PDA

View Full Version : Фотография и Текстчета ..



PepiDesigns
03-09-2008, 00:14
Тва е специален пост за мен .. :oops: :oops: :oops:
Става числото 159 , което за мен е специално .. защото съм Влюбен ... (Миличко , не само в теб , ами и в друга ... една кола е :oops: ) в една кола ..

Alfa Romeo 159 SportWagon .. ауу , днес се качих за малко в една такава .. иии просто е страхотна ..
Ето и снимка на колата :oops: :grin:
http://www.autowp.ru/pictures280/alfa_romeo/159/autowp.ru_alfa_romeo_159_ti_spotwagon_2.jpg (http://www.autowp.ru/pictures/alfa_romeo/159/autowp.ru_alfa_romeo_159_ti_spotwagon_2.jpg)

Та , не за некви числа де ... и неква кола , ми съм влюбен , пък и случайно видях, че това ми е поста .. който пък случайно се падна с колата в която се качвах ..

Влюбен съм , избива ме на проза и т.н. .. и реших да споделя....
Благодаря на Миличкото .. че ми вкарва такива мисли в главата .. :)


Та .. ето и малко писаници от мен ... тва са линкове към едно малко сайтче .. където можете и да намерите доста авторски картинки (моята галерия моля ;) ) .. и т.н.

Дано ви харесат , ето и линк:)
Съвет - четете надолу , отгоре са общи приказки ..
http://pepidesigns.deviantart.com/journal/

Ето и галерийката ми , с малко тематични снимки .. и други , който иска да гледа ..
http://pepidesigns.deviantart.com/gallery/

доста Офтопик станах майче , ще ме извинявате :) :oops: :oops:

Ето някои снимки , които съм направил , и искам да наблегна на тях .. щракнете , и като отворите сайта .. вижте описанието (Мнението на Автора т.е. това съм Аз , за снимката ...)

---------------------------------------------------------------------
Сам .. не е перфектно.
http://tn3-1.deviantart.com/fs29/300W/i/2008/056/c/9/Alone____it_is_not_perfect____by_PepiDesigns.jpg (http://pepidesigns.deviantart.com/art/Alone-it-is-not-perfect-78427797)
---------------------------------------------------------------------
Два билета , Моля!
- За къде ?
Няма значение , за Двама влюбени с намаление! :oops:
http://tn3-2.deviantart.com/fs30/300W/i/2008/056/4/4/Tickets_of_Love____by_PepiDesigns.jpg (http://pepidesigns.deviantart.com/art/Tickets-of-Love-78389906)
---------------------------------------------------------------------
My Love.
http://tn3-1.deviantart.com/fs21/300W/i/2007/238/7/2/My_Love__in_colorful_heart__by_PepiDesigns.jpg (http://pepidesigns.deviantart.com/art/My-Love-in-colorful-heart-63321335)
---------------------------------------------------------------------
И дърветата плачат ...
http://tn3-1.deviantart.com/fs25/300W/i/2008/043/e/c/Trees_can_Cry_Too____by_PepiDesigns.jpg (http://pepidesigns.deviantart.com/art/Trees-can-Cry-Too-77187513)
---------------------------------------------------------------------
Water heart (натурално получила се снимка .. която страшно ми хареса ... не знам кога я снимах , беше сутрин .. 6:10 , 6:20 мисля ..
Едната е естествената , другата е Фотошопирана .. Леко
http://tn3-2.deviantart.com/fs15/300W/f/2007/102/0/7/__Water___Heart___no_Photoshop_by_PepiDesigns.jpg (http://pepidesigns.deviantart.com/art/quot-Water-quot-Heart-no-Photoshop-53059119) http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/102/a/f/__Water___Heart_by_PepiDesigns.jpg (http://pepidesigns.deviantart.com/art/quot-Water-quot-Heart-53058518)
---------------------------------------------------------------------

Ето и нещо .. което пиша от доста време .. в смисъл , сигурно да има 2 часа тотално писане и мислене ... и после съм го събрал ..
Извинавайте , че е толкова дълго , но просто ... не знам :)

Споделям го сега .. след време като го направя , ще го покажа пак ... дано се сетя за тази тема




В Очакване...

Хей .. добро утро (Крещи всичко в мен ...)
- Какво е това топло усещане .. какво става ? (Мислех си , докато слънцето ме галеше ... ) Какво страхотно усещане .. топло , приятно ..
Интересен начин да се събудиш ... с хубава мисъл , в очакване на хубавия ден ... гледаш прозореца , и се чудиш ... защо слънцето е толкова ярко , защо ти се усмихва сякаш , защо е по-ярко от вчера ..
В очакване ... на какво ? Живота ми постоянно е в очакване на нещо ...
Дори вечерта , когато легнах , бях в очакване на това , да заспя , да сънувам ... и да , заспах ... но защо ?
За да съм в очакване на съня ... и ето , ето го и съня ... един страхотен сън ...

Сънувах приятна обстановка около мен .. за разлика от слънчевите дни които намирам за приятни , сънувах приятна топла вечер .. лятна вечер ...
Как се разхождам .. под ясното небе , как луната осветява пътя ми ... гледам звездите , и ето го .. отново онова топло усещане ... толкова приятно , уникално , различно от което и да е друго .. Сега ще се запитате : "Нали е нощ .. няма слънце .. ?!"
Грешите ... Защото макар и да съм описал тази летна нощ , слънце има ... винаги ще има ..
В сърцето ми .. вътре в мен , винаги ще има едно слънце , за което като се сетя ще ме топли ... но не , не мисълта ме топли ..
Моето слънце е до мен ...
Гледам я , мисля за нея .. ходим заедно .. прегърнати , гледам я , и й се радвам ... ето от там идва топлото усещане ...

И ето вижте .. пак сте в очакване .. чудите се : "А сега какво следва?!" Всички сме в очакване , дори и аз , защото до този момент още не знам какво ще напиша , защото редя мислите си .. не толкова бързо колкото ги мисля , защото във мен бушува море от чувства , море от мисли ..

И ето .. и аз съм в очакване . .защото този приятен момент който сънувам ... изведнъж спира ... и сякаш сменям касетите ... започвам да сънувам минали неща , случили се ... в очакване съм да видя какво следва ... и ето ме .. застанал съм пред Нея .. в очакване .. на това какво да кажа ... какво да направя .. и усещам това което усетих и тогава .. тази тръпка , целия изтръпнах .. колената ми омекнаха .. дори на сън това усещане няма равно ... момента на колебание .. и ето , казвам какво мисля , какво чувствам , и съм в очакване на отговор ... на какъвто и да е отговор ,каквато и да е реакция ... и отново , всичко спира ... и аз с усмивка на сън , щастлив ... радостен , ходещ по улицата и подсвиркващ си , от време на време подскачам и викам .. не ме интересува нищо , освен това какво чувствам , какво правя , и какво следва ... отново в очакване .. на следващия ден , на всеки следващ момент , който ми предстои ..

И ето .. събудих се ... (тук е момента да кажа ,че малко съм съкратил нещата , защото сънувах много повече :P ) и онова по-горе описано чувство ме грабна .. накара ме да тръпна ..

В очакване ... на това какво ще стане днес , какво ще ми се случи ..
В очакване дори на малките неща ... да видя любим човек за мен , да си поговорим , да се усмихнем , да се хванем за ръка ... нищо повече, защото и това ме радва ... да съм с нея. В очакване съм на това , да видя какъв ще е деня .. дали ще има слънце , дали ще е приятно времето ..
Дали и тази вечер ще бъде уникална , незабравима , какво всяка предишна ... в очакване на всичко ново и различно.

Ставам ... сънлив , щастлив , усмихнат ... посрещат ме с малко странна физиономия , защото е малко необичайно за мен да стана толкова рано ...

Нещата които правя в следващия час не са нищо особено , защото се обикновените неща в живота на всеки - да се измиеш , да се погледнеш в огледалото .. но тук е различното - да си представиш , че Тя е до теб ... точно тук ти става мило .. приятно , спокойно ... точно в този момент се сещаш отново за всичко свързано с нея.

Закусвам ... няма да кажа какво , но ще кажа че беше сладко ... но отново се сещам за Нея .. за това как захарта е по-сладка когато съм с нея , и шоколада е по-сладък от каквото и да е , когато е споделен ... няма нищо по-сладко от спомена за нея ...

И ето ме , вече съм пред компютъра ... започвам с една доста странна песен за събуждане ...

Insane Clown Posse - Nothing Left

Точно тук е момента да кажа , че всичко за което се пее в песента .. е до някъде вярно , има истини в нея , но искам да кажа , че има много неща които не сме направили , и които ще направим заедно ...
Ще си позволя за цитирам малко от песента ...

"There's no story that ain't been told"

Има истории , за които аз не съм разказвал ... просто го казвам във връзка с песента , понеже доста неща са истини , но и доста неща зависят ..

И така .. слушайки вече друга песен .. си мисля за днес , в очакване на момента в който ще се видим , ти ще си усмихната и щастлива ... независимо от времето , просто независещи от нищо , знам, че ще се видим , и ще съм с теб ...

В очакване съм на момента ... в който ще ти покажа нещо обикновено или необикновено , нещо различно , ще разкажа нещо лично ... нещо което няма да се влияе от момента , от това какво е сега и какво ще бъде , нещо което ще си остане ... нещо за теб , и нещо за мен ...


Слънце ... мисля, че само аз мога да виждам слънце през нощта , когато е облачно и дъждовно , когато съм заспал , дори да гледам надолу , без да има отражение , пак мога да го видя .. само аз ... защо ли ? Защото моето слънце си Ти , и както казах вече , не се влияеш от това какво е времето и какво става около нас , винаги мога да те видя .. сънувам те , и пак те виждам .. и ето , в очакване съм на момента в който ще видя моето слънце , в някой дъждовен ден , или късно вечерта ...



Всеки коментар и критика (C&C) e добре дошъл ..
Надявам се някой да се е заел да прочете всичко , и да пусне един доста голям коментар (говоря за Журналите в dA - deviantArt демек)

159 пост.

PepiDesigns
04-01-2008, 23:42
Едно резюме на един бъдещ текст ..
Кажете мнение :oops:


.......За мен от голямо значение са малките неща , обикновени за някои , но специални за мен ..
Да се хванем за ръце .. да сме прегърнати един до друг .. да я изпивам с поглед , и да се надявам , че мислим за едно и също нещо ..
Че някъде в мислите ни , се срещаме , че два различни свята се сливат , в едно различно измерение .. една топла вълна , едно топло усещане .. едно докосване .. Но не физическо .. чисто душевно , рожба на внушението и желанието , на копнежа и мечтите , на идеята в главата , чакаща да стане желаната и прекрасна реалност.......

LizZz
04-08-2008, 17:42
Добри идеи имаш за снимки! :)

PepiDesigns
04-18-2008, 22:38
В очакване ...

Втори текст .. от тази поредица , но с друг смисъл и значение ..
Не знам , дали мъката и това кофти настроение бяха породени от очакването на това , да се изпълни нещо казано , но липсата на каквото и да е действие ме озадачиха ..
Колебаех се ... причина .. проблем .. а може би просто пропуск ... да забравиш и да отминеш "проблема" си ... съвсем случайно ..
За случайното започнах да мисля , в доста по-късен етап на тази "Седмица на Скуката" , защото до един момент явно търсех собственото си щастие и удоволетворение , в това нечие друго внимание да е насочено в/у мен .. а не трябваше .. А може би проблема не е мой .. а на средата около нас , защото в днешно време всички са на принципа - Ако давам - Ще взимам ..
Дали очаквах да получа всичко което съм дал .. ? Сигурно ..
Докато не се замислих - А заслужавам ли го ? А трябва ли да го получа ...



За съжаление е недописан .. надявам се повече да не го почвам , защото пиша такива неща ... само като съм в кофти настроение , а не искам ..

Наистина няма смисъл , но трябваше да напиша каквото и да е .. спомен за тази кофти вечер.

Коментари в/у него не са задължителни.

LizZz
04-20-2008, 15:06
В очакване ...

Втори текст .. от тази поредица , но с друг смисъл и значение ..
Не знам , дали мъката и това кофти настроение бяха породени от очакването на това , да се изпълни нещо казано , но липсата на каквото и да е действие ме озадачиха ..
Колебаех се ... причина .. проблем .. а може би просто пропуск ... да забравиш и да отминеш "проблема" си ... съвсем случайно ..
За случайното започнах да мисля , в доста по-късен етап на тази "Седмица на Скуката" , защото до един момент явно търсех собственото си щастие и удоволетворение , в това нечие друго внимание да е насочено в/у мен .. а не трябваше .. А може би проблема не е мой .. а на средата около нас , защото в днешно време всички са на принципа - Ако давам - Ще взимам ..
Дали очаквах да получа всичко което съм дал .. ? Сигурно ..
Докато не се замислих - А заслужавам ли го ? А трябва ли да го получа ...



За съжаление е недописан .. надявам се повече да не го почвам , защото пиша такива неща ... само като съм в кофти настроение , а не искам ..

Наистина няма смисъл , но трябваше да напиша каквото и да е .. спомен за тази кофти вечер.

Коментари в/у него не са задължителни.
Харесва ми!

PepiDesigns
04-21-2008, 22:31
Ако продължа да съм в такова настроение .. а не искам грам ..
ще го допиша , защото и на мен ми харесва ..

PepiDesigns
05-03-2008, 22:55
Нещо без заглавие ..
Без смисъл ..
Написах го нагледнат от това което в вътре в мен ..


И така ..
Сега вече ... всичко е различно ..
Няма с кой да споделя .. тези мисли , тези .. моменти , всичко за което съм мечтал , и исках да направя в това близко бъдеще ..

Няма с кой .. да се разхождам ... надявах се в бъдеще , близкото бъдеще ..
и да сме прегърнати .. да седнем някъде и да се гледаме .. и това цяла вечер ..
Няма с кой да се хвана за ръка .. няма кой да прегърна .. Нищо, че времето ще е топло и спокойно .. няма да е такова вътрешно ... няма да е това усещане.
Няма гледаме завездите .. може би ще ги Гледам Сам .. а някой .. някъде другаде също ще ги гледа ..
прегърнати един в друг .. Не ..

Абослютната тишина .. да я чувам как диша
да усещам сърцето й как бие ..
и .. тази толкова неловка тишина ..
да бъде прекъсната от едно поглеждане в очите .. и опит за казване на нещо .. каквото и да е
и този опит да бъде прекъснат .. от една целувка.

Няма .. няма с кой да се случи всичко това ..
Факт е ..

Не съжелявам .. че се случи ..
Съжелявам , че не .. показах ,че не исках това да става ..

Всчко хубаво в този живот явно струва .. струва си да се лишиш от нещо което харесваш , нещо на което си се отдал..
Само и само човека който е важен за теб да е щастлив ...

Self-Sacrifice.

PepiDesigns
05-03-2008, 23:01
Нещо .. по-старичко .. от преди няколко дни .. 5-6

И ето .. отново , за кой ли път .. ?
Пиша .. за какво .. за каквото чувствам и мисля .. може би разбъркани мисли , и неясни чувства.

Сетих се .. някъде четох (къде и кога .. не мисля да кажа) ... мнението на хората за Липсата .. какво им липсва и защо ..
В този ден се сетих ... за нещата които не бяха до мен .. а може би не трябваше ..
Не се замислих - ами това което наистина не е до мен .. това което просто за момента го няма ..
И то ми липсва .. сега вече по-силно ... защото отреденото в моята глава .. според моя ред място вече беше празно .. липсваше присъствието й.

Липсват ми много неща .. но липсва ми Тя.
Липсва ми усмивката й .. липсва ми гласа й ..
Липсват ми ръцете й .. липсва ми косата й ..
Липсва ми лицето й .. липсва ми .. и не само защото е до мен .. липсата е по-силна когато се сетиш за нея .. мислено .. с теб е , но .. тялом я няма ..Духом не мога да кажа.

Липсата на нещата които прави .. просто липсата да я виждам ..
Виждам я! Там е проблема - не я виждам такава каквато беше преди ..

Липсва ми смеха й .. този страхотен смях .. сякаш птички пеят ..
Усмивката .. сякаш слънцето грейва .. посреднощ .. по никое време .. без причина , и всичко светва .. тя засиява ...

Липсата е нещо много силно .. нещо много ... просто е фактор ..
При такава липса се разбира .. колко важен е за теб един човек.

Мисля .. че макар и кратко , успях да изразя какво мисля ..
А какво чувствам .. би трябвало също да е ясно.
На който е прочел - Благодаря.


Всеки коментар е Добре дошъл.


Само да поясТня - вече .. виждам усмивката й ... която ме кара да се усмихвам и аз ... сещайки се , наистина .. със сълзи на очите ... приятно ми е ..
Неприятно ми е .. причината поради която липсваше... причината поради която трябваше да се появи.

Благодаря отново.
Просто в момента ми е море от .. секви такива неща в мен ..
няма къде да седна и да ги изприказвам ,и пиша ..

PepiDesigns
05-03-2008, 23:28
Един приятел ме попита .. за идеала ми за момичета ..
Позволих си .. да копирам каквото съм писал ..
Не знам .. просто .. дойде ми като идея ..

Не знам .. дали има смисъл ..

Да пишеш нещо , което никой не чете ?



[1:21:55 AM] Пепи says:
Ем .. кво да ти кажа ..
аз .. явно не съм като софийските ми приятелчета ..
дето търсят няква висока .. наконтена ..
руса или черна , няма значение ..
искат да има цици .. и такива работи ..
искат като я погледне някой да си каже "е тва е путка" .. моля ти се ..
искат .. някви курволяци ..
а като се замисля , много момичета вече имат този .. стил на обличане , изглеждат по този начин ..

аз не харесвам това ..

за мен .. идеала беше ..
не .. не беше ..
идеала е .. това което беше до мен .. колкото и да ми е гадно ... не знам защо да ми е гадно де .. та .. идеала за мен Е Петя .. за мен беше идеална .. за мен Е Идеална.

Не .. не беше висока .. не беше с тен , не е руса , не е и черна .. даже не си боядисва косата ..
Съвсем обикновената прическа .. чуплива коса , която изправяше от време на време с преса (напоследък по-често) .. тогава изглеждаше страхотно .. имам чувството , че като се правеше така , за да излизаме .. сякаш хвърля толкова усилия , че да ме забележат мен .. че съм с такова момиче .. страхотно момиче ...

Съвсем обикновено момиче ..
с меката кожа .. нежна и бяла .. със меките и малки устни ... перфектно изваяни .. розови .. пухкави
не говори наперено .. супер земна е ..
усмивката .. страхотна .. начина по който се държи с другите ..
нямаше някакви огромни гърди , или някви ..
както казват
"Цялата крака"
ама не ..
щото както казах ,не е висока като модел , с крака до сливиците .. както казват ..
не се облича като курва .. не изглежда като такава ..
не се държи като такава , за да събира вниманието ..
такова момиче събира вниманието в себе си с чаровността ..
като я погледнеш каква е .. обикновена .. но всъщност .. никой не знае колко е специална ..
колко уникално е това момиче ..

LizZz
05-04-2008, 23:08
Един приятел ме попита .. за идеала ми за момичета ..
Позволих си .. да копирам каквото съм писал ..
Не знам .. просто .. дойде ми като идея ..

Не знам .. дали има смисъл ..

Да пишеш нещо , което никой не чете ?



[1:21:55 AM] Пепи says:
Ем .. кво да ти кажа ..
аз .. явно не съм като софийските ми приятелчета ..
дето търсят няква висока .. наконтена ..
руса или черна , няма значение ..
искат да има цици .. и такива работи ..
искат като я погледне някой да си каже "е тва е путка" .. моля ти се ..
искат .. някви курволяци ..
а като се замисля , много момичета вече имат този .. стил на обличане , изглеждат по този начин ..

аз не харесвам това ..

за мен .. идеала беше ..
не .. не беше ..
идеала е .. това което беше до мен .. колкото и да ми е гадно ... не знам защо да ми е гадно де .. та .. идеала за мен Е Петя .. за мен беше идеална .. за мен Е Идеална.

Не .. не беше висока .. не беше с тен , не е руса , не е и черна .. даже не си боядисва косата ..
Съвсем обикновената прическа .. чуплива коса , която изправяше от време на време с преса (напоследък по-често) .. тогава изглеждаше страхотно .. имам чувството , че като се правеше така , за да излизаме .. сякаш хвърля толкова усилия , че да ме забележат мен .. че съм с такова момиче .. страхотно момиче ...

Съвсем обикновено момиче ..
с меката кожа .. нежна и бяла .. със меките и малки устни ... перфектно изваяни .. розови .. пухкави
не говори наперено .. супер земна е ..
усмивката .. страхотна .. начина по който се държи с другите ..
нямаше някакви огромни гърди , или някви ..
както казват
"Цялата крака"
ама не ..
щото както казах ,не е висока като модел , с крака до сливиците .. както казват ..
не се облича като курва .. не изглежда като такава ..
не се държи като такава , за да събира вниманието ..
такова момиче събира вниманието в себе си с чаровността ..
като я погледнеш каква е .. обикновена .. но всъщност .. никой не знае колко е специална ..
колко уникално е това момиче ..


Рядко е това... Много рядко... :)
Много ми харесва стила ти на изразяване.. БРАВО!! :)

PepiDesigns
05-05-2008, 17:41
@lizzard_92

Едното което е .. благодаря ти , че си си отделил време да прочетеш каквото и да е..
И после време за коментар ..
В този форум много хора си пестят коментарите ... иначе са спамерчета ;)

Радвам се , че ти харесва ..
Това съм аз , това което пиша .. е това което мисля ;)
По някой път съм дар слово ..
Яд ме е , че не съм казвал на приятелката ми .. никое от тези неща .. не ги е чула.

Благодаря отново.

Скоро .. ако се реша да напиша нещо .. ще гледам да бъде нещо по-чуково .. не знам дали някой ще му обърне внимание ..
Пиша го за себе си ;)

LizZz
05-05-2008, 19:54
Като го види, честно ти казвам, че ще падне... :)
И пак ще ти кажа, че ми харесва!
Кефиш!

Creambase
05-05-2008, 21:36
Колата е уникална особено Alfa Romeo Q4 това е пак wagon, но 4x4 просто уникална с другото комби XC70 и комбито на новото Мондео.. Рулз

PepiDesigns
05-05-2008, 22:41
Колата е уникална особено Alfa Romeo Q4 това е пак wagon, но 4x4 просто уникална с другото комби XC70 и комбито на новото Мондео.. Рулз

Q4 е 4Х4 Система ;)
Cross Wagon-а е красив ..
На такива се нагледах .. в тъмното с тези фарове са ОЩЕ по-красиви.

XC70 , всяко едно комби .. една стара очилатка Mercedes E Class комби видях днес .. страхотна , ниска .. с AMG пакет - само джанти и лайсни.

Все едно .. офтопик е .. радвам се , че си забелязал колите.


Като го види, честно ти казвам, че ще падне... :)
И пак ще ти кажа, че ми харесва!
Кефиш!

Ем .. радвам се , че мислиш така ..
Аз не си оценявам това което съм написал за много силно .. вложил съм чувства и мисли .. нещо което мисля в момента е всичко това .. не съм търсил думи и т.н. ..
Не съм се старал ,да изглежда .. начетно , наточено и т.н. просто такава ми е мисълта , не го пиша за да радвам някой , а за да си кажа мнението.
Яд ме е .. че го пиша сега .. като можех да й го кажа .. по-рано ,когато би имало значение .. в момента сигурно ще се възприеме просто като мнение за нея ... все едно .. свършен факт.

Радвам се , че ти е харесало ..
Всеки коментар или критика е добре дошъл.

LizZz
05-06-2008, 18:48
Жалко. Но живота продължава, нали знаеш? :)
По въпроса с Alfa Romeo-то ще кажа, че много ми харесва модела Brera.

Creambase
05-06-2008, 23:35
Нали и аз това казах, че Q4 e 4x4, но за мен XC70 го дават по проходимост като джип, просто тези две комбита са красиви макар и на пръв поглед да притежават съвсем различни характери.. пък и не случайно най - красив автомобил за 2006 е Алфа Брера ( но тя не е комби )

PepiDesigns
05-08-2008, 18:50
Нали и аз това казах, че Q4 e 4x4, но за мен XC70 го дават по проходимост като джип, просто тези две комбита са красиви макар и на пръв поглед да притежават съвсем различни характери.. пък и не случайно най - красив автомобил за 2006 е Алфа Брера ( но тя не е комби )

Та .. много офтопик бягаме , ама ми е интересно да му се не види ..

Ти .. имаш като моя вкус да му се не види..
Аз съм Влюбен .. И във Волво ;)

Брерата си е друг клас , но като цяло ..
Алфите имат страхотен дизайн .. в момента само цената е пречка , и подръжката .. иначе са здравички като двигатели .. с удоволствие бих си взел една .. ама първо едно
Volvo S80 Heico Sportive
или
Volvo XC70 AT

Определено са хубави коли .. :)


Жалко. Но живота продължава, нали знаеш? :)
По въпроса с Alfa Romeo-то ще кажа, че много ми харесва модела Brera.

Живота продължава .. но искам да е по друг начин ;)
И все пак .. и така ми е добре .. нищо ,че може и по-добре.
Носталгията .. мъката за един човек си е нещо доста силно.

Относно Алфата и твойто мнение ..
И на мен ми харесва
Brera , GT , 159 ...
166 са огромни , но не са ми симпатични .. за сметка на това подбиват Mercedes , Audi , BMW ..

Мерси за мненията.