PDA

View Full Version : пъпки и стрии:(кажете продукт които ще помогне за 2те..



za6to_vse_na_men;((
03-08-2008, 11:47
Здравейте!Имам мн гадни пъпчици по гърдите,отдолу ..to po tochno sa kato truncheta shoto kato gi istiskam i izliza neshto kato truncheta li ddz i az ama sa mnogo gadni i stavat charveni i sq stoqt kato beleg :( neznam kak da gi mahna ujasni sa..sushto taka deto sum pulnichka...imam strii i gi maja s edno maslo no neznam dali pomaga..a ako znaete drug nachin za mahane na strii pls kajete mi i za kolko gore dolu vreme :(

Karamel4e_to
03-08-2008, 12:07
emi za teq papchici ppod gardite moje da se poqvqvat ot izpotqvane ili da e efekt ot dush gela ili sapuna s koito se kapish , ne gi stiskai !!! she ti ostanat belezi maji gi s krem za akne ili s salicilov spirt toi izgarq takiva raboti . a na kolko si i g.d kolko kg si za da ti kaja za striite

za6to_vse_na_men;((
03-08-2008, 12:11
mi az ve4e gi stiskah polovinata i mi stanaha belezi kato petnaaaaaaa i ako si imam gadje kak 6te mu se pokajaa ole ujas dali nemogat da se mahnat tezi belezi ili petna kvoto sa tam sus takuv gel za akne :cry: :( amii 65 kg sum na 15 godini 150 visoka :(

Karamel4e_to
03-08-2008, 12:13
emi tezi strii se poluchavat kato otslabnesh i se sviva kojata zapochni da trenirahs neshto fitnes moje bi ili bqgai malko s kremove mogat da se mahnat razgledai nqkoe spisanie na avon tam ima takiva kremove za strii no sigorna li si che sa strii a ne celulit

za6to_vse_na_men;((
03-08-2008, 12:17
da strii sa i mi preporuchaha edno maslo s koeto da gi maja dokuto ne e stanalo kusno ama nz za kolko g/d vreme 6te se mahnat puk i ne gi maja mn mn 4esto a i masloto e dosta mazno :(

za6to_vse_na_men;((
03-08-2008, 12:23
su6nost odeve kato govorih s baba mi i tq mi vika 4e neznae dali sa strii no korema i izob6to cqloto tqlo mi bilo razpunato ot qdene i zatova se polu4ili edni lilavi takiva..neznam dali sa strii maika mi kazva 4e sa strii no neznam.. :( smqtam da otslabvam no ako togava ne se mahnat.. :(

donkihot
03-08-2008, 13:23
запо4ни лека диета,тръгни на фитнес,сауна и каквото там си решиш...и се мажи редовно с маслото! ина4е няма да имаш никакъв ефект...

•._.•No_NaMe•._.•
03-08-2008, 18:24
Tezi pup4ici sigurno se polu4avat ot potene :neutral: , maji gi s nqkakuv krem za akne,a za striite dokolkoto znam te se poqvqvat ot rqzkata promqna v tegloto i sa mi kazvali 4e ne mogat da se mahnat :? .Ako nqkoi znae s kakvo mogat da se mahnat 6te sam mu mn blagodarna 6toto i az imam ve4e ne se vijdat ,no iskam da gi mahna :( . :P

KaL4y
03-08-2008, 18:53
Да, това са стрии. Първо, те не се махат никога, за жалост, а просто избеляват с времето. Ако продължаваш да дебелееш или отслабваш ще ти се появят още. Препоръчвам ти да ги мажеш с крем на дева примерно, за да забавяш развитието им.

PepiDesigns
03-08-2008, 21:37
Стриите или ще се махнат сами , в последствие на разтежа и развитието , или няма да се махнат .. Факт.

Моя гръб се е нацепил , все едно ме е драла приятелката ми , иии не знам дали ще се оправи .. тва е щот много бързо порастнах до 1.90 ...

Има време , до 22 години ще видим дали ще се махнат или ще останат. ..

Онотсно пъпките - не знам ..

За стриите , даже съм гледал по телевизията .. майче само с опъване и припокриване на кожата , с други слоеве може да стане , но пак ще си личи .. само естествено демек .. надявай се да стане ;)