PDA

View Full Version : бисери за любовта



jjjjjj6363
03-08-2008, 19:26
iskam da kaja kato ot roda na

LUbov

lubov e kogato mama napravi kafe na tate i pine malko za da nevidi dali e mnogo goreshto

ili

sys nevini muni4ki race ti brukna v moite syrce mina mesec mina vtori no ranata ne se zatvori ... i zabravih go po natatak

ta takiva ravboi znaeteli

soulja_girl4e
03-08-2008, 19:30
znam ama nqkoi sa tolkova banalni i sylzlivi 4e napravo mi se dopovry6tva! 8)

gandji
03-08-2008, 19:34
Аз знам едно ама то не е такова дет ти трябва ама ТРЯБВА да го знаят хората от тоя форум . Ето как звучи ;) ( Наслаждавайте са )

Всеки може да намаже жената с олио , бъди българин и я намажи с боб чорба и люти чушки :grin:

Мисля че така беше дано да ви е харесало :razz:

Cool_Bitch
03-08-2008, 19:52
Аз знам едно ама то не е такова дет ти трябва ама ТРЯБВА да го знаят хората от тоя форум . Ето как звучи ;) ( Наслаждавайте са )

Всеки може да намаже жената с олио , бъди българин и я намажи с боб чорба и люти чушки :grin:

Мисля че така беше дано да ви е харесало :razz:

az tva go znam samo,4e ne s olio a sas smetana i qgodi 8-)

BlueFace
03-08-2008, 19:57
Аз знам едно ама то не е такова дет ти трябва ама ТРЯБВА да го знаят хората от тоя форум . Ето как звучи ;) ( Наслаждавайте са )

Всеки може да намаже жената с олио , бъди българин и я намажи с боб чорба и люти чушки :grin:

Мисля че така беше дано да ви е харесало :razz:

az tva go znam samo,4e ne s olio a sas smetana i qgodi 8-)
А НЕЕЕЕ "samo,4e " Оооо боже кой клас си ??? Трябва да уволнят учителката ти по български!! :?

menta_loverka
03-08-2008, 20:07
lubov lubov ti pari6 kat gore6t kartof obeli6 go a toi surof

Maja
03-08-2008, 20:08
ЛюбоФ ЛюбоФ Париш Като КарТоФ Разчупиш го тои СуроФФ :P

soulja_girl4e
03-08-2008, 20:09
a neee! blue face mn me kefi6 kak mu se skara ob4e! 4oveka edna zapetaq e slojil i to na nepravilnoto mqsto! :lol:

SoulSteal
03-08-2008, 20:12
Това ми е любимия !
"Толкова си сладка че ако те изям ще получа диабед!"
:grin:

BlueFace
03-08-2008, 20:14
a neee! blue face mn me kefi6 kak mu se skara ob4e! 4oveka edna zapetaq e slojil i to na nepravilnoto mqsto! :lol:
Първо мерси.
Второ той явно не знае елементарните правила за пунктуация.Не мисля ,че неграмотното писане е за поощрение.Поне ако се засрами може и да седне да се научи как да пише.Защото сега голяма част моите връсници са някакви тъпи без грам обща култура... :? :?
Просто не мисля ,че е правилно. :?

Spider4eto
03-08-2008, 20:21
а то за www.google.bg не си ли чувала, там такива споменчета под път и над път 8-)

soulja_girl4e
03-08-2008, 20:21
pi4 absoliutno si prav! az sega sym sedmi klas i nali zaradi izpita po bel ve4e vijdam navsqkyde kyde sa propusnati zapetaite! :lol: kakto se vika - i na syn da me butnat, znam, 4e 6tom pred "4e" ima "samo" ,nikyde ne se pi6e zapetaq! :-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-09-2008, 05:49
Това ми е любимия !
"Толкова си сладка че ако те изям ще получа диабед!"
:grin:
ДиабеТ 8-)
Май в тази тема добре е тръгнало да си поправяме грешки...

miniCHka91
03-09-2008, 14:23
ima mnogo takiva misli i spomen4eta, no ponqkoga nqkoi ot tqh nqmat smisal ili sa tapi naprimer kato: "Ah, lubov prekrasna, 6te vzema edno darvo i 6te te trqsna"

fashiongirl
03-09-2008, 14:26
От любов или става алкохолик, или напълнява :-D

SuNsEt
03-09-2008, 14:29
Това ми харесва:
Аз зная малко тъжна песен, по - тъжна от самата есен. 0т нея кръв се лее. Горко на този този, който я запее. А тази песен се нарича "0бичам го, не ме обича.." :(

Ето и още...

Любовта не е да си намериш някой, с когото да живееш, а някой без когото не можеш да живееш

От липите падат круши,
там се любят двама души,
ако ме обичаш още,
ще ти купя шоколад. <--хаха :lol:

Любовта е чувството, което чувстваш когато си почувствал, че чувстваш чувството, което никога не си почувствал! :D

Pliok0019
03-10-2008, 07:44
pi4 absoliutno si prav! az sega sym sedmi klas i nali zaradi izpita po bel ve4e vijdam navsqkyde kyde sa propusnati zapetaite! :lol: kakto se vika - i na syn da me butnat, znam, 4e 6tom pred "4e" ima "samo" ,nikyde ne se pi6e zapetaq! :-)
Като те гледам колко си грамотна, само за хвалба е... Да беше само пред "че"...

BlueFace
03-10-2008, 10:57
pi4 absoliutno si prav! az sega sym sedmi klas i nali zaradi izpita po bel ve4e vijdam navsqkyde kyde sa propusnati zapetaite! :lol: kakto se vika - i na syn da me butnat, znam, 4e 6tom pred "4e" ima "samo" ,nikyde ne se pi6e zapetaq! :-)
Ооо седми клас много гадно.Пожелавам ти успех! :wink:
Миналата година като кандидатствах не бяха много трудни въпросите!Дано и при вас да е така! :)