PDA

View Full Version : Как се създават верижните съобщения



Първокласник
03-08-2008, 11:58
100% всички сте получавали некфи будалки по скайп, че ти сменя скина и т.н. и ви ги пращат ваши абонати, но тея съобщения не ги пращат те, а се пращат сами като кликнат върху някой линк за подобен сайт.Е как и аз да направя такъв сайт в който като влезнеш да ти праща съобщение на всичките ти абонати?Предполагам е с някакъв код (html, php).ПЛС кажете как!

SpEeDeMoN
03-08-2008, 12:02
Малко спам ли има в skype че и ти искаш да прявиш

Първокласник
03-08-2008, 12:27
Малко спам ли има в skype че и ти искаш да прявишДа http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_surprised.gif

amadeuskb
03-08-2008, 12:30
Тия спамове по скйпа са мноо шибани.Аз вече като иам спам-че някой път се яодсам и блок на ред :-D
Тва тряя да си учил доста за да направиш кода ,ако изобщо е така както го мислиш.

Първокласник
03-08-2008, 12:34
Тия спамове по скйпа са мноо шибани.Аз вече като иам спам-че някой път се яодсам и блок на ред :-D
Тва тряя да си учил доста за да направиш кода ,ако изобщо е така както го мислиш.Е иначе знаеш ли как става?

amadeuskb
03-08-2008, 12:42
Не, ама Чичко Гугъл знае ... там може да по сърчинг ;)

Първокласник
03-08-2008, 12:56
Не, ама Чичко Гугъл знае ... там може да по сърчинг ;)Търсих ама не намерих.Писах:
Как се правят верижните съобщения в скайп
и нищо не ми излезна, което да ми помогне.Дай идея какво да пиша плс :-D

amadeuskb
03-08-2008, 12:58
Ми нещо свързано със спама.
Ми примерно: Как се прави спама в скайпа или некфи такива ...

Първокласник
03-08-2008, 13:39
Нищо не намирам ](*,)

Xanibal
03-08-2008, 15:18
Нищо не намирам ](*,)
И по добре такива като тебе треа само блок и нищо друго !!!

mitakas
03-08-2008, 21:23
тези съобщения не стават като кликнеш ня някой линк към страница в интернет. за да може едно съобщение да се изпрати на всичките ти абонати, то трябва да направиш плугин за скайп, който би дал на потребителя малко повече функции, примерно да му се сменя съобщението, или да е цветно там нещо си. та в този плугин има код, който разпраща на всичките абонати съобщение, най-често с линк към съответна страница. тази страница обикновено е пълна с реклами, поп-ъпи или опитва да сваля най-различни гадости. рекламите носят пари, когато някой примерно цъкне на тях, гадостите ти пълнят компа, поп-ъпите ти правят живота черен, поне ако си с ие. веднъж бях мернал нещо подобно написано на vbs, но за да си напишеш такова ще ти трябват знания. аз не мога да ти помогна.

за другите видове верижни съобщения, тях ги пише някой малоумник без работа, иначе не виждам смисъл. е може и да има нещо хубаво в това да пуснеш такова съобщение и след два-три дни да се озове обратно при теб, друга полза няма, това е изхабен трафик.


От Ruthless: Почистих темата. Моля придържайте се към темата, никой не ви е питал, какво мислите по въпроса, а дали знаете или не как става. Ако продължавате така ще си носите последствията.