PDA

View Full Version : Моята ПРИЯТЕЛКА



No_Limit
03-08-2008, 07:33
16 години бяхме неразделни , много щастливи мигове , много сълзи , шушукания за ей оня сладур и всичко свърши за секунди .
Тя замина за чужбина , заряза образованието си само с 9-ти клас остана . След като се върна , аз /човека с когото е била 16 години/ не успях да я позная ! :shock: Тя стана друг човек , надута , без срам прсто човек когото не познавам и всичко това стана за 4 месеца , а казваше че толкова много и липсвам ](*,) Тя просто стана една надувка цитирам :
"Аз не пия коли и фанти , това са питиета за бедняци "
"Аз не пуша горна джумая , това са лайна , само давидоф "
"Да бе ще си купувам дрехи от тея магазинчета , ад пазарувам от Адидас "
Просто това са малко от изказванията и , тя е друга а аз имах такава нужда да я прегърна и да изплача всичко което ми се беше насъбрало . Маминка ми почина , майка ми е с любовник , просто да си поговорим , а тя е друга . Това което ме притеснява е че вече я мразя . Беше тук за седмица и изгуби всичките си приятелки . Сега ми звъни от време на време и каза че ще се връща , а аз не искам дори да я видя . Преди не беше така , тя беше скромна , мила прсто истински ангел , а сега ... Толкова ли са важни парите , те ле правят един човек ? Просто си блъскам главата и се чудя къде сбърках

VampireGirl666
03-08-2008, 07:56
Ти никъде не си сбъркала.Просто докато е била там е контактувала с други хора и те са променили характера й.Не се обвинявай,заради това че е станала надута.Имаше една мисъл 'Когато лицето ти е мръсно,само истинския приятел ще ти го каже.'Ако мислиш,че си й истинска приятелка,кажи й какво мислиш.Все пак е по-добре да знае,че ти си искаш старото момиче,а не това надутото,което ще си купува дрехи от Adidas.Но като се замисля,не виждам нищо лошо да има вкус към хубавите неща.Успех!

Naman07
03-08-2008, 08:45
Parite promenqt 4ovek i tova e fakt...malcina sa tezi ,koito ne se vliqqt ot tezi hartiiki :)

TheNewReligion
03-08-2008, 08:51
Kude si sburkala ?Nikude ! Ti ne si vinovna , che horata se promenqt s vremeto ! Estesveno , tova dali edin chovek shte se promeni zavisi ot samiq nego ! :?

ThunderGoddess
03-08-2008, 09:25
Ех, много жалко, наистина много съжалявам, че си изгубила ценен приятел, а и за нея съжалявам, че е станала такъв човек. И аз преживях подобно нещо ;( Най-донбрата ми приятелка се събра с друга компания и я развалиха :(

MoHuTo
03-08-2008, 11:41
Тя се е променила, ти не си виновна. Парите развалят човека. Не можеш да направиш нищо, освен да й кажеш това, което мислиш за нея в момента.

unfaithful1234
03-08-2008, 11:44
И аз имам подобен проблем и е вярно...Парите променят човека!!!

daisynka
03-08-2008, 12:07
priemi fakta che ch0vek se pr0menq bez da se useti k0ga i s kakv0..takava situaciq p0nqk0ga e naistina mn sk0nfuzna.. syjalqvam che i s teb e stanal0 taka n0 ili shte se primirish(k0eto si e trudn0) ili shte q 0trejesh.. :(

N0_feAR
03-08-2008, 18:18
Parite promenqt 4ovek i tova e fakt...malcina sa tezi ,koito ne se vliqqt ot tezi hartiiki :)
+1 и само да добавя, че ти НЕ СИ сбъркала никъде, не си виновна, че приятелката ти е станала толкова високомерна, надута и т.н.

Qnchety
03-08-2008, 21:41
Но като се замисля,не виждам нищо лошо да има вкус към хубавите неща

И кои са те хубави неща? Че не пиела коли и фанти щоту са за беняци?! Е то по нейната логика набсолютно всички хора ше са бедняци :-D

sexa_na_kompleksa
03-09-2008, 06:27
Другия път като се видите си поговорете хубаво. Опитай се да й обясниш, че много се е променила и че не ти харесва новото й "аз". Направете някои неща, които сте правили само двете заедно преди да замине, та дано си спомни доброто старо време и да си стане предишното добро хлапе.

VampireGirl666
03-09-2008, 08:20
Но като се замисля,не виждам нищо лошо да има вкус към хубавите неща

И кои са те хубави неща? Че не пиела коли и фанти щоту са за беняци?! Е то по нейната логика набсолютно всички хора ше са бедняци :-D

Нямах предвит колите и фантите.А дрехите.Всеки иска да се облича с хубави,маркови дрехи и в това няма нищо лошо,щом може да си го позволи.Но за колите и фантите не съм съгласна.Всички пият такива напитки.