PDA

View Full Version : С пръст или ?



NightGuardian
03-08-2008, 00:34
Как да отворим момиче с пръст или дирекно с пениса(но нежно) ? :-D

tqnko1
03-08-2008, 00:40
s penisa ..

amatorium
03-08-2008, 00:42
Estestveno che s penisa.

Nadelina
03-08-2008, 00:45
Pyrvo s pryst.

tqnko1
03-08-2008, 00:45
Pyrvo s pryst.
tctctc

Nadelina
03-08-2008, 00:50
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.

tqnko1
03-08-2008, 00:57
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.
mi ne misli 8-)

naze
03-08-2008, 01:06
s otwara4ka ???? ebati wyprosa

mn qsno 4e s pi6kata :) i naistina nejno 6toto boli !! moita kato e rygnah malko po rqzko i kat pisna ..... naprao mi stana kofti .... 4e i pri4inqam bolka .....

marina star
03-08-2008, 03:30
parvo s prast i to postepenno.1-vo 1 posle 2 ii kato vliza6 svobodno s dva tokava s pi6lionkata

Xtuning
03-08-2008, 08:00
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.

Бях първия на 2 момичета . И двете ги отворих с пенис .... не гъкнаха ... След което 2 дена ми се обясняваха че са мислили че ще е много по страшно ..... Важно е да си знаеш работата ..Затова че не говори !!!!!!!!!!!!!!! :-x

Undying
03-08-2008, 08:05
Зависи,аз също смятам,че направо с пенис трябва.Мен само като пробваше моя приятел с пръст и... :?

hahavteen
03-08-2008, 08:43
Mi ne znam...Priatelia mi se zaigrava6e s prusti dosta predi da go napravim i biah se nay4ila da se otpyskam i vupreki tova purvo si vkara prustite nai-malkoto za da se vuzbydia po-dobre i posle si vkara penisa.. :-o

Nadelina
03-08-2008, 09:17
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.

Бях първия на 2 момичета . И двете ги отворих с пенис .... не гъкнаха ... След което 2 дена ми се обясняваха че са мислили че ще е много по страшно ..... Важно е да си знаеш работата ..Затова че не говори !!!!!!!!!!!!!!! :-x
Mnogo zavisi ot debelinata na penisa zashtoto az naprimer kato zapochvam da pravq sex otnachaloto vinagi me boli malko dokato vaginata mi svikne s debelinata na penisa... Tova imah predvid kato kazah da se izpolzvat prysti.. zashtoto prystite sa po tynki ot penisa i pronikvaneto im e po lesno... a kogato zapochnesh pyrvo s prysti i posle vkarash penis bolkata e po malka...

Morning
03-08-2008, 09:51
Както предпочита женската.. Нейно решение е ...

Lorelei
03-08-2008, 11:11
Как да отворим момиче с пръст или дирекно с пениса(но нежно) ? :-D

То консерва да беше,сигурно по-мило щеше да се изкажеш за нея.

MakeMeLaugh
03-08-2008, 12:40
Според зависи как иска момичето!

Kurdokolenko
03-08-2008, 14:08
Лупкай здраво с лангата :D

UnForgiving
03-08-2008, 14:09
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.

Напълно съм съгласна с Наделина.Естествено, че първо с пръст трябва, а на момчетата, които се смятат за много просветени искам да кажа по-добре да слушат женското мнение, защото идея си нямат каква болка могат да причинят! :x

cba
03-08-2008, 14:43
Според мен първо трябва с пръсти , за да се възбуди максимално и след това с пениса. Преди да правя секс приятелят ми няколко пъти използва пръстите си, но точно когато ме отвори направо с пениса и малко ме заболя... Мисля, че ако беше пробвал първо с пръсти болката щеше да е по-малка, но явно много му се е е*ало и не му се е чакало :D

sh3_1s_7h3_0n3
03-08-2008, 14:46
Аз съм за пръст. :) Мен с него ме болеше малко, какво остава и с нещо по-голямо 0.0

amatorium
03-08-2008, 15:42
Според мен първо трябва с пръсти , за да се възбуди максимално и след това с пениса. Преди да правя секс приятелят ми няколко пъти използва пръстите си, но точно когато ме отвори направо с пениса и малко ме заболя... Мисля, че ако беше пробвал първо с пръсти болката щеше да е по-малка, но явно много му се е е*ало и не му се е чакало :D

Ako go govorim za podgrqvashtata sesiq, estestveno che s eziche i prustcheta. Posle obache trrqbva da igrae golqmata hurka. 8)

Vampirella
03-08-2008, 21:06
Трябва момичето да е добре възбудено и първоначлно е жилателно с пръст, после с два; и чак тогава да се пристъпи към проникване с пенис :)

Iv4eTy
03-08-2008, 21:10
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.

Напълно съм съгласна с Наделина.Естествено, че първо с пръст трябва, а на момчетата, които се смятат за много просветени искам да кажа по-добре да слушат женското мнение, защото идея си нямат каква болка могат да причинят! :x

+1

Made_of_Pain
03-08-2008, 21:20
С бейзболна бухалка.
Като ти е малък пишока така става - питаш по форуми...

aanitogb
03-08-2008, 21:23
OTVORI6 LI DEREKNO S PENICA NE SAMO BOLKA 6TEI PRI4INI6 NO I MOMI4ETO 6TESI ZNAE MQSTOTO VAV VRASKATA VI NO NEE ZA PREDPO4ITANE TOVA

nohuty
03-09-2008, 02:16
Според мен първо трябва с пръсти , за да се възбуди максимално и след това с пениса. Преди да правя секс приятелят ми няколко пъти използва пръстите си, но точно когато ме отвори направо с пениса и малко ме заболя... Мисля, че ако беше пробвал първо с пръсти болката щеше да е по-малка, но явно много му се е е*ало и не му се е чакало :D

Ako go govorim za podgrqvashtata sesiq, estestveno che s eziche i prustcheta. Posle obache trrqbva da igrae golqmata hurka. 8)
Еми ела да те отворя отзад направо с Хуй да видим дали няма да боли :)
Момичето си го каза - 1-во трябва с пръст, после още 1 за да се намали максимално болката ... и ТРЯБВА да има влажност :) Ха на сухо и отиде девойката :)
Иначе за онзи който бил пръв на 2 момичета ... браво на него ама ако му е тънка пишката и не са я усещали много много нормално е направо с нея да ги е отварял :Р:Р:Р

ludoto_f
03-09-2008, 08:27
emi nz az sym za penis nqma zna4enie 4e boli!
men sushto me bolq pri pyrviq pyt, no mnogo si zavisi ot mom4eto! ako poiz4akva i.t.n nqma da ima pr :);)

Nekasa4a
03-09-2008, 08:36
emi nz az sym za penis nqma zna4enie 4e boli!
men sushto me bolq pri pyrviq pyt, no mnogo si zavisi ot mom4eto! ako poiz4akva i.t.n nqma da ima pr :);)

Защо ли си мисля, че болката може да бъде сведена до минимум ако има любовна игра(демек възбудиш супер много момичето) после тя не застава като дарво а ти като дарвар да ръгаш като животно, а да има нежност и ласки. Все пак 1 пат трябва да се запомни с добро а не с болката. Моето мнение е пенис. Btw 1 ботилка бяло вино или червено и 1 чаша преди да почнете да се забавлявате също биха допринесли болката да не е толкова голяма, но незлоупотребявайте ;)

LitTleJ
03-09-2008, 10:41
Ръгаш пишока и готово(глей да е по нежно0)!

MishitoOo
03-09-2008, 11:43
много ясно че с пениса ... !!!

stealthyGirl
03-09-2008, 12:21
Сега са много модерни секс играчките.. И няма значение кой път ти е..

П.П.Под секс играчки се има в предвид стария Ви свършил дезодорант. :lol:

sweatkiss
03-09-2008, 12:44
Аз съм за пръст.........

wasntme_
03-09-2008, 14:46
abe sas prasti parvo estestveno... tova napravo s penisa e mn tapo... za6toi darjite na tova? li4no po moe mnenie po vajno e da se namali bolkata.. se6tate li se... :? saotvetno kato ra4nete napravo penisa /6toto va6ta rayta - koto imame da ragame pak koto stane... / 6te boli hem za6toto e tqsno i ne e sviknalo momi4eto na 6iro4inata i hem za6toto trqbva da my se razkasa himena.... abeee s prasti po dobre.... :P

baby_inloff
03-15-2008, 13:30
Pyrvo s pryst.
tctctc
1.Ne mislq che si pravil sex oshte.
2.Oshte po malko da znaesh kak da otvorish momiche.
3.Mnogo po opitna sym ot teb i znam che bolkata ot tova da vkarash penis ot samoto nachalo e dosta po golqma ot tazi ako predi tova porabotish s pryst.
4.Ne go kazvam za da sporq s teb a zashtoto nqkoi moje da ti se hvane na akyla i vmesto da dostavi udovolstvie na momicheto shte i prichini bolka.


mn si prava to4nko taka e hubavo e p1rvo s prast za da ne 6a6ne6 momi4eto,naistina moje6 da i pri4ini6 bolka ina4e :)

Made_of_Pain
03-15-2008, 13:34
Kaто чете човек как било по- важно да се намали болката, ще си помисли някой, че секса е като древноезическо предсмъртно мъчение за девственицата...

buxbull
03-15-2008, 14:09
с отвертка... като се изчисти тогава ръгаш пишка

aanitogb
03-15-2008, 16:08
mi s prast s ezi4e i nakraq s penis

Vip_Kuchka
03-17-2008, 18:05
mi s penis predpo4itam ne e zaduljitelno 4e kato e s penis boli ako e nejno ibavno nqma da boli 4ak tolko

The Shadows Madame
03-17-2008, 18:18
Аз съм за пръст (може и езиче).


Сега са много модерни секс играчките.. И няма значение кой път ти е..

П.П.Под секс играчки се има в предвид стария Ви свършил дезодорант. :lol:
Задължително с капачката на горе :-P


[/quote]

BaTe_Martoo
03-17-2008, 18:33
Нежно :D

ubuntu
03-17-2008, 19:31
Народа го е казал... путка се отваря с ХУЙ не с пръст :grin:

mi6lence
03-17-2008, 19:38
az sam za .. prast4e s penisa boli :) :o

ubuntu
03-17-2008, 19:41
az sam za .. prast4e s penisa boli :) :o
Да така е всички лигли които се оплакват и за най малкото ги боли ...

Snitch
03-17-2008, 19:46
Как да отворим момиче с пръст или дирекно с пениса(но нежно) ? :-D

То консерва да беше,сигурно по-мило щеше да се изкажеш за нея.

:razz:

LP_GirL
03-17-2008, 21:40
Може би както пойска девойчето, защото тя най-добре зане как е, дали е тясна или не толкова , дали може да я боли повече или пък не .... момичето да си реши и да ти казва и квото каже това правиш ..... :)

hackers
03-18-2008, 04:03
ръгай не са чуди :razz: :razz: :razz: :-D :-D :-D

Diva4e
03-18-2008, 06:48
Po-dobre s prust,ako useti che q boli shte se stegne i nqma da uspesh da vleznesh s penisa si