PDA

View Full Version : Разделихме се..



Shtastl1va
03-08-2008, 11:01
Как да го преодолея? Нямам никакво желание да излизам и да се виждам с хора.. Искам да прекарам живота си тук, сама, с всичката болка, която чувствам..

donkihot
03-08-2008, 11:04
оо..тази депресия...познато! Просто ти самата трябва да решиш да излезнеш от нея...нищо няма да спе4елиш с пла4 и самота..излез,флиртувай,раз бии някое сърце,направи нещо,което скоро не си правила,иди на екскурзия,разведри се! Ако ти не го решош,никой не може да те измъкне от дупката

Chikiponita
03-08-2008, 11:04
Защо се разделихте? Няма ли начин да се сдобрите? :)

Пей с Мен
03-08-2008, 11:21
Ако наистина си го обичала,вероятно ти е много тъжно наистина.Но ще ти мине.Може да отнеме много време,но все ще го преодолееш.Энам,че това ти эвучи като просто едно оптимистично и нереалистично иэкаэване,но е вярно.Энам какво е.Энам какво е ,дори да се раэделиш с някого по доста примитивен начин.Отне ми доста време.Няма да каэвам колко,эащото е прашещо.Но го преодолях.Споменът още си го имам и понякога ми става тъжно,но вече не е както преди.Просто с времето,болката и емоциите по миналото ,намаляват ,и то эначително.И аэ преди не вярвах,че времето може да те иэлекува,но мина доста време и се уверих,че е вярно.Така,че не се отчайвай.Отчаянието е много коварно нещо.Энам го от личен опит-не само любовен.Но да се эатвориш вкъщи и да се иэолираш от света ,не е правилно.Энам,че ти е кофти и ,че ти се иска само да си седиш сама,да мислиш,да страдаш и да не раэговаряш с никого,но не е хубаво.Тъпо е.Эагубата си е эагуба,но не трябва от една эагуба до последват многоследващи.Эащото,ако се иэолираш от приятелите си,поэнатите,абе от всичко,какво ще стане?Освен,че може да се эатвориш всебе си и да иэгубиш и тях постепенно.А и още по-лошо-да повлияеш на эдравословното си състояние...поэната работа,аэ точно така направих.При това эа доста голям период от време.Въэстановяването ми беше трудно и иэискваше много усилия,съпроводение с голяма мотивация.Не ти пожелявам да стигаш до там.Эатова се стегни докато е време.Може да си дадеш малко почивка,эащото сега ти е най-тежко.Остани няколко дни вкъщи,насаме със себе си.Слушай си муэика,гледай филми,цикли на компа,чисти,абе прави неща,които ще ти помогнат да се отпуснеш.Ако щеш дори эапочни да мислиш,да си спомняш това онова.Но недей да преврйщаш това в навик.След таэи седмица се върни към предишния си начин на живот!Иэлиэай повече с приятели и се эабавлявай,эащото това е нещото,което и склонно да ти помогне!Поне при мен е така,винаги това ми помага.И не эабравяй,че ще има още много любов в живота ти.Споко ,мацка! :-)

prettyIdeath
03-08-2008, 11:25
Мисля че е напълно нормално сега да не ти се среща с хора и да се затваряш в себе си - но не е хубаво! Опитай се да не мислиш за това и да се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие. Излез с приятелки, отиди на дискотека, направи си малко излетче ... просто измисли нещо което ще те откъсне от мисълта за него.Не знам колко време сте били заедно, но явно доста си се привързала. Не е болка за умиране. Поплачи си , излей си мъката. Или излез с него и поискай обяснение за грешките си и да си поговорите. Може би има начин да се оправите.
Успех :-)

Bonbonche_to
03-08-2008, 11:26
Trqbva da spresh s taq depresiq..poznata istoriq mi e,no trqbva da jiveesh zashtoto ako na nego ne mu puka ti zashto shte se depresirash...!?

SpEeDeMoN
03-08-2008, 11:31
Как да го преодолея? Нямам никакво желание да излизам и да се виждам с хора.. Искам да прекарам живота си тук, сама, с всичката болка, която чувствам..
Не се затваряй в себе си излес с приятели и не мисли за него

Shtastl1va
03-08-2008, 11:36
XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX, говорили сме много и сме спорили за доста неща. Оставам с впечатление, че сме се разбрали, но след два дена започват да се повтарят същите истории. Цели 2 години.. наистина много се бях привързала и ми беше хубаво,въпреки, че сме се карали много. Някои неща са останали в миналото, но други не мога да ги преодолея просто. Още повече, че не намирам човек, с който да мога да споделя всичко това. Благодаря за отделеното време и съветите. Ще се опитам да го преодолея. Колкото и да ми беше хубаво, няма връщане назад. Просто не искам да продължавам да търпя лъжи и това, да не споделя... :(

SoulSteal
03-08-2008, 11:51
Отиваш и се напиваш в някоя дискотека пък може и да намериш още тогава друг не е само един на този свят
ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА!!

mon4eto
03-08-2008, 12:17
Отиваш и се напиваш в някоя дискотека пък може и да намериш още тогава друг не е само един на този свят
ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА!!
Napalno sam saglasna...6te go preudolee6 spokoino ot teb zavisi oba4e kolko barzo 6te stane tova...ako izliza6 navan i se sre6ta6 s novi hora sled nqkoq i druga sedmica nqma da se se6ta6 za nego,no ako si stoi6 vka6ti i se ma4i6 salzite nqma da ti pomognat da go zabravi6...

led_i_ogyn
03-08-2008, 12:20
Ако това ще ти помогне..остани със себе си няколко дена...Помисли за всичко, което е било и се радвай, че се е случило...Времето лекува и ще мине.Ще срещнеш нов човек, който да обичаш пак така и по-силно дори.Поплачи си,гледай някой тъжен филм, поговори с някоя приятелка...Успех!

MiMcHeToOo
03-08-2008, 21:47
Я, стига! Няма пък да се депресираш, няма да оставаш сама с болката.. Ще ти мине!

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-08-2008, 21:50
mila jivota produljava :) izlizai s frs ne davai vreme na uma ti da misli .. ;) a toi e edno MOMCHE :) rano ili kusno 6e mine si4koto :P

koalka
03-09-2008, 07:27
С времето сигурно ще ти мине, а сега е нормално да ти е гадно...все още изпитваш чувства към него.

Insatiable
03-09-2008, 07:36
Така е винаги. С времето ще преодолееш болката и ще осъзнаеш, че има още по-хубави неща в живота :)

Wrathchild
03-09-2008, 07:37
Нареви се. Депресирай се няколко дни колкото ти душа иска. А после си самовтълпявай до припадък, че ще го забравиш. Илизай с приятели, ходи по дискотеки, по паркове, абе където обичаш да ходиш. Запознавай се с нови хора...
Важното е да не си втълпяваш 'не мога да го забравя, обичам го.'...

MoHuTo
03-09-2008, 08:28
Нормално е да ти е гадно, все пак сигурно още имаш чувства към него, но това не значи, че трябва да се затвориш у вас и да не излизаш. Напротив - излизай,забавлявай се доколкото е възможно. Старай се да не мислиш за него, поне доколкото е възможно. И помни, че времето лекува. Рано или късно, той ще стане просто един спомен.

Alice Fox
03-09-2008, 10:13
С времето сигурно ще ти мине, а сега е нормално да ти е гадно...все още изпитваш чувства към него.
+1

Karamel4e_to
03-09-2008, 10:21
Ако това ще ти помогне..остани със себе си няколко дена...Помисли за всичко, което е било и се радвай, че се е случило...Времето лекува и ще мине.Ще срещнеш нов човек, който да обичаш пак така и по-силно дори.Поплачи си,гледай някой тъжен филм, поговори с някоя приятелка...Успех!

pffff :lol: :lol: :lol: palni gluposti vremeto lekuva ti si stoi v kashti i si misli samo za nego i chakai vremeto da te izlekuva ,a i kato si stoi sama v kashti oshte poveche se depresira trqabva da izleze da se razsee da e s priqteli i da vidi che sveta ne e svarshil kato sa se razdelili che ima hora koito q obichat i darjat na neq ,i ne trqbva da se predavash momiche draj se ,shte namerish nqkoi koito te zaslujava i shte ti otvarne na chuvstvata minala sam go tfa veche znam kak boli no trqbva da badesh silna :smt023

FiRe_LaDy
03-09-2008, 13:26
хмм колко ми е познато!И аз бях така.И аз не исках да излизам и допусках до себе си само един единствен човек!С абсолутно НИКОГО не говорех!Ако исках да си излея мъката - сядах и пишех на лист или говорех с най - добрата ми приятелка.Бях така много време и се измъчвах .... но сега след толкова много време виждам,че само съм си изгубила и пропуснала прекрасни възможности.За това горе главата!Живота продължава!Не се отказвай!Дано успееш да го забравиш колкото се може по бързо!