PDA

View Full Version : Как?



Deni4kaa
03-08-2008, 10:39
Днеска трябваше да ми дойде,обаче още не е.има ли някакъв начин тва да стане?аз съм чувала,че като се напариш с топла вода и ти идва,обаче не действа :( ако знаете други такива плс да ми кажете

nicolepcd
03-08-2008, 10:47
Е, напълно нормално е да не ти дойде точно на днешния ден... Защо пък толкова настояваш да ти дойде днес??? И защо искаш да го "предизвикаш" 8-) ? И да, не съм чувала за начини, по които това да става... :?

Deni4kaa
03-08-2008, 12:29
еми нз ама ако не днес,утре вече трябва да ми дойде и не ме интересува :)

Nadelina
03-08-2008, 15:44
Sega ne uspqh da razbera pritesnena li si ot tova che ne ti e doshlo dneska ili imash angajimenti za koito ne trqbva da si v cikal che tolkova dyrjish da ti doide dneska... Normalno e da ne ti doide na sashtata data... Mmm... dali ima nachini da go predizvikash... ne mislq....

baby_girl_vn
03-08-2008, 18:03
тъп въпрос!менструацията не е с пейджър...не мисля че е смислено да се притясняваш за това при положение че вече имаш менструация и би трябвало да си запозната с "правилата"й

Deni4kaa
03-08-2008, 18:18
Sega ne uspqh da razbera pritesnena li si ot tova che ne ti e doshlo dneska ili imash angajimenti za koito ne trqbva da si v cikal che tolkova dyrjish da ti doide dneska... Normalno e da ne ti doide na sashtata data... Mmm... dali ima nachini da go predizvikash... ne mislq.... нямам ангажименти ама...

batkodoki
03-08-2008, 20:00
ако беше споменала на каква възраст си, от колко време имаш цикъл, с каква ритмичност той се явява и дали и как тази ритмика е нарушена - питането ти би имало смисъл!

иначе си е абсолютен боклук и не би трябвало да очакваш отговори различни от ниво "боклук"

PieCe`oF`LovE
03-08-2008, 21:25
до сега съм нямала проблеми със закъсняването най-много 2 дена и тва е :) а доколкото за тия бабини девитини нямам инфо :D