PDA

View Full Version : Проблем с игрите



lubo111
03-08-2008, 17:09
ne moga da razbera kato igraq edna igra i sum se sreduto4il i izvednuj mi izklu4va programata mnogo se :-x ako nqkoy mi kaje kak da go upravq 6te sum mu mnoo blagodaren



Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

LadyCarameL
03-08-2008, 18:15
Reason???

Nicksan
03-09-2008, 19:05
пич гледай са или си хванал едно малко вирусче което е 2kb или windows-а ти се е преебал и в двата случея ще трябва да форматираш защото този вирус не се засича от нито една анти вирусна програма то не е точно вирус а файл и преди да форматираш си запази сейфовете на игрите друг изход освен формат няма аз съм програмист и знам от личен опит

Xanibal
03-09-2008, 19:38
дадада направо да си прейнсталира Windowsa не щеш ли,първо да порови за вируси и да си изтегли някоя програмка специално за червейчета имаше,да проведе няколко теста и тогава ако се налага да форматира промерно може да направи и един дефраг.

tqnko1
03-09-2008, 20:04
http://www.eset.com/onlinescan/ :-o

amadeuskb
03-09-2008, 20:20
Сканирай с ad-aware,registri mechanic и разбирасе с анти-вируснатa :D

Nicksan
03-10-2008, 11:44
с кфото и да сканира няма да го засече това е фаил който заблуждава друг файл и става конфлик между двата и не се засича махнете го вие с антивирусна и анти спаеуеър като межете деба кретените

lubo111
03-10-2008, 15:44
e dobre nikoy ne rabra may4e ili az ne razbrah. az vi prikazvam 4e kato igraq i 4atkam da strelqm nali znaete i izklu4va . ne moga da razbera za6to e stanava taka.

tqnko1
03-10-2008, 15:48
e dobre nikoy ne rabra may4e ili az ne razbrah. az vi prikazvam 4e kato igraq i 4atkam da strelqm nali znaete i izklu4va . ne moga da razbera za6to e stanava taka.
mi po princip na moite igri ne 4atkam i ne iz4klio4va ako igrai6 nqkfi b1gavi CS-sovi bgai mi ot glavata obqsnisi dobre problema dai log ako ti ispisva t1k1v :oops:

lubo111
03-10-2008, 16:11
zna4i igraq edna igra nari4a se "star wars battlefront" mnoo me kefi na purvite misii 6trakah kolkoto si iskam no kato doyde misiqta s samoletite se ka4vam nali v samoleta i tragvam. kato igraq i strelqm (clickam) mi izklu4va igrata.

Xanibal
03-10-2008, 18:15
с кфото и да сканира няма да го засече това е фаил който заблуждава друг файл и става конфлик между двата и не се засича махнете го вие с антивирусна и анти спаеуеър като межете деба кретените
Аве ти тъп ли си бе братле,аз ако мислех като тебе за всеки проблем до сега дисковете ми с Windows да са се стопили от толкова прейнсталаций,а и не си на мястото на човека за да знаеш дали е такъв проблема.
ааааааа нета ми спря ае преистал,аааа скайпа не ми се зарежда айде пак прейнстал,лелееел компа ми зацепи на една игра това ест е вирус ае преинстал.Авеее сичко е прейнстаааааал

tqnko1
03-10-2008, 18:21
с кфото и да сканира няма да го засече това е фаил който заблуждава друг файл и става конфлик между двата и не се засича махнете го вие с антивирусна и анти спаеуеър като межете деба кретените
Аве ти тъп ли си бе братле,аз ако мислех като тебе за всеки проблем до сега дисковете ми с Windows да са се стопили от толкова прейнсталаций,а и не си на мястото на човека за да знаеш дали е такъв проблема.
ааааааа нета ми спря ае преистал,аааа скайпа не ми се зарежда айде пак прейнстал,лелееел компа ми зацепи на една игра това ест е вирус ае преинстал.Авеее сичко е прейнстаааааал
+1

tqnko1
03-10-2008, 18:22
zna4i igraq edna igra nari4a se "star wars battlefront" mnoo me kefi na purvite misii 6trakah kolkoto si iskam no kato doyde misiqta s samoletite se ka4vam nali v samoleta i tragvam. kato igraq i strelqm (clickam) mi izklu4va igrata.
bate kato 4ux star wars se setix za demo igri4kite sigoren li si 4e tova ne e nqkakva demo igri4ka koqto e leko b1gava, na nqkoq druga igra da ti stava tai, ima6 li nqkoq igra na ID ili Blizzard? 8)

Xanibal
03-10-2008, 19:12
Е то аз имах Battlefront 2 преди време ама ми доскуча играта и я изтрих,ама от замунда версията която е .rar ми тръгва перфектно,ако на тая мислия ти прай проблеми може някой файл да ти е повреден а и имаш опция с която скипваш мисийте,така че тази можеш да я пропуснеш или си изтегли тая от замунда.

lubo111
03-11-2008, 12:01
Е то аз имах Battlefront 2 преди време ама ми доскуча играта и я изтрих,ама от замунда версията която е .rar ми тръгва перфектно,ако на тая мислия ти прай проблеми може някой файл да ти е повреден а и имаш опция с която скипваш мисийте,така че тази можеш да я пропуснеш или си изтегли тая от замунда.
za sa6toto ti prikaam tq e sa6tata no igraq i ako clickam mnoo ili dvija mi6kata na strani izklu4va eto tova iskam da razbera za6to stava za da moga da go upraq problema ako mojeh da slagam linkove 6tqh da vi pokaja kva e igrata

5StaR
03-11-2008, 17:10
Преинсталираи ПЦ то и ще се оправи хахах

Xanibal
03-11-2008, 17:25
Е то аз имах Battlefront 2 преди време ама ми доскуча играта и я изтрих,ама от замунда версията която е .rar ми тръгва перфектно,ако на тая мислия ти прай проблеми може някой файл да ти е повреден а и имаш опция с която скипваш мисийте,така че тази можеш да я пропуснеш или си изтегли тая от замунда.
za sa6toto ti prikaam tq e sa6tata no igraq i ako clickam mnoo ili dvija mi6kata na strani izklu4va eto tova iskam da razbera za6to stava za da moga da go upraq problema ako mojeh da slagam linkove 6tqh da vi pokaja kva e igrata
Просто си дръпни друга версия в смисъл същата но различна примерно ако е била рар изтегли направо инсталацията или просто инсталирай играта на ново :)

lubo111
03-11-2008, 19:00
Е то аз имах Battlefront 2 преди време ама ми доскуча играта и я изтрих,ама от замунда версията която е .rar ми тръгва перфектно,ако на тая мислия ти прай проблеми може някой файл да ти е повреден а и имаш опция с която скипваш мисийте,така че тази можеш да я пропуснеш или си изтегли тая от замунда.
za sa6toto ti prikaam tq e sa6tata no igraq i ako clickam mnoo ili dvija mi6kata na strani izklu4va eto tova iskam da razbera za6to stava za da moga da go upraq problema ako mojeh da slagam linkove 6tqh da vi pokaja kva e igrata
Просто си дръпни друга версия в смисъл същата но различна примерно ако е била рар изтегли направо инсталацията или просто инсталирай играта на ново :)
aha ok razbrah blg

tqnko1
03-11-2008, 19:56
Преинсталираи ПЦ то и ще се оправи хахах
ti si nai ludiq :grin: :grin: :grin: :D :D :D :-D :-D

lubo111
03-12-2008, 14:18
kakva be6e funkciqta za preska4ane na misiite

lubo111
03-13-2008, 14:40
adi kajete de iskam samo da q znam 6to nikoy ne pi6e nali q znaehte

lubo111
03-13-2008, 14:42
adi kajete de iskam samo da q znam 6to nikoy ne pi6e nali q znaehte