PDA

View Full Version : Бели точни под очите от недоспиване ?



Mac_Murdo
03-08-2008, 09:23
Здравейте,
Последните 2-3 седмици, дори месец ми е много натоварено и си лягам късно пък ставам рано.До тук сигурно 90% от форума мога да кажат същото, но при мен взеха да се появяват някакви бели точки нямам идея акне ли е не е ли, но не може да се стиска.Отделно сенки имам се едно съм ял бой. Според вас тия точки от малкото сън ли са или нямат връзка ?

plamka
03-08-2008, 09:35
Не съм сигурна как се казваха, забравих. Май не бяха от недоспиване и в НИКАКЪВ случай не ги стискай защото са ВЪТРЕШНИ и се махат само при специалист. Иначе най - много да си раздразниш кожата която така или иначе е много нежна под очите.

UnaBletoLoVeU
03-08-2008, 09:48
Не са от недоспиване според мен. Един съученик има и с момичетата говорихме, че може да са няк'ви мастни...неща. Не помня точно. Може да отидеш на лекар за всеки случай, но не мисля, че е опасно. Просто, за да ти каже какво е точно.

Mac_Murdo
03-08-2008, 09:52
Не съм сигурна как се казваха, забравих. Май не бяха от недоспиване и в НИКАКЪВ случай не ги стискай защото са ВЪТРЕШНИ и се махат само при специалист. Иначе най - много да си раздразниш кожата която така или иначе е много нежна под очите.

честно казано са си баш пъпчици или .. най-добре наистина ще отида на личния

plamka
03-08-2008, 09:56
Знам и аз имам няколко, изглеждат точно като пъпчици, но са подкожни. Но наистина недей да ги мъчиш. Или разпитай в някоя аптека за продукти или отиди на лекар/козметик. :wink:

stomah4eto
03-08-2008, 22:11
Tova sa mastni obrazuvaniq ne sa stra6ni spoko i az imam edno(dqdo mi e lekar i mi e obqsnil) Principno imah o6te edno i be6e po -golemi4ko i si go iztiskah-malko bole6e ama sega puk go nqma ve4e ot mnogo vreme i nqma simptomi pak da se poqvi :D:D:D Ako tolkova ti pre4at moje6 da si gi mahne6 vypreki 4e ne e tolkova preporu4itelno a ina4e si e suvsem normalno :) i ne e ot nedospivane :)