PDA

View Full Version : Какво ли е така наречената любоф?



NoCommentGirl
03-08-2008, 10:17
Еми..незнам как да го кажа...Аре ще давам направо.Влюбена съм в еднин човек...много ... ама наистина много.Той обаче дори не знае за съществуването ми...буквално.В даскало се засичаме по коридорите...Веднъж се опитах да го заговоря смисъл ''Как е?Кфо стаа?".Той ме изгледа смисъл "Ти пък ква си?!".Неговият бест фр ми е брат.Двамката всеки път след даскало идват след часовете в нас и правят стихчета ...Нали такива от сорта хип-хоп.Аз пък с мойте фр също писах песни ... такива дето се свирят на роял,защото татко ми подари еднин за рд-то ми.Говоря в минало време защото вече не е така ... с тях жестоко се скарахме и аз бях виновната.Почнах да пиша по-мрачни песни ...нали такива за лъжи измама и от сорта.Веднъж когато майка ми ни правеше инспекция по стаите намери текстовете и откачи :-x :-x :-x Всички ми одърнаха гръб.Само сестра ми ми остана...Тя ми помага във всичко ама е сляпа.Имам най-ужасния живот!!!Какво да правя???

Karamel4e_to
03-08-2008, 11:00
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: vai male az nz ko da kaja :shock: :shock: :shock: v shok sam :shock: :shock: :shock: a kfi bqha teq texcheta ko pisheshe tolko che ti obarnaha sichki grab

prettyIdeath
03-08-2008, 11:39
Ъ? :-o Така..
- - Запознай се с момчето. Не е длъжен да знае всяка която си пада по него. Ти си сестра на приятела му, логично е да го знае. Ако му беше харесала да сте се запознали до сега!
-Поговори с приятелките ти и се оправи с тях.
-Спри да пишеш мрачни текстове :-D
-Говори с майка си .
-Евала на сестра ти че хем е сляпа, хем ти помага.
Не се кахъри че живота ти е гаден ами се опитай някак си да го подобриш!

SoulSteal
03-08-2008, 11:58
Ъ? :-o Така..
- - Запознай се с момчето. Не е длъжен да знае всяка която си пада по него. Ти си сестра на приятела му, логично е да го знае. Ако му беше харесала да сте се запознали до сега!
-Поговори с приятелките ти и се оправи с тях.
-Спри да пишеш мрачни текстове :-D
-Говори с майка си .
-Евала на сестра ти че хем е сляпа, хем ти помага.
Не се кахъри че живота ти е гаден ами се опитай някак си да го подобриш!+1

LovePoisoned
03-08-2008, 12:17
1. Момчето може би наистина не иска да те познава, което си е гадно... :( И аз бях така по едно време.. харесвах момче с две години по-голямо от мен и много кофти ми стана, когато веднъж излизах от стаята, той беше до мен и там, и на входа ме гледаше адски гадно. :? Явно е някакъв unfriendly индивид, след като е отказал и се е държал така с теб... Може би ще проумееш, че не си заслужава. ;) Ще ти писне от него, най-много да го намразиш и когато той ти каже случайно "Костаа?", ще му отговориш "Ти па отде са взе?". :D Аз така си отмъщавам.

2. А в какви отношения си с брат си?

3. Говори със сестра си, сподели с някой всички кофти неща..

4. Какви бяха тези текстове, че майка ти се е ядосала?!

NoCommentGirl
03-08-2008, 14:17
Хубу де опитах се да поговоря с тях ... репетирах пред огледалито и сестра ми каза че моята извинителна реч е добра.Отидох до тях казах им че съжелявам,че съм се държала като глупачка и че наистина много много съжелявам.Те ми се изсмяха шумно и си казаха "Познавате ли я тая?".Опитах се да направя повторен опит - пак същото.Според тях съм грешка на природата.Даже се не се опитах да им отговоря...защото е истина!

NoCommentGirl
03-08-2008, 14:20
А и още нещо...ОТЧАЯНО се опитвам да се запозная с него.Правих какво ли не....Даже помолих брат ми да ме запознае ,а момчето като чу че ще се запознава с мен се отказа веднагически...

NoCommentGirl
03-08-2008, 14:31
А отнощенията с брат ми са перфектни...суперски.Излива м си мъката със сестра ми ...винаги с нея правим нещо заедно.Тя сега ме учи на азбуката на слепите ,а аз винаги и купувам някаква книга защото тя се пада малко начетена.Мн е готино сега се видях с тоя мухльо и той каза че 2-те със сестра ми приличаме на лезбийки.Еми момичето не може да ходи и да се опрая само...просто ТРЯБВА да бъда до нея.Аз му зашлевих един и понеже брат ми беше по нужда като се върна тоя му жика че съм откачила ,аз му казах кфо стана и той го пропъди.Сега развалих едно приятелство...По-зле от това накъде??? :?

MiMcHeToOo
03-08-2008, 14:57
Ъ? :-o Така..
- - Запознай се с момчето. Не е длъжен да знае всяка която си пада по него. Ти си сестра на приятела му, логично е да го знае. Ако му беше харесала да сте се запознали до сега!
-Поговори с приятелките ти и се оправи с тях.
-Спри да пишеш мрачни текстове :-D
-Говори с майка си .
-Евала на сестра ти че хем е сляпа, хем ти помага.
Не се кахъри че живота ти е гаден ами се опитай някак си да го подобриш!

Така, така..

w0sh
03-08-2008, 15:45
Мисля.че живота на сестра тие по-ужасен.

LovePoisoned
03-08-2008, 15:46
То пък какво приятелство е било това между брат ти и този идиот, след като той обижда двете му сестри?! Много съжалявам за сестра ти и за твоето трудно положение, но все ще се намери изход от тази история, искрено вярвам! И ето първата стъпка - малко по малко зарязваш този нещастник. А ти спаси брат си от някакво тъпо копеленце... Продължавайте да се подкрепяте със сестра си, но не ни каза защо майка ти се е ядосала на тези рими? Говори с нея, с баща си...

h0t_bAbE
03-08-2008, 16:43
Имаш страхотно семейство,доколкото ни разказа,поддържате се.Щом тези са ти се изсмяли,не им се впрягай-начи са ба*ти приятелите били.Семейството на 1-во място,ще се оправиш,споХ.Помагай на сестра си,т'ва е мн0г0 благ0р0дн0.Всичк0 ш се 0праи,дишай[!]