PDA

View Full Version : Иэведнъж осъэнах,че съм сама.



MAKEmeFEELgood
03-08-2008, 22:09
Эдрасти на всички.
ИСторията ми може да стане дължа и скучна,така че ,ако не ви се чете нещо подоно,не я четете! :-D
Ами эаглавието говори достатъчно.Пиша тук,эащото искам да споделя с някого эа това ,което ме мъчи.А иэведнъж осъэнах,че съм сама,че няма на кого да споделя мъката си.И това ме раэтрой.Преди имах всичко,което искаш-приятели,на които можех да раэчитам и с които прекарвах времето си страхотно,хубаво семейство,бях усмихнат човек,беэгрижен...НО не эа дълго.Това беше отдавна.После направих някои грешки.Приэнавам.Эагубих всички хора,на които държах,эаради проявя на глупост от моя страна.Ами да,нямах сила да ги моля да се върнат.Понесох си вината.И доста укор понесох.И него иэдържах,эащото энам,че бях виновна.Но все пак е човешко да грешим,нали?Не,че това ме успокоява,но смятам,че доста тъпкано ми се върна.Както и да е,нека продължа.По-късно всякаш получих своя втори шанс.Срещнах нови хора.Хора,с които бях щастлива и от части эабравих миналото си.Бях щастлива.Вярвах в теэи хора.Не эабравих само едно нещо от миналото си-момчето,което обичам.Обичав го вече 2 години и нещо,беэ да съм спирала.Энам,че няма да го эабравя,но съм се примирила.Явно така ще бъде.Но нека се върнем на приятелите.Хм,раэочароваха ме.Момичето ,на което най-много държах,ме предаде.Дали ме предаде?Дали е предателство това?Дали просто аэ не съм била эаблудена и наивна?Май отговорите на тея въпроси са ДА.Едно голямо,тлъсто,гадно ДА.Да,да,да...по дяволите.Сега иэведнъж почувствах откъс от тяхна страна,неприяэъм,който всякаш искат да прикрият,но не успяват.Эаболя ме.Направих аналаиэ на живота си.И какво установих-эагубя,след эагуба...до таэи поредна эагуба.Осъэнах,че няма човек,на когото имам доверие и който наистина си струва...но ме боли,боли ме дори эа тея хора,които постъпват така.До някъде вече вярвам,че всичко се връща.Но на мен се върна 100 пъти отгоре,много болеэнено.И продължава...боли,много,наи тина много.Но нямам сили дори да плача.Странно,но факт.Да,толкова боли,че вече всяка е станало хронично :(
Энам,че надали имате какво да кажете и ,че ако сте прочели всичко това,вероятно сте шокирани,но мерси все пак эа вниманието.Имам нужда да споделя,да поговоря эа това.Пак благодаря! :)

CocainCocktail
03-08-2008, 22:56
Ваобще не съм шокирана защото и аз БЯХ така. Накратко стани и ти човек за който не си струва и всичко ще се оправи. Вирни си носа до небето и т.н. и всичко ще се оправи Тъпаците искат прототип...
А чувствата,истинското ти аз,и уникалноста запази за хора който си струват ,може сега да ги няма но съм сигурна ,че ще се появят

Mementomori
03-08-2008, 23:02
Съжалявам за случилото се с теб,искрено ти съчувствам.Ужасно е в трудни моменти,дори и да имаш близки и приятели,да се чувстваш сам и неразбран донякъде,защото понякога думите не могат да изразят душевното ни състояние,а разумът ни не намира причината за нашия провал или промяна в характера,същността.Някой осъзнават,че са сами,други,че не са същите,но не в толкова прогресивен смисъл.Нормално е да се променяме,но пък и до такава степен да се саморазочароваме-едва ли?Наистина всичко се връща,но не бива да се отчайваш,бих те посъветвала,ако можеш,да възстановиш предишните си приятелства,защото,както си видяла,не е благоразумно да се доверяваш на някого,когото не познаваш мн дълго.Дано връзките ти с предишните приятели и близки да са обратими и успеете да се съберете.Човешко е да се греши,божествено да се прощава.И с риск гореспоменатите са се изяват като грандомани,нека ти простят и забравят лошото!Не се затваряй в себе си,не унивайдори и да си сама,не се оставяй самотата да те обладае!Искам да ти помогна,но и не знам какво друго освен разбиране търсиш.Пиши на лс,ако желаеш!Успех!

m1t3t0
03-08-2008, 23:10
Кажи нещо повече,с какво ти си сбъркала към приятелите ти и как те са те предали?

splendour
03-09-2008, 07:08
jivota prod1ljava ne s16to taka e samo 1 taka 4e go izjivei 6tastlivo.
sdobri se s frendovete i samo napred ;)

Abigoria
03-09-2008, 07:27
Кажи нещо повече,с какво ти си сбъркала към приятелите ти и как те са те предали?
Без излишно любопитство, ако обичаш... :x
ПТ: Аз подкрепям мнението ма Memento mori! :)

MiMcHeToOo
03-09-2008, 08:42
В живота има повече лоши моменти, отколкото хубави.. Иначе няма да ценим щастието..

zvezdichka777
03-09-2008, 08:47
Живота прдължава,опитай се да намериш нови хора,които да не разочароваш и се опитай да правиш по-малко грешки,наистина всеки човек греши .. но зависи какви грешки си направил,защото само заради една малка,нищо значеща грешка,можеш да загубиш прекалено много,и знаеш че е така,нали ?еми успех и внимавай по нататък !

MAKEmeFEELgood
03-09-2008, 15:45
Blagidarq na tezi,koito pisaha. :)