PDA

View Full Version : Цветни спрейове за коса



monityY
03-08-2008, 08:10
Споменаха ми че има някакви спрейове за коса,цветни...С които може да ти хване косата къкъвто и да е цвят но се маха като се изкъпеш...Аз лично мисля да пробвам с розово,кажете по добре ли е отколкото боите или от тфа да ходя на фризиор...Защото говорих с една фризиорка и каза че трябвало първо да ми изсветли косата,после да я пвари розова,абе дълга и широка..А така като се изкъпа напръскам си пак 1,2 кичури и съм готова..По колко пари са тези спрейове-оцветители и доволни ли сте от тях?

BeBsItO
03-08-2008, 08:14
ne sma polzvala, no sa kam 6-7 lv nqkade :) mislq oba4e 4e sedi mn cigansko :) pomnq na edin rd... edno mom4e be6e doneslo takav sprei i me be6e napravil v glatava kato dugata :D po lo6oot e 4e bqh rozova :D no padna vednaga sledkato se izkupah :) trqbva da vnimava6 s markTA ,no pak ne e fatalno.....i da sgafi6...otmiva se se pak :D uspeh

Romance
03-08-2008, 08:38
Споменаха ми че има някакви спрейове за коса,цветни...С които може да ти хване косата къкъвто и да е цвят но се маха като се изкъпеш...Аз лично мисля да пробвам с розово,кажете по добре ли е отколкото боите или от тфа да ходя на фризиор...Защото говорих с една фризиорка и каза че трябвало първо да ми изсветли косата,после да я пвари розова,абе дълга и широка..А така като се изкъпа напръскам си пак 1,2 кичури и съм готова..По колко пари са тези спрейове-оцветители и доволни ли сте от тях?
Мен пък ме кефят..веднъж бях с едно сребърно и стоеше супер яко..
То зависи и как го пръскаш де,но за мен поне е по добър вариант пред боята..омръзва ти - сваляш го,купуваш друг.
И спрейовете са по 3 лв

splendour
03-08-2008, 08:47
a vqrno li e 4e tsapat drexi i koja ?

sweet_baby_cool
03-08-2008, 08:56
Samo da pitam kak e to4noto im naimenovanie i koi sa po-dobrite marki ?????????????????????????????? :-) :-) :-)

DisciplineAndOrder
03-08-2008, 09:07
косата става яко на клечки от тия спрейове,иначе са добри.

потърси във козметичните магазини...аз моя си го взех от едно козметично магазинче малко след баня Мадара,отсреща,точно при спирката на 260 :D

и в Красно село има

AliceSw
03-08-2008, 09:37
мажат яко тея спрейове...и дрехи и кожа :?

dan4ety
03-08-2008, 09:46
Една приятелка си беше взела зелен за 3 лева миналата година. Направи се, след това се изкъпа и се махна :D То те са много гадни, защото са блестящи, за това е по-добре боя. Поне не блещука. Иначе хващат на всякаква коса - нейната беше много тъмна и хвана доста добре :D Ама леко цапат тези спрейове :)

Marge
03-08-2008, 14:47
Ахахахахахахаах, розов спрей на коса която не е обезцветена, или поне тъмно руса няма да хване в никакъв случай. Разбира се че трябва да се обезцвети и чак тогава да се прави каквото се прави. Не се и надявай миличка, без тормозене, косата ти няма да стане розова ;)

AliceSw
03-08-2008, 16:56
оранжев не хвана на мноооого светлокестенявата ми коса...дали е блестящ или не зависи от спрея, който си купиш (;

sandalki_ot_mola
03-09-2008, 06:57
Аз съм имала такъв спрей преди години-червен,а другия беше с брукат,но не ти препоръчвам да си вземаш.После възглавницата ти и всичките ти дрехи ще се оцветят,по-добре не си рискувай дрешките ;)Тогава косата ми беше естествения ми свят-тъмно кестеняво и червеното си хвана без проблем,не вярвам да имаш проблем с розовото :)

Rza
03-09-2008, 07:22
Една приятелка си беше взела зелен за 3 лева миналата година. Направи се, след това се изкъпа и се махна :D То те са много гадни, защото са блестящи, за това е по-добре боя. Поне не блещука. Иначе хващат на всякаква коса - нейната беше много тъмна и хвана доста добре :D Ама леко цапат тези спрейове :)
Е такъв са и дали,да е питала без брукат или как се казваше :) аз като си купих също първоналчално ми дадоха такъв блещукащ,ама го върнах и смених 8) взех си зелено и се получи много добре,ама трябва да се пръска след като си си измил косата и подсушил добре,цената беше около 2,60-3лв 8-)

monityY
03-18-2008, 11:47
Mm tursq ama se nqma rozof :?

Iria
03-18-2008, 14:51
не съм ползвала такива спрейове :Р

marilyn
03-18-2008, 18:21
ами най- добрата ми фр беше ползвала преди и косата и стана на кле4ки.. а ина4е на са скъпи, има ги в мн козмети4ни магазини, мога да ти кажа къде съм ги виждала- срещу центъра по хигиена има една парфюмерия...да и някой преди мен каза 4е и на красно село ги има ..да и там съм ги срещала... :)

XladyX
04-09-2009, 09:31
според мен са мн яки :P етО тФа е едНа моЯ фр: http://www.impulse.bg/user/XxX_uLTiMaTe_ShIzOphReNiA_xXx

NoFuckinWay
04-09-2009, 10:54
Aз съм използвала...в пети клас...трябваше да е 4ервен, но беше изкрящо розов....много готино седи..много готино изглежда, но много цапа....освен косата ми розови бяха и ушите ми и врата ми и всичко, до което тя се докоснеше :D

NoFuckinWay
04-09-2009, 10:56
според мен са мн яки :P етО тФа е едНа моЯ фр: http://www.impulse.bg/user/XxX_uLTiMaTe_ShIzOphReNiA_xXx
На тая твойта приятелка всички са и писали, че е много готина...
Искам да кажа, че само косата и е готина, и наче е баси дзвера !

Sintya
04-09-2009, 11:37
Гадни са, косата става на клечки, седи грозно.

YouCantStopMe
04-09-2009, 11:52
Ми то..
аз тия,които познавам ги ползват само за снимки 8-)
не съм си купувала.. за сега нямам намерение :lol:

Martini_Chick
04-09-2009, 13:40
по 3-4лв са ..и миришат отвратително ..и слепват косата 8-)

voodoodoll1
04-09-2009, 14:15
Аз си купих син за 4 лв.
Но ще го хвърля,защото на моята червеникава коса не стои никак добре.

m3talmania
04-09-2009, 15:00
Мен ме беше направила фризьорка с такъв спрей и смея да твърдя, че не ме цапаше. За клечките.. не помня да е седяла на клечки, защото аз бях и на къдрици и... всъщност сега като се замисля цапаше само ръцете на хората, които ми пипаха косата (по-скоро я мачкаха) :evil:

xcomplicatedx
04-26-2009, 15:19
.......

silwinka
10-04-2009, 14:13
Хм .. ползвала съм син и розав - понеже съм руса , седеше горе -долу яко : Д :D иначе на тъмна косаа седи прекрааасно .. към 3 -3.50 струва , аз сега диря сребърен ама нещо не го виждам .. взех си го от тея магазини там за парфюми , червилаа , гланцове и тем подобни .. може би ги има и в магазинчетата за всичко по 1 лв .. :D Потърсете , има ги .. хубави са - и са достъпни , поне няма смисъл да си я правиш с реална боя , а когато ти писне - направо ги махаш и готово :grin: Кефско е ,

casey
10-04-2009, 15:12
Аз съм ползвала сребърен и златен за блясък. Иначе други цветове не съм виждала на тази марка, но съм чувала, че има такива. Влизаш в някоя козметика и питаш...

meche95
10-07-2009, 06:59
Хм .. ползвала съм син и розав - понеже съм руса , седеше горе -долу яко : Д :D иначе на тъмна косаа седи прекрааасно .. към 3 -3.50 струва , аз сега диря сребърен ама нещо не го виждам .. взех си го от тея магазини там за парфюми , червилаа , гланцове и тем подобни .. може би ги има и в магазинчетата за всичко по 1 лв .. :D Потърсете , има ги .. хубави са - и са достъпни , поне няма смисъл да си я правиш с реална боя , а когато ти писне - направо ги махаш и готово :grin: Кефско е ,
да в такива магазини ги има а и съвет от мен лично не съм ползвала но нанасях :razz: :razz: лелеее беше розово но на кафява коса стана лилаво иии не цапаше толкова де ама косата беше на клечки действаше кат лак за коса само че с лилаво розов оттенък :D като си купиш постни снимка да те видиме :P :P

meche95
10-07-2009, 07:01
опаааа темата е от 2008 :D :D :D

sunshine92
10-07-2009, 11:08
Аз имах лилав, розов и сребърен и изобщо не правеха косата на клечки и е цапаха. :)

Neopitom3na
10-07-2009, 11:26
косата става на клечки и не е нещо :shock: ... като се измиеш пада да, а за ценаа... аз си бях купила за 6 и нещо :)

meche95
10-08-2009, 07:13
опаааа темата е от 2008 :D :D :D

xHARDCANDYx
10-08-2009, 14:35
Седи като изакано и ако не го сложиш правилно става на клечки...
Тъпа работа...

petiam
10-08-2009, 15:25
Aз съм използвала...в пети клас...трябваше да е 4ервен, но беше изкрящо розов....много готино седи..много готино изглежда, но много цапа....освен косата ми розови бяха и ушите ми и врата ми и всичко, до което тя се докоснеше :D

+ 1