PDA

View Full Version : Зодиите-опишете се:)



Страници : [1] 2 3

P4ela
03-08-2008, 20:53
Хайде да видим има ли нещо вярно в традиционното описание на различните зодии, и изобщо дали повечето хора от една зодия притежават определени черти :) Планът е всеки да каже каква зодия е и да се опише с няколко думи. Аз примерно съм Лъв, обаче по характер съм си абсолютен рак :o
И още ако знаете сайт за правене на хороскопи, казвайте :)

Naman07
03-08-2008, 21:52
Kozirog sym az 8) ,haraktera mi e tipi4en za tozi znak,s malki razminavki :D

splendour
03-08-2008, 22:12
deva s1m ina4e s1m 6matka po dy6a

Blab
03-08-2008, 22:29
Козирог съм. Но съм била чакана за водолей, което според мен е оставило своите отпечатъци в/у същността ми. Асцендентът ми е близнаци.

Амбициозна. Кариеристка. Материалистка. Егоцентричка. Самовлюбена. Сериозна. Интелигентна. Умна. Разумна. Сдържана. Целеустремена. Склонна към депресии.

от друга страна:
Романтична. (силно)Емоционална. Ранима. Интересуваща се от изкуства. Артистична. Забавна. Истерична. Мечтателка. Наивна. Добра.

CocainCocktail
03-08-2008, 22:37
Рак съм,но не в пълната му форма 8-)
Обичам семейството,прекалеееееее еееено съм чувствителна,много смисъл давам в нещата,влюбчива...
но идва момента на Нарцисизма(самовлюбена),на менноста(понякога),или пък се правя на такава каквато не съм за да постигна нещо.
Има и друго странно явление преди бях много свита,срамежлива неможех да пророня думичка пред някой с който туко що съм се запознала и т.н.
а сега съм много свободна,не ми пука особено от това какво говоря и на кой.

m1t3t0
03-09-2008, 00:13
Телец-дай ми ядене и не ме занимавай :razz: Не обичам много много да бързам и все в последната секунда върша нещата :D И съм си мързеливичък...малко :D

ThunderGoddess
03-09-2008, 14:30
Рак попринцип. Асцендента ми е Дева и доста ми влияе и понякога се чувствам като раздвоена между чувствата и разума си. Много гадна комбинация са тези двете неща :(

rakiQ
03-09-2008, 18:00
овен- колкото инат толкова и чувствителна.

gorska
03-10-2008, 17:09
Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.

Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm

SuNsEt
03-10-2008, 17:50
Водолей съм...Ами мисля,че при мен повечето неща са вярни.

Винаги се отличавам от останалите,забавна,чувстви телна,умее да импровизира,човек на изкуството...ох абе много е ама кво са...голяма работа :-D

skatemore
03-10-2008, 20:05
везна съм .. деа знам кво тряя да знача :razz:

necropolis
03-12-2008, 07:42
mi kozirog sum ii sum si az. ddz kuv trqq da e haraktera na koziroga

MishitoOo
03-13-2008, 08:44
скорпион
изключително буйна
доста груба и директна
с огромно сачувствие
умна
материалистка
егоистка
леко чувствиетелна когато съм сама
отмъстителна
ренива но без да го показвам
доста разхайтена
не ми пука от нищо
леко шантава
ииииииии купона ми е в кръвта

ThunderGoddess
03-16-2008, 13:12
Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.

Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm
Олеее ... милото ... кой знае колко си чувствителна ... два водни знака. С теб бихме могли много да се разбираме, бтв :)

skatemore
03-16-2008, 14:18
некъде има ли дет пише кви са наркотиците за зодийте

CrazyWitch
03-16-2008, 14:56
Е голямо описание му тури. Лъв с характер на Рак.
Идеята не беше ли да опишем чертите си от характера.

РИБИ:
Така.. Аз да кажа за себе си, че съм бомба със закъснител. Раздразнителен човек залагащ на чувствата. Много чувствителна съм колкото и да се старая да не го показвам. Човек който е с мен би разбрал до колко съм чувствителна, защото там свалям всички маски, а по-принцип се правя на костелив орех до като съм доста добра душа 8).
Един човек направи ли ми лошо впечатление още от първите пъти трудно бих си променила мнението за него. Може и да е лесно, но за дълъг период от време. Държа на истинските, откровенни хора с мен.

Gothique♫
03-17-2008, 12:31
Лъв съм и имам всички белези на зодията:
Положителни: независимост, смелост, оптимизъм, великодушие, авторитетност, увереност, щедрост, жизненост.

Отрицателни: самовлюбеност, горделивост, суетеност, прахосник, арогантност, безразличие, тщеславие.

gorska
03-18-2008, 07:24
Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.

Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm
Олеее ... милото ... кой знае колко си чувствителна ... два водни знака. С теб бихме могли много да се разбираме, бтв :)

Да, доста съм чувствителна... :( Нищо не пречи да видим. :smt048

Blab
03-18-2008, 09:46
^ааа, и аз съм си харесала горска за приятелче :)

не разбирам защо слагате самовлюбеността и горделивостта в графа отрицателни :?

gorska
03-19-2008, 06:30
Супер! Нека да си станем приятелчета :D

ThunderGoddess
03-19-2008, 13:16
^ааа, и аз съм си харесала горска за приятелче :)

не разбирам защо слагате самовлюбеността и горделивостта в графа отрицателни :?
Защото дразни околоните. И в повечето случаи създава самочувствие без покритие. Но дори да е покрито, пак става сакатлък - хората си мислят - еди кой си наистина може еди какво си, но това не го прави повече човек от мен. Трябва да има баланс - всеки човек си има достойнство, хубаво, но гордостта всъщност е достойнство на н-та степен, което не е хубаво. Самовлюбеността ... всеки човек трябва да обича себе си, но когато мисли само себе си за достоен за любов и не обича никой друг, също не е хубаво. А точно това са самовлюбените хора.

chaos_
03-19-2008, 18:51
Ехе близнаци :D
Та..много приказлива,мнооого директна/което често дразни / :D ,обащо взето дразнител съм.Друго изключително завеяна и разсеяна.
В списъка ми с лоши черти е лъженето,не аз съм си добро дете,но просто понякога казвам неща които не са верни и си ги втълпявам ,като започвам да вярвам ,че това което съм излъгала е истина :D

Мания: гонене на вятъра

BaiboCo
03-19-2008, 22:01
Ехе близнаци :D
Та..много приказлива,мнооого директна/което често дразни / :D ,обащо взето дразнител съм.Друго изключително завеяна и разсеяна.
В списъка ми с лоши черти е лъженето,не аз съм си добро дете,но просто понякога казвам неща които не са верни и си ги втълпявам ,като започвам да вярвам ,че това което съм излъгала е истина :D

Мания: гонене на вятъра
Ахаха все едно го каза за мен :Д само дето аз понякога съм много злобен и съм готов да пребия някой без да ми е направил нещо изобщо :/ Поне успявам да се владея, защото после може да съжалявам. Асцендент ми е дева, като съм взел най-лошото от там - втълпя ли си, че нещо е невъзможно, зарязвам го и почвам нещо друго :Д

Christ
03-20-2008, 06:31
Зодии... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

djeini
03-20-2008, 16:44
Ami az sum bliznaci , mnogo sum prikazliva leko otveqna ,no sum dobrodu6na.Leko sum dvuli4na i da umeq da luja ,zablujdavam i manipoliram ,otdava mi se po4ti vsi4ko i moga da vur6a mnogo ne6ta na vednuj.Xaoti4na,nepodredena v ni6to ot staqta do sopstveniq mi jivot,leko sum vqturni4ava,neseriozna i nepostoqnna.Nakratko 100% bliznak . I az kato chaos_ gonq vqtura ,nali sme bliznaci normalno :D :D :D

cinderellaa
03-20-2008, 19:42
Козирог съм. Но съм била чакана за водолей, което според мен е оставило своите отпечатъци в/у същността ми. Асцендентът ми е близнаци.

Амбициозна. Кариеристка. Материалистка. Егоцентричка. Самовлюбена. Сериозна. Интелигентна. Умна. Разумна. Сдържана. Целеустремена. Склонна към депресии.

от друга страна:
Романтична. (силно)Емоционална. Ранима. Интересуваща се от изкуства. Артистична. Забавна. Истерична. Мечтателка. Наивна. Добра.


Все едно прочетох мое описание.И аз съм козирог

Escarina
03-20-2008, 20:36
Аз съм Овне. Чувствам се типичен представител на зодията, а асцендента ми и луната ми са Стрелец. Казват, че съм огън и жупел, но е така единствено ако съм провокирана или бясна. Като повечето овни (поне по мои наблюдения) мога да си сменя настроението за секунди, боря се до край ако съм сигурна, че си струва, а ако каузата започне да ми се струва безсмислена ставам и си заминавам. Мога да съм изключително чувствителна и още по-дебелокожа в зависимост от компанията и повода. Като телосложение отговарям на описанията за жена Овен и разбира се съм влюбена в зодията си :D Много добър сайт, който ще се хареса на любителите на астрологията е astro5.net за първи път намитрам толкова пълно и вярно описание на зодията ми:)

Seducti0n
03-21-2008, 23:53
Аз съм зодия телец. :)
Голямо инатче съм и винаги съм на опаки.Въобще понякога се чудя на хората около мен как ме издържат. :-D
Принципно си падам малко непостоянно животинче, но нахъсам ли се здравата за нещо-стой та гледай.
Да не пропунем и мързелът-важна част от мен. :oops:
От към положителни качества-добронамерена, отзивчива, общителна.
Асцендентът -Водолей. 8)

chocoleptic
03-23-2008, 14:23
Е голямо описание му тури. Лъв с характер на Рак.
Идеята не беше ли да опишем чертите си от характера.

РИБИ:
Така.. Аз да кажа за себе си, че съм бомба със закъснител. Раздразнителен човек залагащ на чувствата. Много чувствителна съм колкото и да се старая да не го показвам. Човек който е с мен би разбрал до колко съм чувствителна, защото там свалям всички маски, а по-принцип се правя на костелив орех до като съм доста добра душа 8).
Един човек направи ли ми лошо впечатление още от първите пъти трудно бих си променила мнението за него. Може и да е лесно, но за дълъг период от време. Държа на истинските, откровенни хора с мен.
+1 .. не си отговарям напълно на зодията,защото определено не съм чувствителна .. и малко приличам на лъв по огромното самочувствие , което е с покритие де :D :)

Wyrd
04-06-2008, 19:48
az sam zodia A6 obi4am kurvi ,narkotici, diskoteki, poboi6ta , razvrati, pilene na gumi i tva e ob6to vzeto ako nekoi e sa6tata zodiq da kaje

dajdostih
04-10-2008, 22:22
Съжалявам, но в момента Меркурии е в Сатурн и ансцедентите ми не съвпадат със чакрите ми, който са настроени да откриват междупланетарно присъствие, а аурата ми не съвпада с тази на бившата ми приятелка и в крайна сметка шесторъкият Шива не ми позволява да говоря сега за зодията си.
СЪжалявам #-o

lovetanya
04-12-2008, 09:14
Телец - Интересувам се от изкуство, музика, танци, лесно ранима съм, прекалено доверчива, инат (голям), избухлива, забавна (поне според другите)...Ми мисля че е тва! :)

serfnet
05-03-2008, 18:50
Айде стига съм писал, че луната е във втория си дом.. и ми казва, да не пиша пове4е тук. Утре.. когато луната иде в трети дом, ще мога да напиша повече по въпроса за зодиите :-D

Manic_Panic
05-05-2008, 13:03
Близнаци съм... и аз съм си типичния представител като по-горе споменатите...
По-принцип съм добра душа, но ми трябва много малко да обърна края...
Страшно раздразнителна... както и дразнител :D ... отдава ми се да бъда досадна
Супер отвеяна, повърхностна, непостоянна... бързо се увличам по нещо и 2 пъти по-бързо ми писва...
Все ще изкарам някое мнение по който и да било въпрос...
Обичам да карам околните да се съгласяват с мен... да се чувстват виновни, дори да манипулирам(това се отдава идеално на близнаците)... бих представила нещата в моя полза чрез малка доза преувеличение и изкривяване на фактите, но по начин по който човек да не разбере, или ако разбере то късно и би се чудил от къде му е дошло...
хитро животинче...
Много често разделена на 2... все едно разумът и сърцето... едното иска едно, другото друго, като никога не са в консенсус... винаги са на различно мнение...
Много мразя да взимам решения... едно от най-трудните за мен неща!

Горе-долу е това... :-D с една дума близнаците са УЖАСНИ

Vilsy
05-05-2008, 14:07
Bliznaci sum.Spravqm se dobre s vsqka situaciq.

YzyrpatoR
05-05-2008, 23:03
Чиста риба,може би с леки примеси на рак,ама не съм сигурен
няма кво да се описвам яко зле е тая зодия

MoonAngel
05-09-2008, 19:29
Аз съм чистокръвно раче. И по-точно описание от това за мен няма:

"Имат странно чувство за хумор… и както каза една приятелка - “Реже с голямата ножица”:

Аз: - Искаш ли вместо да ми даваш 10лв да ти оправя компютъра да излезнеш с мен на вечеря?
Тя: - По-добре да ти дам 20лв. "

:oops:

lsd43
05-09-2008, 21:24
Не вярвам в зодии .Според мен е глупаво да се смята ,че хороскопите са истински източник на информация за бъдещето при положение че има милиони хора с една и съща зодия,нима всички тези хора са с една и съща съдба,силно се съмнявам!

Escarina
05-09-2008, 21:41
Не вярвам в зодии .Според мен е глупаво да се смятаче хороскопите са истински източник на информация за бъдещетето при положение че има милиони хора с една и съща зодия,нима всички тези хора са с една и съща съдба,силно се съмнявам!

Всеки си има различен индивидуален хороскоп, който си зависи изцяло от мястото и времето в което е роден.

Jesus_is_good
05-10-2008, 10:07
Зодийте са пълни дебилизации и начин прости хора да печелят много добре от по големи идиоти.
Пратете смс 2,4 с ддс за да разберете кога ша умрете или дали 6те хванете от тотото.
Но забравяте 4е останалите около 500 000 000 или 0,5 милиарда души са с същата зодия като вашата.
Иии предполагам всички имат собствен бизнес,жилище,женени/омъжени
ще ходят на командировка скоро или са със семейства.
1 начин хората да печелят от хората които търсят отчаяно смисъл на живота и го намират в пълни простотий.
Защото до преди време сме били христиани а сега истинските христиани в българия не са повече от 1%.Мислим си че щом като цяло преди години сме познавали Бог тва вече не е "модно" иии аиде малко да разноубразим със сатанизъм примерно или ддз...
Абе хора всеки е силен на думи във форум...
Мислете казвайте квото искате.
Но помнете че ако вървите към дърво и да вярвате и да не вярвате в него ще се блъснете.
На вярващият не му трябват доказателства.
На невярващият никога няма да са му достатъчни.

likejolie
05-10-2008, 10:13
Аз съм дева и имам мн черти от тоя знак.Само че в много извратени вариации :grin:

Escarina
05-10-2008, 17:38
Зодийте са пълни дебилизации и начин прости хора да печелят много добре от по големи идиоти.
Пратете смс 2,4 с ддс за да разберете кога ша умрете или дали 6те хванете от тотото.
Но забравяте 4е останалите около 500 000 000 или 0,5 милиарда души са с същата зодия като вашата.
Иии предполагам всички имат собствен бизнес,жилище,женени/омъжени
ще ходят на командировка скоро или са със семейства.
1 начин хората да печелят от хората които търсят отчаяно смисъл на живота и го намират в пълни простотий.
Защото до преди време сме били христиани а сега истинските христиани в българия не са повече от 1%.Мислим си че щом като цяло преди години сме познавали Бог тва вече не е "модно" иии аиде малко да разноубразим със сатанизъм примерно или ддз...
Абе хора всеки е силен на думи във форум...
Мислете казвайте квото искате.
Но помнете че ако вървите към дърво и да вярвате и да не вярвате в него ще се блъснете.
На вярващият не му трябват доказателства.
На невярващият никога няма да са му достатъчни.

Първо си неграмотен/а. Второ за пореден път се убеждавам, че повечето хора тук не знаят за какво говорят, но въпреки всичко го правят. Що реши, че хороскопа е пряко свързан с изпращане на смси? Пак повтарям, това е нещо строгоиндивидуално и се извършва по лични данни и важи за един единствен човек. Това че за теб думичката хороскоп означава бозите в списанията, въобще не означава, че си с правилни впечатления. За мен винаги е имало прилики в представителите на еднакви зодии, но на никой не си налагм мнението. И не виждам причината, поради която хора без никакви интереси свързани с астрологията бързат да се изказват "компетентно"?

Lunatic-
05-17-2008, 22:37
това със зодиите е най голямата простотия
МАСОВА МАНИПУЛАЦИЯ

Jesus_is_good
05-18-2008, 12:25
Зодийте са пълни дебилизации и начин прости хора да печелят много добре от по големи идиоти.
Пратете смс 2,4 с ддс за да разберете кога ша умрете или дали 6те хванете от тотото.
Но забравяте 4е останалите около 500 000 000 или 0,5 милиарда души са с същата зодия като вашата.
Иии предполагам всички имат собствен бизнес,жилище,женени/омъжени
ще ходят на командировка скоро или са със семейства.
1 начин хората да печелят от хората които търсят отчаяно смисъл на живота и го намират в пълни простотий.
Защото до преди време сме били христиани а сега истинските христиани в българия не са повече от 1%.Мислим си че щом като цяло преди години сме познавали Бог тва вече не е "модно" иии аиде малко да разноубразим със сатанизъм примерно или ддз...
Абе хора всеки е силен на думи във форум...
Мислете казвайте квото искате.
Но помнете че ако вървите към дърво и да вярвате и да не вярвате в него ще се блъснете.
На вярващият не му трябват доказателства.
На невярващият никога няма да са му достатъчни.

Първо си неграмотен/а. Второ за пореден път се убеждавам, че повечето хора тук не знаят за какво говорят, но въпреки всичко го правят. Що реши, че хороскопа е пряко свързан с изпращане на смси? Пак повтарям, това е нещо строгоиндивидуално и се извършва по лични данни и важи за един единствен човек. Това че за теб думичката хороскоп означава бозите в списанията, въобще не означава, че си с правилни впечатления. За мен винаги е имало прилики в представителите на еднакви зодии, но на никой не си налагм мнението. И не виждам причината, поради която хора без никакви интереси свързани с астрологията бързат да се изказват "компетентно"?

Следователно ти си компетентен.
Следователно след няколко неволни грешки съм неграмотен.
И следователно меркурий и комшията са пряко свързани.
Ясно :) мерси за нужните знания които предостви и на съфорумците :).

ThunderGoddess
05-18-2008, 16:35
Пред теб и последния мангал в тази страна изглежда компетентен. Хороскопа на човека на зависи само от слънчевия му знак (гледам да си спестя хилядите обиди, които ми идват, за да не ме цензурират). Той зависи от Луната, от Черната Луна, от Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн, Юран, Нептун, Плутон, Хирон, Асцендент (изгяващ знак на небосовода по време на раждането на дете). Асцендента се сменя на всеки половин час, а е втората сила, която определя какъв ще е човека. Не знам кой те е излъгал, че всички имат еднакви хороскопи. Това, че по делевизията се подвизават някакви дебели с наизустени текстчета, които нямат никакъв смисъл, не означава, че хороскопа не е нещо правилно. Ако се намери професионален астролог, който наистина да изследва отношенията между планетите в рождения хороскоп, той може да ти каже много правилни работи.

Jesus_is_good
05-18-2008, 21:06
Кво бе :D що искаш да ме псуваш да не би да те дразня.
Или много добре знаеш че защитаваш пълна простотия.
Дете се ражда на 3-4сек средно.
И кво като ми протеворечиш?"Вярвали сме в енергията" тогава ми кажи връзката между
Луната, от Черната Луна, от Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн, Юран, Нептун, Плутон, Хирон, (alt+q) .
Или си много интелигентна като четеш книги :razz: .
Абе значи накратко (ще се повтарям но се налага)
Едно голямо НИЩО гърми и създава всичко включително ред и порядък и живот и накрая някъв си там прах (който сам се е синтезирал в планета) е свързан с живота на няква си там малка планета която разбира се е еволюирла 5 милярда години.
И това ти звучи нормално???
Еми като съм по-тъп от мангал ходи да спориш с айшето или всъщност защо спориш?Не се ли принизяваш на мойто ниво???

ThunderGoddess
05-20-2008, 20:29
Да, много съм интелигентна, защото за разлика от теб, съм прочела не само 1 книга през живота си и не претендирам, че всичко, което е минало през ръцете ми, съдържа цялата мъдрост на света. За разлика от теб. Звучиш като някой дядо на пейките с дежурната реплика "Аз незнам, ама" ... и си казва мнението. Нека преговорим - вселената се е образувала от еднородни по състав частици, които при сблъска си, са образували по-тежките вещества. Да, така е. Предпочитам го да вярвам пред това, че има някакъв дядка на небето, който следи всяко мое движение всеки ден и ако нарушавам една от заповедите му, ме праща в някакво противно място, където се мъча, но въпреки всичко ТОЙ МЕ ОБИЧА, да ОБИЧА ме. Казвала съм в много свои мнения, че всъщност спора ми с теб е забавление и много смях, нищо повече. Обичам да те провокирам да ръсиш бисери и после да те храня, това е :D

betterman
05-27-2010, 10:49
Ми близнаци лудетина съм си... по китаиския волче

Niksq
06-09-2010, 18:56
скорпион
изключително буйна
доста груба и директна
умна
леко чувствиетелна когато съм сама
отмъстителна
ренива но без да го показвам
не ми пука от нищо

ShtrudeL
06-09-2010, 22:02
Ех ама как ги вадите тея теми от 2008...

Риби с асцендент Скорпион

*Нямам доверие на никого. Не ми пречи.
*Обиждам се само от хората,които обичам.
*Няма как да ми казват какво да правя. Няма начин просто.
*Имам някакво ужасно спокойно и безразлично излъчване
*Страшно дребнава/сантиментална/чувствителна и паметлива съм.Доста кофти неща. Не...всъщност си ги харесвам. Особено това,че помня по много.
*Леко съм злопаметна. Оо Тва идва от тва (брей брей),че помня ужасно много и не вярвам на никой. Ама и тва не ми пречи.
*Яд ме е за глупости...т.е...понякога се опитвам без да искам (или искам...) да си налагам мнението и да става моето. И просто ме е яд ако не стане така както искам.. ъъм...
*Няква много колеблива и нерешителна съм,което ме дразни
*Срам и притеснение - нещо,което мразя изключително много в мен.
*Май се обичам. Така де обичам се. Оо Не мога да се самосъжалявам с цел съжалението на околните.
*Някак си не ме интересуват другите...страшна апатия...не ме интересува това дали са щастливи,тъжни или каквото и да е. Не се интересувам от проблемите им дори от любезност.
*Всъщност никак не съм любезна понякога...Друг път пък съм прекалено фалшиво любезна. (само аз си знам де)
*Обикновено решавам дали някой ми харесва или не още от първия път когато го видя. И съм права.
*Аз винаги съм права. Оо
*Пред познати и непознати съм един човек. (обикновено лошия от характера ми) С хората,които обичам съм себе си.

YouDontKnowMe
06-10-2010, 18:37
Скорпион съм, асцедента ми е рак. Типичен , абсолютно типичен представител съм. Силно изразен нарцисизъм присъства при мен,което е по-скоро черта на лъвчетата.
Гледам, че сте описвали характерите си , хайде и аз.Не обичам много така да пиша за себе си, ще гледам да се опра на думите на околните.
1.Пред непознати съм сдържана. Повечето даже ме описват като страшно високомерна. Първо опипвам почвата, ако е добра, тогава говоря.
2. Гледам да съм по-сдържана в отношенията си с другите, защото лицемерието ме убива. Пряма съм до болко понякога.
За мен уважението се изразява не в това да лепнеш лицемерната усмивка и да поздравиш съседката , която всъщност само ти лази по нервите и едвам се сдържаш да не й скроиш някакъв номер. Уважението за е това да кажеш на някого истината, да се държиш с него както ти идва от вътре. Е, все пак не съм привърженик на насилието, в такива моменти трябва да има някаква граница.
3.Не обичам да ме лъжат, да ми хитруват на дребно. В повечето случаи си затварям очите, но ако прелее чашата - става лошо.
4. Понякога съм много нервна, неуравновесена, настроенията и чувствата изглеждат уж се сменят рязко, а всъщност търпя до последно, и просто последната капка обръща нещата на 180 градуса.
5. За съжаление нещо, което трудно притъпявам в мен- отмъстителна съм. Колкото и да не го искам в момент на гняв съм способна да нанеса не много приятни удари 'под кръста' , свързани по-скоро с хапливият ми език.Лошото е, че след 5 минути ми минава, вече всичко е окей, ама другите са недоволни.
6. Сарказъм - основното ми средство за общуване. Придружено с черен хумор.
7.Ядосва ме простотията , ядосват ме ограничените хора , неможещи да разберат чуждият светоглед. Така де, и инатите ме ядосват . (в случаите на безсмисленото упорство).
8.Общо взето се ядосвам на всичко.Непрекъснато съм нервирана. В някои периоди взимам успокоителни.Много ме ядосват хората, които не разбират от дума. Старая се да разбирам всички, да приемам всичко. Ама от другата страна вечно е трагично положението.
9.Знам си слабите страни, знам си лошите качества, не ги отричам, приемам ги и ги иронизирам. Заради това трудно се засягам. Така де, ако някой смее да ме закача де.
10.В споровете гледам да съм везна. Но при мен те са на високи децибели, пък и скоро не ми се е случвало някой да ме слага на място. Заради това имаме и много скандали в семейството ми.Никой от трима ни не приема критика или някой нещо да му налага. Равноправна съм с родителите ми.
11.Така де, не седя и не гледам безучастно в споровете, взимам страна, и то гласно, и в крайна сметка при проблем все аз съм виновна.
Общо каквото и да стане- в мен е вината. Защото не мълча.И аз все го повтарям, забавлявам се с това. Защото хич не се усещат. Хубаво е аз да съм лошата,така де, не се засягам. Знам, че не съм.
12. Ревнива съм. Моята територия си е ... моя. Ревнувам родителите ми, всичко около мен.
13.И все пак, остана ли сама ме хващат лудости. Откачам. Почвам да си въобразявам разни неща. Когато се консултирах с психолог ми излязоха около 10 фобии.Доста разнообразни.
14.Не издържам слабохарактерните хора, които само се оплаквтм. За мен е унизително да се оплаквам.
15. Никога не съм тъжна. Принципно съм или весела, или нервирана. Тъжните и депресивни състояния за мен са порок.Проява на слабост.

Цялата тази работа е всъщност , защото съм все още много наивна. Често ме използват (за компания, за слушател, за уроци, домашни, защита). Нямам добри приятели. Така де, нямам приятели. Живея в общежитие, но се заобикалям само с уж близки хора. На които съм им свикнала на глупостите и не ме дразнят много.
Единственият ми близък човек беше майка ми. Но тя вече ме загуби. Колкото и да ме обича тя вече извърши десетки пъти предателство над мен и вече отношенията ни няма да са същите. Обичам я страшно много, държах на нея много . Всичко зависеше от нея- настроението ми , бях щастлива, когато тя беше спокойна, радостна. От нея зависех, от нея се хранех някак с положителна енергия, когато тя я излъчваше. Само , че тя се изгаври със психиката ми . Побъркана съм именно заради нея и тате. Колкото и да се обичаме взаимно.
Така де, от там вече закоравя и повече характера ми. Предаде ме най-скъпият ми човек. Сякаш света се срина.

Е, много се увлякох в писане. Но така просто ми дойде.
Иначе, чат -пат имам и добри качества. Не се радвам на човешките бебета, но не мога да убия и хлебарка. Обичам всички живи същества , някак всички са близки , даже и хората, докато не се запознаемм по-добре.
Смятам, че съм справедлива. Държа се честно с другите.
Обичам да взимам разни хора под крилото си . Единият беше даже 7 години по-голям от мен. Не мога да понеса помощ, съвети някоой да ми дава, но обичам аз да давам и да помагам.
Нарцис съм - и си го признавам. То няма човек, който да не се обича. Харесвам се такава. Никога не бих си направила пластична операция или друга модификация - аз съм си аз и се харесвам такава, каквато съм.Не съм завистлива, не харесвам нищо чуждо.
Нямам любовни проблеми, не давам на никого да ми каже гък. Никой не може да ме подчини, отстоявам си правото до край.
Имам амбиции, планове за бъдещето. Не живея за момента, макар, че понякога имам постъпки и от този вид.
Целта я преследвам до край. Колкото по-трудна, толкова по-сладък е пътя. Когато я постигна, или ако е прекалено лесна, просто ми се губи ентусиазма.
Имам хаплив език. Според мен е хубаво. Трудно ми се удря контра. Трудно ми се разбира и като говоря. Всъщност , говоря наистина много бързо и много често натоварвам околните.
А, не понасям бавните хора :D
Имам силно развито състрадание. Обще взето съжалявам всичко, всички. Трогвам се от малко.И съм много емоционална.
Общо взето на пръв поглед в мен е хаос, но всъщност всичко е подредено.
Така де, в различни моменти проявявам различни качества. Общо взето майка ми ми е казвала, че съм й дете, че може да и споделям всичко, но във всеки момент мога да й направя 'изненада'.

Та, мисля, че за скорпион уж съм добре. Някакво съвпадение просто ..
Сетих се една черта , която ми е от асцедента- любовта ми към семейството ми. Най-много държа на тях. Те са ми всичко. Мога да причисля и приятелят ми към това число сега, нали е скорпионче и той. ;)

Мнението ми може да звучи надменно, високомерно, но се базирам на чуждите коментари за мен. Глупаво е човек да говори на посоки за себе си, да се идеализира. Във форумите това е възможно. Но смятам, че преценката ми за себе си е точна.Не съм скромна, знам си силните и слабите места. Признавам ги.

ShtrudeL
06-11-2010, 22:05
Човече ти си ебати пича. ^^ Виждам и че много работи,които описа важат за мен (пък аз съм риби)

YouDontKnowMe
06-12-2010, 10:37
Човече ти си ебати пича. ^^ Виждам и че много работи,които описа важат за мен (пък аз съм риби)
Е, уж водните зодии си приличаме. :D

radeberger
06-14-2010, 21:16
Скорпион :

*Сдържан пред непознати .
*Рядко разкривам чувствата си .
*Рядко казвам това което си мисля , но когато го правя съм директен .
*Не обичам да овъртат ако се опитват да ми кажат нещо.
*Рядко съм усмихнат (само ако има причина ) .
*Мразя да ме лъжат (направо полудявам).
*Горе - долу съм спокоен - мога да търпя доста време (разбира се в определни граници . Ако се преминат става лошо :-D )
*Целеустремен .



пп Има и още , но не ми се пише .

ShtrudeL
06-14-2010, 22:42
Nice nice ^^

DNJ
06-15-2010, 15:06
И аз се присъединявам към Скорпионите, асцендентът ми е Водолей.

- чувствителна съм до безумие;
- често сменям настроенията си;
- номерът с броенето до 10 преди да изтърся нещо рядко минава;
- ревнива съм, рядко го показвам...по - скоро се самоизяждам;
- искам всичко да става така, както съм го замислила;
- ироничното ми чувство за хумор е странно за много хора;
- предпочитам да мълча и да наблюдавам хората отстрани;
- когато ме лъжат почти никога не се издавам, че съм схванала, обичам да си правя експерименти докъде би могла да стигне човешката наглост, а и е забавно да гледаш как някой сам се оплита в лъжите си, отговаряйки на елементарни добре подредени въпросчета;
- когато обичам някого и една лека забележка от този човек е способна да ме нарани;
- помня всичко, но не отмъщавам;

YouDontKnowMe
06-27-2010, 16:53
Клуб Скорпиони (и водни зодии) се събрахме.

ShiZo
06-29-2010, 21:13
http://clubastrology.net/horoscop.html мн добър сайт за информация за датата ;)

MissitY
07-05-2010, 21:38
http://horoskopi.hit.bg/sagittarius.html
Стрелец съм! От А до Я всичкото е вярно! :grin:
Фен на естественото,мразя преструвките,доста хапя,а като съм ядосана знам къде да удрям,отмъщавам крайно нетактично :D

musicoholic
07-06-2010, 14:26
Овен съм и характера ми е като на типичен овен.Хахах. Избухлива съм, неспокойна, искам да комадвам всички и всичко и съм супер голям инат. Амбициозна съм колкото никой не може да си представи. Приятно ми е, хаха :)

SummerDream
07-06-2010, 15:25
И аз съм стрелец ^^ винаги ми е било интересно да чета неща за зодията си, още повече, че повечето са много правилни д; ето нещо, което намерих скоро и много ми хареса 8-) :

Стрелецът не е човек, който постоянно недоволства и се оплаква. Храни положително отношение към живота и притежава същия оптимизъм и ентусиазъм като вашия в началото, когато постъпихте на работа, ако си спомняте. Разликата е, че той ще си остане същия и след като се пенсионира. Това е част от характера му. Не е изключено покрай него и вие да придобиете подобни качества, а може и да пръсне светлина към онзи тъмен ъгъл, където загубихте илюзиите си, за да можете да ги избършете от праха и отново да ги почувствате.
Понякога Стрелците са безгрижни и небрежни, но не бива да се подценява живата им интуиция и блестящия им ум. На моменти ще си задавате въпроса какво минало е имал този човек или какво бъдеще предстои пред него. Или пък ще недоумявате дали наистина се стеснява или просто замисля поредния си грандиозен план. В друг случай изобщо няма да се чудите. Ще ви стъписа със своята дързост и директност. Неговите идеи, действия и дори жестове почти винаги носят нещо значимо. Той прави сериозни грешки, но и печели големи победи при минимални шансове за успех.
Понякога проявява такова любопитство, че може да ви изнерви. Като служител никога няма да се примири да получава само нареждания. Ще иска да е наясно с причините и мотивите на инструкциите и методите. Ако одобрява логиката ви, ще сипе искрени похвали към вас. В противен случай ще се наложи да изтърпите откровената му критика на пропуските и недостатъците в действията ви. Отначало доста ще се притесните преди да се опомните и да се ядосате. Да се опомните ще бъде добре за вас, но да се ядосате е направо загуба на адреналин, защото малко хора могат да се ядосват на Стрелци. Те са от онези, които ти се иска едновременно да биеш с шамари и да ги целуваш. При положение, че това е невъзможно – при първия случай може да е секретарката ви, а при втория -началникът по пласмента – най-добре е да се примирите.
Повечето представители от тази зодия не се изчервяват ако ги похвалите. Те обожават ласкателствата. Вие обаче може да го направите вместо тях, когато те самите започнат да превъзнасят способностите и дарбите си. Един от незначителните им недостатъци е тяхната готовност да дават обещания и да не ги спазват, тъй като целта се е оказала по-високо от очакванията. Другия път ще се прицелят по-точно и ще успеят.
Юпитеровият късмет преследва тези хора навсякъде. Още от малки са закърмени с интуиция и развиват непоклатима логика, която рядко ги подвежда. Те са родени под щастлива звезда и често се оказват начело на парада. Винаги преди да се стъмни неочаквано се показва слънцето, сякаш да ги огрее като награда за неподправения им оптимизъм.Непочтеността не фигурира сред неговите недостатьци. Нито пък прекалената тактичност. Може да се наложи да влезете в ролята на помирител, след като откровеният до безкрайност.
Способен е да се хвърли в някакво предизвикателство и да забрави да си вземе предпазния щит. Независимо от неговата импулсивност обаче, след като си сложи шапката за мислене, може да надхитри и най-големите играчи със своите разумни, логични и донякъде стьписващи идеи. Той оценява значението на парите, тъй като те му позволяват да води своя начин на живот. Рядко проявява скъперничество и ако вие сте прекалено стиснати – ще ви напусне, за да потърси по-благоприятно обкръжение.

Unendlich
07-06-2010, 22:03
Близнак, брутален близнак

- егоист до мозъка на костите
- моето мнение си е мое, дори да ми докажеш 19581851 неща, които са против него, няма да успееш да го промениш
- безобразна и гадна интелигентност
- мисля и гледам от доста страни на дадена ситуация
- мога да убедя някой в собственото си мнение (кога честно, кога малко преучеличение)
- послъгването си ни е в кръвта, но все пак не постоянно
- понякога раздвоение, но често успявам да го контролирам, все надделява някой близнак - ту добрия, ту лошия :D

K_O_L_E_V
07-06-2010, 22:35
Не вярвам в зодиите... 8)

brutaLxxbunny
07-11-2010, 11:31
Аз съм Овен и мога да кажа,че съм точен представител :-D

Труден характер.Силна.Амбициозна. ряма.Енергична.Инат.Импулс ивна.Спонтанна.Властна.Оби ам динамиката,промяната,преди звикателствата.Получавам каквото искам,актриса съм.

Иначе мога да съм нежна,мила,добра към този,който заслужава.Малко хора са ме виждали такава,затова е рядко срещано..

Общо взето овните сме си опасна зона :D

Housemusikk
07-12-2010, 10:55
Типичен скорпион с много малки разлики 8-)
Сега само си търся женски телец :grin:
Иначе в зодиите има МНОГО истина

ZipFail
07-12-2010, 11:39
Типичен скорпион с много малки разлики 8-)
Сега само си търся женски телец :grin:
Иначе в зодиите има МНОГО истина


21ви век е бе хора .......... Какви магии ,какви простотии?
21ви век сме бе, кви зодии, кви простотии ? 8-)

Housemusikk
07-14-2010, 10:30
Това не е магия а цяла наука .
ИСТОРИЯ НА АСТРОЛОГИЯТА
протоастрология – XVI – III в. преди н. е. Това е всъщност т. н. предзнаменователна или вавилонска астрология и главното място, където тя се развива е Вавилон. Това е времето, когато се зараждат и създават астрологичната и астрономичната науки.
хороскопна астрология – от II в. преди н. е. до VI след н. е. Това е времето, когато се създава астрологията във вида, в който днес я познаваме . Този период може да се нарече също елинистична астрология поради хегемонията през този период на гръцкия език и култура.
класическа астрология – от VIII в. до XVII в. Това е периода, през който астрологията преживява своя най-бурен разцвет и това е времето, когато творят най-светлите и издигнати умове на епохата. Тогава се разработват, усвояват и прилагат набора от класически астрологични техники. Най-често използвания термин за астрологията през този период е юдициарна астрология, което може да се преведе като фаталистична астрология, в която звездите категорично и безапелационно диктуват съдбата на родения. Този период обаче може да бъде разделен на два етапа:
арабска астрология – от VIII в. до XI в. -усвоява се наследството на елините и персите, пишат се много книги
европейска астрология - от XI в. до XV в. е периода на средновековната астрология, когато се превеждат и издават многобройните арабски астрологични трактати и от XV в. до XVII в. е периода на ренесансовата астрология, когато астрологията е в разцвета си, но вече започват да се долавят първите признаци на нейния упадък.

Часта с Алена и това какви успехи ще имаш днес в работата я пропускаме , тя е ясна . Неможеш да отречеш , че поне 50% от характеристиките за зодията ти съвпадат с характера ти ........... убеден съм . Просто не съм срещал такъв човек .
ПС: Забележи как започват 99% от менията - Аз съм типичен (едикакво си) или Аз невярвам , сиреч дори незнам за какво става въпрос , но ако се разровя (което е времеотнемащо , а трябва да се ходи на кафе ) ще видя ,че има мн истина . :P

Neutral
07-19-2010, 12:50
Трябвало е да съм телец ,но съм се родила близнаци. За мен едно е сигурно - Казвам не ,а след 5 минути да ;Д и обратното винаги съм на не знам 8-)

fire_magic
07-19-2010, 20:22
Изчисляване на Асцендентa за 9.03.1994 в 15:30:00, Благоевград

Вашият Асцендент е: Лъв
Вашата Зодия е: Риби
Луната ви се намира в: Водолей



Тълкуване на Асцендентa за 9.03.1994 в 15:30:00, Благоевград
АСЦЕНДЕНТ В ЛЪВ

Вие сте силна и енергична личност, и лесно и по естествен начин добивате власт над другите. Често център на вниманието, романтичен и...

Ако искате да видите цялото тълкуване, изпратете SMS на номер 1093 със съдържание pay ascend (промоционална цена: 1.20лв с ДДС за всички оператори )

да бе ей сега ще дам лев и 20 за некви глупости :lol:

scanadal
07-24-2010, 11:14
Лъв съм-определям се като добър,отговорен човек.Мързеливичко съм :D ,бързо се ядосвам,но и още по-бързо ми минава.Обичам да ме глезят и да ми обръщат внимание.Мъркам,когато ме галят по гривата,но настъпят ли ми опашката,тогава да стоят далече.Е,поне бързо ще ми мине :oops:

987654
07-24-2010, 12:06
Телец-дай ми ядене и не ме занимавай :razz: Не обичам много много да бързам и все в последната секунда върша нещата :D И съм си мързеливичък...малко :D И аз съм телец, но съм много злояда. Е, ако става въпрос за сладко, там вече е друго нещо. 8-)
"Аз притежавам." е девиза на моята зодия, и до голяма степен важи за мен, което никак не ми харесва.

mnogoznaikO
07-24-2010, 17:37
Лъв :smt029 ще ви строявам всичките да знаете и ако не ми изпълнявате наредбите - мислете му ! :o

7227
07-25-2010, 21:42
Типичен скорпион с много малки разлики 8-)
Сега само си търся женски телец :grin:
Иначе в зодиите има МНОГО истина


21ви век е бе хора .......... Какви магии ,какви простотии?
21ви век сме бе, кви зодии, кви простотии ? 8-)
хахах,аз не вярвам особено много ама...вси4ко,което пише за зодията ми рак отговаря на мен,4ак да не повярваш :-D

sanyflower7
08-08-2010, 19:12
Зодийте са пълни дебилизации и начин прости хора да печелят много добре от по големи идиоти.
Пратете смс 2,4 с ддс за да разберете кога ша умрете или дали 6те хванете от тотото.
Но забравяте 4е останалите около 500 000 000 или 0,5 милиарда души са с същата зодия като вашата.
Иии предполагам всички имат собствен бизнес,жилище,женени/омъжени
ще ходят на командировка скоро или са със семейства.
1 начин хората да печелят от хората които търсят отчаяно смисъл на живота и го намират в пълни простотий.
Защото до преди време сме били христиани а сега истинските христиани в българия не са повече от 1%.Мислим си че щом като цяло преди години сме познавали Бог тва вече не е "модно" иии аиде малко да разноубразим със сатанизъм примерно или ддз...
Абе хора всеки е силен на думи във форум...
Мислете казвайте квото искате.
Но помнете че ако вървите към дърво и да вярвате и да не вярвате в него ще се блъснете.
На вярващият не му трябват доказателства.
На невярващият никога няма да са му достатъчни.

Първо си неграмотен/а. Второ за пореден път се убеждавам, че повечето хора тук не знаят за какво говорят, но въпреки всичко го правят. Що реши, че хороскопа е пряко свързан с изпращане на смси? Пак повтарям, това е нещо строгоиндивидуално и се извършва по лични данни и важи за един единствен човек. Това че за теб думичката хороскоп означава бозите в списанията, въобще не означава, че си с правилни впечатления. За мен винаги е имало прилики в представителите на еднакви зодии, но на никой не си налагм мнението. И не виждам причината, поради която хора без никакви интереси свързани с астрологията бързат да се изказват "компетентно"?

Следователно ти си компетентен.
Следователно след няколко неволни грешки съм неграмотен.
И следователно меркурий и комшията са пряко свързани.
Ясно :) мерси за нужните знания които предостви и на съфорумците :).
И двамата сте по малко прави , във всеки има по нещо еярно !

JustAngel
08-17-2010, 22:19
Аз съм рак и съм много чувствителна,трудно прощавам,дълго се сърдя,понякога съм нерешителна и страхлива,имам богато въображение,много лесно се привързвам към някого :)

Nam3less3
08-17-2010, 22:25
Аз съм рак и съм много чувствителна,трудно прощавам,дълго се сърдя,понякога съм нерешителна и страхлива,имам богато въображение,много лесно се привързвам към някого :) Странно, и аз съм такъв, май тия зодии бачкат :D

tttccc
08-19-2010, 15:41
водолейче :grin: ... мн марзелива :D , но когато си задам нещо за цел вина ги го изпълнявам , егоистче :D ама от време на време , самовлюбена :P [мн се обичкам... :-) ] ... Еее за тва се сещам. Да ви кажа колко пъти да съм си погледнала хароскопа винаги е бил точен като часовник .. е с малки изключения 8)

HeavensMaiden
09-02-2010, 22:17
Козирог съм. Но съм била чакана за водолей, което според мен е оставило своите отпечатъци в/у същността ми. Асцендентът ми е близнаци.

Амбициозна. Кариеристка. Материалистка. Егоцентричка. Самовлюбена. Сериозна. Интелигентна. Умна. Разумна. Сдържана. Целеустремена. Склонна към депресии.

от друга страна:
Романтична. (силно)Емоционална. Ранима. Интересуваща се от изкуства. Артистична. Забавна. Истерична. Мечтателка. Наивна. Добра.

кво друго да кажа все едно мен ме описваш :D и аз съм козирог ;)

DevilWish
09-10-2010, 19:54
Скорпион съм и много добре съвпадам с характеристиките.Колко и да не ми харесва имам доста лоши черти .. примерно бързо сменям настроения, бързо сменям мнение, хвърлям се от едната крайност в другата, влюбчива съм, много наивна, отмъстителна, заяждам се много . . и други лоши работи.
Но нека си кажа и няколко добри черти не обичам да говоря сама за себе си добри работи, смисъл да се хваля и изтъквам за това ще съм кратка - много съм добра в смисъл бих помогнала на всеки ,дори да ми е враг, прощавам на всички /което не е мн. хубаво де/, не бих предала приятел..

vIKToriYa
09-11-2010, 15:42
Аз съм рак и определено всичко от зодиакалния ми знак съвпада :grin: .... чувствителна ; ревнива ; страхлива ; доверчива ; трудно прощавам ; дълго се сърдя ; понякога нерешителна ; имам богато въображение ; не се привързвам лесно към някого но когато се привържа много трудно се разделям .... ; и винаги търся идеалния човек до себе си :D

Monnie
11-20-2010, 22:32
Близнаци е много приказлив и общителен знак. Привлича другите с непринуденото, приветливо и лъчезарно излъчване, което притежава в изобилие. Той има за цел да изобрети нещо уникално, да създаде весела обстановка и да завърже безброй приятелства и връзки. Много му харесва да има публика, която да се наслаждава на безспирните му словоизлияния, които винаги са доукрасени и преувеличени до неузнаваемост. Нервен и жив. Непрекъснато прави нещо, а в повечето случаи минимум две неща едновременно. Има доста голям мисловен резервоар и дори страда от безсъние поради тази причина. Бърз и нервен с резки движения и хитруват поглед. Плямпа толкова много, че когато е сам, или си запява някой хит или общува със самия себе си по един странен начин. Скрийте телефоните си. В чатовете и Нюзгрупите на мрежата е бъкано от тези. Водят убедително пред Стрелеца и Девата, които се боричкат за второто място в тази класация. За съжаление са на първо място и в клиниките за борба с алкохолизма. Пушат като строшени комини. Приятелски настроени, но непостоянни. Противоречив и сложен знак. Умее да изкарва кинти, но по му се отдава харченето им. Трудно запазва някакво положение за дълго време, отегчава се от всеки и всичко с изключително бързи темпове.

PoRcHeTaTa1
11-25-2010, 00:16
Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.

Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm

SHEsaREBELxxx
03-09-2011, 17:13
Рак съм,но не в пълната му форма 8-)
Обичам семейството,прекалеееееее еееено съм чувствителна,много смисъл давам в нещата,влюбчива...
но идва момента на Нарцисизма(самовлюбена),на менноста(понякога),или пък се правя на такава каквато не съм за да постигна нещо.
Има и друго странно явление преди бях много свита,срамежлива неможех да пророня думичка пред някой с който туко що съм се запознала и т.н.
а сега съм много свободна,не ми пука особено от това какво говоря и на кой.
ъмм същото

bettinaG
03-09-2011, 17:37
Рак съм.
Инат, голям при това, много трудно прощавам. 8-)
Много трудно се доверявам на някого. :-o
Чувствителна съм.
Бих казала, че не ми пука от мнението на другите.
Не бих предала човек, който ми се е доверил.
Добър слушател съм.

WaterLilly
03-09-2011, 18:43
Скорпион
Описват ми зодията като отмъстителна, злопаметна, съпротивляваща се срещу всичко, мразеща промени, песимистична, недоверчива - което май е вярно за мен. Но и казват, че са властни, ревниви, манипулативни, а не мисля, че съм такава.

vampireheart
03-09-2011, 20:11
Аз съм Лъв. Доста неща в характеристиката ми са вярни ;дд ,но има и такива които не са написани ;дд .

domain
03-09-2011, 23:33
Дева: Нямам зодия и не признавам - това което е било на времето наука сега си е само бизнес... Интуитивни, мислещи прекалено много за всичко!

NomNomNom
03-10-2011, 08:02
Скорпион . Не ми ( ви ) се иска да пиша по темата, сериозно .
ЕДИТ: Аххахаха, писала съм и със старият ми акаунт тук , ама вече не е актуално.

Violenza
04-03-2011, 15:52
Козирог съм. Но съм била чакана за водолей, което според мен е оставило своите отпечатъци в/у същността ми. Асцендентът ми е близнаци.

Амбициозна. Кариеристка. Материалистка. Егоцентричка. Самовлюбена. Сериозна. Интелигентна. Умна. Разумна. Сдържана. Целеустремена. Склонна към депресии.

от друга страна:
Романтична. (силно)Емоционална. Ранима. Интересуваща се от изкуства. Артистична. Забавна. Истерична. Мечтателка. Наивна. Добра.

кво друго да кажа все едно мен ме описваш :D и аз съм козирог ;)
И аз съм козирог, но нямам нищо общо с романтичната, ранимата, наивната и добрата. А ако под артистичен човек се разбира новоизлезлите модерни комерсчета с шарените дрешки и възхищаващи се на всяко паднало листо в парка - нищо общо. Също така не съм и самовлюбена, никога не съм харесвала такива хора.
И не се разбирам с други козирози.

Mirage3
06-17-2011, 10:27
Аз съм зодия Везни. Абсолютно всичко, което можете да срещнете за мен, е вярно 8-)
Везни са чувствителни, притежават чувство за хармония и красота, както и чувство за равновесие, но винаги се колебаят преди да вземат решение. Любезният и весел характер крие понякога техните безпокойства. Склонни са да бъдат: романтични, зависими, непостоянни, снизходителни, готови за сътрудничество, екстравагантни и понякога материални. Сред интересите на зодия Везни са: умение да бъдат добри партньори, стремеж към справедливост, мир, добра компания, красота и контакти.
Съдбовна мисия: Да се стремят към себеопознаване и да се реализират. Да свързват хората. Да даряват топлота. Да се радват на живота.
Мразят: успеха на всяка цена, невъздържаността, бруталността, лошите маниери, непохватността, насилието, изгубеното положение.
# Благоприятни партньорства: Овен, Водолей, Близнаци
# Неблагоприятни партньорства: Рак, Дева, Телец, Козирог
^Тези са верни донякъде. За водолей, близнаци и телец. Козирог горе долу.
Асцендента ми е Стрелец, приличаме си малко, има общи черти, но съм тясно свързана с Везните. 8-)
Щастливи числа: 3, 4, 9
Подходящ цвят: син, виолетов, сив, тъмно зелен

JungleJaguar
06-17-2011, 12:34
Козирог,а от китайският календар съм Тигър .

Сериозен,търпелив,лесно се паля,но и много сдържан съм.Може в мен да е ураган,но не го показвам.Не зачитам хората над мен и никога не се моля и оплаквам.Не се обяснявам.И да умирам не падам на колене пред никой и нищо.Инат съм доста,злопаметен съм,не забравям,имам някаква злоба в мен,лесно се нервя,а в същото време мога и да съм ледено сдържан,дразня се от несправедливостта,рискува много,а в същото време мразя и не обичам да рискувам,не търпя липси и компромиси,имам си мой железни принципи и правила,които спазвам, хората не ми казват директно в очите нещата,а заемат винаги защитна позиция когато съм около тях,това ме дразни не съм толкова страшен,не съм романтичен,изглеждам свръх леден и неемоционален,а не е точно така,не допускам никой до себе си,игнорирам хората,винаги действам сам,а в същото време не съм такъв.Бунтар съм,боря се за нещата,в които вярвам,набележа ли цел нищо не може да ме отклони от пътя и със зъби и нокти се боря.

Бях чел,че при тази комбинация Козирог и Тигър,хората се объркват от собствените си страсти.В човека се борили сериозният и разумен Козирог и бунтарът Тигър.И при мен е точно така

IvanPetkov23
06-17-2011, 17:57
Астрологията е пълен булшит :x

bazingaaaa
06-18-2011, 15:28
Астрологията е пълен булшит :x

http://vbox7.com/play:a6987b6a24

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 20:38
Аз сАм дИеВа и съм баси яката Кака :-) .

bubkaa93
06-26-2011, 21:19
Близнаци съм и всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане и името ми - отново вярни.
Хороскоп за човек роден на 27.05.1993 г.
Човек с жизнена, интуитивна натура, спортен дух, индивидуалистичен и властен характер. Умствената му активност и нестандартни идеи са насочени към материални цели. Личността притежава независим и комуникативен характер, разностранни цели и интереси. Нейните творчески заложби и въображение пораждат необходимостта от партньори по интелект. Добронамерена е във взаимоотношенията, лесно се адаптира към среда и реалности, но не понася ограниченията и подчинеността. Склонна е към самоанализи и обича да се налага. Родените на тази дата се отличават с всеотдайност и себеотрицание в изпълнението на своите задължения. Присъщи са им качества като преданост, предвидливост, практичен усет и деловитост в личен и обществен план. Имат възможности за успешна реализация в по-свободни професии и в области като право, дипломация, търговия, психология, туризъм и др.
Негативни аспекти: Неотстъпчивост или поведение на “хамелеон”. Тенденция към психически или физически претоварвания

Colouring
06-26-2011, 22:25
И аз съм близнаци и си харесвам зодията.
Общителна съм,доста дружелюбна,харесва ми да съм обградена от хора,енергична съм.За съжаление съм леко непостоянна,както пише и в хороскопа за тази зодия.
Винаги искам да работя върху нещо,да измайсторявам нещо..абе,искам мозъкът ми просто да работи и да се занимава с каквото и да е.
Несъответстващо е това,че пишат,че би трябвало да съм доста разговорлива,което до някаква степен е вярно,но все пак повече се определям като слушател.Повече ми приляга,обичам да изслушвам и винаги се опитвам да разбирам хората.


За съжаление са на първо място и в клиниките за борба с алкохолизма. Пушат като строшени комини.
За щастие не пуша,но това с алкохола ме притеснява. :lol:

И все пак според мен понякога зодиите нямат никакво значение,важен е човекът.

Emily
06-27-2011, 09:23
Зодия Близнаци, Асцедент Дева;

Напълно си отговарям на зодията, много съм амбициозна, интелигентна, артистична, талантлива, свободомислеща, либерална като цяло, умна, прогресивна и т.н., и т.н.
Разбира се, има си и лоши черти: инат, наивност, избухливост (при контакт с човек от зодия Скорпион - винаги), раздвоение (че и разтроение и т.н.) на личността, имам си вътрешен глас, с когото си говоря понякога, сега ще ме помислите за шизофреничка... :D Но доста от близнаците, които познавам, си го имат... Склонна съм към съблазняване, нищо против тройки, четворки и т.н., изобщо - доста разкрепостено сексуално поведение, но с постоянен партньор! :-D От Девата нищичко не съм взела... 8)

Yankee
06-27-2011, 14:20
Стрелче...не съм от типичните Стрелци...повече се вписвам като Рак или Скорпон ама карай :-P

ПП:Асцедентът ми е Рак :)

Shia
06-28-2011, 12:01
Скорпион-Злопаметна,но го тая в себе си,проучвам и когато има възможност връщам(грубо,но чрез бой).
Ревнива,но не оставя да й отнемат нещо под носа.
Агресия-прикрита,отковенно спокойна,занимава се само с хора,които го заслужават,но други са просто долу.
Сексуална личност,обичаща удоволствието,целяща и правеща всичко да го получи.
Властна,но не грубо властна и открито.
Нервна,когато дори и малки неща не се получават по план.
Мога да прикривам емоции ,когато съм в изгода.

bazingaaaa
06-29-2011, 19:25
Абе вие зле ли сте? Наистина ли си мислите, че зодиите ви оказват някакво влияние в-у персонажа ви?!?!


http://vbox7.com/play:a6987b6a24

Taam
07-11-2011, 20:42
Везна с асцендент Рак. : )
И все пак малко неща са ми рачешки. Може би само фактът, че приемам повечето неща вътрешно, но не съм сигурна доколко и везните не са така. Аз пак си се заривам в пясъка, обаче винаги се опитвам да го прикрия и по някое време започвам да се престаравам чак. Някак твърде много ме интересува какво ще си помислят другите за това- дали ще се натъжат или ще започнат престорено да се правят че им пука. И двете не ги обичам и за това ги избягвам.
Ии,да. Като цяло много повече ми пука за другите, отколкото за мене си. И в добрия и в лошия смисъл. Склонна съм даже да се самонаранявам заради тях (душевно) и външно пак съм "океей, всичко е чудесно,страхотна, всичко ще се оправи..." 8-) Отчасти ме успокоява де. Когато на другите име добре, и аз съм добре. Освен ако крайно не се пренебрегна, тогава осъзнавам, че нещо не е наред.
За да стане по-кратко : Самокритична до крайност, суетна, идеализираща, спореща, колеблива, ранима, спокойна, обмисляща, проницателна, добронамерена,спонтанна и влюбена в почти всеки вид изкуство.
И ексхибиционизмът на везните го има. 8-) Сексуално поведение тип "виж ме колко съм красива гола" присъства винаги.
Само това за съвместимостта с другите зодии ми се струва грешно. С Козирог ми е била най-пълноценната връзка, а навсякъде пише, че те с Везни не могат да същителствуват ни-ко-га. И с Раците същата работа, ама там асцендента играе.

ShtrudeL
07-15-2011, 13:06
Моя милост - Риби, асцендент - скорпион и луна в лъв.

Ако кажа, че всичко, което го пише по сайтовете за зодията ми е вярно, няма да излъжа.

MakaronUduSHvaCH
07-15-2011, 18:13
ДиЕва

Нисък, кльощаводебел, плешив ... :-) :oops:

Bella5
07-15-2011, 21:07
Аз съм телец с асцендент стрелец. Мисля, че зодията ми доста влияе на характера ми - обичам уюта, да ми е подредено, малко си падан control freak, парите са важни за мен, обичам да си похапвам, много държа на близките си.
Може би и стрелецът ми влияе, защото доста често вятър ме вее на бял кон и ей такива натипични за телеца неща.

Vivid
07-23-2011, 23:04
Хороскоп за човек роден на 1.06.1996 г.

Личност с отворен, свободолюбив, горд и непринуден характер. Практичен и изобретателен идеалист, който сравнително лесно се адаптира към средата и ситуациите.
Отличава се с изразена индивидуалност и увереност в себе си, с откровеност, многостранни цели/интереси и оригинални идеи. Присъщи са му качества като решителност, последователност, воля, високи цели и максимализъм в личен/обществен план.
Личността притежава гъвкав ум и трезва мисъл, но често е непредвидима в действията и поведението си.
Родените на 1 юни обикновено се стремят към повече лична свобода и независимост. Те са предани, но и твърде непоносими към чуждия авторитет. Имат богати възможности за избор и сравнения, но и за допускане на грешки в ориентацията.
Житейският им път е белязан от ситуации на повишени отговорности и изпитания, на непредвидимост, противоречия и възраждане.
Негативни аспекти: Склонност да се отлагат действия и решения. Непостоянство, повърхностност, егоцентризъм. инат.

Асцендента ми е рак.

Вие сте силно емоционален. Издигате бариера около себе си, зад която е трудно да се проникне, но зад нея се намира топъл, нежен, щедър характер. Хората с този асцендент са склонни към меланхолия и драматични промени в настроението, и не винаги са настроени да общуват. Вие сте толкова чувствителни, че понякога се цупите без никакво основание. Имате голямо въображение, визия и талант.
И двете тълкувания са доста подробни и напълно верни. :)


За тези, които не вярват в подобни тълкувания : аз съм на мнение, че хороскопът просто "скицира" личността, това е един от факторите, формиращи човек. Разбира се, че не всички представители на една зодия са еднакви. Няма как! Но нима не си приличат? И то точно по това, описано в хороскопа им?

TheMightyNadenica
07-24-2011, 01:48
За тези, които не вярват в подобни тълкувания : аз съм на мнение, че хороскопът просто "скицира" личността, това е един от факторите, формиращи човек. Разбира се, че не всички представители на една зодия са еднакви. Няма как! Но нима не си приличат? И то точно по това, описано в хороскопа им?

Всичко е на базата на общи неща важащи за почти всички! Да не мислиш, че тези дето са със светкавици в ръцете(както примерно се показват по ТВто) наистина си имат на идея от такива неща...?

talche
07-24-2011, 07:01
Аз съм зодия овен, инат съм, твърдоглава, нетърпелива.. Имам типичните качества на овен, за съжаление

TheMightyNadenica
07-24-2011, 13:56
Аз съм зодия овен, инат съм, твърдоглава, нетърпелива.. Имам типичните качества на овен, за съжаление

Ако това са типичните качества за овен...еми 50% грешат...инат съм си, но съм адски търпелив и спокоен! Ама то дет се вика - ако не е врат ще е шия...казват 5 неща, и поне 2-3 ще се оцелят! Всичко е на базата на общи неща!

Vivid
07-25-2011, 23:20
За тези, които не вярват в подобни тълкувания : аз съм на мнение, че хороскопът просто "скицира" личността, това е един от факторите, формиращи човек. Разбира се, че не всички представители на една зодия са еднакви. Няма как! Но нима не си приличат? И то точно по това, описано в хороскопа им?

Всичко е на базата на общи неща важащи за почти всички! Да не мислиш, че тези дето са със светкавици в ръцете(както примерно се показват по ТВто) наистина си имат на идея от такива неща...?

Да, за тези "астролози", които ги дават по телевизията съм напълно съгласна - това, което "тълкуват" наистина е на базата на общи неща.
Но астрологията си е голяма наука, за мен лично - доста мистериозна и интересна, и все пак - реална!... Нима в Древни Месопотамия и Египет хората са разчитали на налучкването на "общи неща"? :)

P.S.: Явно наистина имаш основания да се съмняваш в истинността на тълкуванията - допускам, че не ти е крайно интересно и не се интересуваш чак толкова много от темата, и по тази причина наблюденията ти не са широки (вероятно колкото и моите) - и именно заради това реагираш по подобен начин.. Познавам Овни и наистина съм забелязала че повечето са много търпеливи и уравновесени. Така че, talche - може би не е от зодията :)

TheMightyNadenica
07-26-2011, 16:25
За тези, които не вярват в подобни тълкувания : аз съм на мнение, че хороскопът просто "скицира" личността, това е един от факторите, формиращи човек. Разбира се, че не всички представители на една зодия са еднакви. Няма как! Но нима не си приличат? И то точно по това, описано в хороскопа им?

Всичко е на базата на общи неща важащи за почти всички! Да не мислиш, че тези дето са със светкавици в ръцете(както примерно се показват по ТВто) наистина си имат на идея от такива неща...?

Да, за тези "астролози", които ги дават по телевизията съм напълно съгласна - това, което "тълкуват" наистина е на базата на общи неща.
Но астрологията си е голяма наука, за мен лично - доста мистериозна и интересна, и все пак - реална!... Нима в Древни Месопотамия и Египет хората са разчитали на налучкването на "общи неща"? :)

P.S.: Явно наистина имаш основания да се съмняваш в истинността на тълкуванията - допускам, че не ти е крайно интересно и не се интересуваш чак толкова много от темата, и по тази причина наблюденията ти не са широки (вероятно колкото и моите) - и именно заради това реагираш по подобен начин.. Познавам Овни и наистина съм забелязала че повечето са много търпеливи и уравновесени. Така че, talche - може би не е от зодията :)

Там е въпроса, че не ти дават информацията какъв си ти..а ти дават енергията да си такъв...защото енергията е всичко...ти си енергия, храната която ядеш е енергия, леглото в което спиш е енергия...всички енергии си взаимодействат! Включително и подредбата на небесните тела!
А какво общо има Египет и Месопотамия...да не мислиш, че са си правили хороскоп за деня...? Бъркаш с астрономията! Което е отделна дисциплина!

Blab
07-26-2011, 16:40
http://24.media.tumblr.com/tumblr_le37iuBUTW1qaj5jro1_r1_500.gif

Vivid
07-26-2011, 20:27
За тези, които не вярват в подобни тълкувания : аз съм на мнение, че хороскопът просто "скицира" личността, това е един от факторите, формиращи човек. Разбира се, че не всички представители на една зодия са еднакви. Няма как! Но нима не си приличат? И то точно по това, описано в хороскопа им?

Всичко е на базата на общи неща важащи за почти всички! Да не мислиш, че тези дето са със светкавици в ръцете(както примерно се показват по ТВто) наистина си имат на идея от такива неща...?

Да, за тези "астролози", които ги дават по телевизията съм напълно съгласна - това, което "тълкуват" наистина е на базата на общи неща.
Но астрологията си е голяма наука, за мен лично - доста мистериозна и интересна, и все пак - реална!... Нима в Древни Месопотамия и Египет хората са разчитали на налучкването на "общи неща"? :)

P.S.: Явно наистина имаш основания да се съмняваш в истинността на тълкуванията - допускам, че не ти е крайно интересно и не се интересуваш чак толкова много от темата, и по тази причина наблюденията ти не са широки (вероятно колкото и моите) - и именно заради това реагираш по подобен начин.. Познавам Овни и наистина съм забелязала че повечето са много търпеливи и уравновесени. Така че, talche - може би не е от зодията :)

Там е въпроса, че не ти дават информацията какъв си ти..а ти дават енергията да си такъв...защото енергията е всичко...ти си енергия, храната която ядеш е енергия, леглото в което спиш е енергия...всички енергии си взаимодействат! Включително и подредбата на небесните тела!
А какво общо има Египет и Месопотамия...да не мислиш, че са си правили хороскоп за деня...? Бъркаш с астрономията! Което е отделна дисциплина!

Интересна е логиката ти, досега не се бях замисляла че и това се захранва с енергия, и съм съгласна.
За астрономията.. явно наистина греша - както споменах, не съм добре запозната
...

...

...

.....

..

....

Това за енергията наистина ме накара да се замисля.
Прав си.
Нямам какво повече да се опитвам да опровергая
Освен
Голям си инат! Типично за Овен :)

TheMightyNadenica
07-26-2011, 22:39
Голям си инат! Типично за Овен :)

Стига с тези глупости! Инат съм и отстоявам винаги себе си по други причини!

Sashakiss
08-02-2011, 16:50
Телец.

Аз съм.

motorangel92
08-08-2011, 12:06
Там е въпроса, че не ти дават информацията какъв си ти..а ти дават енергията да си такъв...защото енергията е всичко...ти си енергия, храната която ядеш е енергия, леглото в което спиш е енергия...всички енергии си взаимодействат! Включително и подредбата на небесните тела!
А какво общо има Египет и Месопотамия...да не мислиш, че са си правили хороскоп за деня...? Бъркаш с астрономията! Което е отделна дисциплина!

Лол,един човек да мисли като мен ^^

pOtReBiTeLkAtA
08-08-2011, 18:21
Аз съм везни (асцендент стрелец), но би трябвало да съм скорпион
Самоопределям се като срамежливка :oops: но допусна ли някой до себеси съм готова да направя много за него, лесно ранима и злопаметна съм,адски несигурна в себеси, но и търпелива и ,смея да кажа, верен приятел
Не съм сигурна на коя от зодиите съм се ,,метнала,, :D 8-)

NomNomNom
11-27-2011, 11:23
ъп старата тема

loveca777
11-27-2011, 12:28
ъп старата тема
Та нещо против мен ли имаш скорпионке?
То е ясно ,че и двамата като сме от тази зодия - няма се разберем :D
Направо ще ме разкъсаш! :smt112

gandalfepi4
11-27-2011, 12:54
Aз съм зодия тиранозавър, яжте ми пацата

loveca777
11-27-2011, 13:22
Aз съм зодия тиранозавър, яжте ми пацата
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WJpGFkBrP1M

А сега сериозно - коя зодия си? 8-)

Shturrrche88
11-27-2011, 19:05
Аз съм везни.
Супер кротка съм, през повечето време. Обаче, наклони ли ми някой едната везна, направо откачам. Ставам много зла-заядлива, говоря на висок тон, понякога употребявам и сила.
Обичам себе си (не съм самовлюбена), и се старая винаги да изглеждам добре (предимно в собствените си очи). Вярвам в максимата, че за да те харесват другите хора, първо трябва сам да се харесваш.
Обичам да угаждам на близките си и най-вече на половинката си. Ако на него му е гот, значи и на мен ми е гот. Това е положението.
Изключително чувствителна съм и приемам вътрешно всяко нещо. преживявам с месеци, понякога и с години, загубата на някой близък (като не е задължително загубата да е породена от смърт).
И така-кротка и обичлива, докато не ме наклонят.

ledenakrasota
12-01-2011, 21:00
рак съм, но е трябвало да бъда близнаци. на границата между зодиите съм, но рака доминира, защото е била високосна година.

типичен представител на зодията съм си. домошар съм, чувствителна, със силна интуиция, чета в душите на хората. тача семейството и приятелите си. ревнива :d излъчвам респект и често не ме разбират, но се оправяме в последствие. ценя хората до себе си, за приятел съм готова земята да обърна. много съм честна(чак вреди), добра, разпиляна. :d

често ми казват, че съм близнаци, заради бързият ум, талантите и силната памет. това също е отличителен белег на рака. не мога да спя на пълнолуния и също така нося само сребро.

Асцедентът ми е дева. Работохолизмът ми е от там, подредеността и още някои черти.

loveca777
12-03-2011, 13:42
Стига с тези глупости! Инат съм и отстоявам винаги себе си по други причини!

:D по-голям инат от зодия скорпион - няма!

ledenakrasota
12-03-2011, 15:24
:D по-голям инат от зодия скорпион - няма!

На теле, овен или рак не си попадал май. :?

ShtrudeL
12-03-2011, 23:48
:D по-голям инат от зодия скорпион - няма!

Инати не, но по-скоро трудно се отказват, ако са си навили нещо на пръста.

Alekssandyr
12-04-2011, 00:00
Стрелец съм. Имам някой типични черти, но по характер ме оприличават на Овен-а.

ariimeri97
12-05-2011, 13:54
Лъв съм и имам всички белези на зодията:
Положителни: независимост, смелост, оптимизъм, великодушие, авторитетност, увереност, щедрост, жизненост.

Отрицателни: самовлюбеност, горделивост, суетеност, прахосник, арогантност, безразличие, тщеславие.

и аз съм ЛЪВ и си обичам зодията, само дето понякога тая гордост много проблеми носи, също така адкси много се дразня от комбинацията Лъв-Овен, тея две зодии на едно място са като бомба със закъснител (говоря за хора от еднакъв пол) :)

tedincetyyy3
10-04-2012, 17:47
Водолей съм .. мии начи .. много съм приказлива, отвеяна, непредсказуема .. не обичам да спазвам обещания само на важни хора :Д .. не обичам да ме контролират .. и да ми казват какво да правя .. мразя да ми се лигавят .. да ме лъжат .. мързелива съм .. добра приятелка .. бих направила всичко за много важен човек .. не съм от най - умните .. мразя да ме сравняват с някой друг .. ревнива съм .. мразя интриганти :Д:Д .. общо взето това е ^ ^ .. :Д:Д

Incadeptus
10-04-2012, 19:44
Зодиите нямат нищо общо .

ThePainter
10-04-2012, 20:06
Типичен овен съм - инат :D . Мразя като цяло това да има някой пред мен, за това и каквото да захвана гледам да го права перфектно. Избухлив съм често, споря за неща, в които не съм много компетентен, но пак излизам прав. Говоря преди да мисля, което ми изиграва лоша черта. Това, което искам, си го получавам. Като по - малък често се биех :D . Гледам като цяло да не съм много агресивен. Трудно може човек да спечели доверието ми. Не допускам хора до себе си лесно. Понякога съм малко нахален. Мразя да упражняват контрол върху мене или да ми казват какво да правя (това най го мразя). От време на време ми идва по някоя ненормална идея (за това не задържам и връзките си много време). Мразя монотонността. На моменти съм прекалено добър, за което после съжалявам. Готов съм на абсолютно всичко за хората, които обичам.
Това, което мразя най - много е, че като обичам, обичам с цялото си сърце и после като ми го разбият ми идва да заплача.
Ревнив съм, ама в рамките на допустимото.
Абе това е като цяло...

Doctor_Satan
10-04-2012, 21:22
Очевидно никой не разбира че умът си служи с познати матрици и схеми, чрез който да състави образи за заобикалящия свят и хората в него. В момента на попадане на информация в мозъка, умът веднага търси да прекара тази информация през вече познат филтър и така по-лесно да я анализира. От там вече информацията съставя образ, който има черти - негативни или положителни. Това е вероятно с цел, индивида да реагира по-бързо и адекватно при заплаха. Или иначе казано това е един модел на възприемане на информацията развит през еволюцията, и умът търси да уеднакви и уподоби всякаква постъпваща информация . От там, образът които се създава в човешкият ум при всяка една ситуация, е ОТРАЖЕНИЕ на заобикалящата го реалност, но самият човек е ОГЛЕДАЛОТО. От тук - това което човек проектира като образ се изкривява от съответните генетически особенности на индивида, както и на преживяванията му, изменили матриците на възприемане на информация.Затова и образите които вие проектирате като "знание" за другите и за себе си, са абсолютно изкривени и нереални, и те съответстват на това какво искате да видите, или как сте "настроени" да го видите. Според мен на базата на тази особенност на човешката психика съществуват такива измами като зодии, хороскопи и т.н. Хората могат да се припознаят във всяка характеристика, описваща ги по начина по които те се виждат, а на практика не са. Но дори и Егото да не играе роля при формирането на образа за себе си, то бягство от "изкривения образ" няма. Възможно е единствено подобряване на адекватността. Но се съмнявам че повечето пишещи тук имат някакво реално познание за себе си.

Nam3less3
10-04-2012, 23:23
В темите за зодии сигурно най-голям брой различни юзъри пишат(и то дълги постове), докато за другите теми половината няма и да ги погледнат.

Богиня
10-05-2012, 00:16
Стрелец съм. Когато ме опознаят, зодията ми си проличава от раз. /поне четивото съвпада с характера ми/
Имам приятелка, която е луда по астрологията и казва, че още щом ме е видяла е разбрала, че съм Стрелец.
/тогава не бях толкова усъвършенствана и се държах доста неадекватно, като за Стрелец де... :oops:/
Оказа се, че съм родена ден след нея.

АС ми е рак. Колкото по-голяма ставам, толкова повече си проличава. Много съм ранима и съжалителна, а това
определено не е от зодията ми.

П.С. Харесва ми да си чеша пръстите, но човекът не се определя само от зодията. /е*ати и клишето/
В този случай трябва да се вземат под внимание и зодиите на родителите, техните АС, Луни и пр., после на техните родители и т.н. и т.н., докато не стигнем до деветото коляно, дето се вика, че и още нататък.

DisappointedDreamer
10-05-2012, 08:07
Зодия: Телец
Асцедент: Стрелец
Луна: в Козирог

Не се впечатлявам лесно. Говоря това, което мисля и затова често хората ме възприемат като студена и дори злобна личност. Дипломатична съм в почти всяко отношение. Не обичам да говоря за себе си, и обикновено говоря за общи теми при нови запознанства. Не се доверявам изобщо лесно, но веднъж доверя ли се на някого, то тогава му оставам лоялна до край.

Имам железни нерви. Не се ядосвам лесно. Трупам и трупам всичко, но накрая избухвам и тогава става лошо, защото си изповръщам всичката ярост върху нечий скалп, бил то невинен или виновен :Д.
Телец съм. Ние сме зодията, която е най-големия чревоугодник. Най-склонни към напълняване сме, макар да не съм дебела :Д Обожавам храната. Обожавам да и се наслаждавам. Ям повече от колкото момчетата ми приятели. Храната ме прави щастлива, когато съм в депресия обикновено надебелявам, тъй като се обръщам към храната за утеха/спокойствие/сила.

В повечето моменти съм сериозна/дипломатична. Когато съм обаче сред добри приятели, на които вярвам, се отпускам и понякога дори лигавя. Обожавам да се смея. Пускам лафове постоянно.

Изявявам се като лидер. Не обичам да работя в група. Бързо схващам нов материал. Имам фотогенична памет. Индивидуалист съм. Голям инат съм, кажа ли нещо то задължително трябва да бъде свършено.

Но съм мързелива :Д обичам да се излежавам до късно (не да спя), да се разхождам по гащи или пижама, и да похапвам докато чета хубава книжка или гледам хубав филм.
Романтична съм, макар дефиницията ми за романтика да е малко смахната.

Нежничка душа съм отвътре, просто не всички получават шанса да ме опознаят до толкоз надълбоко.

Incadeptus
10-05-2012, 12:58
Стрелец съм. Когато ме опознаят, зодията ми си проличава от раз. /поне четивото съвпада с характера ми/
Имам приятелка, която е луда по астрологията и казва, че още щом ме е видяла е разбрала, че съм Стрелец.
/тогава не бях толкова усъвършенствана и се държах доста неадекватно, като за Стрелец де... :oops:/
Оказа се, че съм родена ден след нея.


АС ми е рак. Колкото по-голяма ставам, толкова повече си проличава. Много съм ранима и съжалителна, а това
определено не е от зодията ми.

П.С. Харесва ми да си чеша пръстите, но човекът не се определя само от зодията. /е*ати и клишето/
В този случай трябва да се вземат под внимание и зодиите на родителите, техните АС, Луни и пр., после на техните родители и т.н. и т.н., докато не стигнем до деветото коляно, дето се вика, че и още нататък.

и си Стрелец <3 <3 <3 обичам те ;д вече окончателно..А и по доскавъри или нешънъл даваха как се аправят зодиите,как правят така,че да съвпадат с всички хора ;д

Богиня
10-08-2012, 06:57
Сега ме обичаш, а до скоро беше готов да ме линчуваш, а?! :D
Стрелец, Стрелец. И съм много готина, да сме наясно! :oops: http://www.toysandlearning.co.uk/prodimages/20728-schleich-smurf-sagittarius-p.jpg
:D
Ти каква зодия си, душичке? :D /Разбрах вече, че не вярваш в зодии, ама да те питам, кво да правА.../

Rebirthing
10-11-2012, 12:40
П.С. Харесва ми да си чеша пръстите, но човекът не се определя само от зодията. /е*ати и клишето/
В този случай трябва да се вземат под внимание и зодиите на родителите, техните АС, Луни и пр., после на техните родители и т.н. и т.н., докато не стигнем до деветото коляно, дето се вика, че и още нататък.

Няма нужда от данните на родителите, човек живее сам за себе си. Само отношенията могат да бъдат прегледани чрез синастрията...

klimatronik
10-11-2012, 12:59
СкОРПИОН! НАЧАЛОТО И КРАЯ
alpha and omega!
Това беше за мен ! :D нека ви е яТ

Incadeptus
10-11-2012, 13:00
Сега ме обичаш, а до скоро беше готов да ме линчуваш, а?! :D
Стрелец, Стрелец. И съм много готина, да сме наясно! :oops: http://www.toysandlearning.co.uk/prodimages/20728-schleich-smurf-sagittarius-p.jpg
:D
Ти каква зодия си, душичке? :D /Разбрах вече, че не вярваш в зодии, ама да те питам, кво да правА.../

Стрелец съм бе сладур.Ами да,нещата бързо се променят,но нямаше да те линчувам ;д чак.Сега си те обичкам и те целувам :* Ми не съм казал,че не вярвам,но....абе не знам ::*:*:*:*:*

Dagichka
10-12-2012, 17:36
Очевидно никой не разбира че умът си служи с познати матрици и схеми, чрез който да състави образи за заобикалящия свят и хората в него. В момента на попадане на информация в мозъка, умът веднага търси да прекара тази информация през вече познат филтър и така по-лесно да я анализира. От там вече информацията съставя образ, който има черти - негативни или положителни. Това е вероятно с цел, индивида да реагира по-бързо и адекватно при заплаха. Или иначе казано това е един модел на възприемане на информацията развит през еволюцията, и умът търси да уеднакви и уподоби всякаква постъпваща информация . От там, образът които се създава в човешкият ум при всяка една ситуация, е ОТРАЖЕНИЕ на заобикалящата го реалност, но самият човек е ОГЛЕДАЛОТО. От тук - това което човек проектира като образ се изкривява от съответните генетически особенности на индивида, както и на преживяванията му, изменили матриците на възприемане на информация.Затова и образите които вие проектирате като "знание" за другите и за себе си, са абсолютно изкривени и нереални, и те съответстват на това какво искате да видите, или как сте "настроени" да го видите. Според мен на базата на тази особенност на човешката психика съществуват такива измами като зодии, хороскопи и т.н. Хората могат да се припознаят във всяка характеристика, описваща ги по начина по които те се виждат, а на практика не са. Но дори и Егото да не играе роля при формирането на образа за себе си, то бягство от "изкривения образ" няма. Възможно е единствено подобряване на адекватността. Но се съмнявам че повечето пишещи тук имат някакво реално познание за себе си.
много добре го каза :) и общо взето ми се припокрива с мнението ми за зодиите и всички тези неща, за това няма да се повтарям.
иначе се водя зодия Дева, но това за мен има нулево значение.

Богиня
10-12-2012, 18:25
Няма нужда от данните на родителите, човек живее сам за себе си. Само отношенията могат да бъдат прегледани чрез синастрията...
Мен поне родителите ми са ме възпитавали. Така че има нужда. ;)


Стрелец съм бе сладур.Ами да,нещата бързо се променят,но нямаше да те линчувам ;д чак.Сега си те обичкам и те целувам :* Ми не съм казал,че не вярвам,но....абе не знам ::*:*:*:*:*

Е, затова се разбрахме значи... :oops: До скоро не познавах нито един Стрелец, а вече знам поне 15. Включително и преди малко се запознах с един виден представител. :D Май съм на вълна Стрелци, дали не е защото рождените дни наближават? :-| Поздрави, душка! :mrgreen:

Ivaaaaa
10-27-2012, 15:00
Везни - мноого голяма романтичка съм. Обичам да съм обичана. Много разсеяна. Трудно се доверявам на човек и трудно признавам чувствата си. Предана съм, не мисля че съм способна на изневяра, а и не бих простила. Голям инат. Колкото и да обичам не бих изневерила на принципите си. Умна зодия като цяло всички, които познавам са доста интелигентни. Обичаме красивите неща и сме ценители на красотата.

Incadeptus
10-27-2012, 15:34
Мен поне родителите ми са ме възпитавали. Така че има нужда. ;)



Е, затова се разбрахме значи... :oops: До скоро не познавах нито един Стрелец, а вече знам поне 15. Включително и преди малко се запознах с един виден представител. :D Май съм на вълна Стрелци, дали не е защото рождените дни наближават? :-| Поздрави, душка! :mrgreen:

Пй милата.Благодаря <3 Наближават,наближават ;д <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 ОБИЧАМММ ТЕЕЕЕ :p :d

~The Smile~
10-27-2012, 16:09
Скорпион. Голям инат съм,винаги правя напук,действам прибързано и...съм много лоша! :D

~The Smile~
10-27-2012, 16:18
:D по-голям инат от зодия скорпион - няма!

Точно такаа!!~~
Аз винаги избухвам,когато някой ме ядоса съвсем мъничко. Връщам си го двойно,когато някой ме излъже или ми се подиграе. А когато някой ме обиди с нещо,дори и мъничко,уаауу...да се пази от мен,че ще го ужиля!!!! :D Груба съм,когато някой ми досажда. Иначе съм си кротка,когато не ме закачат.

Incadeptus
10-27-2012, 17:25
Усмивчице ще сме страхотен тандем с тебе бе мила :D Аз избухвам,почервенявам и гръм разтърсва земята без дори някой да ме ядоса,а ядоса ли ме........

Incadeptus
10-27-2012, 17:25
По-голяма злоба от мен няма мухахаха

~The Smile~
10-27-2012, 21:39
Усмивчице ще сме страхотен тандем с тебе бе мила :D Аз избухвам,почервенявам и гръм разтърсва земята без дори някой да ме ядоса,а ядоса ли ме........

Съвпадение,а!!~ :)

amaz1nG
11-01-2012, 21:02
Водолей съм. Обичам свободата . Мразя да ми казват к'во да правя. Не ми харесват интригите и клюкарските истории... Обичам любовта ( ^^ ) .. Силно вярвам в силата на мисълта и в себе си.. От части непредсказуем съм .. Дива и свободна душа <3

HellYeah92
11-03-2012, 13:29
Скорпион .. типичен за зодията .. потаен , директен , груб и същевременно чувствен .. ;)

klimatronik
11-06-2012, 20:40
А октомврийски или ноемврийски скорпиони сте?

Ambiguous
11-06-2012, 21:15
Козирог, макар че това няма никакво значение.
Не виждам как месеца през който си роден определя характера ти,
Зодиите са в най-добрия случай някаква обща тема за която може да говориш с всекиго.
По-рано в развитието на човекшата циливизация зодиакалните знаци е възможно да са имали по-голямо значение
след като населението е било по-набожно и силно трациолистично, чел съм съвсем малко по темата,
но си спомням, че имаше вторични зодиакални знаци и прочие, което ме навежда на мисълта, че това средство е използвано да оправдаеш очакванията си към даден индивид.

konan7
11-07-2012, 12:19
Аз съм рак :)
Голям егоист :D:D:D

Amore-Mio*
11-11-2012, 13:16
Козирог съм.

Определено, ако съм попаднала на правилната информация за тая зодия, то тогава наистина описанието на зодията отговаря за мен.

Иначе съм:
Инат. Добра. Забавна. Сериозна. Умна. Целеустремена и амбициозна. Романтична. Влекат ме разни изкуства. И така нататък. Като цяло това е.

Но всеки човек си е строго индивидуален и надали зодиите играят някаква роля при сформирането, та и след това върху характера на даден човек.

Incadeptus
11-11-2012, 14:27
Обичам те аморе-миооооо <3

Nam3less3
11-11-2012, 16:37
Зодиите са първични окултни работи от които нито християните, нито даже и окултистите се интересуват, т.е. са за псевдоинтелектуалци или за entertainment

Doctor_Satan
11-11-2012, 16:41
Как бе деба никой не написа негативните си качества, а всеки само се хвали..... Бахти нещастниците.


Инат
Не си инат защото много пъти съм те провокирал и ти обикновено не отговаряш, а ако случайно отговориш то отговора ти ще е някакъв скалъпен и компромисен....

Добра
Тук не знам.

Забавна
Хуморът ти е плосък и малоумен.

Сериозна
Пляскаш простотии във форума където ти скимне, ей така профилактично. Сериозна си само в простотията си.

Умна„
Ахахаххахахаха, тъпа си като манастирска гугутка. Нищо лично, просто малоумието ти е безгранично. Не знам кой те е излъгал че си умна.

Романтична.
Типичен курволяк си, дето се мисли за романтична, пък накрая се оказва че си прост курволяк... Нищо ново под слънцето. Само като отворя фейсбука и виждам стотици "романтички" като теб . И после ги чувам как си говорят коя с кой се е наебала.
И чак пък си позволяваш да се преструваш на интелигентна и възпитана, а простата курволящина си личи от километри....

Nam3less3
11-11-2012, 16:59
Doctor_Satan дефинира псевдоинтелигентните кифли-зодиачки които имах предвид.

defender
11-11-2012, 17:04
....
докторе, защо слагаш всички "романтични" момичета под общ знаменател.
не мислиш ли че е доста наивно

ПП: а може ли да кажеш какво точно разбираш под израза цитирам "типичен курволяк".

Doctor_Satan
11-11-2012, 17:18
Ще ти отговоря някой друг път.

Incadeptus
11-11-2012, 17:24
Докторе не я обиждай,защото аз я уважавам и тя беше единствената,която ме дефинира правилно донякъде като личност.Аз не съм забелязал нещата,които ти написа :(

JoLLiE92
11-11-2012, 17:24
Скорпион. Типичен и абсолютен.

Doctor_Satan
11-11-2012, 17:30
Докторе не я обиждай,защото аз я уважавам и тя беше единствената,която ме дефинира правилно донякъде като личност.Аз не съм забелязал нещата,които ти написа :(

И ти ли си козирог?

Incadeptus
11-11-2012, 17:37
Аз съм стрелец,змиеносец :

klimatronik
11-11-2012, 19:04
Как бе деба никой не написа негативните си качества, а всеки само се хвали..... Бахти нещастниците.


Не си инат защото много пъти съм те провокирал и ти обикновено не отговаряш, а ако случайно отговориш то отговора ти ще е някакъв скалъпен и компромисен....

Тук не знам.

Хуморът ти е плосък и малоумен.

Пляскаш простотии във форума където ти скимне, ей така профилактично. Сериозна си само в простотията си.

Ахахаххахахаха, тъпа си като манастирска гугутка. Нищо лично, просто малоумието ти е безгранично. Не знам кой те е излъгал че си умна.

Типичен курволяк си, дето се мисли за романтична, пък накрая се оказва че си прост курволяк... Нищо ново под слънцето. Само като отворя фейсбука и виждам стотици "романтички" като теб . И после ги чувам как си говорят коя с кой се е наебала.
И чак пък си позволяваш да се преструваш на интелигентна и възпитана, а простата курволящина си личи от километри....

започни да общуваш в реалния свят с хората ..

klimatronik
11-11-2012, 19:05
Зодиите са първични окултни работи от които нито християните, нито даже и окултистите се интересуват, т.е. са за псевдоинтелектуалци или за entertainment

спри да ръсиш умопомрачени глупости

Elli *
11-11-2012, 19:10
Стрелец
Често лъжа, искам все да става моето, искам свобода, мразя когато някой ревнува или ме притиска ..
Типичен стрелец горе- долу

Nam3less3
11-11-2012, 19:18
спри да ръсиш умопомрачени глупостиТака стоят нещата, сори ако не ти харесват. Друго обяснение ли имаш?

FuCKkK13
11-11-2012, 19:21
рак ... инат,чувствителна, дали разбирам от бъзик зависи от настроението ми ,може да се каже че имам чувство за хумор ,понякога от нищото правя много и обикновено се засягам,плямпам особено много, срамежлива съм,мразя да ме критикуват и рядко го приемам въпреки че вътрешно си взимам поука,обичам да споря и даже и да не съм права споря като детенце на 5 годинки,добра съм с хората по принцип,освен ако не ми се качат на главата,казвам всичко на хората - и добро и лошо, сдържана съм откъм държание,но трябва ли да кажа на някой нещо не мога да изтърпя.. ако трябва в 2 вечерта ще го събудя и ще му кажа,не обичам надутите хора,хора с огромно самочувствие дори и да има покритие, самочувствието ми е нормално,не съм особено стъпила на земята и .. абе много има,но ме мързи да пиша.. и ндам.. много много често са ме бъркали с риби - незнайно защо ..най лошото е че търпя много,но кипне ли ми всичкото го изтърсвам наведнъж

FuCKkK13
11-11-2012, 19:23
а да.. и като се ядосам много бързо ми минава

Incadeptus
11-11-2012, 19:27
Оф как не разбрахте,че зодиите са по-големи глупости и от религията и толкова много хора се хващат.Направили са ги толкова добре,толкова психологично,че за всеки да е вярно ;д

FuCKkK13
11-11-2012, 19:30
Оф как не разбрахте,че зодиите са по-големи глупости и от религията и толкова много хора се хващат.Направили са ги толкова добре,толкова психологично,че за всеки да е вярно ;д

и аз не вярвам но в темата пише опишете се.. и аз се описвам - изобщо не знам дали ми съвпада със зодията щото са ме бъркали с риби 8-)

Doctor_Satan
11-11-2012, 19:35
започни да общуваш в реалния свят с хората ..

http://wikicedia.net/images/e/e0/Umad.jpg

Ambiguous
11-11-2012, 19:38
Как бе деба никой не написа негативните си качества, а всеки само се хвали..... Бахти нещастниците.


След като прочетох коментара на Аморе Мио се готвех да напиша това и видях, че вече си отговорил, направо ми секна кефа...
Единствената утеха която ми остава е да напиша "+1", но понеше съм козирог и съм инат - няма...Изглежда, че зодиака винаги е прав...

Doctor_Satan
11-11-2012, 19:47
и аз не вярвам но в темата пише опишете се.. и аз се описвам - изобщо не знам дали ми съвпада със зодията щото са ме бъркали с риби 8-)

Оффф заеби това дали описанието ти съвпада със зодията..... въпросът който трябва да си зададеш е : Описанието ти съвпада ли с това, което действително си?
Към всички 14-18 годишни пикли тук: Наистина ли си мислите, че знаете кои всъщност сте? Хахахахаха! 95% от човешките действия, мисли, поведение и всичко останало се определя от подсъзнанието, от несъзнателното. Нарича се така защото не можете да го осъзнаете. В умът ви действат хиляди пътеки на мисълта, хиляди механизми, мисловни връзки, инстинктивно или умишлено заложени схеми и модели на мислене, асоциации и т.н и т.н. Цял живот не стига на умни хора, за разберат кои всъщност са, какво наистина определя действията им..... А вие дрисливи 15 годишни кифли си мислите че знаете нещо за себе си? Че имате положителни страни, че сте умни, прозорливи, с благороден характер? Буахахаха. Какво откровенно лицемерие и избиване на комплекси.

FuCKkK13
11-11-2012, 19:56
ами в съзнателен живот съм вече - не съм на 5,което според мен е достатъчно за да мога да си правя някакви сравнения със заобикалящия ме свят и да си правя изводи.. + че повечето неща,които написах са ми ги казвали странични хора...

Doctor_Satan
11-11-2012, 20:09
Аз съм козирог и съм просто поредния нещастник в интернет, нямам много положителни качества, мързелив съм, постоянно лъжа останалите, имам много извратени фетиши и влечения, имам няколко "Личностни разстройства" - Антисоциален, шизоиден, параноиден, нарцисист... Не съм много забавен, повечето ми шеги не струват. Нямам амбиции. Не съм "душа човек", не съм в центъра на компанията, мразя хората и света. Хората също ме мразят.Общо взето съм малък, злобен човек.

Just because I can.....

http://s3-ak.buzzfeed.com/static/enhanced/terminal01/2011/6/27/18/enhanced-buzz-15531-1309213752-45.jpg

klimatronik
11-12-2012, 14:03
Не съм много забавен, повечето ми шеги не струват., не съм в центъра на компанията, Хората също ме мразят.



Я пак помисли хахха :D
Не си бил забавен , не сме те обичали , НЕ СИ БИЛ В ЦЕНТЪРА НА КОМПАНИЯТА ? :D

klimatronik
11-12-2012, 14:04
Така стоят нещата, сори ако не ти харесват. Друго обяснение ли имаш?

спри да се излагаш

klimatronik
11-12-2012, 14:12
и аз не вярвам но в темата пише опишете се.. и аз се описвам - изобщо не знам дали ми съвпада със зодията щото са ме бъркали с риби 8-)

Бъркат те ,защото и рибите са воден знак, а и те толкова са чели и учили
Тази наука не е проста и не зависи само от зодията ти, а и от асцедента ти и други неща
И все пак всеки е различен , както няма две еднакви листа в природата
Принципно за раците е характерно по -голямата чувствителност

Nam3less3
11-12-2012, 14:52
спри да се излагашКое не е вярно от това което казах и имаш ли други аргументи?
Даже и наука не е, просто хората се увличат по най-елементарните и лесни неща, стига става за смях.
Освен плиткоумници и псевдоинтелектуалци не съм чувал друг да застава зад зодиите, а и това са неща окултисти и духовни хора най-малкото, ако не вярваш в тия неща нямаш работа при зодиите.

FuCKkK13
11-12-2012, 15:00
Бъркат те ,защото и рибите са воден знак, а и те толкова са чели и учили
Тази наука не е проста и не зависи само от зодията ти, а и от асцедента ти и други неща
И все пак всеки е различен , както няма две еднакви листа в природата
Принципно за раците е характерно по -голямата чувствителност

нда... в повечко ни идва.. даже много в повече

defender
11-12-2012, 15:05
Кое не е вярно от това което казах и имаш ли други аргументи?
Даже и наука не е, просто хората се увличат по най-елементарните и лесни неща, стига става за смях.
Освен плиткоумници и псевдоинтелектуалци не съм чувал друг да застава зад зодиите, а и това са неща окултисти и духовни хора най-малкото, ако не вярваш в тия неща нямаш работа при зодиите.
определено някои хора са така запалени по хърлюскопите, защото те често им галят гордостта със сладки приказки.

хороскопите скопяват умствено хората - (хоро-скопи).

klimatronik
11-12-2012, 15:15
Кое не е вярно от това което казах и имаш ли други аргументи?
Даже и наука не е, просто хората се увличат по най-елементарните и лесни неща, стига става за смях.
Освен плиткоумници и псевдоинтелектуалци не съм чувал друг да застава зад зодиите, а и това са неща окултисти и духовни хора най-малкото, ако не вярваш в тия неща нямаш работа при зодиите.
Колкото е религията, толкова са и зодиите
Всеки има право в каквото си иска да вярва
В крайна сметка много от знанията на човечеството се оказват грешни ,но има нещо ,което крепи вселената и нещо,което хората не могат да го осъзнаят и разгадаят

klimatronik
11-12-2012, 15:17
нда... в повечко ни идва.. даже много в повече

Така е
Всичките ми приятели и познати зодия рак са изключително чувствителни и дори за наранената мравка им става жално .;d

defender
11-12-2012, 15:22
Колкото е религията, толкова са и зодиите
Всеки има право в каквото си иска да вярва
колкото е хляба, толкова е и отровата.
всеки има право, каквото си иска да яде.

Nam3less3
11-12-2012, 15:23
Колкото е религията, толкова са и зодиите
Всеки има право в каквото си иска да вярва
В крайна сметка много от знанията на човечеството се оказват грешни ,но има нещо ,което крепи вселената и нещо,което хората не могат да го осъзнаят и разгадаятЗодиите са глупост в сравнение с религията, иначе не може да вярваш в квото си искаш, освен ако не си глупав или не знам какъв. Има си известен брой авторитетни вярвания, останалото са секти, безсмислици, безпочвени измислици и лични съчинения. Не можеш ей така да си вярваш избирателно в това или онова.
Астрологията не е нито за атеисти, нито за християни.

Doctor_Satan
11-12-2012, 15:24
Я пак помисли хахха :D
Не си бил забавен , не сме те обичали , НЕ СИ БИЛ В ЦЕНТЪРА НА КОМПАНИЯТА ? :D

Придадох си повечето от тези качества за да изтъкна иронията.... Изобщо не разбра ли че поста ми беше ироничен? Ама ти наистина си малоумен, нали?

Ето затова шегите ми не струват - Защото винаги се намира някой първосигнален олигофрен като теб, който да не разбере хумора ми.

klimatronik
11-12-2012, 15:26
ПФФ по тази твоя логика само БИБЛИЯТА е цялата истина
Според мюсюлманите - КОРАНЪТ
Според будистите - йогата
Ама нищо не е доказано , нали? И всички си мислят ,че тяхното е праведното пфф

klimatronik
11-12-2012, 15:28
Придадох си повечето от тези качества за да изтъкна иронията.... Изобщо не разбра ли че поста ми беше ироничен? Ама ти наистина си малоумен, нали?

Ето затова шегите ми не струват - Защото винаги се намира някой първосигнален олигофрен като теб, който да не разбере хумора ми.
абеее ейй тръткоо второсигнална
Един път каза нещо вярно и сега се отнасяш :D

klimatronik
11-12-2012, 15:30
Астрологията не е нито за атеисти, нито за християни.

Да прав си!
Тя е за всички . ":)

Nam3less3
11-12-2012, 15:35
ПФФ по тази твоя логика само БИБЛИЯТА е цялата истина
Според мюсюлманите - КОРАНЪТ
Според будистите - йогата
Ама нищо не е доказано , нали? И всички си мислят ,че тяхното е праведното пффНищо не разбираш, щом говориш за доказателства. Няма значение какво си мислят, но това са авторитетни вярвания.
И астрологията не е за свободните хора най-малкото. Аз не съм чул в интелигентна среда някой да е споменавал нещо от нея, само фейсбук интелектуалците.

Doctor_Satan
11-12-2012, 15:38
абеее ейй тръткоо второсигнална
Един път каза нещо вярно и сега се отнасяш :D

Оффф мърщо простодушна, защо ми е да пиша негативните си качества, ако нямах за цел да ви покажа колко сте лицемерни? То бива да си малоумен ама чак пък толкова!!!!!!

И да, някой от тези неща са верни. Имам няколко личностни отклонения, имам и доста извратена психика. Но с другите неща преувеличих нарочно, за да ви дразня че съм единствения който се изказва негативно за себе си. И ти олигофрен веднага си помисли, че казвам истината само и само за да отговоря на темата. Целта на постта ми беше друга, ама на теб не ти стигна акъла да го видиш. Ти си прост, мизерен, плебейски плъх, с жалките претенции за нещо повече.... отвращаваш ме.

klimatronik
11-12-2012, 15:41
Nam3less3
аре докажи го ?
Да ви имам в мозъците всички
Та за това сега ще слагат за нов патриарх този най -голям варненски мафиот -Кирил ,който кара кола за 1 милион лв и е правил косур нелегални сделки
Те повечето станаха такива - псевдо попчета

Nam3less3
11-12-2012, 15:42
Nam3less3
аре докажи го ?
Да ви имам в мозъците всички
Та за това сега ще слагат за нов патриарх този най -голям варненски мафиот -Кирил ,който кара кола за 1 милион лв и е правил косур нелегални сделки
Те повечето станаха такива - псевдо попчетаЦърквата е човешка институция, не е от ангели. И това няма общо със зодиите и авторитета на християнството, църквата повече го е уронвала отколкото да го поддържа даже(особено католическата).

klimatronik
11-12-2012, 15:45
Оффф мърщо простодушна, защо ми е да пиша негативните си качества, ако нямах за цел да ви покажа колко сте лицемерни? То бива да си малоумен ама чак пък толкова!!!!!!

И да, някой от тези неща са верни. Имам няколко личностни отклонения, имам и доста извратена психика. Но с другите неща преувеличих нарочно, за да ви дразня че съм единствения който се изказва негативно за себе си. И ти олигофрен веднага си помисли, че казвам истината само и само за да отговоря на темата. Целта на постта ми беше друга, ама на теб не ти стигна акъла да го видиш. Ти си прост, мизерен, плебейски плъх, с жалките претенции за нещо повече.... отвращаваш ме.
ела ме цуни отзад
разбрахте пикльовец, но това е тиин форум и тука просто повечето хора си правят шеги и кефа с цел да става забавно
Ти кат нямаш самочувствие и не разбираш за ко иде реч не си вдигай кръвното налягане толкова !:D

klimatronik
11-12-2012, 15:49
Църквата е човешка институция, не е от ангели. И това няма общо със зодиите и авторитета на християнството, църквата повече го е уронвала отколкото да го поддържа даже(особено католическата).

И го е правила това от самото начало
Но не ни даде точно и ясно обяснение защо зодиите да са измислица?
Вярно е ,че има много въшкари ,които се възползват от това,само и само да вземат парите на хората ,но това нищо не доказва

Doctor_Satan
11-12-2012, 15:50
Та за това сега ще слагат за нов патриарх този най -голям варненски мафиот -Кирил ,който кара кола за 1 милион лв и е

Ето какво причиняват медиите на хората.... на тъпите хора по точно. Преди време стана голям скандал с тоя митрополит Кирил и неговия супер луксозен Линкълн..... И какво става, новината се разпространява а хора като klimatronik си измислят глупости. ЛИНКЪЛНА НЕ Е СКЪПА КОЛА ИДИОТ ТАКЪВ. ЧИСТО НОВ ЛИНКЪЛН ОТ 2012 СТРУВА ПО МАЛКО ОТ 40 000 ДОЛАРА, КОЕТО ЗА НОВА ЛУКСОЗНА КОЛА СИ Е НАПРАВО СМЕШНА ЦЕНА!!!!!!! ОБАЧЕ ПРОСТИЯ ТИ СЕЛЯНДУРСКИ УМ КАТО НЕ Е ВИЖДАЛ ЛИНКЪЛН И ВЕДНАГА ЗАПОЧВА С ГЛУПОСТИТЕ СИ ЧЕ КОЛАТА СТРУВАЛА 1 000 000. ТЪП СИ ДО МОЗЪКА НА КОСТИТЕ!!!!!!! Просто с тоя си пост синтезира цялото величие на човешката глупост. Умри в лайна!

Nam3less3
11-12-2012, 15:51
И го е правила това от самото начало
Но не ни даде точно и ясно обяснение защо зодиите да са измислица?
Вярно е ,че има много въшкари ,които се възползват от това,само и само да вземат парите на хората ,но това нищо не доказва
Може да не са измислица, но не са полезни, нито подходящи, нито могат да се тълкуват както трябва от хората(освен ако не са се посветили в тия неща, все пак това е целта), и освен за забава, нямат практически смисъл нито за християните, нито за атеистите.

defender
11-12-2012, 15:53
и доколкото разбрах, автомобила е бил дарение за църквата.

klimatronik
11-12-2012, 15:57
Ето какво причиняват медиите на хората.... на тъпите хора по точно. Преди време стана голям скандал с тоя митрополит Кирил и неговия супер луксозен Линкълн..... И какво става, новината се разпространява а хора като klimatronik си измислят глупости. ЛИНКЪЛНА НЕ Е СКЪПА КОЛА ИДИОТ ТАКЪВ. ЧИСТО НОВ ЛИНКЪЛН ОТ 2012 СТРУВА ПО МАЛКО ОТ 40 000 ДОЛАРА, КОЕТО ЗА НОВА ЛУКСОЗНА КОЛА СИ Е НАПРАВО СМЕШНА ЦЕНА!!!!!!! ОБАЧЕ ПРОСТИЯ ТИ СЕЛЯНДУРСКИ УМ КАТО НЕ Е ВИЖДАЛ ЛИНКЪЛН И ВЕДНАГА ЗАПОЧВА С ГЛУПОСТИТЕ СИ ЧЕ КОЛАТА СТРУВАЛА 1 000 000. ТЪП СИ ДО МОЗЪКА НА КОСТИТЕ!!!!!!! Просто с тоя си пост синтезира цялото величие на човешката глупост. Умри в лайна!

И ТИ НЕЩО НЕ РАЗБРА ИРОНИЯТА ? ТЪПО КОПЧЕ КАК МОЖЕ ДА СИ ПОМИСЛИШ ,ЧЕ НАИСТИНА съм си мислил ,че КОЛАТА Е 1 МИЛИОН ?
Ти бавен ли си? А и 40 000 лв малко ли ?
На всичко от горе ,ако беше само колата нямаше да пиша
Не ми говори за медии ,защото много добре знам как преувеличават и манипулират народа
Кон да ти се изпикае в устенцата! :D

klimatronik
11-12-2012, 16:00
Може да не са измислица, но не са полезни, нито подходящи, нито могат да се тълкуват както трябва от хората(освен ако не са се посветили в тия неща, все пак това е целта), и освен за забава, нямат практически смисъл нито за християните, нито за атеистите.
Както вече казах е сложна наука и не бива да се вярва за щяло и нещяло
Тези хороскопи ,които ги дрънчат по телевизията са пълна глупост
В интернет също всякакви хора пишат глупави характеристики
Не трябва да се вживяваш много
не е за всеки!

klimatronik
11-12-2012, 16:02
и доколкото разбрах, автомобила е бил дарение за църквата.
сега остава на купола да построят и хеликоптерна площадка ;d

Doctor_Satan
11-12-2012, 16:06
И ТИ НЕЩО НЕ РАЗБРА ИРОНИЯТА ? ТЪПО КОПЧЕ КАК МОЖЕ ДА СИ ПОМИСЛИШ ,ЧЕ НАИСТИНА КОЛАТА Е 1 МИЛИОН ?
Ти бавен ли си? А и 40 000 лв малко ли ?
На всичко от горе ,ако беше само колата нямаше да пиша
Не ми говори за медии ,защото много добре знам как преувеличават и манипулират народа
Кон да ти се изпикае в устенцата! :D
Ти си невъзможно тъп. Отказвам се....
http://gifsforum.com/images/gif/i'm%20out%20of%20here/grand/im-out-of-here-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-348.gif

klimatronik
11-12-2012, 16:10
Ти си невъзможно тъп. Отказвам се....
http://gifsforum.com/images/gif/i'm%20out%20of%20here/grand/im-out-of-here-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-348.gif

А така ! Хвърляй се ! Щом не може да разбереш ,че не всички свещеници са ангели както казаха по долу !
Нямам предвид лично Кирил, ма ти не можеш да проумееш

FuCKkK13
11-12-2012, 16:54
точно се чудих какъв филм да гледам 8-)

roselalonde
11-28-2012, 10:55
Пък аз мислех, че е тема за зодиите и прочие... о.о

fenikss_
12-01-2012, 06:32
Рак съм.
Характера ми е типичен за рака с малки изключение.
Много съм власта,ревнива и всичко обичам да държа под контрол. :D
Не съм разхвърляна,напротив,при мен всичко е под игла и конец.
Не съм разсеяна, имам орлов поглед. :D

Incadeptus
12-01-2012, 10:19
Колкото е религията, толкова са и зодиите
Всеки има право в каквото си иска да вярва
В крайна сметка много от знанията на човечеството се оказват грешни ,но има нещо ,което крепи вселената и нещо,което хората не могат да го осъзнаят и разгадаят

БРАВО :)

granger
12-01-2012, 12:54
Доскоро не вярвах в зодии и продължавам да съм леко скептична,но имайки предвид ,че съм зодия лъв,повече от определенията за мен съвпадат...като се замисля са си абсолютно вярни нещата.

Incadeptus
12-01-2012, 15:58
Пише се верни и ти го казвам,за да не аправиш повече грешки,а не защото се мисля за велик и умен.А и така са ги направили зодиите,че всичко да е вярно

bijou
12-01-2012, 17:52
Аз съм си типичен Лъв (:

granger
12-02-2012, 18:25
Знам,бе,просто все го бъркам от бързотия. Може и така да е. Може би така са нагласени,но има нещо,което ме кара да вярвам в някаква степен.

Doom_Stalker
12-02-2012, 21:39
http://www.vbox7.com/play:e31482f7&start=122

npp
12-03-2012, 11:43
астрологията е наука основаваща се на механизъм от царството на човешката(666) религия, като всъщност чрез нея лукавия просто се опитва да установи и прогнозира определени неща, а след това да превърне колкото се може повече от тях в реален факт, и това с цел да накара човеците да уповават на неговото царство отклонявайки ги по този начин от естеството, което имат в истинският Бог, например, ако някой повярва силно в астрологията, в един момент астрологичните "звезди"(а това са лъжливи духове) могат да предвещаят нещастие/гибел и така на същият човек да бъде устроена гибелна клопка, а най-малкото астрологията е вяра в една система от възможни събития случващи се не според правдата, а просто според безпричинно и случайно стечение на обстоятелствата, нещо като статистически данни обаче чрез духовна власт и сила от "тъмнината"

Incadeptus
12-03-2012, 13:05
НЯМА НИЩО ГРЕЙНДЖИ :)

norm12
12-03-2012, 13:12
Здравейте :)
Аз съм зодия скорпион тоест е водна зодия.Моя темперамент е флегматичен(прикрито пасивен).Според класификацията на К.Юнг съм интроверт.Обичам повече да обмислям нещата,малко говоря пред другите,ако кажа нещо то означава че ще бъде истинско важно.Оценям хората по тяхната вътрешност а не външност.
Ако трябва да бъда честен на 100 процента моя проблем е че говоря много малко с другите а искам да говоря повече с тях,трудно ми е да намеря ситуаций да говоря с тях имам трудности да намеря общ език.Мога да изслушвам другите без да ги прекъсвам защото знам, че изслушването до край е много важна част от комуникацията между хората.
В повечето случай когато другите говорят не мога да се вмъкна в разговора защото трябва да ги прекъсна(което е неправилно) или да изчакам единия човек да си свърши мисълта,но тогава друг започва да говори и така почти до безкрайност.
По принцип знам че всеки човек иска работа,семейство, секс,любов и просто подкрепа от другите.
Ще помоля са един съвет :
по принцип жените искат изслушване, любов,внимание,разбиране,с чувствие и подкрепа искат равностойни битки(партньорства) с мъжете нали така.Вие жените откъде сте се научили да изслушвате(аз съм мъж и съм се научил от един център за обществена подкрепа в моя град).
Моя заключителен въпрос е значението на общуването са жените , жените по какво оценят мъжете и как да разговарям нормално с тях.
послепис : извинявам се за написания роман,благодарен съм на всеки който го е прочел и си е направил някакви поуки :)

JoLLiE92
12-03-2012, 20:19
Кога си роден?
Аз съм скорпион и съм холерик, нервна съм, избухлива на моменти, на моменти най-спокойният човек на света, харесвам чилаут, ароматни свещи, да гледам морето и т.н. , но ако съм изнервена и някой ме настъпе - после ще го лежа. Изключително зла мога да бъда. Просто зла, жестока. Мога да бъда и съм страхотен приятел за най-близките ми, но съм и голям хейтър за който ме подразни и не спестявам никому нищо. При мен всичко е на крайности. Изключително импулсивна, животинска, страстна ... но и ледена мога да бъда. Самовлюбена съм, държа винаги да става на моята и винаги последната дума да е моята, обичам да споря в културни спорове, не селски махленски караници.
Преди бях много свита, срамежлива .. после изведнъж реших да променя това и съм станала леко арогантна и саркастична.

Doom_Stalker
12-03-2012, 21:19
На някой прави ли му впечатление как това е може би най-актуалната тема в този раздел...? И най-интересното е, че в тази тема пишат хора, които по принцип не пишат в този раздел. Това съм го забелязал и в други теми, където основната задача е някой да опише себе си. Странно защо, но всеки изпитва непримиримото желание да описва себе си.... Никой не го интересуват религиозните спорове или философските противопоставяния...Неее, но когато стане въпрос всеки да опише себе си, изведнъж всичко живо се втурва да пише. Причината за всичко това?
Много просто.... тук хората просто пишат своя "идеален АЗ", така както те го виждат. Оставете глупостите със зодиите - никой не чете хороскопи и вярва в зодии заради астрологични зависимости и схеми.... Напротив, зодиите са толкова популярни, именно защото дават на хората характеристиките, които те винаги са искали да притежават.... И всеки е готов да приеме каквото е написано в зодията му, защото там лоши неща не пише.Направено е така, че винаги да са положителни в един или друг аспект. В зодиите хората виждат една проекция на своето "благородно" изживяване, на своята "по -добра версия" за себе си - тук всеки може да се види и опише като - Импулсивен, страстен, със силен характер и т.н. И всеки може да се изживява като тези неща. А в цялата тая работа си проличава детското подражание и опитите на хората да си присвоят някакви черти като свои, да се асоциират с тях и така да се изживяват с тях - като че ли тези черти действително са техни... А те дефакто са си измислица - Нещо което са прочели за тях, харесало им е и са решили да се идентифицират с него. И когато човек чете характеристиките на своята зодия и прочете някаква хубава черта за себе си, веднага умът му се връща в миналото за да търси потвърждение на тази красива лъжа.... оттам нататък всичко е стъкмистика и всеки си изкривява фактите, като непрестанно се старае да доказва тази лъжа и да я направи истина. Защото една лъжа за да съществува тя трябва постоянно да се предоказва. И точно това правите тук вие, които се описвате. Вие имате нужда постоянно да предоказвате своята малка красива лъжа, за да не рухне тя като къщичка от карти .... Изобщо всичките ви "образи", всичките ви "изживявания като нещо" и "влизания в роля" и всичките характеристики които си приписвате изискват постоянно търсене на аргументи в подкрепа на тези образи. Защото само чрез постоянно търсене, чрез постоянно доказване, изричане, и вярване вие можете да поддържате изкуствено създадените си образи и да се чувствате велики в изживяването им. Това са Образите на вашето уж обективно "АЗ", което обаче в крайна сметка си проличава колко е субективно. Също толкова субективни са и всичките глупости с които се идентифицирате.

Nam3less3
12-04-2012, 09:47
И аз хейтнах по-рано в темата с такива доводи, но впечатление прави как всеки въобще не чете другите постове ами влиза само да напише нещо за великия себе си и повече не влиза.

norm12
12-04-2012, 15:20
Роден съм на 21 Ноември (тоест на границата между Скорпион и Стрелец) :)
ще искам да ти задам няколко въпроса :
Първо един хипотетичен въпрос:
мъж и жена са излезли на кино,след това техен общ познат ги пита как са прекарали в киното.Въпроса е следния:
кой от двамата ще отговори по добре с повече думи по задълбочено по въпроса и защо ?
1.За теб кое е по важно естествеността на човека или неговите маски?
2.За теб кое е по важно общуването или действията ?
3. Къде се научи да изслушваш хора (тук ще си призная това го научих от един център за обществена подкрепа в моя град в който съм ходил преди) ?

norm12
12-04-2012, 15:22
4.По какво оценяш хората (мъжете) около себе си ?
5.Например говориш с приятел и приятелка:
с кого от двамата ще говориш повече,тоест е от кого от двамата ще очакваш да те изслуша внимателно до край без да те прекъсва (този въпрос леко се припокрива с хипотетичния въпрос който е по горе) ?
6.Значението на изслушването са жените?
И последния въпрос:
7.Значението на разговора са жените?
послепис :извинявай ако ти се натрапвам,но просто в момента се нуждая от съвет имам нужда да видя външна гледна точка по тези неща за да сравня дали моето мнение по тези въпроси е вярно или грешно :)

JoLLiE92
12-04-2012, 15:48
Към кого това? :)
Аз на половината не мога да отговоря ;д

Nam3less3
12-04-2012, 16:17
На някой прави ли му впечатление как това е може би най-актуалната тема в този раздел...? И най-интересното е, че в тази тема пишат хора, които по принцип не пишат в този раздел. Това съм го забелязал и в други теми, където основната задача е някой да опише себе си. Странно защо, но всеки изпитва непримиримото желание да описва себе си.... Никой не го интересуват религиозните спорове или философските противопоставяния...Неее, но когато стане въпрос всеки да опише себе си, изведнъж всичко живо се втурва да пише. Причината за всичко това?
Много просто.... тук хората просто пишат своя "идеален АЗ", така както те го виждат. Оставете глупостите със зодиите - никой не чете хороскопи и вярва в зодии заради астрологични зависимости и схеми.... Напротив, зодиите са толкова популярни, именно защото дават на хората характеристиките, които те винаги са искали да притежават.... И всеки е готов да приеме каквото е написано в зодията му, защото там лоши неща не пише.Направено е така, че винаги да са положителни в един или друг аспект. В зодиите хората виждат една проекция на своето "благородно" изживяване, на своята "по -добра версия" за себе си - тук всеки може да се види и опише като - Импулсивен, страстен, със силен характер и т.н. И всеки може да се изживява като тези неща. А в цялата тая работа си проличава детското подражание и опитите на хората да си присвоят някакви черти като свои, да се асоциират с тях и така да се изживяват с тях - като че ли тези черти действително са техни... А те дефакто са си измислица - Нещо което са прочели за тях, харесало им е и са решили да се идентифицират с него. И когато човек чете характеристиките на своята зодия и прочете някаква хубава черта за себе си, веднага умът му се връща в миналото за да търси потвърждение на тази красива лъжа.... оттам нататък всичко е стъкмистика и всеки си изкривява фактите, като непрестанно се старае да доказва тази лъжа и да я направи истина. Защото една лъжа за да съществува тя трябва постоянно да се предоказва. И точно това правите тук вие, които се описвате. Вие имате нужда постоянно да предоказвате своята малка красива лъжа, за да не рухне тя като къщичка от карти .... Изобщо всичките ви "образи", всичките ви "изживявания като нещо" и "влизания в роля" и всичките характеристики които си приписвате изискват постоянно търсене на аргументи в подкрепа на тези образи. Защото само чрез постоянно търсене, чрез постоянно доказване, изричане, и вярване вие можете да поддържате изкуствено създадените си образи и да се чувствате велики в изживяването им. Това са Образите на вашето уж обективно "АЗ", което обаче в крайна сметка си проличава колко е субективно. Също толкова субективни са и всичките глупости с които се идентифицирате.То човек ако чете характеристики на зодиите без да знае кои качества към коя зодия приспадат(т.е. не пише името на зодията), няма да знае за коя се отнася. Все едно някой с главоболие да тръгне да търси симптоми и диагнози в нета и ще стигне до заключението, че има тумор на мозъка.
Много ми е интересно примерно някой дето ей тъй пише ква му била зодията и колко съвпадал с нея и бил хубав, да речем че е зодия водолей, но му дадем характеристиките на зодия рак(а да напишем, че се отнасят за водолей), дали ще се обърка или щом е хубаво значи се отнася за него.
Във всички случаи има доста по-интересни и важни теми за дискусии отколкото low-level астрология, целта на форума не е всеки да си описва малката личност и това колко качества имал, как не им омръзва на хората да говорят за себе си не знам, нито на някой му пука. Отделно повечето потребители далеч не са интересни, нито пишат интересно.

Doom_Stalker
12-04-2012, 16:36
То човек ако чете характеристики на зодиите без да знае кои качества към коя зодия приспадат(т.е. не пише името на зодията), няма да знае за коя се отнася. Все едно някой с главоболие да тръгне да търси симптоми и диагнози в нета и ще стигне до заключението, че има тумор на мозъка.
Много ми е интересно примерно някой дето ей тъй пише ква му била зодията и колко съвпадал с нея и бил хубав, да речем че е зодия водолей, но му дадем характеристиките на зодия рак(а да напишем, че се отнасят за водолей), дали ще се обърка или щом е хубаво значи се отнася за него.
Във всички случаи има доста по-интересни и важни теми за дискусии отколкото low-level астрология, целта на форума не е всеки да си описва малката личност и това колко качества имал, как не им омръзва на хората да говорят за себе си не знам, нито на някой му пука. Отделно повечето потребители далеч не са интересни, нито пишат интересно.
Точно. Повечето влизат тук да си напишат профилактично простотиите.... нито гледат останалите теми, нито какво пишат другите... Просто си изливат помията, не толкова за пред другите, колкото за пред себе си. И после ги гледаш тия същите как дават "съвети" на останалите - какви трябва да бъдат и какво трябва да правят. Бахти нещастниците.

JoLLiE92
12-04-2012, 16:50
Nam3less3 , не мога да разбера защо два пъти след точно моето мнение пишеш как само се хвалим според зодиите. Сякаш аз съм написала, че според зодията ми е предсказано да съм красива....... ;д Или някаква подобна простотия. С втория пост се описах, защото горният беше казал, че е скорпион, но по характер е много различен от мен, затова ми беше интересно кога е роден. :)

defender
12-05-2012, 11:03
Сякаш аз съм написала, че според зодията ми е предсказано да съм красива....... ;д

дааааа, така е, много си красива, сега ако си кажеш телефона. ...... според зодията, трябва да си го кажеш........

Doom_Stalker
12-05-2012, 11:13
дааааа, така е, много си красива, сега ако си кажеш телефона. ...... според зодията, трябва да си го кажеш........

http://prikachi.com/images/630/5137630G.gif

defender
12-05-2012, 11:21
абе, защо постоянно се опитваш да ми вземеш мадамите, нарочно ли го правиш, искаш да не мога да се оженя ли бе, ааааа, открадна Скарлет и сега пак се опитваш...........
толкова си ми ясен....... :)

JoLLiE92
12-05-2012, 11:33
Хахахахахахаххахаха
Друго имах предвид, ПАК НЕ ЧЕТЕТЕ!
Че аз съм си написала почти само отрицателни качества, щото си ги имам, знам си ги и ми харесва така положението :cool: Единственото хубаво може би е, че съм доста твърд характер, но като съм момиче това не е много плюс :D И два пъти след мой пост пишеш как само се хвалим и после не четем темата, приех го лично вече.

Doom_Stalker
12-05-2012, 11:33
абе, защо постоянно се опитваш да ми вземеш мадамите, нарочно ли го правиш, искаш да не мога да се оженя ли бе, ааааа, открадна Скарлет и сега пак се опитваш...........
толкова си ми ясен....... :)
На крива ракета космоса й пречи. Спри да се държиш като сексуално незадоволен 15 годишен хлапак... Ооо, чакай забравих, ти си сексуално незадоволен 15 годишен.

Doom_Stalker
12-05-2012, 12:34
Коментара ли си изтри бе мършо :D

defender
12-05-2012, 12:57
^
да бе Минзухаре, стана ми жал, не ми се иска да обиждам.............

devil13666
12-05-2012, 13:21
Телец.Класически,поне по мои наблюдения-голям-преголям мързел,вечно закъсняваща,върша всичко в последния момент,но за това пък-отличничка(което ще рече умна),артистична натура(пея добре,свиря на китара от 3 години(добра съм!)и с рисуването съм добре(доста)),също така съм огромен инат,доста директна,голяма уста,навличаща ми проблеми и обичам да съм в компания.И меломан!!!

Incadeptus
12-05-2012, 13:32
Хахахахахахаххахаха
Друго имах предвид, ПАК НЕ ЧЕТЕТЕ!
Че аз съм си написала почти само отрицателни качества, щото си ги имам, знам си ги и ми харесва така положението :cool: Единственото хубаво може би е, че съм доста твърд характер, но като съм момиче това не е много плюс :D И два пъти след мой пост пишеш как само се хвалим и после не четем темата, приех го лично вече.

Ще бъдеш ли моя?

JoLLiE92
12-05-2012, 13:39
^ :cool:

Doom_Stalker
12-05-2012, 13:54
^
да бе Минзухаре, стана ми жал, не ми се иска да обиждам.............

Хаха...., че ти освен обиждане нещо друго правиш ли в този форум? :D

defender
12-05-2012, 18:29
Хаха...., че ти освен обиждане нещо друго правиш ли в този форум? :D
че ти си толкова скромно и нежно сатанистче, защо ми е да те обиждам.

Ambiguous
12-06-2012, 21:32
Виждам, че редовните потребители на секцията философия са се впрегнали в поредният дълбоко екзистенциален въпрос касаещ битието на съвременния човек...И това всичко е прикрито под постове състоящи се от едно изречение, носещо праткически никаква информация.

Стегнете се, секцията започва да губи чара си, като няма с кой да спориш.

Rebirthing
12-20-2012, 18:16
То човек ако чете характеристики на зодиите без да знае кои качества към коя зодия приспадат(т.е. не пише името на зодията), няма да знае за коя се отнася. Все едно някой с главоболие да тръгне да търси симптоми и диагнози в нета и ще стигне до заключението, че има тумор на мозъка.
Много ми е интересно примерно някой дето ей тъй пише ква му била зодията и колко съвпадал с нея и бил хубав, да речем че е зодия водолей, но му дадем характеристиките на зодия рак(а да напишем, че се отнасят за водолей), дали ще се обърка или щом е хубаво значи се отнася за него.

Правила съм подобно 'изследване' върху мои приятели.
Давам им две характеристики, едната отговаряща на тяхната карта, втората - противоположност на първата. Съзнателно или не, повечето избираха характеристиките, които наистина отговаряха за тях според картата им, а дори не им казах, че това има нещо общо с астрологията, мислеха, че е някакъв личностен тест.

Впрочем отрицателни качества има за всяка една зодия, просто хората сме толкова самовлюбени, че предпочитаме да слушаме само за позитивните си страни.

RagioL
12-22-2012, 14:59
абе, защо постоянно се опитваш да ми вземеш мадамите, нарочно ли го правиш, искаш да не мога да се оженя ли бе, ааааа, открадна Скарлет и сега пак се опитваш...........
толкова си ми ясен....... :)

Я християнчето отново иска да облажи! Омръзна ти да постиш а? Не се притеснявай винаги можеш да станеш монах.

RagioL
12-22-2012, 15:14
Впрочем отрицателни качества има за всяка една зодия, просто хората сме толкова самовлюбени, че предпочитаме да слушаме само за позитивните си страни.

Аз специално си се кефя и на отрицателните страни на характера.

Например цитат от хайдути ми се върти, като мото из главата "Блазе му, който умее за чест и воля да мъсти".

Ambiguous
12-22-2012, 19:45
Аз специално си се кефя и на отрицателните страни на характера.

Например цитат от хайдути ми се върти, като мото из главата "Блазе му, който умее за чест и воля да мъсти".

Нали осъзнавш, че си противоречиш в едно изречение. Ако си харесваш негативните черти следователно ги приемаш за положителни повече от логично е. Не се опитвай да се измъкваш с твърдение, че ти като казваш негативни ги определяш спрямо обществото, защото макар и да е вярно, че обществото ти налага тези модели в крайна сметка ти си този които ги отвърждава и приема като действителни.

http://img191.imageshack.us/img191/1626/1356051480269.jpg

RagioL
12-23-2012, 08:08
Нали осъзнавш, че си противоречиш в едно изречение. Ако си харесваш негативните черти следователно ги приемаш за положителни повече от логично е. Не се опитвай да се измъкваш с твърдение, че ти като казваш негативни ги определяш спрямо обществото, защото макар и да е вярно, че обществото ти налага тези модели в крайна сметка ти си този които ги отвърждава и приема като действителни.

Да кажем тогава че имам само положителни черти bro.

lubovvv
01-09-2013, 12:00
Водолей- винаги по-различна от другите, дива и свободна душа. Държа изключително много на свободата си и не позволявам да ми я вземат. Като цяло доста труден характер, никак лесно не се доверявам на хората, но ако някой спечели доверието ми се превръща в мой приятел. На човек му е нужно много време, за да ме опознае, защото винаги го изненадвам с нещо ново от себе си.

Nam3less3
01-09-2013, 15:22
На човек му е нужно много време, за да ме опознае, защото винаги го изненадвам с нещо ново от себе си.С някоя нова facebook мисъл?

lubovvv
01-10-2013, 12:15
С някоя нова facebook мисъл?

Виж, злобар такъв, престани да се заяждаш! За твоя информация дори нямам фейсбук....

JoLLiE92
01-10-2013, 12:23
Виж, злобар такъв, престани да се заяждаш! За твоя информация дори нямам фейсбук....
Не се ядосвай с него, такъв си е. :)
И за твоя информация, това, което си написала в по-горния пост го пише за почти всяка зодия и въобще не е характерно за водолей специално. :) Водолеите не сте "доста трудни характери". Напротив, тези, които аз познавам, са пълните душички. И са изключително спокойни личности. Това "Като цяло доста труден характер, никак лесно не се доверявам на хората, но ако някой спечели доверието ми се превръща в мой приятел." което си написала по-скоро е характерно за копелетата скорпиони, отколкото водолеите, а това за свободната душа също за някоя друга зодия, може би телци.

lubovvv
01-10-2013, 12:31
Не се ядосвай с него, такъв си е. :)
И за твоя информация, това, което си написала в по-горния пост го пише за почти всяка зодия и въобще не е характерно за водолей специално. :) Водолеите не сте "доста трудни характери". Напротив, тези, които аз познавам, са пълните душички. И са изключително спокойни личности. Това "Като цяло доста труден характер, никак лесно не се доверявам на хората, но ако някой спечели доверието ми се превръща в мой приятел." което си написала по-скоро е характерно за копелетата скорпиони, отколкото водолеите, а това за свободната душа също за някоя друга зодия, може би телци.

Аз пък изобщо не съм на твоето мнение. Скорпионите, които познавам се доверяват доста лесно. А относно моята зодия тисах конкретно за мен, но съм забелязала и от това, което съм чела за тази зодия, че е точно такава- най-трудната и е 3 години пред другите.

JoLLiE92
01-10-2013, 12:36
Всеки си мисли, че е пред другите, нали знаеш. :)