PDA

View Full Version : Гинекологът може ли да каже на нашите, че не съм...



^-Cat-WoMaN-^
03-08-2008, 10:49
Ще се наложи да ходя на гинеколог, наще ме карат, но не за това дали съм девствена или не, ами защото имам други проблеми... Както и да е, но мен ме е страх точно за девствеността ми, не съм правила го правила, но доста пъти приятелят ми ми е бъркал с пръсти ... Знам, че е съвсем различно с хуй, но може ли докторите да кажат, че не съм девствена ... ?!?! Много тъпо звучи ама не ми се мисли, ако кажат на наще това ... :-x :( :x :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

aanitogb
03-08-2008, 10:55
mi napraktika o6te si devstvena 6tom neti go e vkarval no tova sas prast neznam kakvo moje da kaje doktora kaji na maika si 4e moje da ytide6 sas tvoq priqtelka na lekar nee zadaljitelno da hodi6 s maika si

v3n0ma
03-08-2008, 11:04
kakvoto i da ti vkara 6te ti razkusat cipata. A i za6to lekarite trqa da kajat na va6te. Vse pak si ima lekarska taina. Nqmat pravoto da kajat na nikoi ako ti ne im kaje6

Lorelei
03-08-2008, 11:18
kakvoto i da ti vkara 6te ti razkusat cipata. A i za6to lekarite trqa da kajat na va6te. Vse pak si ima lekarska taina. Nqmat pravoto da kajat na nikoi ako ti ne im kaje6

Айде моля ти се,лекарски тайни.Много филми гледаш.Най-малкото майката ще влезе с нея при гинеколога.
По темата-Засега си си девствена и можеш да си сигурна,че лекарите ще се постараят да не разкъсат девствената ти ципа.Не знам какви са гинекологичните ти проблеми,но ако са например някакви съмнения за кисти на яйчниците и така нататък може да ти се направи и преглед с видеозон,което не изисква да сядаш на "магарето".

tqnko1
03-08-2008, 11:22
piI 1 studena voda da se oprai6 malko :D i kfo maikati kato nau4i ni6to sramno :P

menta_loverka
03-08-2008, 11:41
oh mila i az imam podoben problem lo6oto pri men e 4e sum go pravila i 4e maika mi iska i tq da hodi na genekolog i iska da sme dvete .......nz kvo da pravq samo otlagam i nz..........

ЛаСт!К
03-08-2008, 12:32
Кажи на майка ти,че те е срам,и че искаш да отидеш с приятелка-тФа беше мн добра идея и може да изпозваш някое трикче от сорта на"ако ме уважаваш,трябва да вземаш под внимание собственото ми мнение и желание!"-знам,че е тъпо
Но,щом не искаш,казваш,че те е срам и толкоз!Ама го кажи твърдо!тФа си е твоя работа,твоя п***а ,и майка ти няма работа там!!!

hottie
03-08-2008, 12:42
Dobria ginekoloh ne samo pazi lekarska taina, ami i te preglejda samostoiatelno(bez maiki, gadjeta i pr.). Tia sama bi triabvalo da pomolia maika ti da napusne staiata. A ako ne go napravi(koeto ne govori dobre za neia) ti pomoli maika ti da izleze.

FunnYboY
03-08-2008, 12:53
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

Karamel4e_to
03-08-2008, 12:59
Znachi 1vo trqbva da kajesh kaf ti e problema zashtoto ne vsichko pri ginekologa se pravi kati ti barka v ..... m oje i na videozon da e nqma strashno a edvali priqtelq ti e braknal tolko navatre che da te otfori spored men si oshte devstvena a za info na kolko god . si ? A ako ne si devstvena veche maika ti she razbere ako vleze s teb v kabineta . doktora 100% she te popita vodish li polov jivot ako si sama v kabineto po dobre mu kaji istinata che priqtelqti ti e barkal s prasti zashtoto ne se znae kof moje da ti ima i tova she okaje vliqnie . kaji na maikati che se pritesnqvash ako i tq vleze s teb v kabineta i iskash da si sama

Karamel4e_to
03-08-2008, 13:00
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: kak she go sadi be :D:D:D:D tq she hodi s maika si edvali ima 16 dori :D:D:D a maika i v tozi sluchei ima pravo da znae vsichko svarzano s neq

^-Cat-WoMaN-^
03-08-2008, 14:54
На 15 години и 8 месеца съм, ако тряа да съм точна ....

machoka
03-08-2008, 15:01
На 15 години и 8 месеца съм, ако тряа да съм точна ....

Еми тогава какво се учудваш. Не 'ако случайно', ами 'задължително' трябва да уведоми вашите какво е състоянието ти.

FunnYboY
03-08-2008, 15:13
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: kak she go sadi be :D:D:D:D tq she hodi s maika si edvali ima 16 dori :D:D:D a maika i v tozi sluchei ima pravo da znae vsichko svarzano s neq


Не съм много сигурен кой, какво право има... но мисля че без изричното съгласие на пациента, никой няма право да констатира подробности...

Lorelei
03-08-2008, 17:02
Znachi 1vo trqbva da kajesh kaf ti e problema zashtoto ne vsichko pri ginekologa se pravi kati ti barka v ..... m oje i na videozon da e nqma strashno a edvali priqtelq ti e braknal tolko navatre che da te otfori spored men si oshte devstvena a za info na kolko god . si ? A ako ne si devstvena veche maika ti she razbere ako vleze s teb v kabineta . doktora 100% she te popita vodish li polov jivot ako si sama v kabineto po dobre mu kaji istinata che priqtelqti ti e barkal s prasti zashtoto ne se znae kof moje da ti ima i tova she okaje vliqnie . kaji na maikati che se pritesnqvash ako i tq vleze s teb v kabineta i iskash da si sama

Xa-xa-xa.Aman ot razbirachi...Kolko navytre trqbva da i brykne,che da q otvori i togava si zagubva devstvenostta li,ili kak tochno stava? Q ni obqsni,che da se posmeem. :razz:

baby_girl_vn
03-08-2008, 17:41
аа аз като съм ходила на генеколог и винаги майка ми влиза с надеждата че никой няма да я отпрати отвън,но гинекололожката е много пекана и знае че се притеснявам аз да и кажа и винаги тя я моли да напусне..

sexy&crazy
03-08-2008, 19:00
emi toi toq lekar ako e umen 6ti zapzi tainata pakako te pitaveno vodish li polov jivot mu kaji 4esno

Maja
03-08-2008, 19:56
piI 1 studena voda da se oprai6 malko :D i kfo maikati kato nau4i ni6to sramno :P
за теб може да не е но тя е момиче ние сме мъже и се гордеем с това че сме загубили дествеността си

hottie
03-08-2008, 20:05
Ако издаде прекалено лична информация значи не е изрод.

baby_inloff
03-15-2008, 13:35
Ще се наложи да ходя на гинеколог, наще ме карат, но не за това дали съм девствена или не, ами защото имам други проблеми... Както и да е, но мен ме е страх точно за девствеността ми, не съм правила го правила, но доста пъти приятелят ми ми е бъркал с пръсти ... Знам, че е съвсем различно с хуй, но може ли докторите да кажат, че не съм девствена ... ?!?! Много тъпо звучи ама не ми се мисли, ако кажат на наще това ... :-x :( :x :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Oh nz kak da ti pomogna :?: :?: :?: :?: :?: SETIH SE : DOKTORAT NQMA PRAVO DA KAZVA NA RODITELITE TI BEZ TVOE SAGLASIE DOKOLKOTO ZNAM pogovori s nego p1k moje da e svesten 4ovek i da si zam1l4i

princesa_viki
03-15-2008, 16:22
Аз бях по същия начин.Отидох,гинеколожката преди да се събуя ме пита дали съм правила секс,аз й казах "Не",и то си беше истина.
И моя бивш приятел по същия начин си беше вкарвал пръстите,но без да правим нищо друго.
Тя ме прегледа,нищо не каза.
Аз знам,че има разлика от това да си девствена и да си правила секс.
Т.е-девствената ципа може да се разкъса при спортуване,гимнастика,бях чела,че дори докато караш колело(не мога да гарантирам,че последното е вярно).Обаче като правиш секс,самата вагина се разширява.
Отиди спокойно.Не се притеснявай.Ти можеш дори да ги помолиш да не споменават нищо.
Моята гинеколожка не спомена нищо пред майка ми,без да съм я карала.
Успех!

136179
03-15-2008, 17:54
..и на мен се е случвало. Вече не бях девствена и когато гинекологът ме попита - отрекох. Той си знае кво е видял, важното е че не ми оспори 'мнението' по темата (: Аз с всичката си наглост дори си давах спокоен вид и нашите не разбраха. Не знам какво е положението при теб, но ако си спокойна и един вид успяваш да се 'правиш на ударена' няма да има квито и да било съмнения =]
успех!

FunnYboY
03-15-2008, 17:57
НЕ МОЖЕ

136179
03-15-2008, 18:32
НЕ МОЖЕ
защото ?

FunnYboY
03-15-2008, 19:18
НЕ МОЖЕ
защото ?


Предварително ще го предупредя... а пък и без да го правя това си е негово задължение - да пази тайна, без изричното съгласие на пациента... Имам 18 и е длъжен да се съобразява с изискванията ми, понеже нямам нужда от родител-настойник... 8)

^-Cat-WoMaN-^
03-21-2008, 17:46
FuunYboY Извинявай, но малко много не мога да те разбера ... С кого ше говориш? Кво ше праиш ? Проблема си е мои, а и не се сещам да те познавам...
Не ми е до ебавки ...

TIMEX
03-21-2008, 17:49
Попринцип лекарите не казват.....Мен като ме оперираха ме питат :Пушиш ли ? -Да , Пиеш ли ? -Да , Имаш големи мускули,пиеш ли някакви хапчета - Да ...Но наще не знаят :-D така че спох лекарите не казват такива тайни

sweet_baby_cool
03-21-2008, 18:09
Po-dobre predvaritelno razberi pri koi ginekolog 6te hodi6 s maika si i otidi sama ili s fr i go pomoli ako ne si devstvena da bade diskreten i da kaje samo na teb a ne ne dr........ USPEH!!! :-)

pillenceto
03-21-2008, 18:16
ПО принцип днес лекарите повече гледат на ехограф,отколкото да гледат да бъркат.Мен винаги ме преглеждат с вагинален ехограф.
Отиваш там,казваш ,че не си девствена.Всъщност като си записваш час си обясняваш проблемите-ако цикъкълът ти е нередовен , пиеш много вода,ще ти обяснят ,ще те прегледат с ехограф през корема и така.

sex_igra4ka
03-21-2008, 18:58
Оле ако все пак ще те качват на магарето,просто кажи на майка си,че щом си достатъчно голяма да ходиш на гинеколог,значи да уважава това,че не си бебе и че желаеш самостоятелен преглед и за теб това е унизително.Все пак тя ако е едн анормална жена ще разбере,че можечето деца в пубертета се срамуват от всичко и сигурно ще си помисли,че това е причината.

detekt
03-22-2008, 16:42
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

Ако се пълнолетен - да, но ако не си родителите ти имат право да узнаят всичко което знае доктора, за сега само църквата не си позволява да издава тайните на малолетни при изповед :)

rakiQ
03-22-2008, 18:05
ne misli6 li ,4e edvali vsi4ki genekolozi 6te kajat na roditelite "dy6terq vi e pravila sex!" i ako roditelq znae misli6 li kak 6te otg.??

+ tfa taq cipa se kusa ne samo ot sex !

pillenceto
03-23-2008, 13:27
Авторката така и не каза защо ше ходи на гинеколог.Аз си мисля ,че няма да я качат на магарето,а ще я прегледат в ехографа.

gavro64eto
03-23-2008, 14:43
ti ne si devstvena 6tom o6te ne si go pravila istinski.Ginekologat e dlajen da te preglejda bez maikati i ba6tati za6toto tova e li4no i bi trqbvalo da pazi taina za ne6tata koito ne iska6 te da razberat.

rUffLes
03-28-2008, 05:12
Ще се наложи да ходя на гинеколог, наще ме карат, но не за това дали съм девствена или не, ами защото имам други проблеми... Както и да е, но мен ме е страх точно за девствеността ми, не съм правила го правила, но доста пъти приятелят ми ми е бъркал с пръсти ... Знам, че е съвсем различно с хуй, но може ли докторите да кажат, че не съм девствена ... ?!?! Много тъпо звучи ама не ми се мисли, ако кажат на наще това ... :-x :( :x :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
ако си под 18 имат пълното право да кажат на ваще

Wrathchild
03-28-2008, 09:35
Znachi 1vo trqbva da kajesh kaf ti e problema zashtoto ne vsichko pri ginekologa se pravi kati ti barka v ..... m oje i na videozon da e nqma strashno a edvali priqtelq ti e braknal tolko navatre che da te otfori spored men si oshte devstvena a za info na kolko god . si ? A ako ne si devstvena veche maika ti she razbere ako vleze s teb v kabineta . doktora 100% she te popita vodish li polov jivot ako si sama v kabineto po dobre mu kaji istinata che priqtelqti ti e barkal s prasti zashtoto ne se znae kof moje da ti ima i tova she okaje vliqnie . kaji na maikati che se pritesnqvash ako i tq vleze s teb v kabineta i iskash da si sama

Xa-xa-xa.Aman ot razbirachi...Kolko navytre trqbva da i brykne,che da q otvori i togava si zagubva devstvenostta li,ili kak tochno stava? Q ni obqsni,che da se posmeem. :razz: А я ти кажи да се посмеем, според теб колко пръста трябва да напъха, че да я отвори? И ти като толкова разбираш я обясни не би ли следвало да се отвори с МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН, А НЕ С РЪКА? И би ли обяснила сега на непросветените, понеже ти много знаеш, че пръстите са просто за подготовка?
Едва ли ти е разкъсана девствената ципа, така че не се притеснявай.

lostsoul92
03-28-2008, 11:42
Ми отначалото и аз бях така и моя приятел си вкарваше пръстите и сувсем леко я беше раскъсал ципата даже и кръв потече!Еми ако наистина отиде- на гинеколок и ако се е раскъсала ципата кажи че спортуваш някъв вид спорт и се е раскъсала по време на практика

coolkiss
03-28-2008, 11:44
Ми най-вероятно ще се разбере - дали си или не си - той и лекаря ще пита - за да знае къде и как да бърка :D

soulja_girl4e
03-28-2008, 11:55
boje nqmam ideq dali tova va6to vyob6te se broi za otvarqne... :?

fireprincess
08-29-2008, 10:05
Кажи на майка ти,че те е срам,и че искаш да отидеш с приятелка-тФа беше мн добра идея и може да изпозваш някое трикче от сорта на"ако ме уважаваш,трябва да вземаш под внимание собственото ми мнение и желание!"-знам,че е тъпо
Но,щом не искаш,казваш,че те е срам и толкоз!Ама го кажи твърдо!тФа си е твоя работа,твоя п***а ,и майка ти няма работа там!!!napulno sa saglasna

MakeMeLaugh
08-29-2008, 10:11
kakvoto i da ti vkara 6te ti razkusat cipata. A i za6to lekarite trqa da kajat na va6te. Vse pak si ima lekarska taina. Nqmat pravoto da kajat na nikoi ako ti ne im kaje6

Айде моля ти се,лекарски тайни.Много филми гледаш.Най-малкото майката ще влезе с нея при гинеколога.
По темата-Засега си си девствена и можеш да си сигурна,че лекарите ще се постараят да не разкъсат девствената ти ципа.Не знам какви са гинекологичните ти проблеми,но ако са например някакви съмнения за кисти на яйчниците и така нататък може да ти се направи и преглед с видеозон,което не изисква да сядаш на "магарето".
+1

Много са ми смешни лекарските ви тайни :lol:

А бе общо взето няма да ти е приятно там.. ;р

dirtyyy
08-29-2008, 10:17
kakvoto i da ti vkara 6te ti razkusat cipata. A i za6to lekarite trqa da kajat na va6te. Vse pak si ima lekarska taina. Nqmat pravoto da kajat na nikoi ako ti ne im kaje6

Айде моля ти се,лекарски тайни.Много филми гледаш.Най-малкото майката ще влезе с нея при гинеколога.
По темата-Засега си си девствена и можеш да си сигурна,че лекарите ще се постараят да не разкъсат девствената ти ципа.Не знам какви са гинекологичните ти проблеми,но ако са например някакви съмнения за кисти на яйчниците и така нататък може да ти се направи и преглед с видеозон,което не изисква да сядаш на "магарето".

Love0nlyMyself
08-29-2008, 11:07
помоли гинеколога да не казва а ако те е барал с 1-2 пръста не мисля че има проблем

PLuScHeTo
08-29-2008, 11:18
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: kak she go sadi be :D:D:D:D tq she hodi s maika si edvali ima 16 dori :D:D:D a maika i v tozi sluchei ima pravo da znae vsichko svarzano s neq


Не съм много сигурен кой, какво право има... но мисля че без изричното съгласие на пациента, никой няма право да констатира подробности...

но тя няма 18 все пак...

angelkata_dqvolkata
08-31-2008, 17:23
chela sam che cipata ti moje da se razkasa i povreme na sport taka che v nishto ne mogat da te obvinqt spoko :)

ЛаСт!К
08-31-2008, 17:25
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: kak she go sadi be :D:D:D:D tq she hodi s maika si edvali ima 16 dori :D:D:D a maika i v tozi sluchei ima pravo da znae vsichko svarzano s neq


Не съм много сигурен кой, какво право има... но мисля че без изричното съгласие на пациента, никой няма право да констатира подробности...

но тя няма 18 все пак...

Е,и като няма 18 си няма мнение така ли?И аз знам,че без нейно съгласие не може да каже..Иначе ше е гаден дебил/ка..Аз искам без мама :D

SK0RP10N
08-31-2008, 17:47
И от какъв зор някои майки са толкова на зор да водят дъщерите си на гинеколог ?

linoleum
08-31-2008, 18:58
родителите на една не и давали да прави секс
и майка и редовно я водила на гинеколог....
онаа обаче яко се разцепвала анално...
та след поредния преглед майката питала лекаря:
-Как е цветето на моето момиче?
и лекаря отговорил:
- Цветето е наред ама саксията е яко напукана
...
:)

angelkata_dqvolkata
08-31-2008, 19:51
И от какъв зор някои майки са толкова на зор да водят дъщерите си на гинеколог ?


za da sa sigurni che sa zdravi!!! ne devstveni a zdravi

BladeDancer
09-07-2008, 00:16
е какво като си правила секс
въпреки че съм момче не знам какво толкова доктора ще се притеснява че си правила секс освен ако нямаш някакви проблеми .И той няма защо да казва на майка баща или на някой друг щом не е голям проблем така че спокойно .

Bixel
09-07-2008, 00:29
Поздрав - Слави и Ку-Къ бенд - Кажи на майка си http://www.vbox7.com/play:365adc5f

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 09:20
Мила, принципно лекаря няма право да говори за тези работи, без твоето съгласие! Можеш да го съдиш после, но той едва ли ще пренебрегне това негово задължение, така че споко - отиди. Здравето е на първо място ;) ! 8)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: kak she go sadi be :D:D:D:D tq she hodi s maika si edvali ima 16 dori :D:D:D a maika i v tozi sluchei ima pravo da znae vsichko svarzano s neq
:razz: :razz: :razz:

Madness
09-07-2008, 09:44
Абе той лекаря,че няма да пази лекарска тайна-няма да я пази.
И аз съм в същата ситуация.Ама абсолютно същата.Само че нашите са лекари..и шанса да не им кажат е просто никакъв.
И да,мисля да се правя на ударена..
И здраво съм се прецепила :-x

Само да питам нещо..Ам,попринцип не съм ходила досега иии,това за прегледа на видеозон,ясно че с него няма как да разберат обаче ако става въпрос за проблем със някакво бяло течение и т.н. прегледа не е на видеозон нали о.О

Баси зле съм обаче...

pillenceto
09-07-2008, 13:04
Ако имаш течение- сваляш гащи ,няма начин.

lqlq_
07-01-2012, 15:48
И аз съм в същата ситуация,но незнам дали съм за гинеколог.Постоянно ми се пикае,пари ми на влагалището.Ходих на личната си лекарка и тя ми каза че ще ме прати на ехограф.Така могат ли да разберат че несъм девствена?Неискам майка ми да знае...КАКВО ДА ПРАВЯ...

пAteNцЕ
07-01-2012, 15:49
темата е от 2008 о.О момичето по живо по здраво се е опровила някак си

awerw
07-01-2012, 15:52
4 годишна тема :D по принцип няма срамно в това да те видят дали си девствена или не, ама наистина е малко странна новината да разберат, че някой им е клатил дъщерята :D

ShtrudeL
07-01-2012, 15:57
Стара тема

lqlq_, мисля, че трябва да си изследваш урината (т.е. да пишкаш в чашка)