PDA

View Full Version : Немски език.....;]



sashokz
03-08-2008, 08:27
По немски ни дадоха да напишем текст за `` предимствата и недостатъците на мястото където живеем `` ако някой знае от каде мога да си помогна да пусне някой линк :( мерси предварително ..... не се чудете знам че сигурно изглежда елементарно за някои , но въпроса е там че аз съм мн зле по немски :-o 8-)

LetiCherry
03-08-2008, 08:48
Napi6i go na bulgrski, az 6te ti go preveda. :-o

sashokz
03-08-2008, 12:15
Моето жилище се намира в спокойната част на града като тук не се случва почти нищо интересно.За сметка на това тук е сравнително евтино и ме заображдат много приятели.На това място аз се чувствам спокоен и сигурен като центъра на града, а и училището ми също не са далеч.Живея в блок, заедно с моите родители в собствено жилище, което е доста комфортно. Наблизо има също кино и ме заобгражда природата (изразена в няколкото градинки и дървета около блока). Но както предимства тази част на града има и своите недостатъци: отоплението става трудно поради липсата на парно, а също и съседите ,които определям също като недостатък заради пренебрежението им. Жилището ми е на 2 етаж, то е доста голямо като е и с голям балкон. В него съм си определил и кътче за моето хоби: рисуването. Тук аз се чувствам щастлив! ;]



нещо такова ;] :o Благодаря предварително за helpa..

LetiCherry
03-08-2008, 16:06
[quote=sashokz]Моето жилище се намира в спокойната част на града като тук не се случва почти нищо интересно. Meine Wohnung befindet sich im ruhigen Teil der Stadt, leider passiert hier nichts Interessantes. ZA сметка на това тук е сравнително евтино и ме заображдат много приятели. Das Sch

sladkish4ence
05-27-2008, 07:29
ei hora imam edna molba kum vas iskah da vi pitam ot kade moga da namerq pisma na nemski na temi ot sorta na "moeto hobi,svobodno vreme,lubovni problemi i t.n."

blagodarq predvaritelno na vsi4ki

hrisence
05-27-2008, 11:58
ei hora imam edna molba kum vas iskah da vi pitam ot kade moga da namerq pisma na nemski na temi ot sorta na "moeto hobi,svobodno vreme,lubovni problemi i t.n."

blagodarq predvaritelno na vsi4ki

готови писма ли търсиш или само като теми за писане