш да говориш с някой преподавател по солфеж, който е на работа в момента. Ако не се получи един ден, пробвай на следващият и ще стане. Като се срещнеш - питай дали той може или да те насочи към друг преподавател /бтв - мъже преподаватели по солфеж в музикалното НЯМА, само жени са, предимно по-възрастни/.

Само дето на теб не ти трябва солфежист, или по-точно не САМО, а ти трябва преподавател по поп и джаз пеене, но с това ще поговориш вече с госпожата по солфеж.

Ke1th
03-08-2008, 06:36
Трябва да се поинтерсуваш ... Естествено ... Аз ти пожелвам успех щом си решила с това да се занимаваш с музика макър че в България трудно се успява с музика за съжеление ...В "Music Idol" какво ти казаха иначе ... аз съм малкуу нахална хаха :D :) :grin:

oTPoBHa
03-08-2008, 06:47
Иди в Музикалното училище, намира се на Оборище 17, пресечката с ул. Кракра е това, на гърба на Британското представителство. На входа кажи, че искаш да говориш с някой преподавател по солфеж, който е на работа в момента. Ако не се получи един ден, пробвай на следващият и ще стане. Като се срещнеш - питай дали той може или да те насочи към друг преподавател /бтв - мъже преподаватели по солфеж в музикалното НЯМА, само жени са, предимно по-възрастни/.

Само дето на теб не ти трябва солфежист, или по-точно не САМО, а ти трябва преподавател по поп и джаз пеене, но с това ще поговориш вече с госпожата по солфеж.


мда.. без учител не може

lovelyone
03-09-2008, 21:05
Ами благодаря ви :)
Ако има още някой да каже нещо,чакам :)
И ЦвЕтИтО-и теб те чакам! :-D