PDA

View Full Version : Еми и аз имам нужда от съвет



fashiongirl
03-08-2008, 20:16
Нещо едно момче ми е взело акъла и не мога да мисля трезво.Аз съм на 17 и се запознах с въпросния пръдльо на 8 декември в дискотеката.Братовчедка ми него харесва и цяла вечер кръжеше след мен, за да ми говори как бил пълен женкар и т.н.Аз не се целувах с него, просто си танцувахме, но на на него до колкото си спомням му писна и каза, че братовчедка ми го дразнила и си тръгна, а и аз си измислих нещо, за да се оттърва от него.Тогава си мислех, че братовчедка ми или го харесва и я е яд, или наистина не си заслужава и иска да ме предпази, защото тя излиза мното по-рано от мен, докато аз ходя от дъжд на вятър на дискотека.
Така мина време.И пак бях с нея, защото сме си първи братовчедки и си ходим заедно ... И по едно време дойде приятеля на този, за който пиша и ми каза, че, ако съм била съгласна да сме отишли заедно на кафе с него и нея, демек 4-та .Първо аз се учудих , защото от тогава беше минало доста време-месец...И второ-нали е женкар?!?Женкарите нямат сърце! :D Амм, тя също ми каза, че приятеля му я лил преследвал много и питал за мен ... Аз си издразних много , защото, ако ме харесва ,няма да си праща приятелите ,а ще дойде лично,нали е голям отворко,какво стана?!?А и където и да идех-явно са обсъждали и ме питаха – “Ти вярно ли с ... ?!? “ и аз си правех на интересна “ Кой?!?Не си спомням“ ,а всъщност много си бях паднала,ама защото бях чула лоши неща, че е женкар, не исках да съм 1 от всички и исках повече да се потруди за мен...Ммм 1 вечер неговият приятел пак дойде и ми вика “Той вече не идва на дискотека,ама аз ако му кажа,заради телбе ще дойде” и аз пак се направих на интересна и му викам “А,бе,ако иска да идва,ако иска не” …А,само аз си знаех какво ми беше,цъфтех...Цяла седмица мислех вече какво ще облека и т.н. И дойде Събота и той дойде,ама нищо-гледаше ме отдалече само,нито дойде пре мене ,нито нищо,егати и 12-то класника,пълен дечко.Най-добрият му прияел пак дойде при нас ,но на мене нищо не ми каза, говореха си с братовчедка ми и гледаше към мене...Аз много се ядосах...Ама и играех и се правех на ударена.
Минаха няколко седмици и реших да си направя reg в един сайт, където и той има и да видя какво ще стане.Нищо не стана?!Нли много ме харесва,бе?!?Тъпак!накрая му писах “Установих,че си луд “ и той ми отговори “Защо мислиш така?”...А,бе,нищо конкретно...Аз още повече се ядосах,нали мно ме херсва бе!!!Тъпак.

Вие какво мислите?!?

skatemore
03-08-2008, 20:22
"по си ниска от заплата , по си плоска от тапет" :?

soulja_girl4e
03-08-2008, 20:27
"по си ниска от заплата , по си плоска от тапет" :?
:grin: :razz: :lol: :D Tva me izkefi super mn! a po temata - mislq 4e si igrae6 s 4uvstvata mu i prekaleno mn se pravi6 na nedostypna i 4e ne ti puka! nz ti re6ava6 vnimavai samo nakraq da ne se opari6 i da ne syjalqva6!

fashiongirl
03-08-2008, 20:30
O,Boje,kakvi 4yvstva be>???Toi,ako me haresvashe tolkova ,kolkoto govoreshe priqtelq my,mislite li,4e nqmashe da pravi ne6to...Edno mom4e,ako te haresva,6te napravi vs vazmojno !6te si pra6ta priqtelite,moje i ... :-x

Spider4eto
03-08-2008, 20:31
O,Boje,kakvi 4yvstva be>???Toi,ako me haresvashe tolkova ,kolkoto govoreshe priqtelq my,mislite li,4e nqmashe da pravi ne6to...Edno mom4e,ako te haresva,6te napravi vs vazmojno !6te si pra6ta priqtelite,moje i ... :-x а странно ако е по срамежливо [-(

fashiongirl
03-08-2008, 20:31
I 6te em gleda otdale4e...Bojeee..GOlemiqt playboy na kaka...

soulja_girl4e
03-08-2008, 20:33
vij sq... ne vs mom4eta sa tolkova smeli! ima i po sramejlivi! ti kvo si mislih? nali haresal te e i sega 6te ti svalq zvezdi ot nebeto! ne e taka! pokaji mu malko 4e go haresva6 i ne se dryj kato "ledena princesa" povqrvai mi tozi koito haresvam se dyrji to4no kato teb i na men mi e super gadno! zamisli se kakvo iska6 i vnimavai da ne go izgubi6!

Spider4eto
03-08-2008, 20:33
ми кво ти само се правиш на недостъпна и може да е ршил че нищо не чувстваш и да се е отказал да прави квото и да било

fashiongirl
03-08-2008, 20:34
E,nali e svalqch,ebach i tam nz si kakav...I az predpolojih,4e ili se pritenqva ot bratov4edka mi ili e sramejliv i za tova se regnah v tozi sait,ama i tam ni6to...Qvno ne me haresva! No za vs sly4ai iskah i va6eto da 4yq

skatemore
03-08-2008, 20:36
"по си ниска от заплата , по си плоска от тапет" :?


ама не се ебавам... като и чети мненията ше зема да стана педал след малко

Spider4eto
03-08-2008, 20:36
той е сваляч и ебач само с курвите, но като срещне некое по свестно момиче и не е толкова уверен, даже имаше такава тема преди, едно момче я беше пуснало как с курвите бил мн добър, ама си хванал свестно гадже и нз кво да прави. Според мен си се правила прекалено много на недостъпна и е решил да не се занимава повече :(

fashiongirl
03-08-2008, 20:37
Koi mneniq be 4ovek? Az dostata4no sam si patila ot jenkari i takiva kato vas,koito pretendirat za ne6to,a vsa6tnost si pra6tat priqtelite da im var6at 4ernata rabota...Govorim za mom4e 12 klas... Toi kakvo iska? Da ida pri nego i da my se metna na vrata li?@!@! :-x

soulja_girl4e
03-08-2008, 20:38
той е сваляч и ебач само с курвите, но като срещне некое по свестно момиче и не е толкова уверен, даже имаше такава тема преди, едно момче я беше пуснало как с курвите бил мн добър, ама си хванал свестно гадже и нз кво да прави. Според мен си се правила прекалено много на недостъпна и е решил да не се занимава повече :(
absoliutno si prava! :( :?

skatemore
03-08-2008, 20:42
Koi mneniq be 4ovek? Az dostata4no sam si patila ot jenkari i takiva kato vas,koito pretendirat za ne6to,a vsa6tnost si pra6tat priqtelite da im var6at 4ernata rabota...Govorim za mom4e 12 klas... Toi kakvo iska? Da ida pri nego i da my se metna na vrata li?@!@! :-x


що някой те е бил с скейт през муцуната ли ?

fashiongirl
03-08-2008, 20:43
A,be ti mn se zaqjdash s mene,ama :-x E,zaradi takiva kato tebe stavat takiva ne6ta... I,kakvo i ti li si jenakt,koito si pra6ta priqtelite da pitat za sre6ta citiram "Za da se razberete"

soulja_girl4e
03-08-2008, 20:46
ne we nikoi ne se zaqjda! prosto otidi pri nego i ne se pravi na koi znae kvo! mnogo slojno!

fashiongirl
03-08-2008, 20:49
Emi... Nz...mina mn vreme...vs na vs 1 mesec i 2 sedmici,az ne sam se vestvala na diskoteka ot togava... Loshoto e,4e ponah da go haresvam,a toi sega si e nameril nqkoq kyrva i me e zabravil,za6toto e kyrvar ! Tova e

skatemore
03-08-2008, 20:52
A,be ti mn se zaqjdash s mene,ama :-x E,zaradi takiva kato tebe stavat takiva ne6ta... I,kakvo i ti li si jenakt,koito si pra6ta priqtelite da pitat za sre6ta citiram "Za da se razberete"



ти верно си зле , отказвам се


имах предвид че си повъхтноста кифла и неможеш да контактуваш кат човек и такива кат нас (визирайки себе си ) предполагам че некой те е бил със скейт ...

fashiongirl
03-08-2008, 20:54
A,be ti mn se zaqjdash s mene,ama :-x E,zaradi takiva kato tebe stavat takiva ne6ta... I,kakvo i ti li si jenakt,koito si pra6ta priqtelite da pitat za sre6ta citiram "Za da se razberete"



ти верно си зле , отказвам се


имах предвид че си повъхтноста кифла и неможеш да контактуваш кат човек и такива кат нас (визирайки себе си ) предполагам че некой те е бил със скейт ...

Ei,marlio....Pod kontaktyvane seks za 1 no6t li razbirash?

MiMcHeToOo
03-08-2008, 20:59
Първо си успокой нервите.. Не можеш по такъв начин да обиждаш хората, най-малкото, защото си момиче, не ти отива, грозно е... Сега, по темата.. Ами ти ако го харесваш защо не предприемеш ти стъпката? Понякога хората си мислят, че ще успеят да направят нещо, но ги е срам или просто не знаят какво да кажат.. Не си вади така мнения за всичко, опитай сама да се справиш.. Какво като е 12ти клас? Тва няма значение, хората са различни, почти нищо не се определя от възраста..

fashiongirl
03-08-2008, 21:01
Първо си успокой нервите.. Не можеш по такъв начин да обиждаш хората, най-малкото, защото си момиче, не ти отива, грозно е... Сега, по темата.. Ами ти ако го харесваш защо не предприемеш ти стъпката? Понякога хората си мислят, че ще успеят да направят нещо, но ги е срам или просто не знаят какво да кажат.. Не си вади така мнения за всичко, опитай сама да се справиш.. Какво като е 12ти клас? Тва няма значение, хората са различни, почти нищо не се определя от възраста..


Da,toi 6te em nari4a nz si kakva,az 6te my mal4a...Tova,koeto nqma da stane

MiMcHeToOo
03-08-2008, 21:10
Първо си успокой нервите.. Не можеш по такъв начин да обиждаш хората, най-малкото, защото си момиче, не ти отива, грозно е... Сега, по темата.. Ами ти ако го харесваш защо не предприемеш ти стъпката? Понякога хората си мислят, че ще успеят да направят нещо, но ги е срам или просто не знаят какво да кажат.. Не си вади така мнения за всичко, опитай сама да се справиш.. Какво като е 12ти клас? Тва няма значение, хората са различни, почти нищо не се определя от възраста..


Da,toi 6te em nari4a nz si kakva,az 6te my mal4a...Tova,koeto nqma da stane

Не съм казала да мълчиш, но можеш да не го обиждаш, нали? Има си и други начини.. Абе ти си решаваш, аз просто исках да ти кажа, че отстрани е грозно :)

m1t3t0
03-08-2008, 23:03
Надявам се да не ми се засегнеш,ама ако той си мисли за тебе същото каквото и аз нормално да не иска да се занимава с тебе.Аз въобще не искам да имам общо с глезли и лигли.Бил големия ебач,курвар,дон жуан...Ако ти кажат че съм братовчед на Бил Гейтс ще повярваш ли?

ivelin9021
03-08-2008, 23:29
murlo neshtana tupa kak nekoe svqstno mom4e she iska da se zanimava s ligla kat tebe pa4avra s pa4avra... golqma ovca si ma nikoga nqma da imash svqstno gadje lelele kolko me nervish :@ :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :smt067 :smt068 :smt065 :smt072 :smt071 :smt084 :smt084 :smt091 :smt091 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt098 :smt098

bibi90
03-09-2008, 08:39
Бе то точно тея дето се пишат най-големите играчи нищо не правят обикновено,ама както и да е.Според мен има два вариянта или не го интересуваш,или наистина както казаха с курвите е мн отворен,но с момиче,което наистина харесва незнае как да се държи.Единствения начин да разбереш е да направиш нещо ти,но си помисли дали си струва да се занимаваш.И незнам що веднага изкарахте момичето лигла,тъпа и т.н.С момченце дето незнае кво иска и праща приятелите си да му ореждат работите как да се държи?

fashiongirl
03-09-2008, 11:08
:D :D :D Ахахахах... :-D Та вие изкарахте най-големият playboy на града , срамежлив,притеснителен и т.н. Ако прочете това... :-D :D :D Тука аз съм глезлата и всичко най-лошо,а той....Ой на кака :-D