PDA

View Full Version : Какво става?



donkihot
03-08-2008, 10:58
ОфФф пак ще ви тормозя с мойте проблеми...ходя с приятеля ми ве4е пове4е от 2 месеца,но сега някакси ве4е по4ва да ме дразни и направо нз,защото найстина искам да съм с него...ама мн ревнувам от едно ф.....няма при4ина де,макар4е тя си е курва и си4ко можеш да о4акваш,но аз му вярвам! Можете ли да ми обесните какво е тва издразване и дори изнервяне понякога? изпитвали ли сте го? това е първата ми толкова дълга връзка и някакси...няма интрига и няма за какво да се тревожа? какво ми става?

prettyIdeath
03-08-2008, 11:21
Ревнуваш го, а в същото време му вярваш ? :-o Ако му вярваше няма смисъл да го ревнуваш! Още повече пък от приятелката си ..
И как пък 2 месеца ще е най-дългата ти връзка... ?
Може би затова си така сега, защото до сега всичко е било някакво заиграване, въпреки че според мен 2 месеца не е нещо за което може да се говори че е много сериозно. Изчакай малко или забележи какво точно те дразни в него и поговорете ..

Karamel4e_to
03-08-2008, 11:26
ОфФф пак ще ви тормозя с мойте проблеми...ходя с приятеля ми ве4е пове4е от 2 месеца,но сега някакси ве4е по4ва да ме дразни и направо нз,защото найстина искам да съм с него...ама мн ревнувам от едно ф.....няма при4ина де,макар4е тя си е курва и си4ко можеш да о4акваш,но аз му вярвам! Можете ли да ми обесните какво е тва издразване и дори изнервяне понякога? изпитвали ли сте го? това е първата ми толкова дълга връзка и някакси...няма интрига и няма за какво да се тревожа? какво ми става?

spored men tochno shoto nqma intriga ti tarsish tazi intriga i za tfa revnuvash . a i sama kaza che tfa e nai dalgata ti vrazka i mojebi ti se struva tvarde dobra i zatova tarsish veroqtni problemi

zay4e
03-08-2008, 11:38
Of i az sym sy6tata.Adski mnogo revnuvam i ponqkoga dori neuspqvam da go prikriq.Biv6iq mi skysa s men to4no zaredi revnosta mi,no.. kolkoto da opitvam nemoga da se promenq.Spored men tova e .... neznam prosto ot haraktera moje bi :-o :(

evelinka1122
03-08-2008, 14:03
Аз те разбирам, има някаква курва която се върти покрай гаджето ти и не ти стана никак приятно, и аз съм такава, а моя съвет е да го следиш от близо, хубаво е че му вярваш, но понякога любовта е сляпа!

MiMcHeToOo
03-08-2008, 15:02
И аз мисля, че сама си търсиш интрига и си вгорчаваш животеца..

GameMaster
03-08-2008, 15:24
Moje bi e ot haraktera ti znam li...E shtom mu vqrvash nqma smisal da go revnuvash :)

w0sh
03-08-2008, 16:02
Яж една шкембе чорба и ще ти мине.

Sintya
03-08-2008, 18:10
Яж една шкембе чорба и ще ти мине.
Шопската салата оправя положението.
И много ясно, че ще го изпитваш, нали си човек...

koalka
03-08-2008, 18:14
Просто изпитваш ревност, това е всичко.Няма нужда да търсиш проблеми само, радвай се на връзката си.

Mi6i4ka
03-08-2008, 18:15
ima i povod za revnost ima i povod za intriga prosto govori s nego i mu obqsni toi 6te ti kaje negovite razmi6leniq =]

SoulSteal
03-08-2008, 19:05
Просто изпитваш ревност, това е всичко.Няма нужда да търсиш проблеми само, радвай се на връзката си.+1

Mementomori
03-09-2008, 11:14
Явно си напрегната и това ти се отразява върху връзката,просто не се напрягай излишно,щом като няма причина,релакс,абстрахирай се от такива глупости и се наслаждавай на живота!

kifla
03-09-2008, 11:44
мацка и аз бях така ,обаче няма смисъл от тая ревност без причина!Недей да се затормозяваш с такива дребни и безсмислени неща.Той като иска да си е с теб ще бъде с теб ! :?