PDA

View Full Version : какво бихте направили за да задържите тръпката по дълго



Chikiponita
03-07-2008, 20:45
Здравейте!
Имам следния въпрос: Какво бихте направили, за да заинтригувате гаджето си и за да запалите онази невероятна тръпка от началото, когато все още не сте се познавали толкова дълбоко с любимия човек. Какво бихте направили за да му задържате вниманието по-дълго върху вас. Да го накарате да гледа на вас от онзи "непознатия, леко недостижимия" ъгъл. Мисля, че това е много полезно за една връзка, която е сериозна и се гради на истински чувства. Отвреме на време е хубаво да има известна "дистанция", ако мога така да се изразя, между вас и половинката ви, за да са по-пълноценни изживаванията ви. Та какво бихте направили и какво сте правили за да държите в леко напрежение гаджето си, той да усеща леко онова гъделичкащо нещо в стомахчето, да му задържате вниманието повече?
Ще се радвам да прочета какво мислите :)

Модерирано от [B]a[N]D[i]T[k]a нарушена т.7

BlueFace
03-07-2008, 20:49
Удряйте си главите с дъски докато не получите амнезия и после след 6-7 месечно лежене в Пирогов се запознайте отново :D Съжелявам по оригинална идея няям :) 8-)

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:50
Удряйте си главите с дъски докато не получите амнезия и после след 6-7 месечно лежене в Пирогов се запознайте отново :D Съжелявам по оригинална идея няям :) 8-) vse pak ako ojiveete de :D:D:D

Chikiponita
03-07-2008, 20:51
хахаха... тцтцтц... :P абе , хорица, сериозно ви питам. Интересно ми е :grin:

Mi6i4ka
03-08-2008, 18:48
vinagi tr1pkata e po-golqma kogato ne se vijdata 3-4 dena sled kato se vidite i sporedm men e strahotno no s tozi podhod ne trqbva da se prekalqva =]

soulja_girl4e
03-08-2008, 18:50
mmii az ako bqh 6tqh da go nakaram da revnuva :D

jjjjjj6363
03-08-2008, 20:08
mmii az ako bqh 6tqh da go nakaram da revnuva :D

ze mi dumite ot klavieturata

MiMcHeToOo
03-08-2008, 21:14
mmii az ako bqh 6tqh da go nakaram da revnuva :D

Да ама от играчка, плачка нали знаеш? :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-08-2008, 21:55
според мен пък ако с човека ти наистина се харесвате тръпката ви няма да мине ... :) а когато мине вече няма да имате и чувства но в този случаи nvm :)

PepiDesigns
03-08-2008, 22:04
Аз ще съм себе си , няма да съм по шаблон ..
Щото да му се не види .. съм креативен , и винаги мога да измисля нещо ново , с което да я изненадам .. а онова чувство в стомаха .. при мен го има още .. щот .. не мога да обясня , страхотно е ..
Всеки момент ..все още е началото де , но (чукам на дърво) до сега .. винаги съм в очакване , и винаги ми е интересно ..