PDA

View Full Version : Какви са реакциите на ескапела?



AnGeL_IN ThE_ NiGhT
03-08-2008, 08:27
:( Послушах съветите ви пих ескапел,и на 7 ден си направих тест,който беше за щастие отрицателен,малко по късно в същия ден ми дойде,или поне аз така реших тъй като имах петно по белиото,но си останах само с това петно,защото вече 2 ден няма нищо повече.Притеснена съм защото една приятелка ми каза,че когато се оплоди яйцеклетката тя прокървява малко :( Не знам сега какво да мисля,възможно ли е ова да е реакция на ескапела,или е станал гафа :( Помогнете ми ако можете... :(

Karamel4e_to
03-08-2008, 08:54
:-x KoLko Ednakvi temi she praish :!: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :smt074

maximus
03-08-2008, 08:56
:( Послушах съветите ви пих ескапел,и на 7 ден си направих тест,който беше за щастие отрицателен,малко по късно в същия ден ми дойде,или поне аз така реших тъй като имах петно по белиото,но си останах само с това петно,защото вече 2 ден няма нищо повече.Притеснена съм защото една приятелка ми каза,че когато се оплоди яйцеклетката тя прокървява малко :( Не знам сега какво да мисля,възможно ли е ова да е реакция на ескапела,или е станал гафа :( Помогнете ми ако можете... :(

Spored men naistina ti e do6ul cikula, no e bil mnogo kratuk, poradi fakta, 4e vsi4ki kontraceptivi razbivat totalno hormonalniq balans na organizma s cel da go predpazat ot bremennost!!!

Iskam da posuvetvam ne samo teb, no i drugite neveji momi4enca da sprete da piete kontraceptivi, za6toto ne samo, 4e vi uni6tojavat organizma, a i ne znaete dali partniora vi nqma da vi prehvurli nqkoq polovo-prenosima bolest bez da znae i toi i vie! Trqbva da znaete, papilomite(kondilomite), koito pri4inqvqt rak na 6iikata na matkata pri momi4etata, mogat da se prenasqt ot mom4e na momi4e, bez mom4eto da znae, tui kato mom4etata mogat da budat nositeli na virusa bez toi da se proqvqva vun6no ili klini4no!!!

Taka 4e sprete da si tup4ete organizma s bokluci, ami izpolzvaite prezervatitivi, puk ako 6tete duhaite na koito vi padne, no vinagi s prezervativ!!!!

I nezeabravqite, 4e vseki ima glava na ramenete!

AnGeL_IN ThE_ NiGhT
03-08-2008, 09:45
Знам,знам,че е мн опасно,ние не правихме сех,без презерватив,а той се скъса за това се реших да го пия,боях се ... :( това което ми каза за краткостта на цикала ми ме успокой малко благодаря ти,и все пак кратко кратко ама само едно петно и нищо повече.... :-o

Lorelei
03-08-2008, 11:22
Добре де,да му се невиди,в кутийката си има упътване и вътре нежелани реакции,толкова много усилие ли ти коства да ги прочетеш?!
Да,нормално е само да ти процапа и не се знае кога ще ти дойде цикъла.Преди около 2 години и половина бях пила Постинор Дуо и едва преди около половин година ми се нормализира цикъла,така че...ужасът ти едва сега започва.

N0_feAR
03-08-2008, 18:22
не съм много запозната със следствията от това хапче, но на една фр след като го изпи й дойде 3 пъти цикъла за 1 месец (това тя ми го каза, до колко е вярно не знам)

Mirelchetoo14
03-08-2008, 20:59
При мен не оказа никакво влияние на цикъла,но пък така ми разбърка хормоните,че тялото ми прави разни неща,които преди изобщо не се е и сещало! :shock: Съвсем малко се потях,сега много и взе да си има и "аромат" :x

PieCe`oF`LovE
03-08-2008, 21:53
аз като го пих и нямах никви последствия.Цикъла ми дойде съвсем на време е само 1 ден по-късно ама тва нее нищо :)а тва че си имала петно е от тва,че хапчето е блъскано с хормони от които тялото на по-чуствителните реагира :)а що се отнася до тва че като се оплоди яйцеклетката то ще ти дойде как си трябва с гръм и трясък :) така че споко ;)