PDA

View Full Version : Мнението ви за вашето училище



Briseis
03-08-2008, 13:43
Какво мислите за вашето даскало?
Най-добрата възможност ли сте избрали или е можело повече?

Аз харесвам училището си.
Отначало не исках да уча там обаче сега не бих го заменила.
Кефят ме хората, кефят ме учителите.
Пък и уча някакви неща, които са доста полезни в живота.
Знам повече от връстниците ми в другите училища.
Мога да обясня неща, които се случват всеки ден, а за някои от езиковите гимназии са тъмна индия :D
Само не ми харесва материалната база :?

fUcK_LoF
03-08-2008, 14:17
Моето даскао е страхотно.И учениците и учителите са много печени. :P Малко не ми харесва дисциплината по коридорите,обаче се понася 8)

MIKROBA
03-08-2008, 14:26
Не бих го заменила. Супер е. :)

Obsession
03-08-2008, 14:47
Харесвам си го, въпреки, че учителите са прекалено строги понякога, а и има доста хора, на които не им е там мястото (за ученици става дума) :? :?

nedkonedko
03-08-2008, 15:01
Ми какво да ви кажа в моето даскало е пална анархия :D повечето даскали са мн яки простотия има мн не изпитват само на тестове става изпитването :) дори по АС(аналогова схемотехника) като правим контролна вадим тетрадките на чина и преписваме от тях и даскалката седи пред нас веднаж едно момче я пита" г-жо какав е смисала да преписваме от тетрадките на листовете" и тя му каза" има смисал" .Иначе не бих си сменил даскалото кефи ме .

plamsityy
03-08-2008, 15:13
моето даскало си ме кефи :) 7 години си уча там...само не ми харесва,че преди 1-2 години учениците бяха много яки и печени,а сега 6-тите класове, пък и по-малките са пълни изроди... :?

woshata
03-08-2008, 17:28
твърдо НЕ !! 33 ЕГ..не я пожелавам на никого..учителите са психасали..учениците тройно повече..поне има печени хора и туук таам готини батковци..иначе дори не знам как попаднох там..трябваше да съм на съвсем друго място..но вече няма значение :?

LoveYou3
03-08-2008, 17:37
В моето има невероятна атмосфера и сплотеност :) Учителите са малко надути и материалната база куца, но не бих го заменила :) 91HEГ

sexi_06
03-08-2008, 17:54
аз в началото изобщо не исках да уча в сегашното ми училище. бях си избрала едно много по хубаво , но така се стекоха опстоятелствата че се наложи да уча там. сега още съжалявам ,но по-малко не колкото преди. намерих си много нови и добри приятели и може би това ми помогна да свикна с мисалта, че ще уча там , а не в това училище където исках. но имам един съвет към всички ,който си избират училище: не позволявайте на другите да решават вместо вас трябва сами да вземето това важно решение!!!

TheSadGirl
03-08-2008, 19:02
mojto daskalo si me kefi mnogoo i klasa sme palni ... kak da kaja hmm izrodi :D xaxa mn sme zle.Daskalite sa mn to4ni(e ima i izklu4eniq) I az nesiakh da hodq tam v na4aloto am vsi4ki ajde ajde otivaj i az otidoh i NE SAJALQVAAAM. Edinstvenoto koeto ne haresvam sa uniformite(ne sam protiv tqh,a protiv tva kak izglejdat) :? :? :? :? :?

Nice^day
03-08-2008, 19:24
Харесвам училището си, въпреки че доста се учи...
Но е пълно със забави и .. луди / като нас / хора 8)

sexa_na_kompleksa
03-09-2008, 06:37
Харесвам си училището. За града то е най-доброто. Има си хора, които не понасям - както учили, така и ученици, но мисля, че е нормално - не може всички да са готини.

Sarabi
03-09-2008, 10:57
Хъх, води се елитно. Нооо цепи мрака просто. Организацията е на -1120. Четири месеца не ни намериха учител по профилиращия език - испански. А на директорката й беше известно още от края на миналата година, че тази година даскалката ни напуска и толкова много време не си размърда гъза да намери заместничка. Има си печени даскали, тук - таме готини хорица, ама съм сигурна, че има и по - добре.

EJI4eTy
03-09-2008, 11:43
мойто даскало ... перфектното :grin:

Miss_Perfekt
03-09-2008, 12:47
Обожавам училището си само дето по коридорите е ВОЙНА :D

st1ka
03-09-2008, 18:19
Харесвам си училището...Сигурно можеше и да е по-добре,но сега не съжалявам...Е,директорката е отвратителна,но учителите (повечето) са страхотни,а и си харесвам класа...Материалната база малко не ми харесва,щото е старичка (училището ни е на 104 години),но върши работа...

Co0kIe
03-09-2008, 18:43
като правим контролна вадим тетрадките на чина и преписваме от тях и даскалката седи пред нас веднаж едно момче я пита" г-жо какав е смисала да преписваме от тетрадките на листовете" и тя му каза" има смисал" .

:lol: :lol: :lol: Супер даскало :D кефи ме отвсякаде

А иначе по темата... Значи града ни е малък и спрямо него училището е върха а и са се събрали всички откачалки под един покрив 8-)

v3n0ma
03-09-2008, 19:39
ПМГ Бургас - елитно. :D

Най-големите лица и най-простите учители

НЕВЕРОЯТНО Е :grin:

TheTh1ng
03-10-2008, 11:46
СПГЕ Джон Атанасов - София :D
там исках да уча,успях някакси да вляза и не искам да го сменям .. много си обичам класа и някои от учителите .. материалната база е горе доло на ниво а всичко друго ни е на 6 :-P :P :-P :P

pepelq6kaaa
03-10-2008, 12:37
tapooo razpada se ve4e se vijdat tyhlite :D :D :D ina4e klasa sa mn ludi

ThePowerOfLove
03-10-2008, 13:08
добро е 8)

Mono_Blok
03-10-2008, 13:54
ami u4itelite sa stabilni ama samoto daska;o e skar6ena rabota ne stAA za dve stinki :-D

Castaway
03-10-2008, 17:31
добро е .. кат изключин прекрасния надпис на стената "8 Б КЛАС СА КУ*ВИ" , с едни големи букви .. бяха го писали едни от 9ти клас за НАШИЯ КЛАС (5 лв изложбата беше да се снимате с т'ва произведение :D:D ... ) та въпроса ми е,ч е директора лепна един плакат на В.Левски и са е супер .. все едно нищо няма .. а проблема остана неразрешен .. :D:D .. и кат дисциплина мноу зле ... класа да не говорим..пичове са всички .. ама мнпу ги мързи да учат и дърпат класа надолу . :-x

Wessly
03-10-2008, 17:36
Шибан бардак :oops:

s1NNer
03-10-2008, 18:29
Супер яко си ми е даскалото 8-)

Exothermic
03-10-2008, 19:43
Аз от моето съм си напълно доволна.
Добро училище е, пък и буквално е на 5 минути от нас.

SweeT_FreaK
03-10-2008, 19:45
ее само камерие къде ми пречат иначе греашка няа :P: :grin:

Bubbly
03-11-2008, 18:22
Ако поставяме оценка от 1 до 10, на учителите и всички ученици бих писала 9.9, а на класа ми 11 :grin:

s1NNer
03-12-2008, 10:39
ее само камерие къде ми пречат иначе греашка няа :P: :grin:

Ти къде учиш бе?! :shock: Щото то и в мойто даскало има камери де .. :-D

::GooD_GiRL::
03-12-2008, 15:00
Много си харесвам училището, доволна съм от него. Даскалите само ръсят простотии, учениците повечето са страхотни, а директорката ни е просто върха... :)

Mademoiselle
03-13-2008, 04:12
az sam v 96-to,super si e

bub4eto_933
03-13-2008, 05:15
Френската...най-якото даскалоооооо!!! :grin: Сичко в него е супер...ученици,учители...PERFF F 8)

SunSmile
03-13-2008, 07:32
въобще не си харесвам училището!!! И класа ми е един... само свободни електрони и тук - там някоя групичка. Учителите ... някои са много печени, други - пет пари не струват!!!

RoyTheReaper
03-13-2008, 09:49
Сегашното "училище" - НЕ!

Предишното - това е най-якото даскало.

thedutchess
03-13-2008, 12:17
Аз мойто много си го харесвам...просто е перфектно... учениците са страхотни, повечето даскали са доста печени, а от класа ми сички са големи образи... просто нема втори такива... а иначе материарната база е доста добра... Иначе се води за едно от най-елитните в Благоевград, но не съм много сигурна че е такова... :D :D

macka123
03-13-2008, 13:18
СПГЕ 'Джон Атанасов' - София

Няма второ такова даскало просто.Малко ни карат да учим в повече , но иначе сичко е мноо яко.Някои даскали са гадни , ама се търпи.Класа ми е повече от откачен и съм пре доволна :)

zorikost90
03-13-2008, 13:51
Досега съм сменила само 3 училища, във всяко намирам нещо по-добро(е разбира се и лошо). Специалоно в сегашното ми училище ме задържат приятелите ми, защото те ми показаха, че животът наистина може да бъде хубав :wink:

Pedigree
03-13-2008, 16:07
Ем,мне,не ми харесва,но не ми пука,тая година е последната ми в него,надявам се. :)

marilyn
03-13-2008, 16:43
Аз не го харесвам особено. класът ми е само моми4ета.. и някакси цялото даскало е едно.... не съм му фенка....а ина4е имам френдове и тфа е якото.

iMmOrAl`GiRl
03-13-2008, 16:44
Абе можеше и да е по-добре,но се радвам,че намерих доста готини хора там :)

Io4ito
03-13-2008, 17:52
аз си харесвам училището :grin: дисциплината е добра (:D ),не и в нашия клас.Но иначе учителите(повечето)са мн печени.Радвам се,че отидох да уча там :)

lipsvashh_mi
03-13-2008, 19:58
еми не бях много сигурна преди дали искам да съм в тва даскало,но с течение на времето опознах хората и адски се привързах...имам много яки фрс..даскалите са перфе..знанията та ниво..Е,какво повече човек мое да иска :grin:

Enchantress
03-13-2008, 21:03
Мн си обичам даскалото :D

asi_basi
03-13-2008, 21:17
Ami to moeto ne e daskalo, ami universitet, ama karai da razkaja za nego...
Ami kefi si me, prepodavatelite sa dobri ( s izklyu4enie na edin lyud deto i toi neznae z\a kvo govori v lekciite, govori edno 15min pri koeto ve4e si zaspal i vednaga po4va savsem drugo i tai.. :razz: ). Haresva mi daje i samata sgrada 4isti4ka podredena, vsravnenie s minaloto daskalo i koleja :x . Mnogo priqteli si namerih, no daje i hroata koito nepozavam mi pomagat ako se naloji. Abe dovolna sam, az o6te ot samoto na4alo iskah da u4a tam.

metal_princess. ™
03-14-2008, 13:12
Мразя го. Класа ми е отвратителен.Всички се делят на групи - отличници/зубъри/,"аристокрацията" и тези,които за нищо не стават. Ужасно е.

bloodfrozen
03-14-2008, 14:45
Преди ми харесваше. Но всичко се промени и вече нямам същите симпатии към това учреждение. От учителите има и свестни, но другия вид преобладават. За учениците като цяло не мога да си кажа експертното мнение, защото нямам наблюдение.. 8-)
За последна година съм там, надявам се. 8-)
А, мда, забравих и за класа да си кажа мнението.. отврат!.. а като се сетя какви бяхме преди.. :-o

inSane_baby
03-14-2008, 15:31
моето е... какво да ви кажа...

1. даскали
- има пекани, има ужасни, има строги,прекалено строги и недостатъчно строги. 50% са някви стабилярки, другите 50%
:? хубавото при тях е, че те разбират в повечето ситуации (въпреки че някои са си на възраст) и гледат да не намесват родителите. има си обаче и изключения.

2. ученици
- пълна неграмотия... не става въпрос за ТЪПОТА от гледна точка на целия живот, а и в училище. елементарни грешки по граматика... елементарни грешки и в живота. тук също има изключения, като цяло не го говоря, защото съм им ядосана или нещо от сорта, приятелите ми също пишат аЗ със С

3. материална база
- скръб! в училище има нови чинове и столове, които обаче директорката не иска да ни сложи под предлог "ще ги надраскате и ще ги изпочупите" за сметка на това, половината оттях сложи в учителската стая, а почти новите столове (на няма и година) от учителската бяха сложени в склад, при останалите нови... жалко... тъпотията ходи по хората...

twix_91
03-14-2008, 18:40
Tъй като е математическа гимназия ни стапят лагерите от учене и направо ще лудна,ама после пък ми се отварят много пътища за реализация

stelkiss
03-14-2008, 19:07
Мноу ме кефи!Няма по-добра гимнаэия в целия град :-P Имам мноу приятели и всички са мноу яки и печени.И батковците са готини :P ПМГ - ВТ rulzz! :-)

scene_lady
03-15-2008, 11:09
Az haresvam moeto daskalo!Sama si izbrah da u4a tam sled 7 klas,e,sega s1m zai4e :D ama ne se oplakvam,super e!Klasa ni e mn qk!Vaob6te horata sa super!Na vsi4ko otgore s gadjeto mi u4im prez 2 stai :smt049 e,ima i drazniteli de,oba4e to nqma perfektno u4ili6te...taka 4e s1m pove4e ot dovolna ot moito! 8)

zloto
03-15-2008, 13:23
Даскалото ми се води едно от елитните, но въпреки всичко съжалявам че уча там, исках да уча нещо съвсем друго..
иначе... местоположение - центъра на софия, сравнително приятно е, а и наоколо се намират най-хубавите магазини
учители - общо взето си знаят работата (повечето) и се стараят да ни научат на нещо...
материална база - бива... салона ни е ремонтиран, имаме алуминиева дограма и хубави тоалетни (чиито врати не се затварят обаче :lol: ), навсякъде сме с бели дъски... а и компютрите са хубави...
ученици - има две групи - такива, на които им пука, пишат редовно домашни, а и в същото време не са някакакви зубъри... другия вид са по-сколонни към преписване, не учат кой знае колко, но успяват да вържат 4,50-5 за края на срока... наркоманите и алкохолиците не са кой знае колко...
като цяло даскалото е добро и има ред в него...

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 22:25
sssssssssssuuuuuuuuuuuuxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!

voodoodoll1
03-17-2008, 07:09
Хубаво ми е даскалото,ама камерите и униформите го развалят :D :D

Viche
03-19-2008, 08:21
не ме кефи щото е много строго и даскалите повечето са некфи прости ама поне класа ми е горе-долу печен та изкарвам някак си... :(

shmurkam
03-20-2008, 11:44
Като всяко даскало-луксозна дупка с решетки,обитавана от хлебарки и торни бръмбари. Ходя там само заради приятели или да се наспя. Нашите даскали са или напити като животни или корумпирани. Искат пари за шестици,пушат с учениците и все са болни или имат събрания. Обиждат и бият с летвата. Абе я...Няма се оправи тая държава... :?

ThunderGoddess
03-20-2008, 12:55
ПМГ Бургас - елитно. :D

Най-големите лица и най-простите учители

НЕВЕРОЯТНО Е :grin:

Слуховете са големите лица от вашето даскало стигат чак до Русе :D :D .
Аз моето даскало много си го харесвам и не бих го сменила. Имаме строга дисциплина, но само на хартия си мисля аз и определено има индивиди, на които не им е мястото в нашето училище, което си е елитно. Трябва да се измислят и да се спазват правилата, според които тези индивиди да изхвърчат. Иначе има готини хора, има и пълни отврати. Учителите са пекани. Моят клас не е особено сплотен, но като цяло всички ученици чувстват принадлежност към училището. Доказателстовот беше като се вдигнаха хиляда човека да ходят на стачка да не ни махат директора :) . Майка ми искаше да уча в езикова гимназия, но й заявих, че ако е толкова навита, може да се запише тя в нея. Винаги съм искала да уча в това даскало и за нито един миг не съм съжалявала за избора си :)
"Христо Ботев" - Русе :)

vercheto
03-20-2008, 13:35
Аз харесвам училището си. :grin:

5StaR
03-20-2008, 21:15
Мойто даскало рулира

amarok
03-20-2008, 21:40
аз си харесвам училището :grin: дисциплината е добра (:D ),не и в нашия клас.Но иначе учителите(повечето)са мн печени.Радвам се,че отидох да уча там :)

madlena15
03-26-2008, 11:18
uhhhh moito beshe perfektno dokato ne ni smeniha direktora ... mojeshe da si bqgash da diveesh kvo li ne no sega ni stqgat qko......... :(