PDA

View Full Version : Какво мислят момичетата при първото излизане?



Shu7teR
03-07-2008, 23:50
Когато се запозная с едно момиче и изляза с нея тя ме гледа и отговаря на всички мои въпроси като на разпит.Някой път това е защото е срамежлива, а друг път защото просто не иска да се обвързва с теб, но просто не ти го казва.И после разбираш от приятелките и че е говорила гадни работи за теб зад гърба ти.Как мога да разбера на момента дали го прави защото е срамежлива или защото е отблъсквам.Случвала ли ви се е такава ситуация ? С една дума искам да попитам как да разбереш от първата среща дали ще стане работата или няма да стане...

П.С.
Като имам предвид излизане нямам предвид да съм е поканил на среща, а да се прибираме от даскало примерно ??

Spider4eto
03-08-2008, 06:11
ми освен да я питаш друг начин не виждам 8-)

koalka
03-08-2008, 06:47
Щом е говорила гадни работи за теб, значи по никакъв начин не те харесва и срещата, както казваш е била като разпит, защото именно не те харесва.

sexa_na_kompleksa
03-08-2008, 07:23
Ми според мен не може да се разбере още от първата среща, а пък да я попиташ направо не върви, поне аз така смятам. Харесва ми нещата да стават малко по-бавно, за да съм сигурна, че това е подходящия човек за мен, а не още на първата среща да се свалим и на другия ден да се правим, че не се познаваме ...

Naughty_
03-08-2008, 07:26
най - често си мислят дали момчето е симпатично,дали е забавно,дали може да ги предразположи да говорят спокойно и накрая дали са си изкарали добре с него :)
а има и такива които си мислят дали ще се изложат с нещата които говоят :)