PDA

View Full Version : Не мога да го забравя!



unfaithful1234
03-08-2008, 12:54
Здравейте!
Не мога да забравя бившия ми приятел.Бяхме заедно 3 месеца,обаче аз се привързах страшно много.Направих огромна грешка,която не съм си простила.Приятелките ми казваха:"Гледай го какъв е тъпак,можеш да си намериш и по-добър" Е за мен той беше единствения.Послушах тях и скъсах с него по ужасен начин-накарах приятелка да му се сваля..срамувам се от себе си!!!Преди една седмица говорих с него и му казах,че не мога да го забравя.Той казаче може да имам шанс пак да съм с него.Бях много щастлива,но изведнъж стана нещо.Той започна да се държи студено и да ме отбягва,попитах го какво става,а той каза,че съм правила курвенски номера и вече нямам никакъв шанс да съм с него...Не съм направила нищо!!!Всяка нощ плача и не мога да спра,толкова много ми липсва!!!! :( Какво да направя,за да бъдем отново заедно?Моля ви,помогнете ми!! :(

SoulSteal
03-08-2008, 13:02
Според мен почти няма начин отново да сте заедно..
А ти защо слушаш приятелките си?
Ти сърце нямаш ли си ?
Мисля че вече си го загубила..

unfaithful1234
03-08-2008, 13:03
[/b]Според мен почти няма начин отново да сте заедно..
А ти защо слушаш приятелките си?
Ти сърце нямаш ли си ?
Мисля че вече си го загубила..
Детска му работа!!!Направо потъвам в земята от срам вече :cry: :cry: :cry:

Karamel4e_to
03-08-2008, 13:11
Здравейте!
Не мога да забравя бившия ми приятел.Бяхме заедно 3 месеца,обаче аз се привързах страшно много.Направих огромна грешка,която не съм си простила.Приятелките ми казваха:"Гледай го какъв е тъпак,можеш да си намериш и по-добър" Е за мен той беше единствения.Послушах тях и скъсах с него по ужасен начин-накарах приятелка да му се сваля..срамувам се от себе си!!!Преди една седмица говорих с него и му казах,че не мога да го забравя.Той казаче може да имам шанс пак да съм с него.Бях много щастлива,но изведнъж стана нещо.Той започна да се държи студено и да ме отбягва,попитах го какво става,а той каза,че съм правила курвенски номера и вече нямам никакъв шанс да съм с него...Не съм направила нищо!!!Всяка нощ плача и не мога да спра,толкова много ми липсва!!!! :( Какво да направя,за да бъдем отново заедно?Моля ви,помогнете ми!! :(

milichka napravila si golqma greshka toi sega e naranen ot postapkata ti i tarsi nachin da ti go varne opitai se da se sblijish s nego draj se dobre no ne mu se natiskai pokaji mu che si se promenila mislq che vse oshte imash shans opitai se da pogovorish s nego za tova kakvo e bilo s vas obesni mu che togava si postapila glupavo i sajalqvash che chovek se uchi ot greshkite si i che ti si se pouchila ot tfoqta :) uspeh

LovePoisoned
03-08-2008, 13:11
Не съм направила нищо!

Направила си.. повярвала си на тъпите си приятелки. Защо не послуша себе си?

unfaithful1234
03-08-2008, 13:14
Не съм направила нищо!

Направила си.. повярвала си на тъпите си приятелки. Защо не послуша себе си?
Защото не осъзнавах колко е важен за мен тоя човек!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

SoulSteal
03-08-2008, 13:16
И още нещо от мен
От сега нататака не слушай нито приятелките си,нито някой друг!!!
СЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ!! :smt102 :smt102

mon4eto
03-08-2008, 13:20
Ako prodaljava6 da povtarq6 4e ne moje6 da go zabravi6 6e ti bade tejko,za6toto nqma6 nikav 6ans da se saberete otnovo...sry... :(

led_i_ogyn
03-08-2008, 13:23
И аз мисля, че шансовете ти са малки...Не знам какво да те посъветвам...Успех!

fr3e_s7yle
03-08-2008, 13:25
Виж ся .. жените са мноо подли същества .. за момент си представи че твойте приятелки харесват това момче и ти завиждат за него.Те казват така - щом аз няма да го имам никой няма да го има. Затова са ти говорили колко е тъп той. Не им се сърди това и ем в природата. Съвета ми е за напред просто да вярваш ф сърцето си ;) :?

unfaithful1234
03-08-2008, 16:01
Виж ся .. жените са мноо подли същества .. за момент си представи че твойте приятелки харесват това момче и ти завиждат за него.Те казват така - щом аз няма да го имам никой няма да го има. Затова са ти говорили колко е тъп той. Не им се сърди това и ем в природата. Съвета ми е за напред просто да вярваш ф сърцето си ;) :?
Може би си прав...Благодаря за отговорите на всички!

MiMcHeToOo
03-08-2008, 16:03
Ами .. Според мен обаче някой му е казал нещо след като ей така изведнъж ти е казал, че правиш курвенски номера.. Както и да е това няма значение.. С него или без мисля, че знаеш, че живота продължава.. Бъди силна..

unfaithful1234
03-08-2008, 16:10
Ами .. Според мен обаче някой му е казал нещо след като ей така изведнъж ти е казал, че правиш курвенски номера.. Както и да е това няма значение.. С него или без мисля, че знаеш, че живота продължава.. Бъди силна..
То е така,но аз искам да съм с него,защото той беше мойто момче... :( Беше и най-добрия ми приятел,което според мен е много важно в една връзка...

h0t_bAbE
03-08-2008, 17:56
Виж ся .. жените са мноо подли същества .. за момент си представи че твойте приятелки харесват това момче и ти завиждат за него.Те казват така - щом аз няма да го имам никой няма да го има. Затова са ти говорили колко е тъп той. Не им се сърди това и ем в природата. Съвета ми е за напред просто да вярваш ф сърцето си ;) :?
+1 =D> prafIln0 ;] ....ama sp0red m3n,m0e6 da 0pita6 pYn3....p0m0li g0 da te izslu6a vednЪj,i my kaji vsi4k0 k0et0 kaza na nas...ak0 06te ima6 6ans0ve,i t0i 06te te 0bi4a,6te se tr0gne,i m0je da ti pr0sti,ak0 ne - jiv0ta pr0dЪljafa...;]

marrybella
03-08-2008, 18:10
off momi4e kakvi si gi nadrobila :shock: mn lo6o si napravila..... mislq 4e nqma da mojete da se opravite.... pomoli go da izlezete i pogovorete.... tova ti e 6ansa ne go propilqvai makar 4e mislq 4e mom4eto nqma da ti prosti :o

r3al_l0ff
03-08-2008, 18:13
и а3 да бях на нег0 и а3 нямаше да ти пр0стя и да се върна.. :-x тфа к0ет си напрайла си е МЕк0 ка3ан0 курвенски н0мер.........0баче все пак не те 0бвиняам ..3ащ0т0 и а3 не малк0 пр0ст0тии съм прйла..пък и е ка3ан0..ч0век не 0ценява нещ0 докат0 не го 3агуби!!...(3а нещАстие мнН пъти съм се уверила!) :?

unfaithful1234
03-08-2008, 18:45
и а3 да бях на нег0 и а3 нямаше да ти пр0стя и да се върна.. :-x тфа к0ет си напрайла си е МЕк0 ка3ан0 курвенски н0мер.........0баче все пак не те 0бвиняам ..3ащ0т0 и а3 не малк0 пр0ст0тии съм прйла..пък и е ка3ан0..ч0век не 0ценява нещ0 докат0 не го 3агуби!!...(3а нещАстие мнН пъти съм се уверила!) :?
Така е наистина и признавам,че съм я наравила тази грешка.Сега бих дала всичко,за да сме заедно отново....

Mi6i4ka
03-08-2008, 18:51
spored men sega toi povtarq tfoqta gre6ka da slu6a priqtelite si moje bi edinstfeniqt na4in e sega da mu dokaje6 4e si se promenila i 4e moje da raz4ita na teb i da go nakara6 da povqrva na sebe si a ne na drugite drug na4in ne se se6tam =]

koalka
03-08-2008, 19:29
Не можеш нищо да направиш - той няма чувства, а освен това, ако грешките са били големи вече е загубил доверието си в теб, може би...

unfaithful1234
03-08-2008, 19:30
Не можеш нищо да направиш - той няма чувства, а освен това, ако грешките са били големи вече е загубил доверието си в теб, може би...
Вече мисля,че никога не е имал... :(

MindYourMind
03-08-2008, 20:05
Плачеш ти, плачеш за патка. Така става като си играеш на курвенски номера. Ми да го духаш, хай сиктир от прости путки като вас!